Uvek maksimalno doterana - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 85 od ukupno 85
  1. #76

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Ma jok, samo kad planiram neko...zanimljivo vece
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  2. #77

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Maksimalno doterana? Mislim da je možda bolje pitanje da li sam adekvatno odevena u svakoj prilici... Trudim se da budem doterana shodno prilici.Šta to konkretno znači? ko idem na pijacu oblačim moju trendzu, patike a šminka je diskretna , kad idem na posao oblačim sportsko-elegantne varijante, ravne cipele (ne volim štikle) i diskretna šminka i parfem, za neki izlazak opet zavisi od mesta i prilike...

    Smešno mi izgledaju devojčurci koji su u sred belog dana našminkane kao kafanske pevačice ili kada ih leti vidim na Štrandu sa tri kile pudera, papučama na besnu štiklu i u kupaćem koji nije za vodu!

    Najbitnija je pre svega lična higijena kao i da garderoba odgovara momentu!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  3. #78

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Stvarno ima devojaka koje su uvek doterane koliko god je to moguće. U izvesnom smislu su mi uvek bile interesantne jer sam se pitala odakle im želja da baš budu tako stalno picnute. Meni je isto važno da se osećam lepom, ali baš nisam taj skockan od glave do pete tip. Važno mi je da imam urednu diskretnu šminku, kosu uredno skupljenu na poslu, i lepo očešljanu ako je raspuštena. Što se odeće tiče ti baš nisam neka "maksimalna". Najbolje se osećam u suknjama jednostavnog kroja, najbolje negde do kolena i uz to neka košulja ili majica/džemper sa V izrezom... Al sam rasplela...
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  4. #79

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Mene to uopće ne dira. Izgledam onako kako se u tom momentu osjećam. Doista.

    Onaj tko me zna, prihvatio me je onakvom kakva ja doista jesam i ne gleda sada imam li hlače široke ili šoš. Jesam li našminkana ili mi se vidi prištić. Imam li frizuru ili sam onako, nonšalantno, stavila kosu u rep.

    Što imam od toga da se drugima svidi moj izgled? To mi je najmanje važno.

    Znate što nikada neću shvatiti? To što netko stavlja maskaru a ide samo u dućan sa prehrambenim proizvodima. Ili, ako joj/mu je ispod časti ići u dućan otići u trenirci.

    Wtf?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #80

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Na ovu temu lijepo bi se uklopio naziv pjesme koju pjeva Zdravko Colic....
    Pusti..pusti modu......
    Ne sapadam u one uvijek maksimalno dotjerane zene.....postoji gardaroba za posao..izlaske...pijac...setnju....
    Uglavnom kombinujem....sportsko..elagantno...ma smislim nesto....
    Vazno je koliko si dotjeran u sebi...sa sobom.....svaka cast onima koje su danonocno opeglene,cipelice,kaputici,sesirici,parfemi....... . Volim i ja to....al ne uvijek..ne stalno....
    Samo je vetar sretan..vrti se ko baletan.....

  6. #81

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat mirka7 kaže: Pogledaj poruku
    Vazno je koliko si dotjeran u sebi...sa sobom.....svaka cast onima koje su danonocno opeglene,cipelice,kaputici,sesirici,parfemi....... . Volim i ja to....al ne uvijek..ne stalno....
    Istina. Nekako me vodi neki unutrašnji osećaj za primerenost, ma šta da je to.
    Ne znam da li ste nekad imali priliku da gledate predstavu u Somboru, ali milina je videti kako se žene oblače za tu priliku. Stariji muškarci takođe izgledaju vrlo uglađeno. Na žalost, mladi kvare tu sliku. Nemam ništa protiv farmerki, u njima se može izgledati pristojno, ali baš trenerka ne mora...
    Sad možda zvučim uštogljeno, ali to se odnosi samo na kulturne i druge zvanične institucije, koje mislim da treba ispoštovati u svakom smislu, pa i garderobom.
    Po sokaku neka ide kako ko hoće, ne marim, ali volim da vidim uredan svet, zanimljive kombinacije, nešto što daje lični pečat...
    Maksimalna doteranost po meni nije Šanel kostim na pijaci, u podne. Za mene je to svest o tome da izgledamo - baš kako želimo da izgledamo.
    Trudim se, nezadovoljna sam kad (se) promašim.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #82

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Preko dana sam uglavnom u farkama, patikama, onako opušteno... Što se šminke tiče, malo pudera (jer sam izrazito bleda), malo maskare i labelo... To je to.

    U štiklama sam samo u posebnoj prilici... Tipa izlasci, rođendani, prijemi, nastupi, snimanja... Zavisi... I tad sam maximalno sređena...
    Maximalno ne znači preterano, vulgarno ili nešto tome slično, već maximalno u smislu da sam komplet našmikana i obučena za tu priliku.

    Suknje nikad ne nosim, ne volim. Više volim haljine ali ih jako retko nosim... Ove godine samo jednom, i to preko leta, na moru, na nekoj žuraji...

    Kući NIKAD nisam našmikana, i tad mi je najlepše jer kad se spremam za krevetić, ne moram da skidam šminku.. Taj posao najviše mrzim...

    Jedno što je uvek ''na mestu'' jesu nokti. Uvek su sređeni. To sam poprilično stroga.

    I da, uvek mirišem Obožavam parfeme...

  8. #83

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Trudim se koliko mogu ali dama iz Londona nisam.
    Suknju ko vidi na meni..to znači da nisam bila ja. Suknja dolazi u obzir samo na promocijama, svadbama i tako to...svakodnevno, no way...uske hlače, razniJeh boja, materijala...košuljice, majičice i sve tako...čizme dnevna varijanta malena petica, uveče više petice...patike obožavam i kako mi dođe ili sam full sportska varijanta ili sam ulickana...ali jedno je sigurno...uvijek sam čista od glave do pete. Meni to mnogo više znači nego da hodam s vana diiiiivna, a da gaće nisam 3 dana promijenila (da prostiteee).
    Sve namjestim, friz uvijek najs..jedino mi nokti kvare cjelokupni dojam..da me ubiješ ja ih ne mogu natjerati da rastu ...neće pa neće...srećom su poprilično dugi, pa nalakirani ne odaju moju muku s njima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #84

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Trenerke imam dve i nosim ih samo po kuci.
    Patike jedne, kupljene pre par godina, obujem ih samo kad idem u setnju i to svake prestupne.

    Stikle su obavezne svaki dan, toliko da vise ne bih znala ni da hodam u ravnim cipelama.Farmerice, kosulje, uske majice, to mi je svakodnevna garderoba.

    Kad su izlasci u pitanju, haljina pod obavezno ili suknjica i sako i naravno stikle

    Frizura i sminka uvek cakum - pakum, obzirom da uglavnom radim po citav dan,osim kad imam produzen vikend i znam da necu izlaziti iz kuce i juriti po sastancima, tad preferiram prirodan izgled
    Ali ni u kuci ne volim da sam u sljampavim majicama ili pantalonama,kod mene sve mora biti pod konac.

  10. #85

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Lično mislim da je to pitanje navike,tj.stil života.Poznajem jednu predivnu ženu koju ću navesti kao primer.Radila je u sudu,muž joj je bio direktor trikotaže ,putovao je često u Italiju i donosio joj prelepu garderobu.Bila je uvek sredjena ,na poslu,u kući ,kad ide negde.Uvek je bila negovana,našminkana ,primereno prilici.Tako je navikla da živi.I sada kao starija gospodja jako vodi računa o sebi i svom izgledu i mislim da će tako biti dok bude mogla da se brine o sebi.

    Što se mene tiče ,trudim se da negujem sebe.Nokti,ruke ,kosa ...to su stavke o kojima najviše vodim računa.Šminka,ona je prisutna kad je to potrebno.Kad sam kući odmaram lice od nje.Ima dana kad mi nije ni do čega ,ali u principu ne volim da budem zapuštena.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 04.01.2019, 11:57
  2. Zašto dobri ljudi uvek odlaze?
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2016, 14:05
  3. Član čiji mi postovi uvek privuku pažnju?
    Autor ribenzzi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 10:55
  4. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 02.08.2012, 23:58
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 20:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •