Uvek maksimalno doterana - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 85
  1. #61

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Nekad bila....

    Znate oduvek su me nervirale žene koje se zapuste posle udaje i porođaja,a sad i ja spadam u tu grupu.

    Ranije sam uvek bila tip top našminkana i doterana,čak i kad izbacujem smeće,...a onda sam se udala i rodila prvo dete.Tu se još nisam predavala,ali nisam ni postizala,a onda sam rodila drugo dete,i sve se izmenilo.
    Dok ja njih spremim,već mogu da se presvlačim.Večito sam sa flekama,jer me moj sin uhvati za bele pantalone rukama prljavim od čokolade,i tako.Sve i da hoću-ne mogu.Od obuće sad nosim japanke,baletanke,ravne cipelice,a pre me nikad nisi mogao videti bez štiklica.I sad bih rado nosila,ali ne mogu da trčim za klincima u istim.

  2. #62

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    nisam bas nesto u fazonu da uvek budem doterana.. ali to ugalvnom zato sto me mrzi
    salim se, furam neki svoj stil i oblacim neke stvari koje neko mozda nikad ne bi navukao na sebe..
    ruzno mi je kad vidim da se devojke sminkaju u po bela dana i kad stave puder na sebe na +40 stepeni u hladu po meni su takve devojke nesigurne u sebe.. mislim, nije mi glupo ako se nabaci neka sminka onako kezual, maskara+puder u takodje neobavenzim situacijama, ali da se ja picanim samo zato sto neko moze da me usput vidi kako izbacujem djubre.. ma zajebi... ja imam obicaj da u dvoristu otpadam u gaconima i maji u kojoj sam spavala prethodno vece, pa sta sad
    volim npr. da kupim neku extra fancy stvar ali da je nikad ne navucem na sebe ali eto, tako mi skuplja prasinu, znam da je imam ali je ne oblacim..
    imam ja lepih, ae zenstvenih stvari, ali sam u njima samo u speshl prilikama, tipa rodjendani, svadbe, slavlja.. jako retko se desi da se nasminkam jace.. uglavnom je to samo maskara ali to samo zato sto me mrzi da provodim vreme u kupatilu u kom ima 80 stepeni tako da.. kezual varijanta..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #63

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    kezzual varijanta....sem u specijalnim prilikama.kad se i nasminkam......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #64

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Eleganciji dajem prioritet,tu nemislim na onu utegnutost i kilogram ratnih boja preko dana.Jednostavna elegancija,tako bi mogla definisati svoj stil.

    Trenerke i patike retko nosim,osim u prilikama gde ih nemogu izbeci.

  5. #65

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Pravim razliku izmedju maksimalno doterana i maksimalno uredna. Znaci, pod prvim, podrazumevam "skockanost" u zavisnosti od prilike za koju se spremam, odgovarajucu garderobu, sminku, frizuru. Pod drugim, odrzavanje osnovne higijene, redovno tusiranje, oprana kosa, negovana koza, uredni nokti, sredjene obrve. Sad mozda malo grubo zvuci, ali eto.

  6. #66

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    imam svoje male, svakodnevne rituale, uvek se trudim da sve bude kako treba. jako mi je ruzno kad vidim devojku maksimalno 'doteranu' a neurednu, tj. kad ne vodi racuna o osnovnim stvarima (masna kosa, neuredni nokti...) a ima kilo neke (verovatno nekvalitetne) sminke.

    lepa sebi, lepa i drugima
    dreamhunter...

  7. #67

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Ne uvek,i ne maksimalno...sve što se podrazumeva pod tim pojmom u smislu doterivanja,jelte...na meni je zaista suvišno...prava lepota dolazi iznutra

  8. #68

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Uvek sam zazirao od maksimalno dodetarinih dama. Pitao sam se šta ih to motiviše da se baš toliko potrude na sebi i da toliko odskoše u odnosu na okruženje. Shvatanje lepote je i individualna stvar i to ne sporim, kao ni to da je takve žene zaista lepo videti i ne mogu da se ne okrenem za njima kada imam priliku da ih sretnem...

    Međutim, nikada ne bih, kako to danas vole da kažu, startovau takvu ženu, ne zato što sam plašljiv, već zato što ne verujem da bi baš imali zajedničkih tačaka za kakav takav razgovor. A priznaćete, nija baš prijatno niti umesno prići ekstrmno doteranoj dami i reći:

    - Znate, sjajno izgledate, ali verujem da ama baš ništa ne znate o onome šta mene interesuje, kao što sam ubeđen da i ja nemam pojma o tome šta to vas zanima i najbolje bi bilo da odmah krenemo negde gde bi mogli da se kresnemo!

    Hođu da kažem da sam siguran da je moj sistem vrednosti od osobe koja može satima svakog dana da se doteruje i ima potrebu za time potpuno različit. Osim toga, ja sam ležernog izgleda, gotovo na donjoj granici urednosti i mogu da zamislim kako bi izgledali kada bi se pojavili negde zajedno. Ona bi pored mene bila još maksimalnija, a ja pored nje još minimalniji. Koji će mi to još u životu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #69

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Maksimalno doterana nisam, ali pristojno doterana jesam.
    Ne pridajem vaznost da li mi je jedan pramen kose ostao nenatapitan, ja se ne moram ustvari tapirati - prirodno sam rascupana Vodim, doduse racuna o noktima na nogama (french nail), ali zato nemam vremena za nokte na rukama. Uredno su podseceni i cisti, ali za neke akrile i gelove i duge nacifrane notkice, stvarno nemam vremena, a i onako ne bi dugo trajali, jer sve poslove u kuci i oko kuce radim bez rukavica, jer sa njima ne izgledam maksimalno doterana Ruke su mi uvek zauzete, uvek u vodi, zemlji, WC solji i nije ni cudo sto nokte ne mogu da negujem bolje od ovoga
    Oblacim se kao dama, retko, ali to ne znaci da ne umem da se obucem kao dama.
    Moja garderoba nema "imena" ali je odabrana, pristojna (uzimajuci u obzir moje godine) i elegantna.
    Ja se zaista trudim da maksimalno odrzavam svoje zdravlje, a maksimalna doteranost je poslednja stavka kojoj se posvecujem
    neunistiva zlojebaba!

  10. #70

    01 Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Ali je sasvim OK prici i reci:
    "Cao,hocemo li na pice zajedno,i da malo popricamo.Ako ne budemo imali o cemu da pricamo,mozemo da nesto uradimo.Ako ne mozemo ni to,nismo se
    ni sreli". Na kraju krajeva,njen problem sto je maximalno doterana...
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  11. #71

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    U ormanu imam suknju. Komada jedan. Kupljena kod kineza na prijatnih +40, u buntu jer sam se uparila u pantalonama. Dobro, imam još i neke haljine (komada rekla bih 3). Širem okruženju poznate kao "svadbarske". Uglavnom pamte po slikama da ih imam. Svadbarskim, naravno.
    Na užas moje majke, na štiklama ne umem ni da hodam. Kad se bacim u visine, to je ono što ženski svet valjda zove "višlja peta". Kad se pohvalim da sam kupila cipele, dobro ih osmotri i pita:" Jel, ćero, a nije bilo ženskih." Obožavam na te cipele da obučem one pamučne čarapice u boji. Omiljene su mi crvene na ovčice. I znate šta, mnogo sam elegantna u tome.
    Šminkam se ja. Maksimalno tri puta godišnje. Mada, nikad nisam umela jako da se našminkam, pa se i to slabo primeti.
    Kosu mi mater i otac dali kvalitetnu. Uvijanje, peglanje... nije to za mene. Redovno se čašljam. Svaki dan. Nekad samo ujutru kad krenem na posao to zaboravim, pa se ogledam u pendžeru obližnje kafane jel jesam ili nisam čupava. Nije nepopravljiva šteta, sve se to prstima može srediti.
    Zapravo, nije da ja ne volim da budem sređena. Ali to moje "biti sređen" je nekom tek "biti uredan".
    I onda mi neko u najboljoj nameri kaže "Budi malo žensko".
    Ja jesam žensko. A onaj ko to ne vidi, ko traži transparentnu fasadu... verovatno nije za mene. Jer takav nikad neće videti to moje "žensko". A takmičenje sa ženskim svetom u fasadi me nikad nije privlačilo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #72

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Jaooo pa ja ne smem da se doterujem, ni minimalno, a kamoli maksimalno.
    Jer budem toliko lepa i privlacna, da se odmah zaljubim u sve momke u shoru
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #73

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Jaooo pa ja ne smem da se doterujem, ni minimalno, a kamoli maksimalno.
    Jer budem toliko lepa i privlacna, da se odmah zaljubim u sve momke u shoru
    Da, da Ruzo duso, doterivala bi se ti jos kako kad bi ti se komsija ponovo doselio u zgradu... Denzele, ja ti se divim do imbecilnosti
    neunistiva zlojebaba!

  14. #74

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uvek sam zazirao od maksimalno dodetarinih dama. Pitao sam se šta ih to motiviše da se baš toliko potrude na sebi i da toliko odskoše u odnosu na okruženje. Shvatanje lepote je i individualna stvar i to ne sporim, kao ni to da je takve žene zaista lepo videti i ne mogu da se ne okrenem za njima kada imam priliku da ih sretnem...

    Međutim, nikada ne bih, kako to danas vole da kažu, startovau takvu ženu, ne zato što sam plašljiv, već zato što ne verujem da bi baš imali zajedničkih tačaka za kakav takav razgovor. A priznaćete, nija baš prijatno niti umesno prići ekstrmno doteranoj dami i reći:

    - Znate, sjajno izgledate, ali verujem da ama baš ništa ne znate o onome šta mene interesuje, kao što sam ubeđen da i ja nemam pojma o tome šta to vas zanima i najbolje bi bilo da odmah krenemo negde gde bi mogli da se kresnemo!

    Hođu da kažem da sam siguran da je moj sistem vrednosti od osobe koja može satima svakog dana da se doteruje i ima potrebu za time potpuno različit. Osim toga, ja sam ležernog izgleda, gotovo na donjoj granici urednosti i mogu da zamislim kako bi izgledali kada bi se pojavili negde zajedno. Ona bi pored mene bila još maksimalnija, a ja pored nje još minimalniji. Koji će mi to još u životu...
    meni je savrsena kombinacija lezeran i "neuredan" muskarac, ali preeevise siguran u sebe, i neodoljiva devojka, sredjena do perfekcije, ali sa potpuno prepznatljivim stilom, a sve to savrseno uklopljeno sa njenom licnoscu koja je isto tako na zavidnom nivou, gde su njen um i izgled svedeni na istu ravan...e to mi je pun pogodak... i sta drugi tu mogu da kazu ( a zar je bitno) osim da ostanu bez daha....
    dreamhunter...

  15. #75

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Od garderobe imam bukvalno sve, i sve nosim. Sve zavisi od toga kako se osecam i kakva je prilika u pitanju. Necu na pijacu ici na stiklicama i u napucanoj haljini, niti cu recimo u restoran izaci u trenerci i patikama. Za sve postoji prilika i mesto. Vazno je da svemu tome dam licni pecat i sve prilagodim svom ukusu. Ne volim jedino previse detalja, ono kad zena ima 63 lancica, narukvice do lakta, a prstenje nanizano do nokata, salovi, esarpe, snale...

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 04.01.2019, 12:57
  2. Zašto dobri ljudi uvek odlaze?
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2016, 15:05
  3. Član čiji mi postovi uvek privuku pažnju?
    Autor ribenzzi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 11:55
  4. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 00:58
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •