Da li vam nedostaje sneg?
Strana 1 od 19 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 277
  1. #1

    02 Da li vam nedostaje sneg?

    STO MENI NEDOSTAJE , kao mala obozavala sam da gledam pahuljice kako padaju na moju ruku i kako se polako tope. Ma koliko se trudila nisam mogla da nacrtam toliko raznovrsne oblike pahuljuca , stvarno je priroda jedno cudo.
    Najvise sam volele da se setam i da slusam kako mi sneg skripi pod nogama, to me je opustalo narocito kada sam imala ispite. Kako sam koracala tamo mi je odzvanjala ispitna melodija.

  2. #2

    Odgovor: Dali vam nedostaje sneg?

    ne volemmm

    ocem leto
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #3

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Divno pitanje. Sta mislite da li mi sneg nedostaje, ovde u Kanadi - NE NEDOOOOOSTAAAAJEEEEEEE - Ima ga i previse, necu zimu- necu sneg - ocu LETO
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    E da znas da mi je nedostajao sneg...bas.Obozavam sneg...obozavam sneska,grudvanje,sankanje .svo to belilo.....zao mi je sto mi sin nije ove godine uzivao u svemu tome.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Volim da gledam kako padaju pahulje...kada se setam po prirodi a okolina se beli i presijava na zimskom suncu.Volim da se grudvam , sankam , ali avaj kad ga nema pa nema...

    Nedostaje mi prava zimska idila...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  6. #6

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    bas mi nedostaje! Obozavam da gledam kako pada sneg, a ja onako ususkana u toploj sobi! milina!
    a onda grudvanje, pa pravljenje slika u snegu, dok sam bila mladja i sankanje! steta sto ga svake godine ima sve manje! stvarno nije fer sto su danasnja deca uskracena za mnoge stvari, pa cak i za sneg!

  7. #7

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Nije kasno ni da nas sada iznenadi... baba marta je čudo.

    Pa... ne mogu reći da sam izraziti ljubitelj snega. Volim ga, ali mi je dovoljno da napada onako lepo preko noći, da smrzne i da se ujutru probudim i vidim da je sve zabelelo. Obožavam da šetam po snegu, volim i da se grudvam, kao mala volela sam da se sankam (tačnije da maltretiram ljude da me vuku na sankama ), ali mi je dovoljno par dana snega da zadovoljim tu želju i posle toga, što se mene tiče, može slobodno da počne proleće.

    Žao mi je što nije pao ove zime (ono malo u pokušaju ne računam) i to ne toliko zbog mene lično koliko zbog klinaca koji mu se iskreno raduju.

  8. #8

    Odgovor: Da li vam ne dostaje sneg?

    Volim izrazena godisnja doba, pa zato i sneg. Kad padne ocisti vazduh od prasine i napravi drugaciji grad. Obrazi se zarumene i odeca promeni...
    Al' dzaba! Gradska zima je postala blatnjavi horor...
    Kanda cemo morati da se potrudimo da pronadjemo malo snega...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  9. #9

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Toliko mi ove godine nedostaje lopatanje snega da sam naručio dva kubika šljunka koji svakog dana prelopatam sa staze na travnjak i posle nazad.

  10. #10

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Ne volem zimu,jedva cekam leto
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Ono malo što ga je bilo meni je sasvim dovoljno.

  12. #12

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Sneg je decija radost kao mali sam ga voleo a sada malo manje,ali ipak mi je drago kada pada zbog dece

  13. #13

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Naravno da mi nedostaje... i nedostajaće sve više i više... iz godine u godinu..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #14

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Naravno da nedostaje....
    Da li se nekada setite izuzetne tisine, koje postanete svesni kada posle jedne burne snezne noci, ujutro rano izadjete napolje....
    Krenete po snegu peske u susedno selo...sve je mirno.
    Vazduh kao da stoji....
    Sve je predivno...cisto belo...
    A tisina.....

    to se ne moze opisati, to zna samo onaj ko je jednom doziveo..
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  15. #15

    Odgovor: Da li vam nedostaje sneg?

    Jako mi nedostaje, ali sa obzirom na mogucnosti nadam se da cu da odem negde u setnju sa dragom osobom.....da se zajedno setimo "ludih mladjih dana"...mirna setnja i samo se cuje skripanje nasih cizama u snegu....eehhhhh

Strana 1 od 19 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nedostaje mi forumaš...
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 754
    Poslednja poruka: 02.08.2015, 11:24
  2. Nedostaje li vam nesto?
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 01.04.2015, 10:40
  3. Šta vam nedostaje?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 02.09.2009, 00:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •