Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36
  1. #16

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Nemam reci,ali ipak cu reci BOLESNOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Eeeee biće smak sveta... Opičiće nas dragi Bog nekim kamenom po glavi, kad vam kažem... Belgija hoće da dozvoli homićima da usvajaju decu, Holanđani traže seksualne odnose sa decom od 12 godina, ovi traže da se incest legalizuje...

    'Ta šta ćemo mi u toj Jevropi...

    Da nas guze, da nas pedofilišu i incestišu, neka 'fala.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    U ovom slučaju stvarno mi je dvostruko žao...Žao mi je prvenstveno te dece koja moraju da preživaljvaju svoju tragediju nametnutu ne razmišljanjem svojih roditelja...a sa druge strane žao mi je i njiih dvoje kao roditelja koji su se zadesili u toj situaciji...
    Medjutim svakako je bez opravdanja to njihovo ponašanje...Ne objašnjivo mi je da odrasli ljudi mogu tako da pokleknu pod seksualnim nagonima, ne razmišljajuci prvenstveno o posledicama a i o samoj nemoralnosti tog čina...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Ova Evropa ide u totalnu propast....
    sve gore od goreg
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Ostala sam bez teksta, sama pomisao da su brat i sestra .....pa oni su zreli za ludaru...pa jos izrodili cetvoro dece....boze oprosti im.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    aaaaa.... ja mislim da su sve rechi suvishne...mislim... brat i sestra...aaaaaa


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Nisam zgrožena konkretnom pričom, jer je unekoliko specifična - odrastali su u različitim porodicama, nisu se poznavali, ko zna kakvo vaspitanje su dobili... Da je bolesno - jeste. Ali, bolest se ne može osuditi. Možda se može lečiti... ili...? Mnogo toga je nepoznato i ne mogu da donesem zaključak o nečemu ovako, bez pratećih detalja...
    Incest kao pojavu osudjujem, bez daljeg. To su bolesne veze iz kojih se radjaju bolesni potomci. I tu nema dileme.
    Ono što je daleko užasnije od ove šture vesti jeste činjenica da incesta ima u daleko većoj meri, nego što to javnost zna. O tome se priča tu i tamo, ali informacije slabo "cure". To su mračne porodične tajne o kojima se ćuti. Tek ponekad izbije na površinu. Evo, kao ovo sada, na primer.
    Sećam se da je u meni ostavila trag gorčine jedna novela Margerit Jursenar ... "Ana Soror". Priča je o incestuoznom odnosu brata i sestre. A ono što je meni lično zasmetalo, jeste potpuna neodredjenost spisateljice u odnosu na incest o kome je pisala.
    Mislim, nisam shvatila da li ona odobrava tu stvar, ili osudjuje...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Јасна, Маргарит Јурсенар је била лезбејка, тако да ми није чудно што се није јасно одредила према том инцесту. Јер, да јесте, то би било нетолерантно...
    Кунић је најбројао за шта се све људи и "људи" данас залажу. Имамо тако и организације као што је НАМБЛА.

    The North American Man/Boy Love Association (NAMBLA) is a New York City and San Francisco-based unincorporated organization that advocates the legalization of sexual relations between adult males and young boys. NAMBLA defends what it asserts to be the right of minors to explore their sexuality more freely. It has resolved to "end the oppression of men and boys who have freely chosen mutually consenting relationships," and calls for "the adoption of laws that both protect children from unwanted sexual experiences and at the same time leave them free to determine the content of their own sexual experiences."
    Девијација и болесника је увек било. Проблем је што су данас болесници јако свесни, те тако имају своје прајдове, користе медије и лобирање како би прогурали своје циљеве. А данашње западно друштво је такво да уз довољно новца можеш купити медије и јавно мнење окренути како хоћеш, уз још мало новца за лобирање добијеш законе какви ти одговарају.
    Колико је то болесно показује овај пример - ови људи дефинитивно нису нормални. Ако узмемо у обзир да нису одрасли као брат и сестра, већ су се ето упознали касно, можда нешто мало можемо и да разумемо. То да су се упустили у сексуалне односе иако су сазнали, ја баш и не могу да разумем. Али то што се поред свега тога БОРЕ на СУДУ да се ИНЦЕСТ дозволи... е то је болесно до бола. Тако то иде кад неко своју грешку или своје недело жели да наметне целом свету за правило како он не би одударао. То је безобразлук без граница.
    Када бих упознао неку симпатичну девојку из комшилука, отишао бих брзо код моје бабе и питао је "баба, јесу ли нама они род". Тек кад би ми баба одговорила нешто типа "Нису сине, они су Херцеговци", могло је да крене даље. Хтедох да илуструјем како се понашају одговорне особе
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ј Хтедох да илуструјем како се понашају одговорне особе
    A shta ako nemaju babu? Mislim, evo ja nemam jednu babu a ova druga ne zna nikad nishta da mi kazze i ponasham se krajnje neodgovorno !
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A shta ako nemaju babu? Mislim, evo ja nemam jednu babu a ova druga ne zna nikad nishta da mi kazze i ponasham se krajnje neodgovorno !
    Ти онда мораш мало тежим путем, тражиш јој родни лист, и онда трк код матичара на проучавање!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Phii bre dok ja pregledam rodovnik, prodje me volja
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Phii bre dok ja pregledam rodovnik, prodje me volja
    Боље и то него да се тобом баве по форумима, да споменем само најбезазленију могућу последицу
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Јасна, Маргарит Јурсенар је била лезбејка, тако да ми није чудно што се није јасно одредила према том инцесту.
    To sto je ona lezbejka nema bas ama nikakve veze s tim sto se nije odredjeno izjasnila po tom pitanju...
    Ako si imalo upucen u knjizevnost onda morao bi da znas da pisci(oni koji to uistinu jesu) se i ne izjasnjavaju za i protiv u svojim djelima vec to ostavljaju samom citaocu da odluci,da li ce podrzati nesto ili nekoga(neki psiholoski profil ,mozda glavnog junaka itd.)

    Druga stvar je i ta da seksulana orijentacija tipa homo/hetero nema apsolutno nikakve veze sa incestom...Osim sto homoseksualnost nije psihicka bolest ,da procitas koju knjigu o tome i homoseksulazmu i incestu znao bi da to nema veze jedno s drugim...

    Zaista odvratno je kako neki ljudi se vode predrasudama i lupaju nevidjene gluposti bez ikakve osnove(a o predznanju da ne govorim)
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    To sto je ona lezbejka nema bas ama nikakve veze s tim sto se nije odredjeno izjasnila po tom pitanju...
    Рекла ти је?

    Ako si imalo upucen u knjizevnost onda morao bi da znas da pisci(oni koji to uistinu jesu) se i ne izjasnjavaju za i protiv u svojim djelima vec to ostavljaju samom citaocu da odluci,da li ce podrzati nesto ili nekoga(neki psiholoski profil ,mozda glavnog junaka itd.)
    Ма наравно, погледи на живот и ставови писца немају ама баш никаквог утицаја на то што они пишу. Тако је могло да се деси да Набоков напише "Хардијанове мемоаре", Достојевски "Лолиту" а Јурсенарова "Браћу Карамазове" рецимо.

    Druga stvar je i ta da seksulana orijentacija tipa homo/hetero nema apsolutno nikakve veze sa incestom...Osim sto homoseksualnost nije psihicka bolest ,da procitas koju knjigu o tome i homoseksulazmu i incestu znao bi da to nema veze jedno s drugim...
    Примећујем да су хомосексуалци уопште склонији толерисању или глорификовању разних девијација, да се удружују у ГЛБТ покрете, па још и неких додатних слова се некад дода... навео сам један пример, НАМБЛА. НАМБЛА није удружење рецимо одраслих мушкараца који желе да спавају са девојчицама или одраслих жена које желе да спавају са дечацима, већ одраслих мушкараца који желе да спавају са дечацима. Случајност?
    Ма колико се ми трудили да будемо политички коректни, где крене једна сексуална девијација ту су врло често и друге.
    То да није психичка болест су психијатри одлучили... кад? Пре тридесетак година? Нека револуционарна открића се десила у психологији или је геј лоби прогурао своје? Још у прошлој деценији је рецимо мушки хомосексуализам био кривично дело у Србији.

    Zaista odvratno je kako neki ljudi se vode predrasudama i lupaju nevidjene gluposti bez ikakve osnove(a o predznanju da ne govorim)
    Одвратно је колико су неки људи милитантни у својој политичкој коректности и добију напад емоција кад се неко не слаже са фенси представама о хомосексуализму. Па почну да оптужују за предрасуде, лупање глупости, неосноване тврдње, да немају предзнање...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Brat i sestra s četvoro dece na sudu traže brak

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku



    Ма наравно, погледи на живот и ставови писца немају ама баш никаквог утицаја на то што они пишу. Тако је могло да се деси да Набоков напише "Хардијанове мемоаре", Достојевски "Лолиту" а Јурсенарова "Браћу Карамазове" рецимо.

    Ja bih ti savetovala da ipak procitas sve te pisce ali zaista ih procitas ne samo jednu knjigu(ako si procitao ista) pa onda se vrati ovde i kazi ''pogresio sam u poredjenju''...

    Ne bih dalje da raspravljamo o knjizevnosti a o homoseksulacima imamo temu na forumu Drustvo oko nas pa raspravu o njima mozemo tamo nastaviti...

    Jos jednom incest jeste za osudu no trebamo razmisliti i o tome kako ga spreciti a one koji su vec krenuli tim putem izleciti...

    Mislim ajmo realno,osudjujemo ljude koji svesno se upuste u takav odnos,ok,ali sta je sa onima koji ne znaju vec slucajno otkriju da su brat i sestra nakon sto izrode decu jer se otkrila neka bolest kod deteta itd...

    Skrivajuci svoje potomke od rodbine,od drugog roditelja ili davanje na usvajanje bez vodjenja racuna kome dete ide vodi upravo tim putem...
    Ono sto ne znamo ne moze da zaboli,ali u ovom slucaju to nije tako....

    Nezamislivo je nama imati odnos sa bratom ili sestrom pa i blizim rodjakom jer nam je usadjeno to u svest i od pocetka ih gledamo kao dio sebe ali ne potencijalne partnere no koliko je incestuzonih slucajeva izvresnih u neznanju pa i dan danas ljudi radjaju decu i zive zajedno a mozda ne znaju da su braca i niko ih ne osudjuje jer niko ne zna pa ni oni sami...

    Kolika je tu nastranost i u kojoj meri zaista izrazena veliko je pitanje,jer ono sto nam se u jednom slucaju cini bolesnim u drugom ne primecujemo...

    Teska je to tema i nimalo nije crno bela kako je neki izvoljevaju predstaviti ovde...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Brak bez dece
    Autor Meggy u forumu Muška kafana
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 06.07.2010, 09:36
  2. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55
  3. Wikipedijina luda sestra bliznakinja:)
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.01.2007, 11:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •