Najbolje reklame - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 202
  1. #166

    Odgovor: Najbolje reklame



    newborn graphics
    & underpaid......

  2. #167


    Poruku je izmenio Lilith_021, 22.04.2010 u 06:51
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #168

  4. #169

    Odgovor: Najbolje reklame

    Reklama k'o reklama








    but ... second part









    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #170

  6. #171

    Nova reklama za pivo



    Meni se posebno svidja recenica, a moze se reci i slogan, pred kraj: Sve sto zelim od reprezentacije je da igra za Srbiju
    Moram da priznam da su meni u poslednje vreme reklame za pivo ubedljivo najbolje

    Kako se vama svidja?

  7. #172

    Odgovor: Metro Goldwyn Mayer.. Reklama za pivo

    Citat shomi22 kaže: Pogledaj poruku
    Kako se vama svidja?
    pa.. tak tak

    Ja pivo ne pijem ...
    al' ova reklama je vr' ROoAaaaRRRrrrrrrr


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #173

    Odgovor: Nova reklama za pivo

    Citat shomi22 kaže: Pogledaj poruku
    YouTube- LUDILO!- LAV nova neemitovana reklama

    Meni se posebno svidja recenica, a moze se reci i slogan, pred kraj: Sve sto zelim od reprezentacije je da igra za Srbiju
    Moram da priznam da su meni u poslednje vreme reklame za pivo ubedljivo najbolje

    Kako se vama svidja?
    moram priznati da su reklame za pivo dno dna i mogu se svidjati samo nekome ko ochekuje od njih neshto da zaradi ili ko nema tri u i ko ........
    & underpaid......

  9. #174

    Odgovor: Najbolje reklame

    Pa dobro, ukusi su razliciti, vecini muskaraca koje ja znam su reklame za pivo najbolje... U medjuvremenu su doradili reklamu, ubacili pesmu Vostani Serbie, sada je po meni jos bolja.


  10. #175

    Odgovor: Najbolje reklame

    jadni li smo mi svi zajedno na gomili sa tom vechinom..... nego, jesil platio prostor za reklamu upravi vojvodina cafea?

    najbolje mi se dopadaju reklame koje radi vip-ova ekipa. duhovite, zabavne, limunadichaste, dobro tehnichki odradjenje, sluzze svrsi u potpunosti

    imlekova ekipa je smeshna ko cirkus. osecham da su to neki prashnjavi shezdesetogodishnjaci koji su vrhunac svoje kreativnosti imali pochetkom sedamdesetih.... blamage.
    & underpaid......

  11. #176

    Odgovor: Nova reklama za pivo

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    moram priznati da su reklame za pivo dno dna i mogu se svidjati samo nekome ko ochekuje od njih neshto da zaradi ili ko nema tri u i ko ........
    I ovo, a i baš počinje da me nervira to otvoreno propagiranje alkoholisanja, kao - super je da sediš sa ortacima i ločeš pivdžanu dok blejite u tv po ceo dan. Najogavnije mi je što direktno povezuju pivčugu sa sportom. Bljak.

  12. #177

    Odgovor: Najbolje reklame



    uopshte ceo taj manir povezivanja alkohola s good times je otrcan. chini mi se da je broj ljudi koji su prerasli te pelene sada vech dovoljno veliki da ih i marketinshka istrazzivanja moraju prepoznati kao znachajno telo .

    bio je neki glumac ex alkos u nekom jutarnjem programu pre par nedelja i bash te to pomenuo kao osnovni pokretach ka alkoholu - da se ne mozze imati good time bez alkohola.... i onda cela ova kultura imbecilnih reklama nikne oko te ideje.

    (a i ona zzvaka za retardirane - kao, shto vishe mozz da popijesh vechi si baja... )
    & underpaid......

  13. #178

    Odgovor: Najbolje reklame

    Pomalo se plašim koliko se slažemo...

  14. #179

    Odgovor: Najbolje reklame

    Уз све ове примедбе о алкохолизму, повезивању алкохола са проводом и спортом, дангубљењу, чињеницу да су то углавном кретенске реклам... рекламе за пиво успевају оно у чему нико други не успева, да пробију медијску блокаду и изазову мало поноса на свој идентитет и своју земљу.

    А иначе, ја не бих пио алкохол док гледам утакмицу или док дангубим с пријатељима да није тих реклама...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #180

    Odgovor: Najbolje reklame

    nemanje lichnog identiteta i potreba da se identitet trazzi kroz pripadnost grupi i jeste osovina oko koje takve grupe i postoje. tvorci reklama nisu glupi ako su reklame glupe. zna se shta se reklamom zzeli exploatisati i na koji nivo inteligencije usmeriti poruka.
    & underpaid......

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolje pivo
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:28
  2. Najgore reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 259
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 10:43
  3. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  4. Najbolje igre
    Autor Necromancer u forumu Igre
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 16:06
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •