_baba_ - Strana 57
Strana 57 od 70 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 855 od ukupno 1045

Tema: _baba_

  1. #841

    Odgovor: _baba_

    Nema veze...i dalje ćeš biti Najmekša baba na svetu

  2. #842

    Odgovor: _baba_

    Jaooo Najka ne podsecaj me...oma se najezm i pcnem da mmmucam i gtam slova
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #843

    Odgovor: _baba_

    ne znam o chem se radi....al da shtipnem za guzO i iskazzem emociJe.....

  4. #844

    Odgovor: _baba_

    Chupe, jes' ti normalna? Kako to mislis "samo" 500???
    Zato sto si pametna za jos desetostruko toliko, barem. Aj lav ju
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #845

    Odgovor: _baba_

    ...podelimo ovaj muzički trenutak...


  6. #846

    Odgovor: _baba_




    .......
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #847

    Odgovor: _baba_

    I've been roaming around
    Always looking down at all I see
    Painted faces, fill the places I cant reach

    You know that I could use somebody
    You know that I could use somebody

    Someone like you,
    And all you know,
    And how you speak...



  8. #848

    Odgovor: _baba_

    Gospodzo, da li Vi to nesto slavite.... mislim, jel se cuga ovde nesto, ili sam dzabe dosla?
    neunistiva zlojebaba!

  9. #849

  10. #850

    Odgovor: _baba_

    znala sam
    Ae zdravo
    neunistiva zlojebaba!

  11. #851

    Odgovor: _baba_

    Izvini, sto sam ti bez pitanja, uvalila smederevac u kutak ....... ali sam se i sama smrzla, dok sam te citala




    ....a ako ti se smederevac ne svidja - imam za tebe jos jedno "grejno telo". Kad ga pogledas ......prosto mora da ti bude toplo oko srca








  12. #852

    Odgovor: _baba_

    Zoljka mori...gde cesh bre, pa ni kafu nismo popile?

    el znash ti onaj vic o 3 senilne babe?

    Bile tri senilne babe, Dara, Mara i Sara...i sretnu se Dara i Mara i odluce da odu kod Sare na kafu. I najavile se one da dolaze, i sad Sara, da nesto ne bi zaboravila, napise na papiric cime sve treba da ih posluzi...i napise...kafa, sok, kolaci. I sad dodju ove dve, i u medju vremenu Sara, s obzirom da je senilna, zaboravi gde je stavila papiric, pokusa da se priseti sta ide po redu...razmmislja, razmislja...i seti se...a, da kafa...i skuva ona njima kafu...Popiju kafu, i posede jos malo, i u medjuvremenu ode Sara u kuhinju, i sad treba da se seti ste je drugo bilo na redu...razmislja tako malo, i seti se...e, da, kafa! Popiju one tako drugu kafu i sad dodje na redu i trece...ode ona opet u kuhinju i posle kraceg razmisljanja ustanovi da treba da skuva kafu...i tako one popiju i trecu kafu...I popricale sta su imale, i krenu polako Dara i MAra kuci, i pricaju usput, i kaze Dara Mari...Ih kakava je ova Sara, ni kafu da nam skuva!!!
    @ELA, zhiva bila, svaki ti dao aj shjedi i ti...popi kafu s nama

  13. #853

    Odgovor: _baba_

    ahaaaaa... E krezava jedna, kad sam onomad bila kod tebe, mogla si da me slogiras sa kolicinama kafe koju si mi kuvala, za dorucak, pa kafa, pa rucak, pa opet kafa, pa vecera, pa kafa, pa kafa pre spavanja..... Dobro se ja ziva vratih u ovo moje selo
    neunistiva zlojebaba!

  14. #854

    Odgovor: _baba_

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ahaaaaa... E krezava jedna, kad sam onomad bila kod tebe, mogla si da me slogiras sa kolicinama kafe koju si mi kuvala, za dorucak, pa kafa, pa rucak, pa opet kafa, pa vecera, pa kafa, pa kafa pre spavanja..... Dobro se ja ziva vratih u ovo moje selo
    eee to su bila vremena sad kafu pijem samo ujutro...hmm, chudno
    Aj ti lepo dodji jopet kod mene, pa da te ushlogiram i vratim remontovanu u to tvoje selo. A? I usput da osetish chari Alberte, Aljaske i ostalih spichotina

  15. #855

    Odgovor: _baba_

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    eee to su bila vremena sad kafu pijem samo ujutro...hmm, chudno
    Aj ti lepo dodji jopet kod mene, pa da te ushlogiram i vratim remontovanu u to tvoje selo. A? I usput da osetish chari Alberte, Aljaske i ostalih spichotina
    Dodjem odmah cim orobim Macs, a sto se tice spichotina, ne zaboravi da i ja zivim u CND.
    neunistiva zlojebaba!

Strana 57 od 70 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •