Jao pao! - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 62

Tema: Jao pao!

  1. #31

    04 Odgovor: Jao pao!

    Pa sada, ako je do frizure, OK i ja se slazem da je uzasno kada ne vidis slatku breskvicu na zapustenom drvetu, a kazite mi sta je sa neodoljivo odvratnim mirisom koji te zaplahne iz unutrasnjosti??? Iako ciste i sveze oprane, neke osobe imaju veoma jake ili ti teske mirise! Pa kako da ne shljone kada te zaplahne talas nelagodnosti!???
    DOBRO VEČE

  2. #32

    Odgovor: Jao pao!

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Iako ciste i sveze oprane, neke osobe imaju veoma jake ili ti teske mirise! Pa kako da ne shljone kada te zaplahne talas nelagodnosti!???
    Pa, ti čoveče uFati tu tvoju zbog koje ti samopouzdanje pada za ručicu, pa u drugu ručicu knjižicu, pa kod čika giše, ako već ne ide sama. Možda neki trichomonas (il' šta god) pravi žurku a da ne znate
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #33

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, ti čoveče uFati tu tvoju zbog koje ti samopouzdanje pada za ručicu, pa u drugu ručicu knjižicu, pa kod čika giše, ako već ne ide sama. Možda neki trichomonas (il' šta god) pravi žurku a da ne znate
    Dal je moja, tvoja, ili bilo cija, ja ne znam, ali takvih ima. Deder, nek se javi jos po neka "osecajna", znam da vas ima jos!
    DOBRO VEČE

  4. #34

    Odgovor: Jao pao!

    Auuuu bre uvredi se ti, pa još i pokušavaš između redova nekako nešto da mi vratiš i zavučeš, a? Nisam bre shvatila iz tvog pisanija da se ti javljaš samo "onako" i hipotetički se pitaš, tražiš da ti neko kaže šta činiti i udaraš interpunkciju u količinama, a ni to da nemaš takva iskustva nego ti je neko pričao da ima i takvih devojčica koje ginekologa ne posećuju i verno dočaravao mirise. Izvinjajem se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #35

    Odgovor: Jao pao!

    Ne, smraduše ne volem! Mnogo ih ne volem! Posto sam lagana asmatican druzim sa samo sa finim i mirisljavim damama koje se redovno kontroliraju kod svojih doktora...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #36

    Odgovor: Jao pao!

    Kako je lako zgaditi čoveku i sex i život i sve...
    Blackadder: George, who's using the family brain-cell at the moment?

  7. #37

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Auuuu bre uvredi se ti, pa još i pokušavaš između redova nekako nešto da mi vratiš i zavučeš, a? Nisam bre shvatila iz tvog pisanija da se ti javljaš samo "onako" i hipotetički se pitaš, tražiš da ti neko kaže šta činiti i udaraš interpunkciju u količinama, a ni to da nemaš takva iskustva nego ti je neko pričao da ima i takvih devojčica koje ginekologa ne posećuju i verno dočaravao mirise. Izvinjajem se
    Cemu izvinjenje, pa svako od nas stoji iza svojih reci, osim ako ne mislis bas ozbiljno ono sto si napisala. Hoces da mi kazes da ti nisi naletela na osobu suprotnog pola koja ti mirisom ne odgovara? Moguce, ako si imala jednog ili dva partnera u zivotu, u protivnom ne verujem ti!
    DOBRO VEČE

  8. #38

    Odgovor: Jao pao!

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Cemu izvinjenje!
    Pa, skontah da sam te nešto uvredila te da ti pokušavaš nešto kao mene da bocneš a to mi nije bila namera, pa zato. Ako nisam, super onda, povlačim izvinjenje

    pa svako od nas stoji iza svojih reci, osim ako ne mislis bas ozbiljno ono sto si napisala.
    Razume se i naravno da mislim ozbiljno. U tvom prvom postu pišeš - kažite mi šta sa odvratnim mirisom bla bla bla... i ja ti rekoh. Za ručicu pa kod ginekologa. Znam kako žene mogu da se zapuste dok se spolja glancaju. Po salonima, porodilištima, bolnicama i ambulantama svašta vidiš i "čuješ" Upoznaš dobro sve što žensko može sebi da dozvoli. Kao što i muškarac upozna muškarca dobro u vojsci bar što se tih mirisa tiče.

    Hoces da mi kazes da ti nisi naletela na osobu suprotnog pola koja ti mirisom ne odgovara?
    Ma gde nisam, pun ih gradski prevoz
    A ako misliš na to da li sam imala polno smrdljive partnere, nisam Kako neko takav može i da stigne da ti bude partner? Ja malo biram znaš, a to mi je baš onako bitno. Sa partnerima se ne upoznajem tako što im kažem dobro veče u šlic pa da se tu tek iznenađujem. A i odavno sam završila sa upoznavanjem.

    Call me lucky, šta da ti kažem

    Moguce, ako si imala jednog ili dva partnera u zivotu, u protivnom ne verujem ti!
    Pa, partnera sa smrdljivom ribicom nisam nijednog, mame mi. I nemam penis pa nema šta da mi padne. A o tome je ovdi reč

    A da l' ćeš da mi veruješ ili ne to nije ni bitno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, skontah da sam te...
    Uh bre, istupila si tastaturu! Nije poenta dali se nekom obracas u slic ili ne. Sama si rekla da ima devojaka koje se spolja glancaju a iznutra su zapustene. Pa zar to nije jedan tip devojaka, koje mozes da razotkrijes tek kada zaviris u tajne odaje. Sve je slatko, sve je super, pa kad te zapuhne ne znas sta te je spopalo. Jedino ako tip nije "najbolja drugarica" pa ima toliko vremena da upozna curicu sa kojom se smuvao pre prvog polnog odnosa, sa njom naravno!
    DOBRO VEČE

  10. #40

    Odgovor: Jao pao!

    Uh bre, istupila si tastaturu!
    Eh da je jedna!

    Ne, nisam mislila da se prvo dopisuješ uz pomoć golubova.
    Postoji i neki peting valjda majka mu njegova ne moraš odma' na pećinu AliBaba pa nej da ima šta da te zapuhne i na vreme se izvučeš od partnerisanja.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Eh da je jedna!

    Ne, nisam mislila da se prvo dopisuješ uz pomoć golubova.
    Postoji i neki peting valjda majka mu njegova ne moraš odma' na pećinu AliBaba pa nej da ima šta da te zapuhne i na vreme se izvučeš od partnerisanja.
    Ma na peting sam i ja mislio, zar to nije neka vrsta predigre, samo sto znas da posle nema nista od igre!? Pipnes, shmrknes, izvuces ruku i put pod noge!
    DOBRO VEČE

  12. #42

    Odgovor: Jao pao!

    Dobro bre Jelene nešto si nam čest gost na ovoj temi pomisliće ljudi svašta

    Prestani da chatuješ jasna nam je poJenta

  13. #43

    Odgovor: Jao pao!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Dobro bre Jelene nešto si nam čest gost na ovoj temi pomisliće ljudi svašta

    Prestani da chatuješ jasna nam je poJenta
    Eto opet ja kriv! Zasto uciteljice ne grdis i SQAW? Ja sam samo pisao na zadatu temu, nisam je ja postavio. Svima se desi poneki pad, sad razlozi su razliciti. Ja sam stvarno imao to iskustvo i pobegao sam glavom bez obzira. Samo mi treba malo topline, neznosti i poneka lepa rec sa vase strane, da me utesite. Eto to je sve.
    DOBRO VEČE

  14. #44

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Podseti me danas neka tema tu na forumu na ovu situaciju...

    Njemu se ne diže ili se digao, a zatim istog trena pao. Da li mu pružate drugu ili treću šansu ili je za vas sve tada završeno? Kako reagujete u ovim situacijama? Da li vam se desilo?

    Dečki, da li vas je vršnjak ikad izneverio?

    Ajmo dalje

  15. #45

    Odgovor: Jao pao!

    Pa da, mene je izdao, ali nisam ja kriv, kriva je ona, i tada sam je pitao " Izvini, jel se tebi ovo cesto desava?"
    DOBRO VEČE

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •