Simpsonovi ili South Park

Prikaz rezultata glasanja: Simpsonovi ili South Park?

Učesnika ankete do sada
40. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Simpsonovi

    21 52.50%
  • South Park

    19 47.50%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Simpsonovi ili South Park

    Da li su vam "bliži" Simpsonovi ili South Park? Zbog čega?

  2. #2

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Paaaa Simpsonovi. Zato što sam ih više pratila nego South park i zato što je South park nekada znao da me smori... eto samo zato... inače je pitanje teško, jer obe ismevaju isto. Samo su mi Simpsonovi draži nekako
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Simpsonovi, jer sam njih pratila kao blesava i opet bih, kad bi počeli da ih prikazuju, dok me South Park nije preterano oduševio... šta znam, nešto mi taj njihov humor i nije preterano blizak .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  4. #4

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    South Park jer volim tu vrstu humora. Naravno, gledala sam i Simpsonove, ali su mi decaci iz South Parka originalniji i bezobzirniji kad je u pitanju kritika raznih gluposti koje nam se plasiraju u modernom drustvu.

  5. #5

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Humor Simpsonovih nam je blizi na neki nachin, shale su lakshe, ali South park je mnog angazovaniji i ima vishe konkretnog da kazze( kada zzele),naravno ako vas ne pokoleba nachin na koji se shale No jednom kad se navuchete postachete ovisni o njima

    Ono shto Simpsoni kazzu kroz poshalice, to zitelji South Parka kazzu kroz agresivni i beskompromisni humor mimo svih tabua i o svim tabuima amerike a i shire

    elem, u jednoj epizodi Mr.Garrison izmishlja revolucinoarno vozilo za solo upotrebu na chisto manuelni pogon... Medjutm caka je shto sedenje na njemu ukljuchuje guranje u dupe i usta nekakvih palica od pola metra (garison je inache neskriveni homoseksualac), dok se bochnim polugama vozilo pokkrece nevidjenom brzinom... Ubrzo propadaju sve avio kompanije i prevoznici, a cela nacija se vozi 700 na sat uz stenjanje i sa motkom u bulji kao i klinci iz south parka, da bi na kraju doshao neki lik i pitao chemu sluzze poluge sa strane ...
    - Pa pokrecu vozilo
    -A ove u dupetu i ustima ?
    -Nichemu
    -A jel mogu ja da dobijem primerak bez njih?
    -Ummmm... pa ..naravno..

    BHhahaha to je samo sitan detalj kakvih je puna svaka epizoda

    Odgovor na pitanje - i jedno i drugo

    http://www.southparkstudios.com/show...e2ff0c8&page=1
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 28.02.2007 u 20:06

  6. #6

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    axaxaxaa.. ovo sa Mistr Garisonom je dobro.. nisam gledala tu epizodu..
    elem, zbilja ne znam kome bi dala glas.. i jedni i drugi su mi originalni i volim da ih pogledam kad god stignem... pratila sam i Simpsonove i South Park i sta reci, ne vole svi ljudi tu vrstu humora... meni su i jedni i drugi
    moomoo meee jooouu

  7. #7

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    gledam i jedne i druge, ali mi nikad nije palo na pamet da ih isporedjujem. to su mi nekako dvije price za sebe. i jedni i drugi su mi dobri na svoj nacin
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Simpsonove mogu uvijek da pogledam, ali i S.P. ima tako dobrih epizoda!

  9. #9

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Eeeeee, to ko neko da me pita šta je bolje Amstel ili Kajzer.

    Aj neka budu Simpsonovi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  10. #10

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Kao i većina, volim da pogledam i jedno i drugo, ali mislim da se South Park bavi puno ozbiljnijim temama od Simpsonovih.
    Dopada mi se ekstremna koncentracija kritike društva u South Parku i humor bez predrasuda koji nije baš po svačijem ukusu.
    Interesantna mi je pojava kada se South Park gleda u većem društvu.
    Jedni se valjaju po patosu, dok drugi zbunjeno trepću pokušavajući da prikriju kako im baš nije jasno, zašto se oni ne smeju.


    od prilike ovako.

    Isti fenomen se javlja i kod kolektivnog gledanja, Letećeg cirkusa Monti Pajtona...

  11. #11

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Volim i jedne i druge,ne stizem uvek da pogledam ali ne pravim razliku izmedju njih,humor je odlican u oba slucaja,pa ne bi ni bilo posteno da favorizujem bilo koga.
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #12

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    elem, u jednoj epizodi Mr.Garrison izmishlja revolucinoarno vozilo za solo upotrebu na chisto manuelni pogon... Medjutm caka je shto sedenje na njemu ukljuchuje guranje u dupe i usta nekakvih palica od pola metra (garison je inache neskriveni homoseksualac), dok se bochnim polugama vozilo pokkrece nevidjenom brzinom... Ubrzo propadaju sve avio kompanije i prevoznici, a cela nacija se vozi 700 na sat uz stenjanje i sa motkom u bulji kao i klinci iz south parka, da bi na kraju doshao neki lik i pitao chemu sluzze poluge sa strane ...
    - Pa pokrecu vozilo
    -A ove u dupetu i ustima ?
    -Nichemu
    -A jel mogu ja da dobijem primerak bez njih?
    -Ummmm... pa ..naravno..
    Ovo je toliko genijalno, da sam se ja smejala pola sata kad sam pročitala, i čak sam i Šaši prepričavala kad je stigao sa posla !
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  13. #13

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    obe serije redovno pratim ... na cnbc-c

  14. #14

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    Glasala sam za simpsonove, jer nije bilo ponudjeno (obe serije), a gledam i jedne i druge, svaka je na svoj način interesantna
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  15. #15

    Odgovor: Simpsonovi ili South Park

    odlicni su i jedni i drugi, ali meni su nekako drazi Simpsonovi. mozda zato sto sam ih prije i duze gledala, ko ce ga znati...
    smesi se... sutra ce biti gore

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dunavski park
    Autor Kitty u forumu Novi Sad
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2012, 18:18
  2. South park
    Autor HLEBmaster u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.05.2011, 12:02
  3. Nacionalni park Srbija
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 22:01
  4. Kako biste izgledali u South Parku?
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 21:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •