Exit 07
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43

Tema: Exit 07

  1. #1

    Exit 07

    Rezervacija ulaznica za EXIT 07 počeće

    7. decembra u 17h.

    Najvernijim posetiocima EXITa biće omogućeno da rezervišu ulaznice po specijalnoj novogodišnjoj ceni od 3490 din, što iznosi preko 45% popusta u odnosu na cenu ulaznice u redovnoj prodaji (6490dinara).
    Broj ulaznica po ovoj ceni je ograničen!
    Ulaznice ćete moći da rezervišete isključivo na festivalskoj internet prezentaciji www.exitfest.org
    Da biste rezervisali ulaznice biće neophodno da prođete kroz jednostavan proces registracije na našem sajtu.
    Svaki kupac moći će da rezerviše maksimalno 4 ulaznice. Rok za uplatu rezervisanih ulaznica je 7 dana, nakon čega se rezervacija poništava.
    Naredna cena po kojoj ćete moći da rezervišete ulaznicu za EXIT je 4490 din.
      Vrh

  2. #2

    exit

    Skupljajte pare za EXIT
    Poruku je izmenio Goga, 23.04.2007 u 20:30 Razlog: Nema potrebe za velikim slovima...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Exit

    Šuska se da ce na ovogodišnjem EXIT festivalu u NS pojaviti i NY hip-hop bend Beastie Boys. wikipedia
    Ako išta valja od hip-hop-a to su Beastie!
    Pripremite se! info









    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Exit

    Wu Tang Clan i LTJ Bukem na EXIT-u!


    Jedna od najuticajnih američkih hip hop grupa Wu-Tang Clan nastupiće 15. 7. u nedelju na glavnoj festivalskoj bini. Wu-Tang će na Exitu nastupiti u originalnoj postavi: Method Man, Ghostface Killah, RZA, GZA the Genius, Raekwon, Masta Killa, U-God, Inspectah Deck & DJ Mathmatics i ovoj postavi fali, deveti originalni član grupe, pokojni Ol' Dirty Bastard.
    Ovo je prava prilika da vidimo i čujemo Wu-Tang Clan jer su za leto najavili novi album, 8 Diagrams, na kom će jedna pesma biti posvećena Ol’Dirty Bastardu od koje se očekuje da će biti pravi hit.

    Inspirisani kinematografijom Hong Konga,stripovima, filmovima o samurajima i lokalnim slengom mnogobrojni članovi ovog sastava napravili su revoluciju u rep muzici sredinom devedesetih godina. RZA, GZA i Ol’Dirty Bastard bili su toliko fascinirani istočnjačkim borilačkim veštinama da su ime grupi dali prema filmu sa početka devedesetih „Shaolin and Wu Tang“.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Exit 07

    Ehehee znam koga će obraduje ovaj Wu-tang uskoro će se javi sam ovdi gosn pčela ubica glavom i bradom

    Na LTJ Bukema sam prvi put u životu otišla pre nekih 6 ( I think so ) godina pa preporučujem onima koji su to propustili (a bilo je prilike više puta) da to svakako i ovaj put ne urade ukoliko uopšte vole taj vibe.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Exit 07

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ehehee znam koga će obraduje ovaj Wu-tang uskoro će se javi sam ovdi gosn pčela ubica glavom i bradom
    Odmah sam se setila njega. Oduševiće se.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Exit 07

    On ima srece,na proslom bio Franz Ferninand sad Wu-tang
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  8. #8

    05 Odgovor: Exit 07

    Wu-Tang Clan ain't nuthin' ta fuck wit.

    Znači, da li mi verujete da je već, evo, tri, četiri dana ne mogu da dođem sebi i da se osvestim. Od kad sam saznao za ovo, ne mogu ni da učim, ni da spavam, ni da jedem. Ovo je, ono, kao ostvarenje najluđeg sna. Moj život se sad bukvalno pretvorio u odbrojavanje do 15. jula (još 138 dana, btw). Taman u trenutku kad sam pomislio kako mi ovaj EXIT neće biti mnogo zanimljiv jer jednostavnone vidim koga bi mogli da dovedu, a da mene obori s nogu, a oni dovedoše one koje među mnogim muzičkim izvođačima koje obožavam - najviše obožavam, toliko da čak i nik na ovom forumu po njima uzeh. Aaaaaaaaa... Možda nekom ovo loženje deluje bezveze, ali bukvalno je tako. Nije stvar samo u tome biti njihov fan (kao ja), već je dovoljno čak jednostavno biti samo slušalac rep muzike, pa, makar ih ne voleo, moraš ih poštovati, jer oni su definitivno, po svim mišljenjima, ono najbolje što je rep izrodio i najveća insititucija hip-hop kulture svih vremena.

    Kako je ova godina krenula, za mene će ovo biti apsolutno wu-godina. Odmah na početku godine dočekala me je sjajna vest - posle šest godina Wu se ponovo skupljaju i na leto izdaju novi album. Već to mi je bilo i više nego dovoljno da jedva čekam leto. Onda je pre desetak dana do mene došla informacija da Method Man dolazi u Beograd solo krajem marta. Tad sam već vrištao od sreće. A onda... Kao grom iz vedra neba, ne samo da ću imati novi Wu album posle šest godina, ne samo da će Method doći solo, već će doći ceo Klan. Brate...

    My peoples, are you with me, where you at?
    In the front, in the back, Killa Beez on attack!


    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Exit 07

    Robert Plant otvara EXIT



    Predstojeći EXIT festival, koji se održava od 12. - 15. jula na Petrovaradinskoj tvrđavi, otvoriće na glavnoj festivalskoj bini jedan od najvažnijih glasova u istoriji rok muzike, legandarni pevač Led Zeppelina, Robert Plant.

    Plant će nastupiti prvog dana festivala u pratnji benda Strange Sensation sa kojima svira od 2002. godine.

    Na koncertima pored novih Plantovih solo pesama bend izvodi i veliki broj klasičnih Led Zeppelin numera kao što su Immigrant song, Stairway to Heaven, Black Dog, Kashmir, Whole Lotta Love i mnoge druge, često u novim aranžmanima.

    Sa bendom Strange Sensation Plant je snimio dva studijska albuma, kolekciju bluz i folk obrada Dreamland iz 2002. godine i Mighty ReArranger iz 2005. godine.

    Prošle godine Robert Plant i Strange Sensation imali su veliku evropsku turneju u 36 gradova, a u novembru je izdato luksuzno pakovanje koje sadrži devet Plantovih solo albuma, neobjavljne numere, B strane singlova i DVD sa dvadeset spotova, snimcima živih nastupa i intervjuima sa Plantovim prijateljima među kojima su Tori Amos, John McEnroe, Phil Collins i Ahmet Ertegun.

    Preneto sa b92
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #10

    02 Odgovor: Exit 07

    Dance Arena EXIT festivala dobila je prva imena za ovu godinu – Riči Houtin i Džon Digvid!

    Riči Houtin, sinonim za detroitsku techno scenu i jedan od DJ-eva sa najviše pseudonima, poznat je i kao producent. Trenutno priprema novu kompilaciju, a o tome koliko svet ceni njegov doprinos govori i činjenica da je prošle godine pozvan da radi muziku za otvaranje Zimskih olimpijskih igara.

    Džon Digvid je jedno od najuticajnijih imena progressive trance/house zvuka. Trenutno pravi
    muziku za film "Ecstasy: Three Tales of Chemical Romance" prema bestseleru Irvina Velša.
    U klupskim publikacijama kao što su DJ Magazine i Muzik konstantno je biran za top 10 najboljih internacionalnih DJ-eva.



    (mondo)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Exit 07

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Dance Arena EXIT festivala dobila je prva imena za ovu godinu – Riči Houtin i Džon Digvid!

    Ja čekam Tiesta, nešto se šuškalo
      Vrh

  12. #12

    02 Odgovor: Exit 07

    Lauryn Hill na EXITu

    Lauryn Hill, hip-hop i soul kraljica i tri puta nagrađivana za najprodavaniji album na svetu, nastupiće na Exitu, u subotu, 14. jula.



    Osmostruka dobitnica Grammy nagrada vratila se početkom 2007. godine u javnost posle dužeg odsustva gostujući na albumu Joss Stone „Introducing Joss Stone”. Krajem marta vratila se sa odmora i ušla u studio sa Fugees, gde ponovo zajedno snimaju album, za koji se još uvek ne zna ni kada će biti objavljen ni pod kojim nazivom.

    Lauryn je odrasla uz ploče raznih žanrova njenih roditelja, a angažman uz mnogobrojne prekide sa Fugees započela je sa 13 godina. Albumom „The Score“ i singlovima „Killing Me Softly“ i "Ready or Not" postigla je sa grupom Fugees svetsku slavu i popela se na sam vrh top lista.

    Posle tri albuma koje je devedesetih godina izdala sa Fugees, ‘98 je solo albumom „Miseduction Of Lauryn Hill“ dokazala da je sposobna za ogromnu samostalnu kreativnu snagu, ali i za proboj na novi muzički teren na kom se prepliću rap, soul, reggae i R&B. I sve to izvedeno potpuno jedinstvenim i fenomenalanim vokalom.

    U julu 2001. novi materijal predstavila je odabranoj publici u MTV emisiji „Unplugged“, a nešto kasnije izdala ga je kao solo album MTV Unplugged No. 2.0. Novi materijal iznenadio je publiku jer je akcenat bio na tekstovima i porukama, a ne na aranžmanima – većina pesama na albumu sadrži samo njen glas i akustičnu gitaru.

    Lauryn Hill je uključena u rad organizacija koje se bave rešavanjem problema izbeglica i borbom protiv rasne diskriminacije. Dobitnica je mnogobrojnih nagrada za aktivizam. U decembru 2003. Hill je šokirala publiku na božićnom koncertu u Vatikanu gde je pred 7000 ljudi govorila o zlostavljanju dečaka u SAD od strane katoličkih sveštenika i zataškavanju Katoličke crkve.

    preuzeto sa b92
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Exit 07

    Karte za EXIT 07 Exit već su puštene u prodaju.

    Trenutna cena ulaznice za EXIT 07 je 4490 dinara.
    Broj ulaznica po ovoj ceni je ograničen.
    Cena ulaznice u redovnoj prodaji biće 6490 dinara.


    Za sada su svoje nastupe potvrdili izvodjači Beastie Boys, LTJ Bukem, Wu Tang Clan i Basement Jaxx, a kao i svake godine očekuje se i impresivni line-up domaćih muzičara.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Exit 07

    Nic Fanciulli aka Skylark, jedan od najtalentovanijih mladih britanskih disk džokeja nove generacije, nastupiće na Dance areni.
    On i James Zabiela početkom aprila izdali su kompilaciju pod nazivom One + One za Ministry of Sound Recordings.

    Ovaj kreativni tandem je iznenadio klabere sa One + One kompilacijom jer se na njoj nalaze neobjavljene numere i remiksi.
    Poštovanje starijih kolega kao što su Pete Tong , Xpress2, Seb Fontaine Nic je zaslužio zbog unikatne prezentacije house zvuka.
    Njegovi setovi obuhvataju komercijalni, progressive underground house koji kombinuje sa deep tech ritmovima i acid b-linijama. Kao priducent, uradio je mix 4Tune500's 'Dancing In The Dark' nakon čega je dobio Essential New Tune status.

    Nekadašnji prodavac polisa za osiguranje a sada poznati DJ, svojim melodijama nateraće vas da plešete do ranih jutarnjih časova.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Exit 07


    Biće to petak trinaesti naših života: Beastie Boys nastupiće drugog dana EXIT 07 festivala na glavnoj festivalskoj bini! Beastie Boys su 17. februara nastupili na festivalu Good Vibrations u Sidneju a posle najavljenih nastupa u sedam evropskih gradova u junu nastupiće u julu i u Novom Sadu.

    Beastie Boys su prvi značajni beli reperi, često optuživani za krađu trenda u muzici koji, mnogi smatraju, pripada samo crnim muzičarima. Međutim, Mike D, MCA i King Ad-Rock tretirali su rep kao deo post-pank muzičkog andergraunda, prepoznajući uradi sam estetiku u oba muzička pravca.

    Prvobitno pank i hardkore grupa nastala je davne 1979. godine. Beastie u nazivu grupe znači "Boys Entering Anarchistic States Towards Internal Excellence" a inicijali BB smišljeni su da imitiraju američki pank bend Bad Brains.

    Kao pank i hip hop grupa prošli su mnoge muzičke žanrove od pank roka preko fanka i džeza pa čak i do bosa nove i uticali na brojne savremene hip hop i rok bendove. Do sada su izdali šest studijskih albuma i četiri kompilacije. Pošto će ove godine biti 25 godina od izlaska njihovog prvog maksi singla, očekuje se da iduće godine budu uvršteni u RnR Hall of Fame. Svaki njihov nastup je moćan doživljaj i za fanove i za one koji ih inače ne vole. Ako takvih ima.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Exit 09
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 17:59
  2. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 21:59
  3. Exit 08
    Autor NSdjanka u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.07.2008, 19:14
  4. Guča i Exit; pomirenje
    Autor idavik u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.09.2006, 18:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •