Vaš omiljeni novinar? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 57 od ukupno 57
  1. #46

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #47

    Re: Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Taj rijaliti je samo jedna slika unesrećene Srbije. Zato su svi skočili na nas, jer im se nije svidela ta slika u ogledalu.


    Milomir Maric
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #48

    Odgovor: Re: Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Dragoljub Žarković (glavni urednik nedeljnika Vreme) i ranije Slobodan Antonić (profesor i kolumnista).
    Zadrt sam čovek ali još se nije desilo da imam suprotno mišljenje od Žarkovića.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #49

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Bez ikakve sumnje Vedrana Rudan. U nedostatku meni dovoljno dopadljivog novinarskog pera u Srbiji, inspirišem se sa tekstovima gospođe Rudan. Volim taj nesputani stil i tu dozu prostakluka u njenim analizama koje izuzetno cenim...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #50

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    ..pridruzujem se ..ume i ima sta da kaze...

  6. #51

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Uz pomenute jako visoko cenim komentare Milana Jovanovića, doduše nalazim ih samo na Vestima online. Možda je to zato što samo slobodan strelac i čovek bez dlake na jeziku može onako pisati? Da su decenije vladavine budala uzele junački danak..jesu. Srećom, ono iskonsko i toliko karakteristično srpskom čoveku, je preživelo u nekima i istinski uživam u komentarima pomenutog.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #52

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Dragoljub Petrović , em kaže, em nas nasmeje
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #53

    Re: Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Dragoljub Petrović , em kaže, em nas nasmeje
    Po ( Draza) vam.
    Dodao bih i Teofila , normalno, i Brankicu ...naravno.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #54

    Odgovor: Re: Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Vesna Dedić, Mira Adanja Polak...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  10. #55

    Odgovor: Re: Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    ..da dodam Jelicu Greganovic,Lilu Radonjic,Dragoljuba Zarkovica,Ljubomira Zivkova..

  11. #56

    Odgovor: Vaš omiljeni novinar?

    Препознају је по гласу
    Њен глас је сугестиван и уверљив, препознају га чак и продавачице у киоску, што је Бојани Лилић, дугогодишњој новинарки и спикерки ТВ Пинк, највећи комплимент. Иако има велико искуство и рутину у послу, и даље савесно и предано, са пуно страсти и концентрације, ради сваки Национални дневник. Пред камерама се труди да је сведена, природна, јасна и убедљива, што јој је свакако обезбедило место у самом врху наше медијске сцене.

    Ime: Untitled-2.jpg Pregleda: 143 Veličina: 50.2 KB
    Велико јој је олакшање што на телевизији немају обавезне радне сате и норму коју морају да испуне, тако да кад се камере угасе, нема више обавеза у редакцији. Међутим, њена посвећеност и аналитичност не дозвољавају јој да површно одрађује свој посао. Воли да у редакцију увек дође спремна, информисана, да је у току са дешавањима на телевизији, да се пре уласка у студио упозна са свим прилозима као и гостима који ће јој доћи у студио. Нема замерки на свој ангажман и веома је задовољна послом. Наравно, дешавају се ванредне ситуације, као што су биле прошлогодишње поплаве, када је цела редакција била максимално ангажована. Тада нико није ни помислио да помиње умор и неиспаваност, присећа се ова водитељка.
    – Верујем да су то гледаоци и препознали. Без речи, сви су се нашли на располагању и то је само од себе кренуло, спонтано и пуног срца... Мислим да смо тада показали колико заправо можемо и колико вредимо. Велика смо ми телевизија и велики утицај имамо, без обзира да ли то неко хоће да прихвати или не. Оправдавамо поверење грађана, и поред забавног карактера нашег канала. Држимо ниво и не дамо се, додаје са поносом.
    Пише Исидора Масниковић
    Poruku je izmenio Meggy, 07.08.2015 u 15:12
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  12. #57

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Vas omiljeni film
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 16:58
  2. Vaš omiljeni cvet?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 23.06.2013, 13:04
  3. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  4. Omiljeni teniser
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:37
  5. Omiljeni tim u F1
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •