Regresija i prosli zivoti - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 97 od ukupno 97
  1. #91

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    obavestenje za prijatelje, ljubitelje duhovnosti, PROMENA, rada na sebi, i onih koji vole da se druže sa anđelima i Božanstvima:

    KNJIGA O REGRESOTERAPIJI... UZ POMOĆ ANĐELA I BOŽANSTAVA...
    OD BOGA KA BOGU
    JEDINSTVENA KNJIGA O REGRESOTERAPIJI, SA REČIMA ANĐELA I BOŽANSTAVA O MNOGIM STVARIMA, ŽIVOTU, REŠENJIMA PROBLEMA, DUHOVNOSTI, LJUBAVI.





    RECENZIJA


    Danas postoje bezbrojne knjige ispunjene raznolikim sadržajima…Ova, pred nama, po malo je drugačija…
    Ova knjiga je puna reči nekih BIĆA koje Alex naziva Anđelima, Božanstvima i Vanzemaljcima, ali svakako su neka bića koja nemaju telesni oblik poput nas - ljudi, već žive na nekom svom nivou, ili denzitetu, koji je mnogo suptilniji od naših.
    Alex se pre svega bavi regresoterapijom, tehnikom sećanja kao funkcije uma, kako bi došao do uzroka nekih pojava koje su, ljudima, u sadašnjosti, pa čak i u budućnosti reflektovani kao sveprisutni problemi u njihovim životima – psihički i fizički, zdravstveni.
    Sećanjima iz detinjstva, pa dalje, i do fetusnog nivoa, dolazi sa svojim znanjem iz Veda o reinkarnaciji i do sećanja iz svih prošlih života. Kasnije otkriva i sećanja izmedju života, život u periodu pre inkarnacije. Zajedno sa duhovnim vodičima - grupom duša, dogovara se oko inkarnacije i ULOGE - ko će koju ulogu u životu da uzme, odnosno “da ponese sudbinu”, i sa kakvim mogućim lekcijama, ali i realizcijama na polju učenja, rada i ljubavi će se susretati.
    Tretirajući život kao duhovan na različitim nivoima ili frekvencijama, od kojih je jedan oblik i ovo spuštanje u grubu materiju ka nekim ciljevima, iskustvima, spoznajama, učenjima i ljubavljima.
    Na tim među-inkarnacijskim nivoima ima mnogo duša prijatelja i Anđela, Božanstava koje Alexu pomažu u regresoterapiji - ili kako on kaze, oni rade a, on im samo pomaže.
    Obim delovanja Alexa kroz regresoterapije i progresije je impozantan i
    moći će, svakako, da bude predmet istraživanja i mnogih drugih terapeuta i naučnika, jer povezuje i nauku, isceljivanja i neka saznanja koja tek počinju da zaživljavaju kod današnjih ljudi.
    Knjiga odiše pre svega ljubavlju i tolerancijama raznih bića i religija, koji svi deluju ZAJEDNO - U SARADNJI, a ne kao što je uobičajeno mišljenje, da su razdvojeni po verama, ili čak i da su suprostavljeni jedni drugima. Vidimo Isusa koji dovodi osobu do Bude ili Narasinhadeve, Majke Božije do Krišne, Arhanđeo Mihajlo gotovo uvek u saradnji sa Šivom, itd. Interesantna je i priča o Bogovima kako je - oni, Bogovi, sami predstavljaju.
    Samo čitanje je deo regresoterapije i doživljaji su jako upečatljivi i pozitivni, inspirativni, isceliteljski. Reči Anđela i Božanstava su žive, pa ovu knjigu nikako ne treba čitati u jednom dahu, jer je prepuna informacija i to na različitim nivoima spoznaja, sa obiljem emocija, od drama iz prošlih života, do preokretanja takvih drama na prihvatanje, sa razumevanjem - čak i sa određenom dozom humora. Dakle, trebalo bi praviti pauze izmedju čitanja seansi, da ne budemo prepunjeni informacijama i da se kroz naše blokade, otpore, moguće, ili TVRDA UBEĐENJA U SVOJE ISTINE, ne nađemo totalno zbunjeni ili frustrirani…
    Jedan deo teksta je pisan naizgled kao i greška, t.j. bez mekih slova, ali možda i ovu knjigu treba tretirati na neki način i kao BAJKE za decu i odrasle…
    Sve iskazano u ovoj knjizi ima nekakav duhovni smisao. Treba biti skroz otvoren, ili kako to praktikuje Alex na seansama, treba sopstvene misli potisnuti i osloboditi se umnih špekulacija, kada se čita prvi put, jer tada se treba potpuno prepustiti iskazanim doživljajima, emocijama. Sledeći put je čitanje za analize i razmatranja. To je ono što ide uporedo kroz knjigu - RAZDVAJANJE I SPAJANJE - kao večna igra, bilo da se odvajaju polovi muško - ženski, ili um i srce, emocije, ili dve osobe na životnom putu, ili spoljašnji i unutrasnji svet. Priča o RAZDVAJANJU JEDNOG na dva ili više delova, igra medju tim delovima, i onda opet spajanje istih u jedno, CELO, ali ovoga puta sa novim iskustvima.
    Po nekada ta igra RAZDVAJANJA pređe u igru MOĆI I NADMOĆI, pa imamo i lekcije o LJUBAVI koje nam nedostaju, ako je deo te igre manipulacija u razdvajanju, a to je ono što je bila i početna ideja oko isceljivanja regresoterapijom. Dakle isceljivanja koja su dovela od uzroka NADMOĆI nad drugima, ali bez LJUBAVI i bez ZAŠTITE.
    Dobijanjem ZAŠTITE OD ANĐELA i BOŽANSTAVA to sve dobija novu dimenziju na mnogo višem nivou životne ravni. Druženjem sa njima se preuzimaju i njihove energije, znanje, ljubav, tolerancija… I tako opunomoćeni nastavljamo igru kroz naše sadašnje živote po principu – s kim si, takav si.
    Svakom čoveku je svojstveno, počesto, da poželi da bude BOG. Kakav god, ali savršen, moćan, ispunjen, blažen, bogat, radostan... I to je ono što nam ova knjiga pokušava da saopšti i da nam da! Učeći nas kako postati, ako ne baš Bog, a ono bliže njemu. Bez ikakvog straha, kao potpuna realizacija i iskustvo čiste Božanske ljubavi, prijateljstva, zaštite, podučavanja, vođenja, pa čak i bliskih odnosa prema ocu, ali i prema ljubavnim partnerima. Sam Bog nije samo otac i nije samo muško, nego i muško i žensko…
    Tu je i posebna priča sa NAD DUŠOM u srcu, kao kolektivnom dušom svih duša, i još i kao osobom, sa kojom može da se dodje do bilo koje duše u Univerzumu. Priče koje su i za sve nas po malo daleke, ali i na sebi poseban način interesantne i inspirativne za naša dalja, sopstvena istraživanja.
    Dakle, sve što se nalazi u ovoj knjizi možete shvatiti kako želite: ako je shvatite neozbiljno – zabavićete se, a ako je shvatite ozbiljno – opet će te se zabaviti, a možda i po nešto naučiti, ili se nečega, za vas lično bitno setiti, početi i sami da istražujete, ili…I to malo po nekada može biti i ključ koji nam nedostaje za mnogo toga.
    Danas postoje bezbrojane knjige ispunjene raznolikim sadržajima…Ova, pred nama, po malo je drugačija…



    Mišel Boltres


    A ŠTA KAŽE NAD DUŠA, ZA KNJIGU:

    Pokrenuo si neku energiju plavu koje je nedostajalo. Plava energija, energija neba i mora, spajanje zore i sumraka , spajanje živih bića i mrtvih, spajanje sunca i mjeseca, uravnoteživanje mnogih ljudi, zemlje, biljaka i životinja, povezivanje stvari koje su zaboravljenje.
    Poruku je izmenio silvia, 29.10.2011 u 09:06 Razlog: Reklama

  2. #92

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    citala sam ovu temu , onda sam se cudila i na kraju zblanula kad dodjoh do posta : ja sam se seksala sa andjelom ( da je bilo veliko slovo kapirala bi da je neki ko muskarac i rekla bih go sestro ) koji je moje godiste
    onda se tu umesa Shiva , Krishna i tako : Hare Krishna , Hare , Hare , Hare Rama Hare , Hare
    i ja sam u cudu
    i jos uvek , ima jedno nedelju - dve kako pokusavam sablaznuta da ostavim post , se pitam
    gospon Alex jel ovo sprdnja il je za ozbiljno ???
    ima nekih dvadesetak godina kako sam citala o regresiji ( nEje bilo Trece Oko casna rec ) i kako se ozbiljno razmisljam o tome
    na stranu sto imam jednu epizodu u zivotu koja totalno ide u korist reinkarnaciji ali me je sramota da je ovde napisem zbog svega procitanog i djihaha sa ezotericnim bicima
    i tako , izgubila sam poentu u cudjenju banalizovanja takvih stvari od gosn Alexa koji je postavio kojekakve transkripte sa umesanim Bogom i tako , mislim , cudjenju nema kraja
    pitam se da li je neko ovim sto su kojesta videli u regresiji postavio psihijatrijsku dijagnozu ( ovozemaljsku , sa ogromnim dozama hipnotika )
    i eto , ovim cu zavrsiti svoj post a kad me prodje cudjenje onda mozda jos nesto napisem

  3. #93

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Zdravo, Olga,
    prvo da ti odgovorim na tvoje pitanje, jer pretpostavljam, verujem, da ozbiljno pitas>


    Citat olga75 kaže: Pogledaj poruku
    citala sam ovu temu , onda sam se cudila i na kraju zblanula kad dodjoh do posta : ja sam se seksala sa andjelom ( da je bilo veliko slovo kapirala bi da je neki ko muskarac i rekla bih go sestro ) koji je moje godiste
    onda se tu umesa Shiva , Krishna i tako : Hare Krishna , Hare , Hare , Hare Rama Hare , Hare
    i ja sam u cudu
    i jos uvek , ima jedno nedelju - dve kako pokusavam sablaznuta da ostavim post , se pitam
    gospon Alex jel ovo sprdnja il je za ozbiljno ???
    ne vidim i ne bas da te razumem u cemu bi bila sprdnja. Ja sam pokusao lepo da objasnim svet misli koji je uzrok stvaranja nizih svetova, dakle elemenat uma koji stvara misli, a od njega se stvaraju elementi nizi, materijalni, kao sto su etar, vazduh, voda, vatra i zemlja, a od ovih se stvaraju razne forme koje mi vidimo svojim materijalnim ocima i osecamo materijalnim, ostalim, culima. A sve se, u sustini, desava u umu, mislima, samo je nama navika da dobijemo, posle odredjenog vremena, feed - buck, u vidu overe i iskustva culima, istog toga sto smo projektovali svojim mislima. Ova prica ili redosled stvari je vec toliko poznat ljudima koji se iole bave ovim stvarima da se i ja, ponekada, cudim, da ima jos ljudi koji veruju u ne znam ni sam sta. Razmisli malo o ovome. I o svojim ubedjenjima i uverenjima, od koga su dosli, kojim putem i zasto. Analiziraj i raspitaj se na vise adresa. ok?

    ima nekih dvadesetak godina kako sam citala o regresiji ( nEje bilo Trece Oko casna rec ) i kako se ozbiljno razmisljam o tome
    na stranu sto imam jednu epizodu u zivotu koja totalno ide u korist reinkarnaciji ali me je sramota da je ovde napisem zbog svega procitanog i djihaha sa ezotericnim bicima
    i tako , izgubila sam poentu u cudjenju banalizovanja takvih stvari od gosn Alexa koji je postavio kojekakve transkripte sa umesanim Bogom i tako , mislim , cudjenju nema kraja
    pitam se da li je neko ovim sto su kojesta videli u regresiji postavio psihijatrijsku dijagnozu ( ovozemaljsku , sa ogromnim dozama hipnotika )
    i eto , ovim cu zavrsiti svoj post a kad me prodje cudjenje onda mozda jos nesto napisem
    tvoje predstave o reinkarnaciji i proslim zivotima su kao i kod vecine ljudi u Evropi ili na Zapadu, dok na ovoj istoj planeti zive takodje ljudi hiljadama godina kojima je reinkarnacija jednostavo realnost od koje polaze, a ne do koje tek nabadaju u mraku. Mozda ti to ne prihvatas ili ne verujes, ali je to cinjenica ako odes samo malo na Istok, pa proveri.
    Isto se to odnosi i na mnoge druge programe koje imamo od roditelja, skole, pa cak i od religioznih ljudi i propovednika, a sve u strahu da ne bismo bili slobodni.
    Seti se da je receno, ako je verovati skoli, da je pre samo par stotina godna bilo ne samo cudjenje, vec i spaljivanje ljudi koji su verovali da je zemlja okrugla, a ne ploca, i da nije bas centar sveta oko koje se okrece Sunce i planete. A samo malo dalje na Istoku imas piramide koje ni do dan danas ljudi sa najmodernijom tehnologijom ne mogu da dokuce. A gde su proracuni matematicki, astroloski i jos neka druga savrsenstva.
    A sve je to, dakako, na ovoj istoj polaneti, samo malo, eto, van Evrope.
    tako da, cudi se slobodno.
    Omo sto je danas cudjenje, mozda je sutra sasvim normalna stvar.
    kao i rok muzika, a o kompjuterima i teleportacijama da ne govorimo.
    pitanje je> u kom svetu ti zelis da zivis?
    i sta imas od cudjenja, ako te piramide zaista postoje? Ili je to samo prevara, neka?
    ko zna, sve je moguce. zar ne?
    jel si videla piramide uzivo, opipala, poverovala?

  4. #94

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    @Olga75 Ako trazis prave odgovore na ovo i sva druga pitanja, naci ces ih samo na
    jednom mestu, u Bibliji.

    Pozdrav.
    Poruku je izmenio Fines, 02.03.2012 u 22:34

  5. #95

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Fines kaže: Pogledaj poruku
    Ako trazis prave odgovore na ovo i sva druga pitanja
    Pozdrav.
    Tražim, te bi mogao da odeš na temI http://www.vojvodinacafe.rs/forum/po...7/strana4.html i da mi odgovoriš
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #96

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Za sve vas, dragi moji prijatelji, kao i za sve vase prijatelje snimio sam klip o tome sta je MODERNA, KVANTNA - REGRESOTERAPIJA. PRVI DEO JE UPRAVO POSTAVLJEN NA JUTU, PA PREPORUCUJEM DA PRESLUSATE, I PREPORUCITE SVOJIM PRIJATELJIMA. Mnogo... je neznanja ili malo informacija o Regresoterapiji uopste, pa se nadam da ce ovo da pomogne u mnogome, ne samo upoznavanju Regresoterapije po metodi Aleksandra Brenđana, nego i za bolje poimanje naseg odnosa sa Bogom, drugim osobama, zasto nastaju takozvani problemi u braku, porodici, sa novcem, i kako i zasto isceljivati, razresavati lose kartmicke veze i preokretati SVE U - FREKVENCIJE LJUBAVI I PROSIRENJE SVESTI. Hvala za slusanje i deljenje ovih informacija. Vas Alex

  7. #97

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    II DEO, NASTAVAK PRICE I INFORMACIJA O KVANTNOJ, MODERNOJ REGRESOTERAPIJI: KVANTNA REGRESOTERAPIJA 2.DEO.wmv - YouTube

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •