Regresija i prosli zivoti - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 97
  1. #16

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku

    to je da moraš da probaš da bi cenila..a pre nego što probaš trebaš da sažnaš što više o takvim operacijama ( koje nisu proizvod verovanja već sušte realnosti ) kako bi što spremnija ušla u takav proces..imam utisak da ti nisi najbolje shvatila donji deo moje poruke..


    Kao što rekoh u predhodnim postovima..put evolucije ljudske svesti je veoma bolan..ima tu mnogo posla..
    Regresija je terapija kao i svaka druga, ali mistifikacija, vibracioni i svesni ucinak ovakve terapije mora da postane jasan onome ko zeli sa njom da se susretne...to mi je jasno bilo od početka.

    Veoma su retki slucajevi da osoba dodje iz puste znatizelje.
    A i ako dodje iz takvih razloga, tesko da se moze postici stanje svesti u kom se mogu doziveti slike koje su toj osobi potrebne kako bi otklonila bilo kakav problem, ili problem koji egzistira i poziva na resavanje...e tu je problem o kom ti pričaš!

    Sa druge strane, sustret sa regresijom daje uvid u to da smo skoro vecni. Da je zivot prolazna stanica i da smo; da cemo egzistirati. To daje alternativu, daje sansu za promenu. Siri vidike i oslobada
    stega, ma kako se one zvale...
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #17

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Verujem u prosle zivote

  3. #18

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Koliko puta vam se dogodilo,da sanjate nesto,sto vam se cini poznatim,a nema nikakve veze sa vasim zivotom?Ili koliko puta ste na ulici susreli osobu za koju ste ubedjeni,da je odnekud znate?Mozda vam se desilo i ovo,da gledajuci slike predela i gradova u kojima niste bili nikad,osetite neverovatnu bliskost?Iskustva istrazivaca ove oblasti govore,da su to secanja na nase prethodne zivote,i da se ljudi obicno secaju lepih trenutaka iz proslosti.Ljudska svest obicno potiskuje,neprijatna iskustva,a tokom regresije se osoba najpre traumaticno suocava sa dozivljajem sopstvene smrti.Regresijom se mogu objasniti strahovi i fobije.

  4. #19

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku
    Ono što sam ja upravo hteo da ostavim kao informaciju jeste to da danas ima mnogo lažnih majstora i da je prosečnom čoveku jako teško da proceni *pravog*....
    Pravog majstora ne moze niko da proceni...on se pojavi,a da niko i ne pomisli ko je on...pravi majstor nije okicen papirnim (zlatnim) krunama i nema privatnu agenciju...on sam ima osecaj da izabere nekoga kome treba da pomogne...staro pravilo okultizma....ostalo je naklapanje....zato i jeste majstor....ali i on uvek nudi stranpuiticu kao olaksanje.....olaksanje se desi,a stranputica ostaje....iako ce vas on uvek upozoriti na nju,a vi je naravno necete uzeti za ozbiljno....tako je to...

  5. #20

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Kad ne verujete i nepoštujete Boga, laka ste meta manipulacije....
    Regresijom i šaram-baram metodama se ne leče fobije i strahovi....već se samo produbljuju i šire...
    Oni se leče samo molitvom i verom u Gospoda--> da nam podari snage i volje, u borbi protiv istih....

  6. #21

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Kad ne verujete i nepoštujete Boga, laka ste meta manipulacije....
    Regresijom i šaram-baram metodama se ne leče fobije i strahovi....već se samo produbljuju i šire...
    Oni se leče samo molitvom i verom u Gospoda--> da nam podari snage i volje, u borbi protiv istih....
    Ove metode su sušta činjenica u lečenju fobija, dokazane u praktičnom smislu.

    Naravno,ima mnogo *šuster majstora* kao u svemu, a ima i onih koji uvek traže da neko drugi to uradi umesto njih kroz *molitvu i veru*u gospoda..
    Neznam samo koliko gospoda ima na ovoj planeti?? Ali znam da će svi za svoga reći da je On pravi i jedini..

  7. #22

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Mene je od svega toga strah..
    ne bih se ja vraćala a da me hipnotišu ne dam ni za živu glavu..
    baš me briga šta sam bila, važno mi je šta sam sad
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    volela bih da me hipnotisu pa sta bude ko zna sta bi ispricala
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #24

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Ženo u crvenom.. da budem iskren..i ja bih voleo da čujem šta ćeš sve ispričati.... ali šalu na stranu hipnoza nije dobar način primene regresije, zastareo je i podložan manipulaciji..

  10. #25

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Postovani citaoci,
    pre desetak dana sam se prikljucio jednom forumu, sa istom, t.j. slicnom temom:
    Regresoterapija: prosli zivoti...na forumu Banja Luke...
    procitao sam sve postove, njih 50 - tak, za, oko 5 godina trajanja...kao i izjave regresoterapeuta...i tema i postovi su mi jako interesantni...
    Ne zelim da reklamiram druge sajtove...ni sebe...ali me interesuju dva pitanja:
    1. Da li bi trebalo, barem malo, da se, ovaj forum, razradjuje,,,sa vise postova, misljenja, stavova, iskustava...
    2. Zasto, mislim barem, tako, ja, zene mnogo vise interesuje regresija nego muskarce? T.j. mislim, vise ih interesuje ovo da rade, a muskarce vise da pricaju...
    ili, nisam u pravu...pa me to interesuje...
    Da se vratim na navedeni forum, za ovih 10 - tak dana sam pokusao slicnu stvar koju ovde pokusavam, da se tema razradjuje, razvija...i...stiglo je novih...oko 100 postova...priznajem dosta i mojih...
    Mislim da je Vojvodina mnogo veca od Banja Luke...i da bi trebalo, procentualno...da bude i mnogo vise postova i na ovu temu...kakvi god da su...

    Da li to znaci da u Vojvodini ima mnogo manje interesovanja za ovu temu...ili je potrebna nekakva inspiracija da se, o ovome, vise pise????
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 22:58 Razlog: velika slova

  11. #26

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    da se malo osvezimo... delom jedne seanse sa regresija
    nadam se zabavno... i inspirativno, barem malo...




    …prolazim kroz tunel…izlazim sa druge strane…vidim jedno oko, koje me posmatra…ali je u svetlosti…a ja sam, kao u zenici tog oka…ja gledam to oko i kao da smo se stopili…lepo mi je…prijatno…ono nesto osmatra, levo i desno…neke predele…ali tamne predele, kao planine, neke ljude, neke siluete…nesto se tu dogadja ali daleko…taj predeo je dosta taman, dosta mraka ima…Jel hoces da pridjes blize, da vidimo sta ima, o cemu se radi? Ako je opasno, ti mi reci, pa necemo da idemo dalje…ne, nije opasno, samo je nekako tamno, mracno, ne vidim bas lepo..Ok, kazem, hajde da pridjemo blize, zajedno, da pogledamo izbliza…moze, evo sad sam tu, dole, vidim neku osobu, nazirem je, kao da je u senci…sedi, zamisljen je, kao… i skroz tuzan…ne gleda nista okolo, nista ga ne zanima, samo njegove tuzne misli…stala sam ispred njega i on je podigao glavu prema meni. Primetio me je i, odjednom se, nekako, promenio…smeje se, ali je jos tuzan…Ok, kazem, pitaj ga da li mozete da razgovarate…kaze da mozemo…Pa, upoznajte se, da vidimo sta ce da bude…Kaze da je tuzan jer me je strasno dugo cekao. Kaze da se mi poznajemo, odavno, i da je zato tako tuzan. Jer me je cekao, da se ponovo vidimo. Koliko dugo, pitam…mnogo, mnogo dugo, ne jedan zivot, kao da je proteklo hiljade godina…a sad je srecan sto sam sa njim, ponovo. On je tuzan i usamljen, u tom mraku, kao i ja, sve ovo vreme, nas prvi bliski susret, neizmerna radost sto smo se, konacno, upoznali…suze…zagrljaj…,moj andjeo!
    …Sad je ustao i posao negde…ja idem za njim…nesto mi pokazuje, neko uze…i sad smo na nekim stepenicama i tu ima vise svetlosti…vidi se druga strana, na svetlu…kao da smo na jednom delu, gde je veliki mrak, a onda je provalija, a sa druge strane je drugi deo, nekakva priroda, osvetljena, zelena…i kaze mi da predjemo na drugu stranu…i daje mi uze…kaze da ce da stavi uze izmedju ova dva dela, ova dva kao posebna sveta, posebna ostrva…i da ja treba da predjem na drugu stranu, pomocu tog uzeta…i ja sam pocela da idem, prelazim, rukama se drzim…on mi pomaze…kaze mi da moram malo i sama da se potrudim, da ce on da mi pomogne da predjem na drugu stranu, ali da moram sama nesto da uradim, da se potrudim, da on to vidi da zaista to hocu…sve je ok, ja napredujem i on je tu, pored mene i daje mi svoju ljubav i podrsku,
    dosla sam do polovine…gledam na jednu i drugu stranu…vidim, sada, lepo i drugu stranu, detalje, planine, sume, svetlo je, lepo, privlacno, lepe su boje…uporedjujem, jer sam na sredini, podjednako udaljena…A sta ako padnes u provaliju, pitam, ako se pustis ili ne izdrzis dalje?..pa, preletecu na drugu stranu, sad umem da letim, necu da padnem, a i on je tu, pored mene…on mi kaze da bih svakako presla na drugu stranu…ok, idemo dalje…sad prelazim, skroz, na drugu stranu… spoznala sam svetliju stranu, presla sam , ovde je sasvim novi svet, novi osecaj, dozivljaj ...
    Daruje mi prsten magicne moci. On je od zlata, ima drago kamenje u obliku kruga, osecam prenos pozitivne enrgije na mene…izuzetno je lep…Andjeo ima krila koja su svilena i duginih boja, sav je u raskosi i sjaju, svecano obucen u belu odoru…,… pauza…
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 22:57 Razlog: velika slova

  12. #27

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    i nesto malo vise za zensku populaciju...

    Nastavak…

    3. Magicne vode

    Andjeo me ceka na livadi, sad je obucen svecano, ali u crvenu odoru…raduje mi se i ja njemu, sav je nasmejan. Dolazimo do vodopada koji se kupa u suncevoj svetlosti, svuda okolo je pozitivna energija, oseca se u vazduhu miris prirode, cvrkut ptica, cvece, u daljini muzika…idemo do izvora, magicne vode, gde sede vile, sumska bozanstva, koje se razigrano smeju i uzivaju u suncu…igraju se, blazeno, bezbrizno, veselo…pozivaju me da dodjem da se okupam u toj magicnoj vodi…ja im se zahvaljujem…andjeo je tu pored mene…srecna sam…on nece da se kupa…dok se kupam osecam magican izvor te vode na mome telu, koza mi blista i svetluca, osecam se magicno, lepo, zenstveno i blistavo…kako spolja tako i iznutra…ta voda mi tece kroz krunsku chakru, prolazi kroz moje unutrasnje bice…
    …Zatim ja i andjeo prelazimo recicu, letimo i dolazimo do neke sume.Jedan putic poplocan ciglom nas vodi do neke pecine. Ta pecina ima prolaz, osecam pomalo strah…andjeo mi kaze slobodno da udjem…ja ulazim i nailazim na termalni izvor, koji je tirkizno plave boje. Skidam se i ulazim u vodu, bas mi prija, energetski mome telu…osecam se bas opusteno…andjeo mi kaze da ta voda ima lekovite moci, da je dobra za moje zdravlje. Isto tako osecam da ta voda prolazi kroz centar moga unutrasnjeg bica…,…i…zatim, na kraju, dolazimo ponovo do tog vodopada. Andjeo mi kaze da je ova voda za prociscenje od negativne energije. Dolazim ispod tog vodopada, sa mene se spira sva negativna energija i prljavstina, kako spolja tako i iznutra. Andjeo mi kaze da ta voda, sa tri izvora,imamagicne mozi za lepotu, zdravlje i protiv negativne energije…pitam da li moze da ponese kuci po malo od sve tri ove vode? Andjeo kaze da moze i vec je i spremio, nesto narandzasto, pomesao je sve tri vode i daje mi to… Andjeo mi kaze da tu vodu vizualiziram uvek kad se kupam u narandzastoj boji i ta voda ima lekovitu moc…
    …i kaze da je to njegova kreacija i da je to dar, za tebe (za mene, alexa). Da mozes da koristis pri regresoterapiji, jer ce maksimalno da deluje, i da treba da se zahvalim…naravno, odmah sam se zahvalio, najponiznije, i Z. i njenom andjelu….ovo sve ne moze da se opise recima, kako se lepo osecam, isceljena, napunjena pozitivnom energijom, koza, spolja, iznutra,…znas, ovo je fantasticno…Ok, onda idem, odmah, da napravim reklamu za novi spa centar….ona se smeje, pa, da ovo je nesto posebno… Pitam andjela da li treba da se doda i masaza i salon za podmladjivanje…Andjeo kaze da ne treba, sve se vec nalazi u ova tri izvora…
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 23:02 Razlog: velika slova

  13. #28

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    5. Ulazak u srce

    Mislio sam da će ovo da bude jednostavno, samo još jedno putrovanje. Više kao nekakvo medicinsko ispitivanje rada najvažnijeg organa. Organa ljubavi i organa krvi, strasti. Ali, prevario sam se. Prvo, bilo je mnogo teže ući nego što sam mislio. Iako smo radili i regresije i putovanja duže vreme, mnogo neobičnih i nepredvidivih, ovo je bilo mnogo, mnogo teže. Možda, opet, uzato što je prvi put, ne znam. Znam samo da je bila situacija, ponovo, kao kod prvog izlaska, t.j. vraćanja u matericu. Moja partnerka je osećala strah, ali i nešto kao nemogućnost. Ne zabranu, već kao tehničke vrste. Sećam se da je opet prelomila i rekla da izbrojim do deset i na deset će da uđe. Zar je to toliko komplikovano, pitao sam se? Kasnije sam saznao da su postojala dva razloga, za to: prvi, da je bilo potrebno da se veoma smanji, što, do tada, nismo radili, osim onog povećanja da bude veća od celog univerzuma, a i ne sećam se koje je bilo pre. Druga stvar je bila pitanje realizacije ljubavi. Kad se završilo, bilo je i mnogo toga više. Izbrojao sam do deset i ona je bila unutra. U svom srcu. Zajedno smo gledali, iako mi je ona opisivala. Bilo je kao u nekom hramu. Ali, prvobitno je bio potpuni mrak. Samo se, u daljini, naziralo malo svetla. Naravno, odmah sam je poveo prema svetlu. Prilazila je sve bliže, postupno se navikavajuči na svetlo i upijajuči ga. Kada je prišla još bliže, osetila je nečije prisustvo. Imala je osećaj da stoji pored nekoga ko je toliko veliki, ogroman, da je, kao jedna mala tačka, pilji u deo njegovog tela. Kao mali atom. Pokušavala je da podigne glavu, ali je pogled vraćao na dole. Obično, kad srećem nekakva bića, prvo želim da im se pogčedaju noge, stopala, nokti. Ako su lepi, skladni, čisti, mogao bi da bude neki pozitivac, anđeo ili neko više biće. Ako to nije slučaj, mortao sam da razgovaram, kako bih utvrdio o šemu se radi. Spustila se skroz dole i potvrdila mi je da vidi njegove noge, bolje reći jedva jedan nokad, koji je mnogo veći od nje. Onda se polako udaljavala, a on se smanjivao. Ili se ona povećavala, ne bih znao. Ali sve više je mogla da ga vidi. Prekrasne jarke boje nekakve odore, puno zlata, sjaja, ali i veoma prijatan osećaj. Iz njega je polazilo svetlo, na sve strane. Onda ju je uhvatio i podigao. Do visine glave. Bila je kao hipnotisana, kada je zapitao: “ hoćeš da igramo?” Kao da je poziv jedva čekala i počeća je da đuska. Kao u diskoteci. On se osmehivao i pitao ponovo: “ hoćeš da igramo ovako?” i pružio joj ruke, da je zagrli i da plešu. Gledala ga je privlačno, ali sa osećanjem nemoći, jer je bila isuviše mala a njegove ruke ogromne. U tom momentu se on opet smanjio i bili su, sada, iste veličine. Pružila je svoje ruke ka njemu, ali onda se iznenadila.
    Pa, ti imaš četiri ruke! Kako će mo da• igramo? Ja imam samo dve.
    Lepo. Pogledaj malo bolje.•
    Spustila je pogled i videla da nema samo dve ruke. Imala je četiri, baš kao i on. Iznenadila se, ali joj je bilo prijatno. Ionako se bila navikla na svakojake stvari, tako da dve ruke manje ili više nije strašno. Ali bilo je, nekako, ubedljivije. Bogatije. Kreativnije. Onda su počeli, tap, tap, tap, pa tap, tap. Kada se naučila ove osnovne pokrete i počela još potpunije da uživa u svemu tome, a šta reći za plesačicu i manekenku, došlo je novo pitanje:
    “ A šta misliš da nam• neko i svira. Da čujemo i muziku?”
    U svem ovom uzbuđenju i redosledu događanja, nismi ni primetili da nije bilo zvuka, muzike. Jednostavno, kao da nije ni bila potrebna, kao da je sve već bilo savršeno. Klimnula je glavom u znak odobravanja. Tada je počeo u talasima, ali prvo kao dim polako se prikradajući i obavijajuči, da pristiže zvuk flaute. Dok nas nije potpuno očarao, ispunjavajući sva čula, ne samo čulo sluha. Posle nekog vremena zapitala je:
    - “ ko je to, ko to tako umilno svira?”
    -“ Šta misliš, ko bi mogao da bude?”
    I tada se pojavio Krišna. Mali, slatki, lepi Krišna.
    I, ne sećam se šta je bilo posle toga. Bilo je to pre 15 godina.
    Sećam se, samo, da sam, nešto slično, pokušao sa jednom studentkinjom medicine. Izveo sam je iz tela i rekao joj da sedne u svoje krilo, okrenuta prema svom telu. Da povuče sama sebe za uši, da oseti da li to funkcioniše. Onda sam je uveo u telo, da pregleda svoje organe, da ih dodiruje, da oseti njihove funkcije, mekoću, rad itd. Da malo uporedi svoja znanja sa fakulteta. Onda, kada smo hteli da uđemo u srce, nekako nije moglo. Onda se pojavio njen anđeo, ne prvi put i počeo da joj objašnjava kako se ulazi u srce. Uzeo je vazduh, sav se napeo i kao da je počeo da kopa po njemu, da stvara neki kanal za prolaz. Radio je to veoma snažno i ubedljivo. Studentkinja je očekivala rezultat uspešan, a meni je bilo sve to veoma smešno. Onda ju je pogledao i nekako setno i razočaravajuće joj odgovorio:” Ti misliš da ovako može to da se uradi. Da se uđe u srce. E, vidiš, situacija je potpuno suprotna. Ne može to da se postigne silom i napinjanjem.” Ne znam da li tada, ali mislim jedan od sledećih puteva smo to uradili. Ušla je unutra i gledala kako srce radi. Komore, pretkomore, čak i ušla u krvotok. Sve je dobro funkcionisalo. Vozila se kroz svoje krvne sudove kao u akvaparku, kao neko od zrnaca iz krvi. Bilo je smešno, bezbrizno veselo.
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 23:07 Razlog: velika slova

  14. #29

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    2. Ciscenje od crne magije

    Zena M. tridesetak godina, ima problema u braku, crnu magiju, pred razvodom.Predoseca da ima nekakve crne magije, jer je senzitivna i oseca kao nekakve senke koje prelecu po sobi. Muz je totalno protivan, kao posednut
    Seansa

    Ok, idemo da vidimo o cemu se radi. Sa andjelom, naravno.
    - Vidim neku kucu, u daljini. Andjeo je sa mnom i idemo zajedno ka njoj. Stojimo pred kapijom i vidim neku zenu, stariju, ima sedu kosu. Nesto radi. Sva je u crnom, kao da joj je neko umro. Ali nije tuzna, zauzeta nekim poslom. Nesto radi pored cesme.sad vidim jednu rodjaku, dolazi sa druge strane. One se poznaju, pricaju nesto. Odlaze u kucupitam: jel se ona, ta zena, bavi crnom magijom?..pa, dato sto je nesto radila, kao da je nesto uradila, nesto necistoi daje mojoj rodjakida ova uradi nesto lose, meni, mom muzu, kuciOk, da vidimo sta je to, sta joj to dajepa neku flasu, sa vodompitam: jel u tome nekakva negativna energija?jel moze da vidi, da joj andjeo pokaze sta je unutra, kao da odskenirapa, pokazuje mi, vidim nekog demona, malog, sa krilima, ima velike nokte iiistrasno je nervozan!ok, kazem, idemo da preskocimo vreme, malo, da vidimo sta ce biti, sta radi ta rodjaka sa tom vodompa, stavlja je na prag kuce i u hranuu tanjirza vas, pitamda, za mene i muza..ok, i kako to deluje?Vidim tog demona, koliko je negativan, mali je ali je strasno nervozan, u astralu je, ne dodiruje nas, i to deluje jako da se mi stalno samo svadjamoi hoce, muz, da se razvede, on je sav crn, ne zna gde se nalazi, sta mu se desavaok, hajde da vidimo kako to da regulisemopitaj andjela, sta je najbolje da uradimo sa tim demonom. Da ga eliminisemo, vratimo toj rodjakinji ili onoj starijij zeniAndjeo kaze da ga vratimo u flasu i da ga odnesemo nazad, onoj starijoj zeni, ali da on, demon, ostane u flasiok, kazem, on ce da ti pomogneevo, stavio ga je nazad u flasu i odneli smo flasu onoj zeni, nazad, on pripada njoj.Ok, jel to sve, pitaj andjelaDa, to je sredjeno
    - A da odskeniramo, sada, kucu, u kojoj zivis, da vidimo ima li u kuci jos demona, crne magije, ili mesta sa negativnom energijom, da se ocisti, kad se vratis kuci da to bude sredjeno i pozitivno.i da skratim pricu..nema demona, vise, ali ima jake negativne energije iz jedne sobe, iz ormara, od nekih starih stvari, koje su donete odavnokazem da vidi tacno koje su to stvari pa da se to izbaci iz kucekaze da ne moze, jer ta osoba koja zivi u toj sobi je pod tim uticajem i nece da dozvoli to. Ok, pitam da pita andjela kako to da se regulise, jer kako je rekla, ta energija, losa, ipak zraci po celoj kucipa da stavis sliku vodopada, na taj zid, iza kojeg je njegova soba i da meditiras kako ta voda polako ispira taj negativan uticaj. Tako ce da se zastiti ostali deo kuce, ali ta soba i nece basona mora, nekad, posebno da se ocisti
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 23:01 Razlog: velika slova opet

  15. #30

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    30. Devojcica M.K. 16 godina, prva seansa

    Ova seansa je snimana, tonski, od početka, pa, uz saglasnost devojčice i roditelja, možete i da ćujete tačno kako je protekla i kako protiče ova seansa, pogotovo što je to prva seansa.
    Došla je po nagovoru majke, sa kojom sam radio pre oko godinu dana. Prvi razred, problemi sa školom, matematikom, strahovi, često se svađa, ne oseća da ima prijatelja, nezaštićena, …
    OK, radimo. Upoznata je kako to ide i napisala pitanja- teme, koje je zanimaju.
    “Pošli smo….letim…kao da imam krila, u stvari imam krila…letim visoko…sviđa mi se, nekako je skroz opušteno, laka sam…idemo da nađemo anđela…dolazim do neke velike crkve…ulazim unutra…da ga nađem…vidim njegovu sliku…gore, sa leve strane…to je on…ali je to samo slika…nije stvarno…,…a zašto je to potrebno- pitam…pa da znam kako izgleda…pa da ga tražim dalje…,…je li to crkva poznata,ova u gradu?…nije, to je neka crkva gde se okupljaju anđeli, drugačija, ali vrlo liči…letim dalje i kao da stižem do nekog dvorca…kapija…,…jeli otvorena, jel možeš da uđeš?..,…aha, ulazim i on me čeka, ispred vrata….kaže da dođem…,…kako izgleda? –pitam…pa, kao na slici, mlad je, ima lepu dugački kosu, ima krila, kao nešto belo obučeno, i dole…,…pozdravio me…ali je ona žensko,…ok, kako se osećaš?…pa lepo, prijatno…kaže da uđem, hoće nešto da mi kaže…,…ok, uđi…,…pauza…šta kaže?…,…kaže da moram više da poštujem roditelje…da se ne ponašam, prema njima lepo…da pazim šta pričam, jer ih ponekad vređam…,…kako?…pa kažem majci, na primer da je veštica i ona se naljutila…to nije lepo…ok, pitaj anđela kako da ti pomogne, kako to da realizuješ, da bude bolje…,…kaže da će sad da mi pokaže, da ja uđem u telo majke i da vidim kako se ona oseća…tužna je i razočarana…misli da je sve uradila najbolje, za mene a sada ne zna šta je pogrešila i zašto sam joj to rekla…oseća kao da nije dobra majka, a ne zna zašto…,…ok, a kako bi bilo da joj kažeš nešto lepo? Kako će da se oseća…,…evo, rekla sam joj: ti si brižna majka…i odmah se promenila…hoće nešto lepo da mi spremi,… neke kolače…drago joj je…i ja se osećam bolje…,…tako smo radili razmenu i sa ocem i sa bratom, koga voli da naziva majmunom i …,…
    Poruku je izmenio bellissima, 20.02.2010 u 23:06 Razlog: velika slova

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •