Regresija i prosli zivoti - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 97
  1. #46

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    izvinjavam se sto se ponovo pojavljujem ovde, iako ne bas pozeljan.
    Što se mene lično tiče ti nikada nisi bio nepoželjan. Možda si ti stekao takav utisak...
    Ja samo volim da iznesem činjenice.


    Moje pitanje je:
    Zašto sada spominješ autore drugih knjiga ( za šta opet mislim da je uvek korisno ) kada si govorio o tome da iza tebe stoje 20 godina i stotinu ljudi???
    Šta si ti naučio za tih 20 godina rada i da li si neki sistem ( ime tehnike ili autora ) koji si prihvatio na samom početku svoga rada, zadražao kao takav ili usavršio???

  2. #47

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku

    Moje pitanje je:
    Šta si ti naučio za tih 20 godina rada i da li si neki sistem ( ime tehnike ili autora ) koji si prihvatio na samom početku svoga rada, zadražao kao takav ili usavršio???
    nista.

  3. #48

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    nista.
    I šta sad...
    Prvo si se reklamirao, zatim si pokušao da se svojim nezanjem izvadiš na *autoritete* da bi na samom kraju bio ciničan....

    Probaj da igraš šah...

  4. #49

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku

    Moje pitanje je:
    Šta si ti naučio za tih 20 godina rada i da li si neki sistem ( ime tehnike ili autora ) koji si prihvatio na samom početku svoga rada, zadražao kao takav ili usavršio???.
    pa, nekako radim sa paramatmom, to je, po Vedama Nad dusa, grupna dusa svih dusa, sat - cit, vecna i sveznajuca, pa mi malo ili sve - pomaze.
    Ja samo koristim usluge.
    znam da ti ne verujes u postojanje nevidljivih bica, andjela, pa cak i nad duse, ali to je , ipak, smao tvoje verovanje, zar ne?
    Po pitanju Istine treba malo vise od same vere, licne svoje.

    ovde ce biti seansa sa KVANTNIM UCENJEM, u ovom slucaju - ucenje / poducavanje u slikanju.
    Inace princip je potpuno isti i za ucenike, postdiplomce, kao i za naucne istrazivace.
    Zavisi od naseg nivoa i predispozicija.



    a ovo je pricing sa Nikolom Teslom, naravno kroz prizmu doticne osobe:



    a ovo je link na vise delova seansi, pa sta se kome svidi, ima simbolike, poducavanja, znanja, inspiracija...

    pozz
    Poruku je izmenio bellissima, 09.03.2011 u 08:52 Razlog: citat

  5. #50

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat alex radovic kaže: Pogledaj poruku
    [QUOTE Vlada Vasic kaže:

    Moje pitanje je:
    Šta si ti naučio za tih 20 godina rada i da li si neki sistem ( ime tehnike ili autora ) koji si prihvatio na samom početku svoga rada, zadražao kao takav ili usavršio???.
    pa, nekako radim sa paramatmom, to je, po Vedama Nad dusa, grupna dusa svih dusa, sat - cit, vecna i sveznajuca, pa mi malo ili sve - pomaze.
    Ja samo koristim usluge.
    znam da ti ne verujes u postojanje nevidljivih bica, andjela, pa cak i nad duse, ali to je , ipak, smao tvoje verovanje, zar ne?
    Po pitanju Istine treba malo vise od same vere, licne svoje.

    ovde ce biti seansa sa KVANTNIM UCENJEM, u ovom slucaju - ucenje / poducavanje u slikanju.
    Inace princip je potpuno isti i za ucenike, postdiplomce, kao i za naucne istrazivace.
    Zavisi od naseg nivoa i predispozicija.



    a ovo je pricing sa Nikolom Teslom, naravno kroz prizmu doticne osobe:



    a ovo je link na vise delova seansi, pa sta se kome svidi, ima simbolike, poducavanja, znanja, inspiracija...

    pozz

  6. #51

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    a.r. znam da ti ne verujes u postojanje nevidljivih bica, andjela, pa cak i nad duse, ali to je , ipak, smao tvoje verovanje, zar ne?
    Ne, nisi me razumeo..
    Itekako postoji lepeza bestelesnih bića sa kojima čovek može uspostaviti komunikaciju..
    Ono što ja kažem jeste to da doživljaj-opšti utisak prisustva takvih bića u čoveku izaziva asocijaciju na neki oblik..
    Ako su to bestelesna bića ili logosi ( grupne duše ) kako ga možeš definisati u Anđela, Demona...itd
    Sve što možeš je da ga, po svom subjektivnom iskustvu, svrstaš levo ili desno..( pozitvno ili negativno )..

    Naravno, manje iskusni ljudi kažu: Vidim Anđela....a sve što se tu odigralo jeste to da je neko prijatno iskustvo izazvalo sliku Anđela u njegovom umu..
    Može biti i suprotno..


    a.r. Po pitanju Istine treba malo vise od same vere, licne svoje.
    Istina nema veze sa verom...ona pripada budućnosti
    Istina nema veze sa znanjem..ono pripada prošlosti
    Istina je saznanje....sadašnjost


    Što se tiče našeg Kreatora ( Logosa ), treba da znaš da je on samo malo sunce na nebu...
    Kada to znaš, vidi šta tu možeš da saznaš...

  7. #52

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku
    Ne, nisi me razumeo..
    Itekako postoji lepeza bestelesnih bića sa kojima čovek može uspostaviti komunikaciju..
    Ono što ja kažem jeste to da doživljaj-opšti utisak prisustva takvih bića u čoveku izaziva asocijaciju na neki oblik..
    Ako su to bestelesna bića ili logosi ( grupne duše ) kako ga možeš definisati u Anđela, Demona...itd
    pa - kao kolektivnu dusu u prihvatanju odredjenog oblika, t.j. forme, ili kako god da to nazovemo.
    Isto kao i sto sam ja Alex iako sam sastavljen od bezbrojnih celija, koje su, dakako, samosvesne, ili grupa celija, organa… pa uma, itd…
    Jer ako bi kolektovna, grupna dusa, koja se u Vedama i mojim seansama pojavljuje kao Nad dusa ili u Vedama Param atma, ostala uvek i vecno samo JEDINA, t.j. jedna, NEMANIFESTOVANA u beskonacnim varijantama zabava / iluzija… i u svojim delovima... onda nikada ne bi ni ona sama sponala mogucnosti zabave da bude I podeljena na beskonacno mnostvo svoji delova… i jos i kojima daje slobodu volje i izbora…. Sa i bez interakcije sa Njom/ Njim.
    I da se tako zabavljaju u realizuju i sami, i sami izmedju sebe i sa njom, Nad dusom, zajedno u beskonacnosti varijanti zabave / iluzije. Sa svim mogucnostima KREACIJE i KOKREACIJE. Dakle i stvranja, svojim umom i mislima i pojednih formi, zamkova u pesku. Koji su definisani u odredjenim vremenima, a u nekim drugim su drugacije definisani… jer vreme ima odredjenu funkciju… promena - definisanja, i formi.

    Sve što možeš je da ga, po svom subjektivnom iskustvu, svrstaš levo ili desno..( pozitvno ili negativno )..
    Pa jeste, u pravu si, naravno ako imas samo jedan izbor. I ako On nema izbor nikakav.
    Postoje dakako i vise izbora, mnogo cak…
    Izmedju ostalog postoji izbor i levi
    Pa onda desni, pa onda i unazad, pa onda desno, pa levo…
    Ali, jos vise od svega toga, kao druga vrata, portal - izbora, postoji i mogucnost da se oba izbora odigravaju paralelno I U ISTO VREME!!! u dve ili vise dimenzija, PA CAK I U SAMO JEDNOJ.
    Na primer u jednoj si krenuo levo,a u drugoj desno…
    E , pa onda postoji i dalje neki izbori, kvantniji, a to je da ides zajedno i ujedno i u isto vreme, i levo i desno… podeljen ali i dalje ceo,
    ACYNTA BEDA ABEDA, ako znas sta je to, a pretprostavljam da si cuo, dosta se o tom nacinu, kvantnom, razmisljanja, i filosofirnaja prica u poslednje decenije… na Zapadu... a i ja o tome pisem i pisao sam na nekim duhovnim forumima i temama… gde se postuje i tolerancija, uvazavanje i drugih, sve i da se ne slazemo sa njima, ne namecemo svoja kruta ubedjneja i svoje istine kao Apsolutne istine vazece za sve druge…
    Vec ih samo iznosimo da se o njima moze da raspravlja… ravno - pravno… sa drugima…

    Naravno, manje iskusni ljudi kažu: Vidim Anđela....a sve što se tu odigralo jeste to da je neko prijatno iskustvo izazvalo sliku Anđela u njegovom umu..
    Može biti i suprotno..

    Ali ne znam zasto je toliko to bitno, za tebe, ako neki ljudi imaju ovakve senzacije a neki nemaju, ali imaju drugacije?
    Neka iskustva imaju sa andjelima, pricaju sa njima,vide ih, druze se, uce, vode ljubav, ljube se… realizuju na razne nacine.
    Sta da ja kazem, da im kazem da je sve to ILUZIJA, Maya, da to ne postoji, stvarno, vec samo kao masta u njiohvim glavama, dobar trip?
    Evo postavicu tri pisma od tri razlicite osobe okoje sam dobio danas i juce, o njihovim iskustvima sa andjelima i ostalo.
    Pa ti vidi sta bi ti rekao njima – u tom slucaju.
    Lupio im samarcinu da prestanu sa tim izmisljotinama ili sta?
    I sta da urade sa tim impresijama, iskustvima, emocijama, spoznajama?
    Da sve to izbrisu gumicom?
    A one ubedjenje da su na putu suprotnom, t.j. prosirenju svesti, probudjenju, otvaranju svih kanala i chakri, ljubavi, itd…
    Procitaj njihova pisma pa razmisli o tome.
    i sta bi njima znacilo neko pametovanje i teoretisanje. Pa oni imaju - licna, svoja iskustva, koja ugradjuju u dusu.
    bas ih briga da - znaju - necije znanje, kada koriste, sada, desnu polovinu mozga i srce za znanje, a ne musku stranu.
    i jos i rade na povezivanju, kao sto napomenuh, da bude u isto vreme i isto i razlicito.



    Meni je, veruj, SVE – JEDNO, ja umem to da iskusim i dozivim, spoznam i sve to sa andjelima, a mogu i ujedno i PRAZNINU, t.j nepostojanje icega, pa i svasta jos… ali ja nisam bitan, moj put je moj put. Interesuje me sta bi ti svim ovim ljudima, i slicnim – porucio?

    Pozz

    p.s. a sto se tice polemike oko pitanja ISTINA / ILUZIJA, PREVARA, LAZ… imas neke duhovne forume koji se bave tim temama i gde ima puno ljudi koji o tome diskutuju, sa raznih fokusa ili stanovista, pa probaj tamo.
    Ovde nije to ta tema. A ja sam dosta o tome pisao, pa mozes to da pronadjes, objasnjenja. Otvoren sam za sve, ako to moze nekome da pomogne, ili da se zabavi.

    Što se tiče našeg Kreatora ( Logosa ), treba da znaš da je on samo malo sunce na nebu...
    Kada to znaš, vidi šta tu možeš da saznaš...
    ma, da jasno mi je…
    hvala na savetu, popricacu, debelo, sa Njim.Sta god moze da se sazna od Njega. Ali, vec sam imao tu priliku, pa me on odveo kod Viseg Logosa, da tako kazem, ciji je on – samo SUBLOGOS, pa da pitam i njega. I eto, to bese pre nekoh 20 hiljada godina… hahahah
    tako se zajebava neki duh, andjeo, ili demon, jer ja to nisam hteo da kazem,…
    dakle pre nekih 20 – 30 goduna…
    kada sam dosao do tog nekog viseg Logosa…
    pa, odatle i pisem i radim seanse, sta mislis, odakle sve ovo???
    Ali reci cu svima to sto si porucio, jer mislim da to nisi samo zbog mene.
    I od viseg uvek ima – visi, hahaha…
    Ali ja bih radije to ostavio Njemu, Logosu… a vise je meni bitnije moje mesto, gde se ja – nalazim ( SEBE).
    Tek onda moze da pocne prica.
    I – sta kreiram, u svojoj iluziji.

    Ali, priznajem da postoji i takva istina gde je ovo jako dobar trip, potpuna iluzija, porevara, laz… i sve ostalo…. I za mene i za te ljude sa kojima radim.
    No, sta da ti kazem i na to… osim da je jako dobar – trip!!!
    Imamo mogucnosti, opet, nekih novih iskustava i zabava… u toj iluziji.
    A posle, i uvek, mozemo da se vratimo svojim starim dobrim – navikama i ubedjenjima.
    i niko nikoga ne optuzuje i ne napada… a gde jos i da sudi i osudjuje… za sve to.
    Svi se zabavaljamo dok traje ovakva zabava, pa posle opet idemo svojim kucama.
    A dalje – ko kako hoce. nista nije napeto!
    Posle seanse!
    Ako je nesto pomoglo da se neko realizuje, iskusi nesto novo = super!
    Mozda i resi neke iluzorne probleme koji i ne postoji u svojoj stvarnosti, jer naravno da problemi u stvarnisti ne postoje!
    Ali, sta da radis, kada neko ne oseca i ne misli kao ti pa , eto, zamilsja d apostoje i duhovi i andjeli i demno,m i Bozanstva i vanzemaljci i svasta, prosot ne bi verovao sta sve ljudi veruju, kada dodju na regresoterapiju.
    Sta mislis – dali ja treba d aim lupam samare, ili ubijme, unistim, ili sta da radim sa njima… u toj situaciji – njihovog svrstog ubedjneja u svoj Istinu>???

    Mozes li ti da jedes, na pr. Paradajz i hleba u isto vreme i da dozivis oba ukusa, i razlicito i zajedno, ali - u isto vreme?
    I jos, recimo, sir… ZA – JEDNO… koji samo = zamisljas da jedes, a ne jedes ga – stvarno.
    Mozes li da osetis i ukus tog sira, iako, realno, ne postoji… ta varijanta.
    U toj istoj dimenziji, naravno.

    I, sta mislis, da li entiteti kao sto su Vlada i Alex mogu d aimaju neke forme, oblike, licnost, izgled, sliku, zvuk, miris…?
    Ili – ne, ?
    I kakva je razlika izedju tebe i Alexa i andjela i ostale lepeze entiteta pojedinacnih i kolektivnih, celija jednog tela>
    ILi organa, barem. Da ne idemo bas prewsiroko, na – celinu.



    pozz

  8. #53

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    danas i juce sam dobio tri pisma od osoba koje su opunomocene da dalje rade seanse i same, bez mene.
    Ali, naravno, uz moju podrsku, saradnju, ili pomoc.
    pa cu ih pustiti ovde, jer su jako inspirativne. Cak je i redosled jako bitan, od probudjenja u susretima sa Buddhi, zenom Ganesha, pa onda ide SECANJE NA DOGOVOR od pre inkarnacije... i na kraju i realizacija potpunog spustanja, manifestovanja kreacije, sa seansi od ranije.

    ......


    Sad sam bila ovako redom hehehe:Ganesh,Budhi,Sidhi,Kronc(zaboravila sam za šta je ali u muškom obliku je bio kao neki pastir na ogromnoj livadi prostranstva nekog sa nekim konjima u daljini),

    { moj dodataka - Kronca je pacov, na kojem jase Ganesha, ali ima i oblik misa, Miskia... tako se opisuje u Vedama, alim ovde se ovoj zeni pokazao u skladu sa njenom prizmom i nekim poducavanjima/ inspiracijama}

    Zaus i Posejdon -njih dvoje su me zajedno dočekali. Šta je važno ukratko ti napišem od
    Ganesha:kaže da previše njih želi pričati samnom,osvjestiti moje moći,pomagati mi jer ja sam kčer važne osobe u Lemuriji,ja sam neka Artemida...booooo hehehe pokazivao mi grad pun kristala,rekao mi je da su kristali važni i za mene i za moj rad sa drugima

    Budhi:govori mi da me razumije što malo kasnim hehehe,hvata me za ruke i kroz njih pušta nešto u moje tijelo dok me gleda u oči.preplavljuje me mir,proširenje svijesti se događa,podiže me na veću frekvenciju gdje je potpuni mir.Pojavljuje se Arkanđeo Mihaeli štiti me opet neki ljudi nešto rade...Ona me nastavlja i dalje puniti time.Zagrlila me i tako me drži.Jedan dio nje će uvijek biti u meni,pozvala je Sidhi.

    Sidhi:zgodna ženska zbilja hehehe Ona me voli.Daje mi neku kutijicu u njoj je nešto za mene.Kaže da otvorim kad budem htjela i kad se budem osječala sigurno,preporuča sa tobom Alex hehehe kaže da su unutra moje moći.Kaže mi i da je pozovem ako šta trebam.



    Kronc:smeđi konj mi prilazi nakon što se upoznam sa Kroncom,i milujem ga i volim jako,prema tom konju osječam ogromnu ljubav.Kaže Kronc:jahat češ ga,bit češ vođa,vrijeme ti je.Kaže da ću razumjeti to ubrzo zašto mi to govori.Mihael je opet tu isto.Sjedimo ja i Kronc na stolicama nekim i gledamo prostranstvo i govori mi da ja imam takvo prostranstvo misli.Da sam otvorena i da ću biti nagrađena.Uspjela sam nešto i zbog toga ću primati darove.Darovi će stizati,bit će ih puno.Moram nastaviti raditi kaže,obavezno sa Alexom heheda smo jedan drugome velika pomoć iako se još moram naučiti kako se nekada zaštititi kad je frka još veća hehehe ali da ću to znati napraviti.Povezana sam s njim prima me za ruku i akže da je tu za mene.Kaže da je livada moja i konji su moji.Dođi kaže,zovi me.Na raspolaganju je.S njim sam uravnotežena i jedno sa prirodom i govori mi da sam ja jedno sa prirodom.

    Zeus i Posejdon:Oduševljava me njihova jaka pojava i energija,postojani su,snažni.Pročisti misli kaže Posejdon,pruža mi kabao vode hehehe stavljam glavu unutra i voda me čisti.Kaže mi da se čuvam da imam štap darovan od njih s kojim se može svašta:razdvojiti oblake,slati munje,onesposobljavati,ošamučivati,obraniti se i imati njihovo zaleđe kad trebam.Štap je močan,mnogo moći je sakriveno u njemu,na meni je da ih otkrijem.Nešto kao kad mi bude trebalo on će me pljuskat valovima i čistit i to je pomalo smješno i meni i njemu hehe Zeus će slati kišu čiščenja po potrebi kaže.Zeus mi je jako blizu prišao i njuši me po vratu,osječam njegov dah na vratu.Ljubi me,opuštam se,drži me oko struka.Sviđam mu se,drhtim od ovog...malo sam u čudu hehe ali prepuštena sm njemu.Prstenjači me.Ima silnu energiju za pomicanje svačega.Ljubi me u usta.Osječa se da je uznemiren i uzbuđen u mojoj prisutnosti.Posejdon je sa strane on je kao moj veliki prijatelj.Zeus želi da svršim i ja svršavam i vrištim.Drži me još oko struka i gleda ravno u oči.Prenosi mi nešto svojim očima.Kao da mi je nešto usadio.Kaže da čemo se družit,da ću biti njegova,da su tu za mene,kaže mi biti će ti dano jer ti treba,imat češ,munju imaš,more imaš,imat češ i Sunce i Mjesec,sve je tvoje.Spominje i tuširanje zbog energija.

    Eto čovječe a muž me samo pita a tko je od njih sad tražio sex s tobom hahahaha pa sam mu dala da pročita sve jer sma pisala u bilježnicu hehehe nadam se da neće pasti s ove frekvencije danas je super...

    Šta kažeš na ovo sve danas hm?

    ………………….

    Pa nešto sam osječala da ste radili ali bila sam u svom svijetu hehehe nešto je Shiva bio kraj mene no ja sma kroz polusan ga osječala da je blizu i zaspala poslije seanse s M...osjetilna je zbilja ...sve se vrtilo oko toga da joj se približi vizualizacija pa je i vodila ljubav sa delfinom pa na kraju je i vidjela kako treba Anđela i zaokružila to sexom nekim prije spavanja jer je njen Anđeo na plažu na kraju seanse dovukao zlatni krevet hehehehe
    ………………….

    Pa trebaš me upoznati sa Narajanom,da li to šta shvačam s njim pa baš i ne hehehe jer se uloge između mene i tebe mjenjaju velikom brzinom,nekad sam i majka i dijete i ljubavnica...pa šta bi on meni bio treba vidjeti hehehe

    ……………………….

    Nisam još bila kod Brahme vidiš pa i kod Parvati ili je to ime neko drugo od Shivinih žena ili čijih...mješam sve hehehe Ajde daj savjet tko su slijedeći na redu hehehe Zeus mi se sviđa a stariji je vidiš hehehe bar ga tako vidim.

    sunc_:

  9. #54

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    2. zena:

    Upravo sam napravila seansu s anđelom, spa...

    Još sam pod dojmom, pa se nadam da ću moći pisati, barem naizgled :D, povezano.

    Neki dan sam bila sa svojim anđelom. Ne mogu se sada sjetiti detalja, ali dogodilo se nešto što me skroz zbunilo. Moj je anđeo bio malen i sav okupan narančastom svjetlošću, kolajućim valovima energije, baš kao i svaki put do sada. No, u jednom se trenutku proširio i povećao na meni prirodnu veličinu i najednom je ta narančasta sila kojom je bio obavijen promijenila svoju vibraciju i postala je u potupunosti prozirna.
    Preda mnom je stajao muškarac, moje dobi. Valovitih smeđe zlatnih uvojaka do pol vrata, prekrasnih plavih očiju i nevjerojatnog osmijeha. Je li potrebno posebno opisivati nježnost zagrljaja i sveobuhvatnog prodiranja njegova pogleda u moje biće? Poljubio me. Filmski? Jok, preblaga je to riječ...
    Osjećaj? Ma raspamećivanje je barem pet stepenica ispod ovog osjećaja... I kako došlo, tako - puf! - najednom i ošlo. I ostanem ja tako zbunjena... Malo mi čudno to... Razmišljam jesam li normalna, kakav to odnos sa svojim anđelom ja "zamišljam"?
    Bojim se da "odljepljujem", vraćam se svakodnevici, u sigurnu učmalost u kojoj znam funkcionirati. Tijelo me sve više vuće u san, osjećam da trebam odmak, san, bijeg koji je savršen, jer u snu nema onog glasa uma koji opterećuje. Sve samo teče...

    A onda... Jutros! Savršeno odmorna i odmorena. Vesela, u stanju prihvaćanja dana, otovrena za baš sve. I odem popiti kavu na internet, vidjeti što ima. "Zajašim" na vaš profil na facebooku i pročitam sve seanse koje imate okačene u biljaškama. Odličan početak dana! Odslušam i nekoliko seansi s video linkova. Super! Već na pola puta sam dobro znala što radim; dovodim se u stanje da se napokon opet suočim sa svojim anđelom i dopustim mu da me povede u toplice o kojima mi je Tanja pričala i čiju ste mi ulaznicu vi dali u svom mailu.
    I dođem na livadu na kojoj se obično sastajem s anđelom. On je već tu, znam da me čeka. Vidim krajičkom oka narančastu svjetlost, međutim pred mene stane muškarac. Smješi se, ali ništa ne govori. Ne govorim ni ja. I opet poljubac. Opet sam zbunjena, ali ne bunim se. Osjećam da je u redu, iako ne znam zašto...
    A one je savršen: ma tako nevjerojatno dobro zna kada je trenutak da nešto kaže, a kada je ipak bolje šutjeti. Govor tijela i pogledi pričaju svoju priču, jasno mi je da postoji povezanost koju ću upravo sada uz njegovu pomoć osvijestiti.

    On dobro zna gdje nam je ići i cijelo se vrijeme šali sa mnom, smije se, vedar je, ali totalno nenapadan.

    Stižemo kraj velike stijene usred livade koja je ovjenčana zelenom travom i iz koje izvire voda koja otječe u prekrasan potok. Stojim pred njim točno odjevena kako sam i bila. Kaže mi da se svučem, ali mi je nelagodno. Smješka se. Tada saznajem priču o našoj povezanosti.
    Podsjeća me kako smo mi srodne duše i kako se uvijek nalazimo. U prvi mah osjetim radost, ali i bol, pa pitam zašto nije odabrao život u tijelu, na Zemlji, kako bismo se zajedno mogli realizirati. Odgovara mi da svatko ima pravo na svoje izbore. Ja sam bila ta koja silno voli ljudskost, ljude i ovu vrstu života i da sam silno htjela to ponovo izživjeti, ali da to nije bio njegov izbor. On je odlučio ostati.
    Ali podsjeća me i na dogovor koji smo imali: živjet će sa mnom, samo u drukčijem obliku od mene. Ne razumijem dobro što to znači, pa ga molim da pojasni. Najednom se predamnom počnu listati slike mojih partnera kroz život i oživljavam samo one lijepe, tople trenutke pune ljubavi. Pitam je li on to bio sa mnom u tim trenucima, a on se smješka i kima glavom.
    Vidi i osjeća moju zbunjenost, a ja se čudim sama sebi što sam tako mirna, ali opet tu radi mozag i štošta ne shvaća. Pogledom ga molim odgovore, imam stotinu pitanja u glavi.
    On smireno odgovara "da, ja sam bio s tobom kada smo napravili djecu."
    Ta me rečenica presječe.
    Smješka se, kima glavom i jednakim mirnim tonom dodaje "da, to su naša djeca". Istovremeno ga zabavlja moja zbunjenost, ali joj se nimalo ne čudi i ne osuđuje ju.
    Pitam brzo dalje, "ali ako si ti u svim tim trenucima bio sa mnom, gdje su onda bili ti muškarci u tim trenucima?" S puno mi strpljenja i ljubavi objašnjava, "Bili su u svome tijelu i živjeli prekrasne trenutke svoga života. Ne dolazim ti sebično, samo zbog tebe i mene, pomažem drugima da dožive ispunjenje kroz dvoje. I oni također uče. Nema izbacivanja, svi smo mi veliki kao svemir. Mjesta ima za sve nas dovoljno, jer... Jedno smo." Osjećam da mi je priča prejaka, da moram to skrenuti u nekom drugom smjeru.

    Ponovo osvještavam mjesto, izvor, dakle, tu smo ono zbog čišćenja u tri etape. Ok, prva je ljepota. Odmah osvještavam svoje tijelo i tih mojih nekoliko kila viška koje mi idu na živce. Zna on to odmah i smiješi se.
    Čeka me, lijepo mi je rekao da se svučem. Ah, što sad, vidim da ionako sve zna, pa kažem iskreno i otvoreno da mi je bed, ma ono čisto da to i auditivno zapečatimo. Običnim mi glasom odgovara da sam lijepa i da smo zato ovdje. Jel, da mi pogone da osvijestim sebe. Osjećam i vidim po njemu da sam na pragu transformacije i svučem se, bez imalo nelagode.
    Stajala sam potpuno naga pred tim muškarcem, blago raširenih ruku i nogu. Najednom je iz njega šibnula snažna, a tako topla i ugodna narančasta energija koja se silovito u spirali okretala oko mojih nožnih prstiju, pa stopala, listova, butina, spolovila, stražnjice, bokova, struka, prsa, ramena, nadlaktica, podlaktica, prstiju, istovremeno vrata, glave, preko ušiju, do tjemena, šibajući moju kosu i ovjenčavajući energijom svaku vlas...
    Nevjerojatno nešto. Da bih najjači intenzitet osjetila u prsima. Primio me za ruke i laganim sporim korakom odveo do potoka. Polako smo, držeći se za ruke i gledajući se u nevjerojatnom osjećaju ljubavi, zagazili u potok.
    Osjetila sam svježinu Žive vode. Hodao je unatraške prema izvoru, leđima okrenut. Polegao me u potok, glavom prema izvoru, a nogama u toku potoka. Kleknuo je iza moje glave i držao me za prste dok sam ja ležala na vodi.
    Vodopad je kroz njega prolazio, nisam osjećala dodir njegovih ruku, jer je bio čista energija, a Živa je voda protjecala kroz njega donoseći mi i njegovu energiju i čisteći moje tijelo. Vidjela sam na svojim rukama i listovima debele, blatnjave i zakorjele okove. Nije me bilo strah. Otapali su se u vodi, otpadali u komadima...
    Vidjela sam kako izvire moja noga, bijela, lijepa oblika... Koža mi je blistala bijelom svjetlošću. Bila sam samoj sebi lijepa. Moja je kosa imala svijetliju boju, sva sam djelovala drukčijom, osvježenom. Izašli smo iz potoka i ja sam promatrala svoje "novo" tijelo. Shvatila sam da je to moj prirodan oblik. Bila sam vila.
    No preda mnom je i dalje stajao on. Pitala sam ga jesam li to zaista ja. Nasmijao se kao da pitam je li doista 1+1=2. Rekao mi je da sam lijepa. Kažem, tako ja dakle izgledam? A on odmahne glavom.
    Kaže mi, ti izgledaš onako kako odabereš izgledati.
    Shvatim da u svom "prirodnom" stanju nismo u materiji, već da smo kao kakav fluid, energija koja slobodno kola.
    Tada on prolista slike iz ovoga moga života u različitoj dobi. Pokazuje mi moje fotografije kada sam imala po mom mišljenju sjajnu kilažu i crnu kosu, pa mi pokazuje sebe u prilično okruglome stanju, a s plavim pramenovima, zatim prirodnu boju kose i lijepu težinu...
    Vidim sve svoje faze po pitanju izgleda i sine mi: pa da, ja sama biram kako ću izgledati... U tom se trenutku u mojim prsima pojavi narančasta kugla koju mi je anđeo darovao.
    Osjećam val nevjerojatne, bezuvjetne ljubavi i shvaćam da su svi odgovori u nama... Upravo iz našega života i možemo crpiti sve odgovore, jer su bjelodani.
    Jer, kako funkcioniramo na duhovnom, pa i mentalnom polju, nužno se manifestira i u fizičkom životu. I tada znam: ja odlučujem tko sam, ja odlučujem tko želim biti, ja imam moć mijenjati samu sebe onako kako to sama poželim. I osjetim ljubav. Ljubav prema svim mogućim manifestacijama materijalnoga... Svakom čovjeku.

    "Našibana" narančastom, anđelovom energijom, okupana u izvoru Žive vode i osnažena žućkastom energijom vlastite nove ljepote, bila sam spremna za sljedeće mjesto.

    Na moje nevjerojatno čuđenje, odveo me na sjeverni pol.
    Bio prekrasan sunčan dan, ali mene je silno uplašila bjelina ledene pustinje. Pred nama se nalazila rupa u ledu iz koje je dopirao prekrasan aromatičan miris. Bio je to gejzir koji je očito bio moja sljedeća etapa: izvor zdravlja.
    Rekoh mu da se osjećam nelagodno. Osmjehući se, pitao me zašto. Tako sam dobro znala s kim sam... Kako me uopće moglo biti strah?
    Gledala sam to biće s kojim sam imala tako nevjerojatan dogovor: imati ga cijeli život, ali kroz druge ljude... Znao je o čemu razmišljam i odmah dao odgovor, "više nije tako i to znaš. Sada znaš da možemo biti zajedno u baš svakom mogućem trenutku.
    Jer ja sam s tobom uvijek i svugdje, a sada to i ti znaš. Sada znaš da možeš biti vječno zaljubljena u svoga partnera ako to želiš, možeš ga promijeniti, ako to želiš...
    Možeš činiti što god ti hoćeš, jer sada znaš da ću uvijek kraj tebe biti ja. S njima ćeš prolaziti lekcije, i oni s tobom, ali lijepe ćemo trenutke ti i ja stvarati. A znaš....
    Dobro znaš da sve to znači i puno, puno više: ti sada znaš da si došla na onaj dio puta svoga života kada si se svega prisjetila. Došla si mi, po dogovoru. A ja sam te čekao, po dogovoru. I opet smo zajedno..."
    Činilo mi se kao da najednom spoznajem nevjerojatne stvari koje me zapravo uopće i ne čude koliko ja mislim da bi trebale. Sve najednom postaje jasno. Veselo ga pitam kako se on zove, sretna sam što smo opet zajedno. On se smije i kaže da mi to još neće reći. Milujem ga po licu, tako sretna zbog svega što sam saznala.
    Ali, dobro, znam, tu smo sada zbog zdravlja... On najednom pošalje svoju narančastu energiju i ispuni led. Nema više nelagode, uranjam u gejzir u potpunosti. Kupa me žuta svijetla voda. Prodire kroz moje nožne prste i penje se prema glavi. Skenira čitavo moje tijelo i zaliječuje ako je potrebno (usput, Tanja mi nije ispričala taj dio sa skeniranjem organizma). Punim se zdravljem.

    (Sada moram malo žuriti dok se vi tuširate.)

    Treća etapa, nalazimo se na dugi. Po nama i kroz nas prolazi slap. Nevjerojatno čišćenje čitavoga bića, osjećam se osvijetljeno (da ne kažem baš prosvijetljeno).
    Igramo se na dugi, obuhvaćam je čitavu svojim nogama. Shvaćam prouku da sa svojim tijelom smijem čini što god hoću, da se mogu iskušavati i uživati u sebi. Da nisam ograničena svojom fizikom. Sve je u meni...


    Eto! )

  10. #55

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Kako si, Aleks?
    Ja sam dobro. S anđelom mi ide baš dobro.
    Pročitala sam i neke knjige o anđelima.
    Dok obavljam svakodnevne poslove razgovaram s anđelom ili samo kontempliram. Tako uživam u poslovima koji su mi ranije predstavljali teret. Osjećam se dobro kod toga, a to je znak da sam na dobrom putu.
    Ne znam kako si mene uspio povezati s anđelom kad sam totalni skeptik. I sve si moram umom objasniti.
    Sad shvaćam da je teško o tome nekome pričati i objasniti razumljivo.

    Pusa! Bog! Božica

    ....

    i posle mesec dana, juce:

    Aleks, u ime starog prijateljstva dužna sam ti napisati ovo pismo.

    Ne znam kako da počnem. Upoznao si me s mojim anđelom koji je visok, plav, s plavim očima, razigran, nježan, voli seks. Upoznala sam svog stvarnog anđela koji je isti onaj kojeg sam zamislila, moje godište.

    Mislim da je tvoj rad vrijedan i da mi utječe na život. Hvala!

    Velika pusa i bog!

  11. #56

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    I sto bi ovo nama sad trebalo da bude bitno?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #57

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Meni se to sa anđelom baš i ne dopada. Nekako bih više voleo da upoznam Modesti Blejz, ili, recumo, Anu Četiri Pištolja.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #58

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I sto bi ovo nama sad trebalo da bude bitno?
    pa, zbog slobocne volje i IZBORA mogusnosti.
    Kada nemas mogucniosti, ne mozes da imas ni izbor, zar ne?
    Nikoga bas ne zanima, posebno, a - koji je tvoj izbor. Osim - za tebe!
    u tome je - poenta.
    Ako tebi nesto nije bitno, zasto se interesujes za to?
    idi i istrazuj ono sto ti - jeste bitno.
    barem je to logicno i, mozda, i mudro.
    ne znam.
    sta je - tebi - bitnije?

  14. #59

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    SEANSA - KOLEKTIVNA INICIJACIJA ZA TANTRA JOGU, SA SIVOM, NARAVNO

    ( to sam obecao - SVIMA, koji su to pozelelil i - prihvatili)
    1.deo

    me: da se istusiram
    M.M.: a vi napravite kokice … aaa, može i tuširanje, sve pet!! recite Stefanu neka viri, on to voli
    me: morace da bude onda Stefana, hehehe
    M.M.: moj je organizam u potpunosti pročišćen, mislim da sam na putu osvješćivanja druge i četvrte čakre… a eto … ja to radim sebi bilješke, pa vama samo proslijedim… zapravo ja to imam potrebu više puta pročitati… jer iznova proživljavam… recite mi gdje idemo
    me: ok…hajde kod andjela, pa mi kazi kad si sa njim
    M.M.: zajedno smo… možemo dalje
    me: ok, idemo kod Mihaela… i radimo jos neko povezivanje duhova, na brzaka
    M.M.: uh, opet, dobro
    me: pa sta uh, heheheeh
    M.M.: dobro, dobro, svi smo skupa
    me: ok, pitaj Mihaela kako ide sa povezivanjima duhova, ali da budu tu i svi ostali… STEFANO, SLAVKO, LAURA I FABIO
    M.M.: ajme, i on pleše, koji otkačeni lik
    me: da pomazu, hahaha… ko, Mihajlo
    M.M.: led je okupan narančastim svjetlom, Mihael pleše i vidim po tom bijelom prostranstvu… mnoštvo sivih prozirnih duhova i njihov susret, pojedinačni, sa svjetlošću drugih anđela i sve teče samo… Mihael podiže ruke… rastvara svoja prekrasna srebrna krila.. u ruci, desnoj, kao da ima žezlo.. upravlja ga prema nebu.. čini se kao da izriče zahvalu… svi polako počinjemo plesati.. čudim se zašto plešemo, ali mi onda sine... dovodimo se svi zajedno u posebno duševno stanje…. stanje probuđene četvrte čakre… osjećamo ljubav/… puno nas je i osječaj ne staje… pitam anđela zašto smo baš tu… prisjećam se da su danas ovdje bile terme… ne znam ima li to veze možda s mojim zdravljem.. anđeo odgovara… ovdje smo jer si ti ovdje osjećaš lijepo i sigurno.. a nama mjesto nije važno.. važno je da se dogodi.. pitam što se to treba dogoditi.. a on kaže, pa pročišćenje…
    nisi li i ti danas prošla pročišćenje?

    osjećam se kao da sam danas istu stvar prošla na dva različita nivoa i da to bez anđela ne bih niti primijetila.. Mihale pogleda u mene.. osmjehne se, mudro… osjećam da je ta predstava plesa bila zbog mene.. on je to odradio u nekom drugom denzitetu...
    me: ok ali je i za duhove i andjele
    M.M.: a ovo je bila slika s kojom sam samo trebala preuzeti osjećaj
    me: jer radimo opet spajanje .. a i za one od pre spojene
    M.M.: da, ovo je kao sjecište dvaju svjetova…. gdje se različitosti razmijevaju
    me: pitaj Mihaela kako napredujemo sa povezivanjima duhova i andjela
    jer to se radi sada na vise mesta i sa vise ljudi i duhova
    M.M.: Mihael je zadovoljan, nasmiješen je
    kaže da se broj stalno povećava
    me: jel se to rastrubilo, svuda
    M.M.: osjećam se kao da smo svi dijelovi stroja koji odlično radi
    me: jel imamo i neke duhove iz Japana, Amerike… itd...
    M.M.: Alex, sa svih strana dolaze
    me: ili samo po Balkanu i malo sire
    M.M.: sjetite se, nalazimo se na sjevernom polu
    me: hahaha, ok dobro… ali pitaj NJEGA, jer ce ovo da ide na net i na forum
    M.M.: kima glavom on
    me: pa pitam njega.. ok odakle jos ima duhova.. koji su povezani… iz daleka ili drugih dimenzija… i ima li i vanzemaljaca
    M.M.: ništa ne govori, ali po mimici mi se čini da ima
    drži žezlo uspravljeno prema nebu
    spušta se nešto kroz točku u koju je Mihael uperio žezlo
    fludi raznih boja.. sivih, ljubičastih.. okružuju nas.. led na kojem stojimo mijenja svoju boju… nije više narančasto, sada je ljubičasto i sivo… ne osjećam baš nikakav strah… stojim i promatram, potpuno sam sigurna kao i svi prisutni… anđeo s radosnim izrazom lica prati događaje
    Mihael kao u molitvi
    njegova se zahvala pretvara u molitvu
    čujem da zaziva
    ne razumijem što čini, ali osjećam da čini isto što i ja u ovim svojim okvirima
    kao da se probija iz jednog prstena u drugi
    kao da nastoji i sam napredovati kao duša, kao biće
    i tu shvaćam koliko smo svi zapravo slični
    iako tako različito funkcioniramo (pa i kao osobe), u svojoj smo suštini slični… mi smo bića u nastojanju… bića koja streme i na svim nivoima, denzitetima, svi radimo istu stvar… razlika je u našoj osvještenosti
    bez optužbi
    u potpunom prihvaćanju
    najednom nebo pukne
    rasprše se ljubičasta i siva
    i granu predivan bijeli dan… na nebu dva sunca
    vidim golim okom i druge planete
    lijepo je
    više ne znam gdje sam
    ali osjećam ljubav, ljepotu, sreću
    zdravlje, radost
    najednom, tu ostajemo sami
    moj anđeo i ja
    me: ok
    M.M.: imate li prijedlog ili da pitam njega?
    me: idemo da pozovemo sve duhove koji su povezani sa andjelima
    M.M.: hajde
    me: i od tebe i mene i jos nekih osoba
    M.M.: dobro
    me: Stefana, Fabia Lauru, Slavka
    M.M.: važI
    ooo, kako je lijepa Laura!
    me: i te osobe koje takodje rade na poevzivanju
    i njihove duhove i andjele
    M.M.: želim joj dati afirmaciju, samo tren
    me: i idemo dalje kad se svi skupe… ok
    M.M.: smijemo se njenom starom liku ogorčene starice
    sretna je
    me: pa kad se tusirala sa mnom zajadno, hahahaha
    M.M.: ona je jako proputovala, ona je dovela jako puno duhova
    aaaa, i tamo je bila, frajerica! koja kraljica! Baš je lijepa
    me: pa da
    M.M.: dobro znam, radimo
    zovemo duhove
    me: svasta ima od nje
    pa i kada bude tu i VIOLETA, MOJA ZANSKA - DUH
    ONA JE TEK SVUDA PROPUTOVALA, hahahaha
    M.M.: ooo , Violeta stiže, supeeeeer! evo ju odmah tražim
    (osjećam se kao na super zabavi)
    me: hahaha, pa da jako super… jako veliki party
    M.M.: i moj anđeo mi se smije.. a neće mi reći kako se zove
    evo Violete
    me: ok jel dosla i Violeta
    M.M.: i vas također vidim
    me: aha
    M.M.: o, ona je baš frajerica
    me: ok i cela moja familija'oni su vec svi povezani sa svojim andjelima
    M.M.: večeras imamo skupnu seansu?
    me: i da vidimo kaga nam dovodi Violeta
    koga moja familija
    M.M.: aaaa, koliko ja tu ljudi vidim
    me: pa barem treba milion… hehehe… ako dodje… polovina
    M.M.: Violeta dovodi ljude iz mraka
    ne znam je li to neki mračan kutak na zemlji
    ili što
    a ne
    me: pitaj je
    M.M.: kaže da su to napaćene duše
    kaže da su to duše koje su prošle zarobljeništva
    i teška životna iskušenja
    (počinje me jako boljeti glava od toga)
    me: aha
    M.M.: idemo gledati dalje.. vidim druge ljude
    me: jel sada bolje sa glavom
    M.M.: je, odmah
    me: ajde skini malo g;lavu i daj Mihaelu
    M.M.: uh, super
    me: da samo radis bez glave
    M.M.: dobro
    me: da ne mislis jer ce biti puno svega, pa posle analiziraj
    M.M.: polako, samo da se osjetim bez glave. da prestane… ok, primam energiju u prsa
    me: aha napuni se
    M.M.: osjećam duhove od kojih sam prije morala skrenuti pogled
    napokon shvaćam
    nema patnje više među njima
    ja sam svjedokom njihovom kraju patnje
    svjedokom njihovog doživljaja blagostanja, njihovog ponovnog rođenja… osjećam tu radost… smiju se… grle… ljube
    me: pitaj Violetu jel nam dovela i neke iz drugih dimenzija
    M.M.: plaču od radosti
    Violeta podiže lijevu ruku uvis
    spuštaju se nekakve energije
    opet sivo ljubičaste, a i violeta je odjevena u tim bojama
    me: RASPOJASANA MOSKVA U CETVRTAK NA PRVOM… upravo rece na HRT

    M.M.: hahahahaha… Laura i njeni prsti, hahahahahaha
    me: PA SE PRISETI, seanse sa moskvom
    M.M.: sigurno hoću ../ opa, događa se nešto
    me: pisi sta vidis dalje… od Violete
    M.M.: i drugi ljudi podižu svoje ruke
    na nebu kao da se stvaraju rupe
    kroz njih sada ulaze nova bića
    ista kao i Violetina samo drugih boja

  15. #60

    Odgovor: Regresija i prosli zivoti

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I sto bi ovo nama sad trebalo da bude bitno?
    ja se izvinjavam sto sam odreagovao tako ostro, mozda se nismo razumeli.
    Imao sam utisak da smatras da nista od ovih postova koje sam postavio, dakle 4 komada za redom, nisu ni u cemu bitni, pa me je to malo iznenadilo.
    Pre svega su odgovor Vladi po pitanju i njegovom stavu da - andjeli ne postoje. Pa sam naveo pisma nekih osoba koje veruju da andjeli - postoje. I koji opisuju razne dogodovstine sa tim entitetima, kako ih nazivaju.
    A ima i dosta bitnh spoznaja i realizacija po pitanjima raznim, vezano za reinkarnaciju i secanja, t.j. regresije.
    pozz

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •