Ljubav na prvi pogled
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 88

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ljubav na prvi pogled

    Sta mislite, da li je moguca ili ne? Da li se vama nekada dogodila

  2. #2

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Moguća, kako nije, evo je:



    Ljubav na prvi pogled nije ništa drugo do sexualni poriv (privukla nas fasada). Desila mi se puno puta i dešava mi se i dalje. Spazim neko zgodno muško pa mi se "digne"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    ja bih radije to nazvao zaljubljenost
    Da ranije, dosta ranije.
    A ovo što squwojka kaže, (to se u muškom svetu naziva sexualna privlačnost) da mnooogo puta, jbg. dobrih riba na sve strane
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  4. #4

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Zaljubljenost to je!
    Ljubav se radj, razvija, a pre nje su postovanje i poverenje i srodnost dusa ...
    To mi se dogadjalo...to "dizanje" i jos uvek mi se desava...mora da sam "zaljubljiv"..,...kad god izadjem i spazim batak ja se na prvi pogled
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #5

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Definiši to (suzi pojam)"Ljubav na prvi pogled"... jer će svi muski reci "Da xxxxxxxxxxx puta"- i još brojimo

    dešava se ... ima slčajeva, da čak poneka i opstane,posle tod prvog pogleda ...
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  6. #6

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Verujem da je moguca,desava mi se kao sto ostali gore napisase da se zablenem u nekog dobrog macana samo sto ne mogu to definisati kao ljubav,pre su to oni leptirici sarenici...
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    ...dan danas smo u braku...samo dvoje dece za sad...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  8. #8

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Niakd mi se nije dogodilo ali mislim da je moguce...

  9. #9

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Mislim da je uopste glupo govoriti o ljubavi na prvi pogled! Sklon sam poverovati da svako ko kaze da mu se to dogodilo ili laže (sebe) ili nedovoljno zna o ljubavi.
    E sad, privlacnost je moguca, ali ljubav - to nikako.
    Jer, ljubav je proces, a metafizicki zakoni se dovode do paradoksa, ako se proces pokusava deducirati u nestabilnost jednog trenutka za koji se ne moze odrediti ni pocetak ni kraj.

    Vec sutra mozemo sresti ponovo neku novu privlacnu osobu i sta tada reci; Dogodila mi se ljubav na prvi pogled!
    Za ljubav je potrebno mnogo vise od pogleda, koji usitinu moze postici osecaj jake privlacnosti, koja posle moze da preraste u zaljubljenost, pa i korak dalje - u ljubav, u naviku. Da bi se stiglo do te faze potrebno je, izmedju ostalog, i vreme.

    Mozda je prilicnije to stanje nazvati - ljubav na drugi pogled. Jer, prvim pogledom samo vidimo, a ovim drugim razmisljamo. Ljubav se obicno dogodi u vreme kad je ne ocekujemo, makar je i trazili tu negde oko sebe.
    Najnormalnije je voleti, ali izmedju ljubavi i "ljubavi" ili požude je ogromna razlika. Nekada i nevidljiva, jer pozuda prevlada. Zbog toga se za dvoje u seksu kaze "vode ljubav", a ne vode pozudu, razgovaraju o kreditu i pokrecu se u krevetu.
    nomen est omen

  10. #10

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    ljubav na prvi pogled?..nije mi se desila jos al da mi se svidi neko na prvi pogled naravno...pa to je normalno da...al nije to ljubav na prvi pogled...daleko je to od toga
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Citat A6quattro kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je uopste glupo govoriti o ljubavi na prvi pogled! Sklon sam poverovati da svako ko kaze da mu se to dogodilo ili laže (sebe) ili nedovoljno zna o ljubavi.
    E sad, privlacnost je moguca, ali ljubav - to nikako.
    Jer, ljubav je proces, a metafizicki zakoni se dovode do paradoksa, ako se proces pokusava deducirati u nestabilnost jednog trenutka za koji se ne moze odrediti ni pocetak ni kraj.

    Vec sutra mozemo sresti ponovo neku novu privlacnu osobu i sta tada reci; Dogodila mi se ljubav na prvi pogled!
    Za ljubav je potrebno mnogo vise od pogleda, koji usitinu moze postici osecaj jake privlacnosti, koja posle moze da preraste u zaljubljenost, pa i korak dalje - u ljubav, u naviku. Da bi se stiglo do te faze potrebno je, izmedju ostalog, i vreme.

    Mozda je prilicnije to stanje nazvati - ljubav na drugi pogled. Jer, prvim pogledom samo vidimo, a ovim drugim razmisljamo. Ljubav se obicno dogodi u vreme kad je ne ocekujemo, makar je i trazili tu negde oko sebe.
    Najnormalnije je voleti, ali izmedju ljubavi i "ljubavi" ili požude je ogromna razlika. Nekada i nevidljiva, jer pozuda prevlada. Zbog toga se za dvoje u seksu kaze "vode ljubav", a ne vode pozudu, razgovaraju o kreditu i pokrecu se u krevetu.

    Ljubav nije nesto sto nauka treba da objasni, izvini mozda sam malo grub ali mnogo kakis, ljubav je nesto sto nema objasnjenja, sto se desi odjednom i to kad se najmanje nadas, to je osecanje koje ispunjuje coveka i cini ga srecnim. Slozicu se sa tobom da je za ljubav potrebno vremena dok se dvoje upoznaju ali zasto ne bi bila moguca ljubav na prvi pogled ako covek duboko u srcu oseti da je to prava osoba za njega. Ljubav je cudna i prelepa stvar ako je prava...

  12. #12

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Citat mcmix kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav nije nesto sto nauka treba da objasni, izvini mozda sam malo grub ali mnogo kakis, ljubav je nesto sto nema objasnjenja, sto se desi odjednom i to kad se najmanje nadas, to je osecanje koje ispunjuje coveka i cini ga srecnim. Slozicu se sa tobom da je za ljubav potrebno vremena dok se dvoje upoznaju ali zasto ne bi bila moguca ljubav na prvi pogled ako covek duboko u srcu oseti da je to prava osoba za njega. Ljubav je cudna i prelepa stvar ako je prava...
    A kako ti mozes da znas da je "taj neko/a" PRAVA OSOBA ZA ZEBE ?!?!?
    Duboko u srcu - na prvi pogled = to se nikako ne slaze ....

    Kad neko kaze "ljubav na prvi pogled"...
    Ugledas nekog i ta neka ugleda tebe , tu sevnu varnice... i nakon nekog vremena se ispostavi da si upravu i da je to osoba koju voliš i sa kojom ostaješ u vezi (braku ... )... jednostavno
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  13. #13

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Ne postoji.
    Postoji fizicka privlacnost. Kasnije ljubav.
    Lepo A6quattro objasnio.

  14. #14

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Citat blondiens kaže: Pogledaj poruku
    Sta mislite, da li je moguca ili ne? Da li se vama nekada dogodila
    nije moguce.
    A desilo se.
    Za sve je kriv neko treci i uvek neko drugi

  15. #15

    Odgovor: Ljubav na prvi pogled

    Nikada mi se nije desila...a vidim ima je,
    doduse na filmu,u pesmi i u knjigama nesrecno zaljubljenih pisaca.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pogled u prazno
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 10:55
  2. Ljubav na drugi pogled...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.09.2009, 20:38
  3. Pogled, osmeh, dodir, reč ili...
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 18.07.2009, 18:54
  4. Spektakularan pogled u unutrašnjost tela
    Autor SQUAW u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.10.2007, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •