Koliko čitate?

Prikaz rezultata glasanja: Koliko čitate?

Učesnika ankete do sada
55. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • obožavam da čitam i radim to često

    39 70.91%
  • čitam povremeno

    11 20.00%
  • čitam retko

    5 9.09%
  • ne čitam nikada

    0 0%
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Koliko čitate?

    Svedoci smo da poslednjih godina mnoge statistike govore da je Srbija medju vodecim zemljama u Evropi po broju nepismenih ljudi. Beogradski Sajam knjiga svake godine posecuje sve veci broj ljudi, sto je u svakom slucaju veoma pohvalno, ali na proslogodisnjem Sajmu vecina anketiranih nije znala ko je napisao roman "Na Drini ćuprija".

    Koliko citate?

  2. #2

    Odgovor: Koliko čitate?

    volim da čitam i čitam koliko god mi vrijeme dozvoljava, znači ne toliko koliko bih ja željela.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Koliko čitate?

    Volim da čitam...mada sam tu naviku najviše "stekla" u srednjoj školi jer je akcenat bio na književnosti...
    Mada u poslednje vreme navlačim se sa jednom knjigom...

  4. #4

    Odgovor: Koliko čitate?

    Čitam svakodnevno... ništa mi nije veće uživanje i odmor od čitanja dobre i interesantne knjige .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  5. #5

    Odgovor: Koliko čitate?

    Trudim se što više, ali sam trenutno suviše pritisnut fakultetskom literaturom, pa mi to često ne uspeva. Ono, obavezno kad se završi ispitni rok pročitam bar jednu knjigu neobavezno, pre nego što se vratim obaveznoj literaturi.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  6. #6

    Odgovor: Koliko čitate?

    Citanje, kulturno i obrazovno uzdizanje, zadnjih godina je zanemareno, pogotovo od strane mladih, sto zbog obaveza, sto zbog nezainteresovanosti, sto zbog moderne tehnologije, koja im pruza razna zadovoljstva i ubijanje vremena. Mnogi kupuju kolekcije knjiga - romana, da bi popunili prostor na policama po zidovima!
    neunistiva zlojebaba!

  7. #7

    Odgovor: Koliko čitate?

    bas volim da citam, i kad god imam vremena uhvatim neku knjigu u ruke.

    a to da se sve manje cita je tuzna istina. nedavno sam citala clanak u kojem se kaze da profesori u srednjim skolama prihvataju ako deca citaju obaveznu lektiru u onim skracenim izdanjima. jednostavno vise nemaju izlaza pa im je parola "bolje da procitaju i tu skracenu verziju, nego da ne procitaju nista!"
    a da ne pricam o filmovima koji su snimljeni prema nekom knjizevnom delu - jako su trazeni! i sto je najzanimljivije, u clanku se kaze da su uglavnom mame te koje dolaze i traze sve te "obrade"! znaci, deca su apsolutno, apsolutno nezainteresovana za knjige. a, ne znaju koliko gube...

  8. #8

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 09:29
  2. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 10:29
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 09:44
  4. Gde i kad čitate?
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 28.03.2009, 22:20
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 14:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •