Da li vas privlače žene koje piju?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 117
  1. #1

    Da li vas privlače žene koje piju?

    Muškarci su ti koji održavaju kafane... ali ima i devojaka koje mogu da popiju zavidne litre alkohola...
    Koliko vam je simpatično kad devojka pije, naravno sve u okviru normale i bez brljavljenja i dali vam je lakše da žena pored vas podnosi alkohol...?
    Dali vas ohrabri kad prilazite devojci, a ona pije alkoholno piće?
    Poruku je izmenio Mish, 14.02.2015 u 00:37
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  2. #2

    Odgovor: Dali vas privlače žene koje piju?

    Hm, pre bih preformulisao pitanje u - da li piju devojke koje vas privlache? Pa pijuckaju. I vole da se opuste uz koje pivce, ali sama navika da piju ne igra nikakvu relevantnu ulogu u njihovoj privlachnosti..Niti piche igra bitnu ulogu u njihovoj lichnosti... Recimo da to shto piju/ne piju ima neke uzrochno posledichne veze sa zzivotnim stavom koji koji che me privuchi ili me neche privuci...

    Na prvi pogled, devojka koja pijucka deluje opushtenije i slobodnije, a i ako i sami pijuckamo - eto delimo vech jedno "interesovanje", sa druge strane devojka koja je izrichiti antialkoholichar deluje kao smarach. A u stvari, nishta ne mora da bude tako...

    Kao i u bilo kojoj sferi zzivota opterechujuche krajnosti me svakako neche privuchi...

  3. #3

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ne vidim ništa loše u tome da žena pije alkohol. Naravno, tu ne smatram da treba da dođe na šank i naruči duplu ljutu. A ako bih morao da biram između one koja pije sokiće i gadi se alkohola ili one kojoj alkohol nije ništa nepoznato, opredelio bih se za ovu drugu. Te lažno moralne ostavljam nekome drugom.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ni ja ne volim lažno moralne, ali sam zadovoljan što se oko mene ne teturaju dražesne ženske osobe.

  5. #5

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    ...ne privlače me uopšte...

  6. #6

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Koliko vam je simpatično kad devojka pije, naravno sve u okviru normale i bez brljavljenja
    To mi u opšte nije simpatično...
    Ajde nešto malo, čisto ako je takva prilika...ali iskreno ništa gore nego videti devojku sa kriglom u rukama, ili kako pije iz flaše...

  7. #7

  8. #8

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    To mi u opšte nije simpatično...
    Ajde nešto malo, čisto ako je takva prilika...ali iskreno ništa gore nego videti devojku sa kriglom u rukama, ili kako pije iz flaše...
    Ja sam onda mnogo grdan prizor za videti. Ne pijem pivo iz čaša za vino, a ponekad kad mi dođe cugnem iz flašice, onako sa sve štiklama. Indijanac, šta češ

    Nisam duuuugo godina popila ni kap alkohola da bih od skoro tu i tamo cimnula po neko pivce. Ranije je to bila druga priča. Za šank i o'ma duplo

    Znala sam da budem prilično omamljena i neuračunljiva ponekad, ali nikada nisam napravila nešto zbog čega bih se stidela ili nešto zbog čega bi nekome u mojoj okolini bilo neprijatno.

    Nije baš neki prizor kad vidiš odvaljeno žensko kako guzelja na stolu dok joj jedna štikla stoji u sarmi a druga u ovalu sa mesom, sekund pre nego krene da pada sa istog. Ali ni muško. Treba imati meru, ako si već sklon incidentu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Nekad nisam voleo da vidim žensko da pije iz flaše. A sada me zaboli uvo, bitno je da mi je sa njom okej, a piti možemo i zajedno. I podeliti pivu ako treba
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  10. #10

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Nekad nisam voleo da vidim žensko da pije iz flaše. A sada me zaboli uvo, bitno je da mi je sa njom okej, a piti možemo i zajedno. I podeliti pivu ako treba

    Ovo mi je zvucalo u fazonu, ranije nisam voleo, a sad je daj sta das....

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    To mi u opšte nije simpatično...
    Ajde nešto malo, čisto ako je takva prilika...ali iskreno ništa gore nego videti devojku sa kriglom u rukama, ili kako pije iz flaše...
    Ja volim da popijem vikendom i da se napijem. I da se opustim i smejem celo vece i boli me uvo sta ce ti muskarci da misle o meni. I nikad mi nije bilo jasno zasto je pivo samo musko pice??? A zensko pice je vino. Znaci meni je pivo 10 u glavu za vino.

    Ja radim ono sto mi prija, dopalo se to nekom ili ne. A ove podele na muska i zenska pica i podele da li musko sme da bude pijano, a zensko ne je samo jos jedan dokaz o nametnutim stavovima drustva. KOje svi prihvataju bez razmisljanja. Ako duboko razmislite i upotrebite mozak shvaticete da je podjednako ruzno videti i musku i zensku osobu pijanu koja ne zna sta radi.
    Poruku je izmenio goldie, 02.03.2007 u 18:12

  11. #11

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ma mi(muškarci) to vas(žene) čuvamo da budete dobre, da ne skrenete sa puta. Vish kako mi vas volimo.
    Inače pre nisam voleo jer sam pio za obadvoje
    a sad sam malo doveo u normalu pa dozvoljavam malo i ženskoj osobi da pije.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  12. #12

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ako duboko razmislite i upotrebite mozak shvaticete da je podjednako ruzno videti i musku i zensku osobu pijanu koja ne zna sta radi.


    Spadam u one žene koje piju. Ne redovno, već onda kada mi prija, kada je dobro društvo, kada je opuštencija. Ne opijam se, uvek znam šta radim, ali ne gadim se one čašice više koja će me naterati da se malo više opustim, malo više smejem, da mi bude leeeepoooooooo.
    Niti me interesuje jesam li nekom tada privlačna jer su uvek u mom društvu tada oni koji me gotive i ovakvu i onakvu, pa privlačna ili nje, uvek sam njihov čovek.
    S obzirom da nisam neki ljubitelj piva, niko me neće ni videti kako naginjem zidarsko. Isto tako, ne pijem ni crno vino za koje važi da je žensko piće. Od tih "ženskih" pića ne konzumiram ni razne likere, vermute, bušena pića.
    A volim dobru, lepu voćnu domaću belu (nikad dupla, uvek se prva čaša ispije, pa se sipa opet), ako nema toga može pelin ili neki drugi dobar kratež. Za duga druženja, pogotovo ona sa mezom, uvek sam za dobar špriceraj.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Moje ime je Marija i ja sam (povremeni,citaj:jednom u mesec dana) alkoholicar...
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #14

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Zavisi šta piju?
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  15. #15

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    U suštini, ne smeta mi nimalo. Kad mogu muškarci da piju, što ne bi i žene. Uvek sam bio za apsolutnu ravnopravnost i ne pristajem ni na šta drugo.

    E sad da li je to dobro... Pa, kao i druge stvari, i to ima svoje dobre i loše strane.
    Carpe diem

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  3. Koji se znaci privlače
    Autor irnik u forumu Astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 14:05
  4. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •