Da li vas privlače žene koje piju? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 117
  1. #91

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    aham!

    napiju se pa napadaju!


    to ti je kao i sa belim lukom... popijem i ja pa ne smeta mi njen /kako se kaze u mnozini-nemtom.../ zadah!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #92

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    samo one...koje su me privlačile i pre pića ( i ja njih) . Ne volim ako piće promeni pređašnje stanje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #93

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ja ne podnosim alkohol
    Ponekad volim casu piva ili casu vina
    A kad bi se napilaverovatno da se ni samoj sebi ne bi svidjala a kako bi to onda moglo da bude prrivlacna nekom muskarcunikako
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #94

  5. #95

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Sve što je u nekom labavom okviru normale... ne smeta mi . Čak je lepo ako zajedno umete da uživate u ponekoj čašici.
    Ali...imam problem ako dama preterava...jer tada ne mogu da se otmem utisku da joj je svejedno ko sam, gubim interesovanje jer želim da je svesna mene a ne u nekoj magli...smanjuje se šansa da se "podelimo", a nekada zasmeta jak miris alkohola kada se ljubimo (pogotovo ako i sam nisam popio) .
    Znači...ako umete da ostanete bliski, popili ponešto ili ne...sve je ok . Preterivanje rezultuje manjom željom, većom šansom da dođete u sukob (neke osobe umeju da budu "teške" kada popiju) i onesvešćivanjem (slabim sećanjem događaja posle toga ).
    Kada me želi...želim biti siguran da je to svesna reakcija a ne reakcija na alkohol .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #96

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Zavisi. Nerviraju me samo one žene koje piju više od mene.

  7. #97

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    aha

  8. #98

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi. Nerviraju me samo one žene koje piju više od mene.
    Sada je pitanje koliko, Vi striček, možete popiti

    Kao što rekoh već.. Ne volim kada vidim žene koje se valjaju po podu ili spotiču o potpetice zbog prevelike količine alkoholnih para u sebi.

    Ali, št da si žene ne bi smjele popiti malo? Ima li što ljepše od zarumenjene žene?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #99

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    ma volim zene koje znaju i vole da piju
    volim velike vesele zene koje ne trepcu nego se grleno smeju,ispijaju svoja pica,njisu kukovima u ritmu muzike i imaju talenat za radost

    p.s.zasto je na pitanje :Da li vas privlace zene koje piju?,uvek misli na alkoholicarke sa razmazanom sminkom i pocepanom najlonkom
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #100

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Isključivo me takve i privlače.

    Svaka krpa nađe zakrpu...volim što imam oko sebe takvu žensku ekipu koja ne preza od hladnog piva u 12h...od mnoštva koktela kada se nađemo na okupu u kućnoj ili drugoj varijanti...što umiju da lome čaše, pjevaju i vesele se.

    Sve koje ne spadaju u taj opis...to su poznanice.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #101

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    da ako piju pivo
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  12. #102

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ako alkohol koriste kao izgovor za svoje postupke....onda ne .
    Ako par čašica pomogne da budu "bliže sebi", opuštanije i iskrenije...ali sve vreme svesne, i bez "feedbacka" posle pića onda ih obožavam .
    Nemam želju da "budem neko iz magle", da joj je svejedno da li sam ja ili bilo ko drugi, da me (ne daj bože) posle upita "A ko si sad pa ti" ?
    Neka me pozove trezna, svesna svog postupka, želje i mene. Posle...par čašica su više ritual i "kuda sa rukama"...nego ispijanje.
    Krene li tada da se "balsamuje"...otići ću! Nisam ljubitelj drama posle razmene nežnosti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #103

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Privlače me lepe žene koje pritom imaju šta da pokažu i na mentalnom planu. Da li piju ili ne, od sekundarnog je značaja. Par pića, ako ih osoba dobro podnosi, ne zameram nikome, pa ni ženama. Isto tako, pijanice ne podnosim kog god pola da su. Što kaže Sivi, šta će mi ako me ne prepoznaje narednog dana?

  14. #104

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ma kako da su se naši muški izjasnili, smatram da muškarce privlače žene koje piju. Ne one koje žderu, usvinje se i betoniraju, već upravo one koje znaju onu sremačku meru "taman". Taman da budu vesele, slatke, šarmantne, luckaste, slobodnije, pomalo lajavije i otvorenije, ali koje ne prelaze granicu ili pak koje i kad postanu svesne da su na samoj granici umeju da se iznivelišu. Na takvu se muškarci nalepe pre nego da bilo koja lepotice, ne znam kako napucana im sedi u blizini.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Nemam želju da "budem neko iz magle", da joj je svejedno da li sam ja ili bilo ko drugi, da me (ne daj bože) posle upita "A ko si sad pa ti" ?
    Samo da se zna, neće to prokomentrisati zbog zamagljenog pogleda na svet usled popijene x količine alkohola. Naime, možda je to tek samo izgovor neke fine dame koja će pre baciti ljagu na sebe nego reći muškarcu da nije baš ostavio neki dojam na nju. I prosto, da nije vredan sećanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #105

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Никада се нисам освртао ка маргинама. Битна ми jе срж и бит. Тако и у овом. Пажњу ми увек привуче нешто много битније и јаче него питање да ли и када жена пије. Волим повремено да у њеном друштву попијем хладно, суво бело вино. Волим када га пијем са њом јер она лако може да осети како је гледам... Волим тренутак када пијемо из исте чаше, волим да по ободу те чаше тражим и нађем траг и укус њених усана. Тај укус не може да надвлада нити један други и ја га се не могу одрећи. Никад!
    Poruku je izmenio Samuraj, 18.06.2010 u 22:40 Razlog: словце
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  3. Koji se znaci privlače
    Autor irnik u forumu Astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 14:05
  4. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •