Svadbeni marš ~ Marš u podrum! - Strana 5
Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 227
  1. #61

    12 Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    alo breeee ja sam spiskadzija

    dobro vidi ugovor
    Pa znam ja da si ti spiskadzija,zato i kazem lako cemo
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #62

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    za sadpa nadalje i jednom za svagda da se zna:

    edit post: NAPOMENA: pechati, glavni i odgovorni, oni najbitniji, koji odobravaju/odbijaju su od samog poechetka u rukama ovlashtenih u prvom postu!svi drugi pechati/ugovori/papiri/potpisnice/propusnice su falsh chisto da se ima u obizru
    moomoo meee jooouu

  3. #63

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    dzaba ti sve kad sam ja maticar zadnja je mojaaaaaaaaaaaaaa
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #64

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    zadnji je pechat koji se lupi nakon shto matichar proglasi
    moomoo meee jooouu

  5. #65

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Ti matičar???

    I kako si zamislila da izvedeš da jedno drugom kažemo "da"? Treba matičar (ti glavom i bradom) da me pitaš da li ja ... uzimam (ti trčiš i daš mi ruku...) sad pravu tebe ... (ja kažem "da")... i onda ti trčiš nazad iza stola i pitaš samu sebe... da li vi... uzimate ovde prisutnog sarmojeda... (ti opet trčiš i daš mi ruku) i odgovaraš sa " DA "... i onda razmena... vatre... i onda opet trčkaraš oko stola dok se potpisuje... pa onda izgovaraš "možete mladu" i onda ja čekam dok ti X-ti put trčkaraš oko stola da bi prvi put poljubio ženu istog prezimena... ? Pa jesi ti...?
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  6. #66

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Ti matičar???

    I kako si zamislila da izvedeš da jedno drugom kažemo "da"? Treba matičar (ti glavom i bradom) da me pitaš da li ja ... uzimam (ti trčiš i daš mi ruku...) sad pravu tebe ... (ja kažem "da")... i onda ti trčiš nazad iza stola i pitaš samu sebe... da li vi... uzimate ovde prisutnog sarmojeda... (ti opet trčiš i daš mi ruku) i odgovaraš sa " DA "... i onda razmena... vatre... i onda opet trčkaraš oko stola dok se potpisuje... pa onda izgovaraš "možete mladu" i onda ja čekam dok ti X-ti put trčkaraš oko stola da bi prvi put poljubio ženu istog prezimena... ? Pa jesi ti...?
    M jok,ja pitam Medo oces li ,ti kazes ocu ,ja pitam mene Lili oces li,ja kazem ocu i kraj price,kakvo trckaranje,al to sve ako smem da polemisem ako ne smem sipak,nek neko drugi kuva sarme
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #67

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    u vashem sluchaju cemo nadjemo drugog matichara.. inache cemo vashu svadbu proglasimo ne vazhecu zbog radi subjektivnog pristupa i pristranosti..
    moomoo meee jooouu

  8. #68

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Jos cekamo da meda odluci,cu polemisem ili necu
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #69

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    medjed mozhda cheka prolece da se probudi iz zimskog sna pa da donese odluku
    moomoo meee jooouu

  10. #70

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    izgleda
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #71

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Vidi ti ove moderne mlade aka matičare, veštico kod nas nije bilo ovakvog odugovlačenja Jel to znači da smo lake ribe?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #72

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    To znaci prvo predbracni pa onda sve ostalo Ja sam moderna mlada
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #73

    02 Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vidi ti ove moderne mlade aka matičare, veštico kod nas nije bilo ovakvog odugovlačenja Jel to znači da smo lake ribe?


    nikako, nego voli da se ''femka'' i ''tvrdi pazar'' kao i sve moderne nove mlade ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #74

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    veštico kod nas nije bilo ovakvog odugovlačenja Jel to znači da smo lake ribe?
    u jeee, pa ne znam dodushe ja jesam riba provereno e sad, dal' sam laka, to ne znam a nisi ni ti daleko od ribice ovaj, if ju nou vat aj min

    definishi bre "lako"? dvajs' kila, tris'?? 5oo grama? prvo definisanje, a onda cjenkanje
    moomoo meee jooouu

  15. #75

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    da proširimo spisak

    Zvončica + Jega


    Goga + Kal_el




Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 15:44
  2. Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso
    Autor cvishna u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.06.2008, 21:28
  3. Svadbeni obicaji
    Autor Meggy u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.08.2006, 23:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •