Tetovaže i pirsing - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 129 od ukupno 129
  1. #121

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    , Ne volem, ne sviDZa mi se i logicno ne posedujem
    Lako cu,ako je do mene.........

  2. #122

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Volim tetovazhe....mada josh uvek ne'am ni jednu ...al' planiram da uradim slovo B neko sitno malo,zanimljivo,odmah povishe dlana...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #123

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    tetovaze i pirsing ne,ne,nevolem
    ali takva su vremena mladi to vole pa cak i moj sin ima tri lepe tetovaze,nebranim mu jer mu lepo stoje

  4. #124

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Volim tetovaže u boji Pre dva meseca sam uradila svoju prvu tetovažu na leđima I jedva čekam da uradim još koju, samo ovaj put manju i to negde na ruci... ili na nozi... verovatno na ruci

    Pirsing sam imala na nosu pre par godina. Bio je mnogo sladak, ali mi je ispao slučajno, nekako u snu i posle nisam mogla da ga vratim i bedak...

  5. #125

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Zanimljivo je koliko je tetoviranje zarazno, ja sad da imam keša, istetovirala bi još par sitnih tetovaža, 100% Kad jednom počneš, nema stajanja
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #126

    06 Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Istina. Kada je tattoo majstor završio moju tetovažu, počela sam da smišljam šta ću sledeće, bukvalno odmah

  7. #127

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Pala prva tetovaza pre godinu i po.
    ispod dlana. malecka ali meni bitna i simbolicna- kolibri, znak za beskonacnost i slovo N.
    Sledeca je u prolece


  8. #128

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Dva komaTa već preko 10 godina (prva je još iz prošlog veka, bez šale)
    Obe na ledjima, jedna poprilično skrivena na dodjem delu, druga se može videti na plaži ili u vrelim letnjim mesecima (majice bez ledja npr)
    Imala i pirsing, ali posle 13 god je počelo da mi smeta pa sam skinula (i mnogo ali mnogo mi je žao zbog toga)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #129

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Pala prva tetovaza pre godinu i po.
    ispod dlana. malecka ali meni bitna i simbolicna- kolibri, znak za beskonacnost i slovo N.
    Sledeca je u prolece
    letos, nova, velika u boji, na levo rame. bubamara i dve bele rade.
    meni sestra, poludela si pod stare dane


Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •