Tetovaže i pirsing
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 129
  1. #1

    Tetovaže i pirsing

    Sta misite o tetovazama? Da li vam se svidjaju, i da li ih posedujete?
    Poruku je izmenio Necromancer, 29.01.2015 u 17:46
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Tatto

    ne posedujem..al volim da vidim lep tatoo kod drugog...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #3

    Odgovor: Tatto

    Svidjaju mi se. Posedujem jednu Zvonchicu.
    Necu da kazem gde! mada neki vec znaju
    Suprug ima tigra na ramenu i neku crvenu ribicu na podlaktici.

    I hocu jos jedan tatoo na vidljivijem mestu.

  4. #4

    Odgovor: Tatto

    Nemam tetovažu, nešto nisam ni imao želju da je uradim.
    Nesmetaju mi, više mi se dopadaju manji motivi (za devojke - posebno na "skrivenim mestima" koje samo određene osobe mogu da vide )

    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #5

    Odgovor: Tatto

    Huh, ja sam godinama planirala tribal i to na ovom mestu:



    I dok sam smislila, prošle godine...

  6. #6

    Odgovor: Tatto

    ehhhh....pa nikad nije kasno...i ja imam tribal sa slovom Z kao Zoran
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Tatto

    Pa nije, slažem se ali volja više nije jaka kao nekada...

  8. #8

    Odgovor: Tatto

    Da zanimljivo kako volja za tim opada sa godinama ja lično ne posedujem ni jedan ali mi je simpa kad vidim tattoo na nekom. A da ne govorim o tome kad vidim neki tribal na ženskim leđima, na donjem delu leđa. zabalavim istog momenta.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #9

    Odgovor: Tattoo


    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    10 Odgovor: Tattoo

    nazalost posedujem iz mladih dana ljubavi!!!

  11. #11

    Odgovor: Tattoo

    Obozavam tetovaze, ali umereno, naravno!
    Ni u cemu ne treba preterivati.
    Razmisljam i da uradim bar jednu, ali se dvoumim gde (na kom delu tela, stomak ili donji deo ledja)!
    ko tebe , ti njega

  12. #12

    Odgovor: Tattoo

    Citat Sosa kaže: Pogledaj poruku
    Obozavam tetovaze, ali umereno, naravno!
    Ni u cemu ne treba preterivati.
    Razmisljam i da uradim bar jednu, ali se dvoumim gde (na kom delu tela, stomak ili donji deo ledja)!
    Donji dio ledja
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #13

    Odgovor: Tattoo

    Ja se(iskreno)nikad ne bi istetovirala na donjem delu ledja,bas zato sto se svi tamo tetoviraju stomak moze da prodje,meni se licno dopada tatto na nozi kod clanka(samo sto tamo i boli )...ali dobro,sve je to stvar licnog izbora
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #14

    Odgovor: Tattoo

    mene tetovaze secaju na moga pokojnoga brata, jer je imao nekoliko njih na ledjima i rukama.. odkad sam prvi put videla tetovazu kod njega, rekla sam sebi, i ja cu jednom imati nesto specijalno na svome telu.. tako da sam svoju prvu tetovazu smislila sama i imam je vec neko vreme na ramenu.. svi koji su je videli, bili su ocarani u toj tetovazi je sve sto je meni drago ali necu reci kakva je malo privatnosti ne skodi, zar ne? .. tako da volim tetovaze, ali sa dozom umerenosti i unikatnosti..

  15. #15

    Odgovor: Tattoo

    da volim tetovaze, ali sa dozom umerenosti i unikatnosti.. ( crazy angel )

    podrzavam ovakvo misljenje !

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •