Koji je vaš tip devojke? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46
  1. #16

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    plavusha
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    ...crnka...mora da bude pametna,jer sam na buzdovanke alergican...sretao sam razne lepotice,ali kada zinu...ja glavom bez obzira...
    ...ne sme da gleda Grand paradu i serije u kojima Horhe place kada sazna da je sam sebi majka...
    ...da je dobra domacica,majka ali i uspesna u svome poslu...jednostavno,svestrana...
    ...i mora jednom nedeljno da me pusti da se "izduvam"...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #18

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    zena je kao slika...
    zagledas i zacudis se...
    dozvolis sebi da te preplave osecanja...
    i ako je slika dobra, samo gledas, pa gledas, pa gledas...
    i moze tako godinama....


    Volim umetnost...
    Volim romanticare, klasike, realiste, naivce, apstraktne...
    slike su divne, volim uvek da neku gledam...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Uvek sam voleo one sto sve hoce. Sa njima ti zivot lepsi. I neobicne neke, one iskopirane su dosadne.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  5. #20

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    zena je kao slika...
    Rado bi je obesio



    Ja bas i ne razumem to sa tipovima devojaka, i muskaraca Primer: Volis plavuse, i naidjes na devojku koja je slatka, zanimljiva itd, ali je brineta. I kazes "Jao izvini, nisi moj tip, brineta si"
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  6. #21

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Nemam poseban tip devojaka , ali ako bih iznosio vec koje osobine su mi najbitnije da poseduje onda bi prvenstveno bila osobina Covecnosti ophodjenja prema meni-bar u meri u kojoj je to koliko toliko razumno moguce. Ako nema ni razumni minimum te osobine, ne bih video sebe kao nekog ko bi bio s njom.
    ...................

  7. #22

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Ja se recimo lozim na plavuse, a nikad nisam imao devojku koja je prirodna plavusa. Sve crne i smedje. E sadasnju sam "naterao" da se ofarba u plavo. Netreba coveku da bude od presudne vaznosti koju boju kose ima devojka nego da li njemu odgovara kao kompletna osoba ili ne.

  8. #23

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Zanimljivo je kada trazis po tipu koji bi najradije konzumirao uvek nadjes sve suprotno ili ni slicno i sto je najgore volis bas takve...

    Mislim da nama muskarcima kada se to postavi kao pitanje vise mislimo o tipu devojke za seksualno zlostavljanje i nista drugo...

    p.s. pamet i guza ili bar jedno od toga...iskreno

  9. #24

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?



    Samo meni slicna ...

    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  10. #25

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    паааа, комбинација никол кидман, виноне рајдер и скарлет јохансон
    уф.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #26

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    nema tu tipa devojke,one se dele na dobre i bolje znaci sve prolazi



    al za malo
    uzivaj u svakoj reci,kad vec slika nema ???

  12. #27

    02 Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Kako ljudi stariji kriterijumi padaju...znaci moj tip devojke: radodajka

    Ili po onoj narodnoj: dala ne dala uvenuces...

    p.s. Ionako nisam najgore sto ti se desilo u zivotu ili moze da ti se desi,naprotiv..

  13. #28

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Pametna, maštovita, idealista, tvrdoglava, izvan šablona, da nije folirant, da čita dosta - ali ne neke gluposti , da ima ukusa, da zna šta hoće/ima svoje ja, ambiciozna, da nije smor, da ne plače za svaku sitnicu ( to me izluđuje)............uvek su me oduševljavale devojke koje su po mnogim stvarima/razmišljanjima veći muškarci od većine muškaraca - ukratko rečeno
    Eh da, ima još jedna sitnica koju sada neću spomenuti - a koja može da pokvari sve gore navedeno

    Fizički izgled: lepo/simpatično lice, duga tamna kosa, sportske građe, ravan stomak, može i male ali čvrste grudi .............Ako se uklopi sve ono iz prethodnog pasusa onda eto toliko (verovali ili ne)............

    Ukratko - savršena

  14. #29

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Moj tip je ona koja još nije svesna svojih mogućnisti, pa ih zajednički otkrivate i pomerate granice uživanja.
    To vam je kao da pratite pupoljak ruže u razvoju. Sve lepša i zanosnija postaje svakim trenom.
    Uz pravilan tretman.

    OndaK vam samo ostaje da je održavate u večnoj zahvalnosti i ovisnosti.

  15. #30

    Odgovor: Koji je vaš tip devojke?

    Prosli put sam bio uopsteniji,ali vidim neke kolege detaljno odgovaraju na temu,pa 'ajde i ja da probam...

    - Lice: a) Moraju oci da mi se svide,jer u njima se ogleda zelja sto je mozda i najvaznije,mislim svakako je vazno da zeli pre nego da ne zeli...
    b) Usta bi trebala da budu inspirativna za cmakanje...

    - Telo: a) Najpozeljnija guza kao moj fetish;noge da ne budu bas degenericne,ali noge su skoro uvek iza,tj. ne vidis ih pri odnosu,pa nema mnogo veze...
    b) bolje da ima kukove i struk nego da nema,ali Boze moj...
    c) Grudi... totalno mi nebitno,jer kada imam velike za sebe onda se uzelim malih i obrnuto...lepe bradavice vrede vise od mase...

    - Koza... nekada znaci vise nego sve prethodne stavke...

    Na kraju nesto od toga me uvek inspirise...Kada mi se ne svidi na slici kao sto se ja retko kome svidim na slici,ispadne mi uzivo bas inspirativna,a opet prelepe na slikama uzivo i nisu nesto za kojima bih lomio vrat...

    I najlepse zene nisu u krevetu bog zna sta,ali to je prokletstvo lepih zena koliko i 'lepih' muskaraca...Kada te vaspitaju da si ti lovina,da si ti predmet paznje i neko dovoljan sam sebi,onda je glupo za ocekivati bilo kakav trud u vezi,sexu,uopste odnosu sa partnerom i tako se prica i zavrsi...

    Idealne na kraju ispadnu kresovi,a tese se da sam i ja/mi ispao/li njima kres...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Grid devojke
    Autor Alen13ASC u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.01.2019, 18:35
  2. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  3. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 20:32
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •