Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)


    Hanibal Lektor, monstruozni lik iz tri američka horor filma, u novom, četvrtom nastavku ovog serijala neće više biti predstavljen kao krvnik već kao žrtva, piše list "Njujork post".

    Glavni junak nekih romana Tomasa Herisa, medju kojima se svakako ističe "Kad jaganjci utihnu", jeste surovi ljudožder koga je briljantno igrao Antoni Hopkins u istoimenom filmu. Za tu ulogu britanski glumac je 1991. godine osvojio i Oskara za najbolju mušku ulogu.

    Četvrdi deo pod naslovom "Hanibalovo budjenje" (Hannibal Rising), u režiji Pitera Vebera, priča je o Lektorovom odrastanju u atmosferi moralne dvoličnosti.

    Zadatak da mračnom ubici iz "Crvenog zmaja" i "Hanibala" da humanije lice pripao je 22-godišnjem francuskom glumcu Gasparu Ilijelu.

    "Film počinje i završava se saosećanjem prema demonu", navodi "Njujork post".

    U filmu će biti prikazano šta je mladog Hanibala nateralo da se iz normalnog mladića pretvori u kanibalističkog monstruma.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora

    O pa za ovo prvi put čujem... Super im je zamisao, pošto još neki nastavak u smislu "Hanibal ponovo slobodan" bi bio totalni promašaj...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora

    ja sam ga gledala pre mesec dana imam dvd..
    ..super je ..
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora

    gledala sam ga juce, film je preteran, zaista dobro odradjen.. doduse malo surovo predstavljeno kako ih ganja tokom celog filma, ali..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)

    Svako ko bi ovaj film hteo uporediti sa Jaganjcima ili očekivati nešto slično ili približno kada krene da gleda, razočaraće se Ja bih čestitala dečku koji se usudio da glumi ono što je Hopkins bio kao cipov. Trebalo je taj teret poneti i trebalo je biti uverljiv Film treba pogledati, ako želite da kompletirate sagu, obavezno, a da je daleko od odličnog - jeste. A i ne treba propustiti videti fucking gorgeous Li Gong
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)

    Mnogo više sam očekivala,ne može se porediti sa Jaganjcima.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)

    Nisam ni pokusala da uporedim film sa jagancma...

    Slazem se sa Skvojkom da film treba odgledati i kompletirati sagu o Hanibalu. Meni se cini i da je Gaspar Ilijel odlicno odradio posao. Tacno se osjetio moment preobrazaja, ljutnje i frustracije. Gaspar nece dobiti oskara, ali je potpuno pogodio (nastavio) lik Hanibala, kojeg je "zadao" Entoni Hopkins.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)

    Gledao. Nista posebno. Inace, moj omiljeni od sva 4 filma o Lektoru je Hanibal sa Dzulijen Mur.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Film o detinjstvu Hanibala Lektora - Uzdizanje Hanibala (Hannibal rising)

    Odgledala...Nisam razočarana...al jesam očekivala nešto više...
      Vrh

Slične teme

  1. Sex and the City - film
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 05.12.2013, 08:53
  2. Pa šta ako je film kultni
    Autor Arthur Dent u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 18.08.2013, 14:26
  3. Nemi Film
    Autor Charlie Harper u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 19:17
  4. Dokumentarni film
    Autor Sirijus u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.08.2010, 22:56
  5. Film
    Autor HLEBmaster u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 13.07.2009, 19:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •