Svađa sa partnerom u društvu... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Na žalost, neki put ne mogu da odolim. To nije baš često i s godinama je sve ređe, ali se dešava. Međuiti i hvala bogu retorika sadašnjih svađa je ipak daleko blaža nego što je bop slučaj kada sam bio mlađi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #32

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    koliko mi je neprijatno da se neko svadja u mom prisustvu, tako i 'publiku' zhelim da poshtedim nepredvidjenih scena..
    ali pogled koji mu uputim dovoljno mu je jasan i on odlichno zna da govori 'jebala sam ti majku kad se zavrshi ova maskarada'...uz kurvinski osmijeh, naravno...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #33

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Ne!
    Ne volim svadje koje nisu u 4 oka i 4 uha...
    Desavalo mi se da me partner (svojom nesmotrenoscu) povredi pred drugim ljudima. Prejaka rec u tom trenutku. U takvim situacijama reagujem veoma mirno i bez reci napustam mesto zbivanja...
    Ne zelim svadju ali ne mogu progutati uvredu...
    Tada je jako bitno da me partner dobro poznaje i ne sputava me (sto nije bio slucaj tada...pa sve pretvorilo u tucu ).

    Cak u situacijama svadje, kada naidje trece lice (slucajno), povlacim oruzje i prekidam sve aktivnosti. Ponasam se kao da nicega nije bilo, kao da smo trenutno u najvecoj ljubavi....

    Ali, nastavak sledi kada opet ostanemo sami...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •