Savršen... ali oženjen!
Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 238
  1. #1

    Savršen... ali oženjen!

    On je divan, savršen, sutra biste mogli da se udate za njega, samo da nije već oženjen! Šta radite u toj vezi i kako ste se tu našli? Da li uopšte znate u šta ste upali i koliko će to problema doneti?
    Znate da je to sve pogrešno, da tako nešto vama ne može da se desi, ali stvar je takva kakva je. Dovoljno ste prisebni (barem tako mislite) da znate da tu ne može biti ničeg ozbiljnog, da se vi nećete zaljubiti u njega i da ćete izlaziti i upoznavati nove ljude. Sloboda vam prija i gledate na njega, na gospodina Savršenog, kao na provod dok se ne pojavi onaj pravi. Ne smete sebi da priznate da je ON taj pravi. Panika i tuga vladaju vama.

    Šta ćete uraditi?

  2. #2

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Prvo sa ozenjenim osim ''Dobar dan'' ne bih nista,ni u ludilu,ma ni kad bi bio zadnji ne svetu...
    Ono sto ne zelim sebi ne zelim ni drugome a i nikada ne bih mogla da podnesem da budem zadnja rupa na svirali,jer ljubavnica to i jeste...
    A one opet koje se svesno muvaju s njima prezirem,to su nistavila koja ne vrede ni zrno prasine...

    Znaci u toj semi se ni ne bi mogla naci...

    E sad da me neko smuva pa da posle saznam da je ozenjen momentalno bih ga ostavila,okrenula se i otisla bez reci...

    Zabranjeno voce je zabranjeno voce i ja nemam nikavu zelju za istim,isuvise je gorko za moj ukus
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Nije to tako lako ni jednostavno,to samo osoba koja to zivi moze resiti na najbolji nacin,savete ima punih,ali odgovarajuca,to mora se sam naci
    No me toques

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Pre par godina sam bila blizu takve veze dok nisam uspela da se otrgnem "slatkim"lazima i odem.Ni sama ne znam sta bi se desilo samnom,jer je zaista bio savrsen za moj ukus ali sa burmom.Kada ga se ponekad setim,pomislim da bi me se verovatno docepao,i da bih i dan danas bila "druga",da nisam prelomila sa nasim druzenjem,i shvatila da bi on bio neko,zbog koga bih kad-tad patila,i sto je jos gore,ja bih povredila puno ljudi koji zbog nekog mog ili njegovog "hira" to nisu zasluzivali.Strasna mi je i sama pomisao sta je moglo da se izrodi iz tog prijateljstva.Posle pocetnog zanosa dodje realnost koju je nemoguce negirati i zasto bih sebi priredjivala nevolje ako mogu i bez njih...Ne mogu da razumem u potpunosti one koje se i upuste u ovakve veze.Sta uopste mogu da ocekuju od "savrsenog" ozenjenog muskarca?Par slatkih lazi,prazna obecanja da ce ostaviti zenu i izguzvane carsave?Vredi li to unistavanja necijih zivota ukljucujuci i svoj sopstveni?Po meni,ne.Mozda se neko i nece sloziti samnom ali ja drugacije ne mogu da sagledam ovakav tip veze...
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #6

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ... i šta mi muški da kažemo na ovu temu...?

    Imao sam situaciju u životu kad sam bio u iskušenju da pređem tu granicu sa koleginicom koja je tad bila u braku koji je bio u krizi, ali nisam.
    Razlog što nisam iskoristio povoljne okolnosti i "laku metu"? Pa najverovatnije što bi imao više problema nego zadovoljstva, što bi to kratko trajalo a posledice i moguće neprijatnosti u firmi bi ostale.
    Nama muškima bi trebalo da bude lakše, "ubodeš pa odeš", ali nije baš tako...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #7

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Nemam hrabrosti da osudim one za koje znam da su imali veze sa oženjenim ili zauzetim jer se držim one "nikad ne reci nikad".
    Ipak, za sada sebe ne vidim kao onu koja bi u takvu vezu uletela. Slažem se, nije moje da čuvam tuđ brak, neka svako čuva svoj. I sugurno mu nije dobro u braku čim je zainteresovan.
    Ali, da li bi meni bilo dobro u takvoj vezi? Ne verujem. To ne bi bilo to, to ne bi moglo biti potpuno, iskreno, otvoreno i slobodno. A da sebi dodeljujem sporednu ulogu. zašto bih?
    Da sam ne znam kako zainteresovana, da je baš on čovek mog života - neka raskrsti šta ima, pa neka mi se onda javi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    hvala, ali ne hvala. ta kategorija muskaraca je za mene nevidljiva. razloge bi bilo suvisno i nabrajati.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ne muvam se oko zauzetih devojaka jer ne bi voleo da se neko muva oko moje devojke. A to sto neke devojke jure ozenjene muskarce to je njihov problem, licno meni ne smeta ali nije bas za pohvalu...

  10. #10

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    jbg. ja imam problem, muvam se samo oko zauzetih devojaka. Ne zato što tako želim, već... koja me god devojka privuče, kao po pravilu je zauzeta.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #11

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ...taj sam...

  12. #12

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Kako neko ko vara zenu (ili to namerava) moze biti savrsen?? Takav je za mene najgori, ma koliko drugih vrlina imao....
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Kako neko ko vara zenu (ili to namerava) moze biti savrsen?? Takav je za mene najgori, ma koliko drugih vrlina imao....


    ako hotjesh, takve tipove uvek mozesh da izbegnesh....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    gde moze biti savrsen i ozenjen danas...jok...tesko...
    Ćuti i prenesi dalje....

  15. #15

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Neću nikog posebno da citiram ali vidim da se provlači stanovište da oženjen ne može biti savršen, da je oženjen nevidljiv, i slično...

    Naravno da može biti savršen iako je oženjen! Šta potpisan papir menja u njegovom karakteru, ponašanju, stavu..?
    Naravno da je itekako vidljiv iako je oženjen! Posebno ako praktikuje onu varijantu vezanu za nenošenje burme...Zar mu na čelu piše da je oženjen?!?!?!

    E, sad, da sve one persone visoko iznad mene na moralnoj lestvici ne bi skočile u vatru i uletele u raspravu - želim samo da kažem da ne možemo osuđivati nekog ako se nađe u vezi sa oženjenim čovekom.
    Jer bismo u tom slučaju zaista zatvarali oči pred činjenicama - a to je da dosta mladog ženskog sveta (ali i onog malko starijeg) zna da se zadesi u vezi sa oženjenim ili na neki drugi način vezanim čovekom.
    Ukoliko je to iz jednostavnog neznanja o njegovom statusu - naravno da će on biti savršen! Budite iskrene pa priznajte sebi da vam se bar jednom dogodilo da otkinete na zauzetog lika - da pomislite kako je samo divan i krasan, da maštate i sanjate o mogućnosti daljeg razvoja vašeg odnosa čak i onda kada niste prešle nikakvu granicu dalju od prijateljskog upoznavanja...
    A onda...sećate li se hladnog tuša nakon saznanja od njega lično (te muškarce već cenim) ili od nekog treće - da On ima Nekog...

    To boli...i ona koja je dovoljno jaka rećiće - Ok, moj ne može ni biti dok je Njen, niti ga takvog želim. Oteto je prokleto i u to ne diram. Okrenuti se i otići.
    Druga neka opet može biti dovoljno zaljubljena i dovoljno slaba da se povede njegovom pričom o lošoj vezi ili lošem braku, ili može sama doći do tog zaključka bez njegovog udela u svemu tome. I ostati.

    Moram priznati da se meni lično dogodilo - za jednog sam saznala posle dva meseca čestih viđenja (no , no samo ) da je oženjen, dok mi drugi sam rekao da ima dugogodišnju vezu...
    Oba puta nisam ušla u priču i oladila odnose...svesno znajući da predstoje meseci praznih dana i noći i čežnje za tom osobom...
    Ipak sam izgurala...i sa ove tačke...izguraću opet...iako ne mogu da tvrdim sa 100% sigurnosti da mi se možda nekada negde sa nekim Njim neće dogoditi da razum kaže doviđence a srce uzme konačno svoje!

    a ko izgura da svo ovo škrabanje pročita, zaslužio je
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •