Savršen... ali oženjen! - Strana 5
Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 238
  1. #61

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Otvoreno pitanje za Lady S, samo preko foruma, ''Savrsen... ali ozenjen'', da mi odgovori :kada prestaje ljubav a pocinje navika?

  2. #62

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat mcmix kaže: Pogledaj poruku
    Po meni devojke koje su u vezi sa ozenjenim muskarcem su bolesne. Pa jel razmisljaju bar malo sta ce biti sa njegovom zenom i decom, naravno da ne one! Razmisljaju samo kako njima da bude dobro i da one budu zadovoljne. Rasturati porodicu i nekome upropastavati zivot je stvarno nisko i to moze samo bolesnik da uradi. )
    a sta je on u ovoj prici ( svetac ) on je prvi krenuo cini mi se , ona je samo prihvatila igru !

    Sans Romantic kaze : I kada sam prevarila - stala sam ispred njega i pogledala ga u oči i rekla! Postujem tvoj nacin razmisljanja , treba biti hrabar i saopstiti to , malo je njih da kazu odnosno priznaju svoja (ne )dela .
    Ne bih nikada prevario moju Macu tako da nema ono ali da to uradim .....
    cenim tudje razmisljanje i stavove postujem , ja sam karakter
    i normalna je stvar savrsenih nema to je bar svima jasno a i nisu svi vredni koji su se ozenili , ima tu rec ( zajeb ) greske se mogu ispraviti dok deca ne dodju na svet , posle ...........

  3. #63

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Prvo sa ozenjenim osim ''Dobar dan'' ne bih nista,ni u ludilu,ma ni kad bi bio zadnji ne svetu...

    Zabranjeno voce je zabranjeno voce i ja nemam nikavu zelju za istim,isuvise je gorko za moj ukus


    Savrsenstvo ne postoji.Izazov je voleti necije mane pa time tu osobu uciniti savrsenom za sebe i naravno kombinovati razum i srce(nijedna krajnost ne valja)
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #64

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Mislim da o ovome tesko moze da prica neko ko nije imao takvo iskustvo.Mogu reci da sam jedna od osoba koja je imala to iskustvo ali sam ponosna na sebe sto u tom trenutku nisam nista uradila osim toga sto sam bila odlucna da svog bivseg momka zaboravim.On je bio moja prva prava ljubav al smo raskinuli i on se posle dva mjesec dana ozenio,jer mu je djevojka bila trudna.Mi smo ostali u kontaktu,al cim je on meni poslao poruku da mora da se ozeni ja sam odlucila sve da zaboravim,jer mislim da ja nemam pravo da nekom oduzimam roditelja a i nisam zasluzila da nekom budem druga.Osoba koja je ozenjena za mene ne moze biti savrsena ma koliko ja tu osobu voljela.

  5. #65

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ....Kratko i jasno ..nikada me nisu zanimali ozenjeni muskarci..... .....samo onaj koji je ozenjen samnom... .
    ...jednom se zivi...:plaz2..

  6. #66

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat mcmix kaže: Pogledaj poruku
    Po meni devojke koje su u vezi sa ozenjenim muskarcem su bolesne. Pa jel razmisljaju bar malo sta ce biti sa njegovom zenom i decom, naravno da ne one! Razmisljaju samo kako njima da bude dobro i da one budu zadovoljne. Ja mislim da je to stvarno jadno, bedno i sebicno. Rasturati porodicu i nekome upropastavati zivot je stvarno nisko i to moze samo bolesnik da uradi. Izvinite sto sam bio malo grub ali to je moje misljenje.


    a dal si ikad pomislio da je taj "savrseni " srecan u braku kad trazi vezu izvan braka? Mozda je to samo pokrice da se izadje iz kolotecine koja ga pritisce,obaveze dosadne supruge,cika i problemi na poslu? Zasto je devojka ta koja je bolesna sto je u vezi sa ozenjenim muskarcem ,pa da on nece tu vezu nebi je ni bilo. Zar nije tako! Smatram da ljubav ne ma razum bar kad se tako nesto desi, svi misle samo na sebe i da im tad u tom trenutku bude lepo.
    Nemoj te misliti da odobravam takve veze ali one se desavaju i prisutne su tu oko nas!
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  7. #67
    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    ...iako ne mogu da tvrdim sa 100% sigurnosti da mi se možda nekada negde sa nekim Njim neće dogoditi da razum kaže doviđence a srce uzme konačno svoje!
    Citajuci odgovore, pocinjem shvatiti zasto je danasnja omladina toliko zauzeta stavom protiv braka.

    Mislim da pravi muskarac nikada nece cutati o tome da je ozenjen...

    Ipak ljubav je ljubav, sex je sex...

    Priznajmo, ljubav je jaca od nas! I nekada se ipak desi ono cega (ne?) treba da se desi...

    Ili nekad je sve to samo neobavezan sex.

    Da, u ljuvavi uvek postoji Ona prva i da, moze se pojaviti i Ona druga...
    Druga moze postati prva ali ne mora. Pravilo: nikad ne veruj obecanjima!

    Ipak u trenutku kada se dvoje vole (grle, ljube, ...) postoje samo njih dvoje. Nema prve, nema druge. Postoje samo emocije! Nekada bolne, ali uvek prelepe!

    Citat Doktorz kaže: Pogledaj poruku
    Otvoreno pitanje za Lady S, samo preko foruma, ''Savrsen... ali ozenjen'', da mi odgovori :kada prestaje ljubav a pocinje navika?
    Doktore, sa dopustenjem, na ovo pitanje bi ja odgovorio:

    Racunato od prve bracne noci, ljubav prestaje izmedju 3. do 66. godine braka i prelazi u naviku, a zavisi od njega, nje, (geo)politicke situacije, rezultata lige, kvaliteta farbe za kosu i jos mnogo toga...

    Poruku je izmenio Najgora, 15.07.2007 u 19:37 Razlog: dve uzastopne poruke
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #68

    13 Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Sjajna tema! Kao ono: "Šta je starije? Kokoška ili jaje?" Sve se može objasniti, teorijski, ali, praksa je nešto sasvim drugo. Moj stav je da treba biti potpuno iskren sa osobom sa kojom si. Ponekad je to jako bolno, ali dugoročno gledano, vrlo zdravo. Budi iskren, imaš jedan život, i daj sve od sebe da i sebi, i osobi pored sebe ulepšaš, olakšaš, unaprediš život. Ako toga nema, u čemu je poenta zajedničkog (su)života? Niko nije savršen! Pitanje je samo, koliko nečija nesavršenost pristaje uz našu! I jedan savet za mlađe forumaše: nikad ne reci nikad!

  9. #69

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Iju sta sam zaboravila da napisem!
    I na njegovu srecu!
    ..I opet od svih silnih pisanija...baba ga ubode !!!

    Pročitajte bakutin post i furajte dalje latili ste se teeeeške teme...pogotovo mlađa populacija sa manjkom iskustva!!!
    ODLAZIM ZAUVEK
    ali vratiću se....

  10. #70

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Savršen ali Oženjen je savršen samo svojoj ženi.....ostale mogu na to da gledaju kao avanturu, provod. Statistika kaže da 95 % muškaraca koji varaju ostaju u braku, 5% pa čak i manje ostave ženu zbog ljubavnice. Zbog emocija ne treba prelaziti preko mrtvih, i naravno ne sme niko biti ugrožen ako do toga i dođe.....Moj stav možda nisam u pravu.........

  11. #71

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    priznajem
    znas kako se ljubim


  12. #72

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lola7 kaže: Pogledaj poruku
    Savršen ali Oženjen je savršen samo svojoj ženi.....ostale mogu na to da gledaju kao avanturu, provod. Statistika kaže da 95 % muškaraca koji varaju ostaju u braku, 5% pa čak i manje ostave ženu zbog ljubavnice. Zbog emocija ne treba prelaziti preko mrtvih, i naravno ne sme niko biti ugrožen ako do toga i dođe.....Moj stav možda nisam u pravu.........
    Da, oko 50% zena takodje prevari svog muza, bar jednom u zivotu!

    Mozda je to u ljudskoj prirodi?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #73

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ...ja sam savršen a nisam oženjen... ....još...

  14. #74

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Nikoga ja ne mogu da volim više nego sebe, a za mene je poprilično ponižavajuće da budem nekome druga.

  15. #75

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    Ipak ljubav je ljubav, sex je sex
    ...

    Priznajmo, ljubav je jaca od nas! I nekada se ipak desi ono cega (ne?) treba da se desi...

    Ili nekad je sve to samo neobavezan sex.

    Kako mrzim ovu izjavu :to je bio samo seks...Nikada ne može da bude samo seks...Mora postojati nesto vise, i u to ne može niko da me ubedi....
    Moraš nekog poželeti, mora nešto kod te osobe da ti se dopadne...u krajnjoj liniji moraš uzivati sa njom da bi ti bilo lepo i da bi imao želju za još...
    Uvek većina ne osuđuje "treće lice", ali nekada postoji situacija kad je i ono za osudu...Jednostavno ima osoba koje su sebične u svom putu ka sreći i zadovoljavanju sopstvenih potreba, da se ne osvrću za onim što ostavljaju za sobom...A muškarci kakvi su, ako im žena rašriri noge pred nosom i kaže "tvoja je", slabo koji bi rekao "sit sam"...

Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •