Da li se svadjate i koliko cesto?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    Da li se svadjate i koliko cesto?

    Priznajem da se moj dragi i ja vrlo retko svađamo, ali zato kada prelomi - dolazi do vatrometa
    Mišljenja su podeljena... Neki ljudi smatraju da povremene svađe održavaju i osvežavaju vezu, neki da je oslabljuju, a sve zavisno od intenziteta... Po meni, suština svega je kao i uvek u umerenosti...
    Svađate li se sa partnerom i koliko često? Da li vam je potreban ventil ili uživate u harmoniji kojoj nije potrebno narušavanje?

  2. #2

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Da. Posto smo oboje tvrdoglavi do besvesti, obicno se pokacimo oko neke gluposti I onda bismo nekako da oboje budemo u pravu
    Oko nekih ozbiljnih stvari se ne kacimo za sada, pa ne bih da prizivam
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Evo ja ću opet da promašim temu. Ne volim da se svađam, nikad nisam volela. U životu mi je uvek bilo važnije da imam prijatelja - nego da sam u pravu. Pritom, moram da naglasim da nisam kesa i ne dozvoljavam da me neko gazi, ali to ne rešavam svađom. Jednostavno, ja sam osoba pored koje bi oni koji vole da se svađaju, poludeli od dosade.

    U ljubavi je potpuno isti slučaj. Svađa mi nije nikakav ventil. I, ako mi se desi da podviknem, na kraju te rečenice se moja ozbiljnost rasprši u osmehu, pa i partneru budem smešna. Sreća pa sam uvek nalazila neke slične meni.

    Mene i svađe drugih bole. Svađe ništa ne osvežavaju i održavaju. Ja sam od onih koji smatraju da je blagost - najveća vrlina.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    12 Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Citat SQUAW kaže:
    Sreća pa sam uvek nalazila neke slične meni.
    Sreca je, ocigledno, njihova ! Znaci, jasno je sta mislim o svadji .

  5. #5

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Nikad se nisam posvadjala sa momkom, raspravljala da ali svadjali ne.

    Ja ne volim da se svadjam i ne bih mogla da budem sa nekim ko voli da se svadja.

  6. #6

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Naravno, oko banalnih stvari. Sreca moja pa je on stalozen.

  7. #7

    11 Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    pa ovako, kod nas bi bilo koliko se volimo toliko se i svadjamo. uglavnom, ja se skoro uvijek nadurim kao malo dijete, i onda se tako durim, durim, durim, a na svu srecu moja druga polovica je tu da spusti loptu. a jedna od dobrih strana je da nakon svadjica slijedi

  8. #8

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    UUUUuuu, nepodnosim svadju, vise se iznerviram zbog same cinjenice da se svadjam nego oko toga oko cega se svadjam , u svakom slucaju svadja sa devojkom se nedogadja, mozemo da pricamo da se potencijalno raspravljamo i sl, ali neka cika dreka, nema sanse, pa makar ja na kraju nebio u pravu . Postoje samo dve osobe u mom zivotu sa kojima se svadjam na redovnoj bazi, moja majka i majkina majka , verovatno neka genetika, ali te zene me izvedu iz takta za sec....

  9. #9

    Da li se svadjate i koliko cesto?

    Nisam svađalica, ali se brzo naljutim zbog gluposti. Oboje smo tvrdoglavi, ali je ipak on taj koji je pomirljiviji, pa brzo izgladi stvar tako što izvali neku glupost ili počne da se šali, pa se ja nasmejem i onda je kraj ljutnji.
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #10

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Ne volim da se svadjam. Nije sto ne volim, nego bas i ne umem. Ako me neko naljuti, ako se iznerviram ja cu pre da gundjam u sebi i jos vise se nerviram ali retko cu da kazem sta mi smeta. A kad me dragi nesto naljuti ne odreagujem odmah, nego prvo smisljam kako da mu lepo kazem sta nije u redu- da se ne bismo posvadjali. ma, ja sam mnogo smotana!!!

  11. #11

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Ne volim svađu, više sam za kategoričke rasprave sa stavom. Ne volim ni kad druge vidim da se svadjaju. Volim razmenu mišljenja i stavova. Principijelan sam i držim se svojih stavova, ali sam u isto vreme jako tolerantan i fleksibilan.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  12. #12

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim svađu, više sam za kategoričke rasprave sa stavom. Ne volim ni kad druge vidim da se svadjaju. Volim razmenu mišljenja i stavova. Principijelan sam i držim se svojih stavova, ali sam u isto vreme jako tolerantan i fleksibilan.
    ni ja ne volEm svadju,ali umem ponekad da suvise otenciram svoj stav(kazu da sam tvrdoglava ponekad )-ne moze se protiv sebe
    Lako cu,ako je do mene.........

  13. #13

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Još uvek ne... Nadam se i da nećemo... Slažemo se u svemu. Prepirke su mi slatke, ali se više zezamo nego što zaista mislimo drugačije.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  14. #14

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Posto oboje smatramo da je to nepotrebno
    rasipanje energije,svaki nastali spor resavamo
    razgovorom,bez "upadanja u vatru"
    nomen est omen

  15. #15

    Odgovor: Da li se svadjate i koliko cesto?

    Ne svadjam se,razgovaram,svadjam se kad me neko vredja i napada a u vez toga nema(bar ne kod mene)
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko cesto reinstalirate svoj OS?
    Autor Muckota u forumu Softver
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 01.03.2016, 21:46
  2. Koliko cesto idete na Balkan?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:10
  3. Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?
    Autor Mrak u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:22
  4. Koliko cesto perete auto?
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.04.2011, 01:55
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •