Novosađanke - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 79

Tema: Novosađanke

  1. #46

    Odgovor: Novosadjanke

    jaooooooooooooooooo ne vredi sa vama............majke mi ste kao....nemam rechi!
    Ti SI APSOLUTNO, SKROZ NA SKROZ, NENORMALNO,ULTRA, MEGA, GIGA PROMASHIO CHITAVU POENTU MOG TEXTA tako da ja definitivno odustajem od nadjachavanja sa zadrtim nezadovoljnim polu-mladim ljudima!!!!!
    i jedino mi ostaje da vam se smejem.......pokushala sam lepo ali ne mozesh sa ljudima koji idu glavom kro0z zid!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  2. #47

    Odgovor: Novosadjanke

    Pa pazi ovako, imas prednost sto si zensko, bolje ti je udalji se ako neces ni sa kim normalno da razgovaras vec da se svadjas...

    Meni se cini da ovo nisi rekla meni, oni imaju vise zivaca i mogu lepo sa tobom da pricaju (iako to ti ne kapiras), ali nisam ja jedan od njih...

    "I pas se moze dovesti u red. Sve sto je potrebno je cvrsta ruka."
    Poruku je izmenio Cezar, 12.02.2007 u 19:23

  3. #48

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl kaže:
    polu-mladim ljudima!!
    Evo, promenila sam potpis

  4. #49

    Odgovor: Novosadjanke

    Poslednji put molba za playgirl ns 89 i sve one koji imaju potrebu da se sa njom prepucavaju a da tema prepucavanja nije Novosađanke već lična mišljenja i komentari o karakteru i osobinama učesnika diskusije - ubuduće ću postove ovog tipa brisati.

    Hvala na razumevanju.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #50

    Odgovor: Novosadjanke

    Ja sam "polu-mlada"
    Desi mi se da ponekad imam
    Ne izlazim u Sistem, Adresu i Modenu
    Ne volim Enu
    ni slicne njoj...
    a opet, Novosadjanka sam...
    Kojoj li ja grupi pripadam...?
    A pa da. Partiji udruzenih penzionera Srbije.

    e baba, baba...tvoje vreme je proslo!

  6. #51

    Odgovor: Novosadjanke

    ja neću da čitam sve odgovore, kontam da je rasprava počela a ne želim da učestvujem u istoj...

    novosađanke?? samo mi se nameće da generalizujem,
    pa ću iz mog kontakta sa dotičnim dama (i manje damama)
    da iznesem mišljenje na osnovu viđenog....

    da su nafurane? jesu
    a to može biti i plus i minus...
    ono što meni lately skroz smeta jeste što su postale more
    iskvarcanih copy/paste plavuša.
    time ne govorim da li su ili nisu pametne, samo na šta "liče".

    neviđeno mi fali neposrednost kod tih devojaka... nepristupačnost je proizvod umišljenosti,
    pa im je teško prići, a ne tako često i kad im priđeš, nemaš gde da zagrebeš.

    o neurotičnom srednjem dobu novosađanki ne bi da ...

    inače, imam par, dragocenih novosađanki u svom bližem okruženju,
    koje su takođe svesne svih navedenih stvari, ali i nenavedenih.

    moje dame, ljubim ruke
    tvoj poslednji umski patuljak...

  7. #52

    Odgovor: Novosadjanke

    Ko bre mlitav ???
    Kad zaşkripim s gumom sve u da vas zgazim
    NSadjanke ... uvek drage sugradjanke sve najlepşe o njima !
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #53

    Odgovor: Novosadjanke

    Ja vala ne znam ni jednu Novosadjanku. Ako ima koja da mi pokaze dal' propustam nesto dobro
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  9. #54

    Odgovor: Novosadjanke

    Mnoge Novosadjanke zaista jesu uobrazene i nosem paraju oblake i naravno razmazene.Ali opet poznajem i one koje to nisu,koje su skroz OK.Nisam iz N.S ali znam one koji jesu i oni tako i pricaju za devojke.Opet imam familiju i dosta prijatelja u N.S i cesto sam tamo pa sam imao prilike i sam da se uverim u to.Ali bez obzira na sve N.Sad je prelep grad i ja ga puno volim pa samim tim isve ono sto taj grad nosi.To je sastavni deo.

  10. #55

    Odgovor: Novosadjanke

    Dok sam studirala u NS-u,nikako nisam mogla da uspostavim neki prisniji kontakt sa Novosadjankama koje su samnom studirale.,jer su se one nekako drzale uvek zajedno i u taj "krug" nikoga nisu pustale...
    Mi,svi ostali koji smo tamo bili samo kao dodjosi odlicno smo se slagali i zao mi je sto je sve to tako ispalo.Ne retko sam nailazila na slucaj da one traze uslugu od mene....npr.prijava ispita i sl.,umesto da one meni izadju u susret ne bi li me tako postedele od putovanja....ali....dobro,ja ne bih ipak to bas tako generalizovala....mislim da je to ipak samo do te "grupice" koja je samnom studirala.Kasnije sam imala prilike da upoznam neke druge Novosadjanke,koje su mi i dan danas veoma drage.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  11. #56

    Odgovor: Novosadjanke

    Pročitah zadnjih par postova unazad...ne bi se nadovezivala,na njih.Svojevremeno sam radila u ekskluzivnoj parfimeriji u Novom Sadu,mnogo lepih,doteranih i kulturnih žena je ušlo u nju,uvek sam imala prijatna iskustva sa njima kao mušterijama.
    Prijateljstva koja sam tada stekla sa devojkama iz Novog Sada traju i danas .To je bilo moje prvo odvajanje od kuće,mog grada,prijatelja,braće i roditelja.Bila sam sama,nigde nikog poznavala,ljudi koje sam tada upoznala su me prihvatili kao da sam Novosađanka,bez ikakvih predrasuda što dolazim iz manje sredine,doduše novostečene prijateljice mi rekoše da da im baš i ne "ličim" na nekog ko dolazi iz manje sredine,a ja im na to odgovorim da sam u duši tipična provincijalka ...a onima iz moje sredine sam takođe "štrčala"..tako da me to nije nešto preterano ni pomeralo.
    Posebno mi je draga jedna moja Novosađanka,koju ja inače zovem Ostroška drugarica,upoznale smo se na putu za Ostrog..ima i tome dosta godina...Lepa crna visoka,"napucana",u trendu od glave do pete,odlazi tamo sa namerom da provede par dana kao turista,upoznaje mene,i neće da mi se odlepi.....vraća se odande sa totalno drugim stavom...a i dalje je trendu,fura svoj fazon...

    Novi Sad treba da se ponosi sa svojim sugrađankama,one ga zaista krase.

  12. #57

    Odgovor: Novosadjanke

    ...Novi Sad .... novosađanke .... ne, ne bi' se menjao nikada . . . .

    ...Dal' si budna il' spavaš, imaš li pojma gde sam sad,
    dal' ti išta znači ako čuješ da dolazim u zabranjeni grad,
    da ti kažem da te volim, zadnji put da izgovorim to,
    da mi telo gori, kao što nikad nije gorilo....
    ...kad si rekla da me voliš, prvi put kad si rekla to,
    da ti telo gori, kao što nikad' nije gorilo...


  13. #58

    Odgovor: Novosadjanke

    vecinu drugarica sto znam su ok inemam nista lose sta da kazem

  14. #59

    Odgovor: Novosadjanke

    Ajme meni, pročitala sam cijelu temu i moram da priznam da ste me nasmijali.

    Taman sam mislila pisati o tome da kako možete sve ljude (sugrađane, državljane) trpati u isti koš a onda sam se sjetila da i ja to radim sa npr. Karlovčanima kojima zamjeram da nemaju pojma voziti i da su, kao i Česi, opasnost na cesti. Dakle, otkud meni onda pravo da tu pišem i pobijam nešto čega se sama ne pridržavam.

    Ma neću da pišem kako nismo svi isti. To se zna. Vjerujem da postoje određene karakteristike po kojima se može prepoznati tko je od kuda ali, niti smo svi isti niti nas drugi doživljavaju na isti način.

    U svakom gradu postoje umišljene, uobražene sponzoruše isto kao što postoje i drage, pametne i zabavne cure. Postoje pametne i malo manje pametne. Itd, da sada ne nabrajam. Znate sve.

    Ne kužim čemu se tu traži potvrda da netko nije ovakav ili onakav?? Pa tko bi se opterečivao sa svime time. Budi svoj-a i uživaj. Nekome ćeš smetati ali netko bez tebe neće moći živjeti.

    Stoga, ajmo ovako.. Novosađanke su jako lijepe cure. Druželjubive i zabavne.

    Ende
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #60

    Odgovor: Novosadjanke

    Novosadjanke su zaista lepe zene. Nedavno sam bio u Novom Sadu i gledajuci ih u `ljetnjim haljinama`, obuzeo me je vec skoro zaboravljeni osecaj, koji sam poslednji put doziveo davno, davno u Splitu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novosađani - zašto se toliko ponosite?
    Autor Muckota u forumu Novi Sad
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:25
  2. Uprava SNP časti Novosađane, karte upola cene
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.01.2008, 15:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •