Novosađanke
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 79

Tema: Novosađanke

  1. #1

    Novosađanke

    Zasto su NS-djanke na glasu kao devojke uzdignutog nosa, uobrazene i mamine i tatine maze.
    Zasto muskarci govore da nas je tesko "osvojiti" i da niko nije dovoljno dobar za nas?
    Al' opet s' druge strane nam lepe epitete koje ne bih da imenujem, ali u fazonu "revija plavusa", modenina ulica-"dolina sponzorusa"???
    Sta vi mislite o tome?
    Poruku je izmenio Cecara, 28.01.2015 u 20:50

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  2. #2

    Odgovor: Novosadjanke

    Mislim da su svesni da i medju Novosadjankama ima izuzetaka, i da pored toga sto laju uvek govore kako su novosadjanke najlepse devojke
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    Odgovor: Novosadjanke

    Sa tom roze bojom i Natasom Bekvalac u potpisu, moze samo covek da pomisli da si u fazonu "revija plavusha"! Ako ti je Natasa idol, onda sto se i pitas dali ima takvih novosadjanki. I to u najvecem broju tvog godista. Mojeg godista nema puno maza, naprotiv, grizu i ujedaju! Zato sto nemaju nikoga da im objasni da pored uzivanja u mladosti treba pogledaju npr. sta sve jos postoji od muzike, a da se ne pusta u diskoteci.
    Roditelje bas briga, drustvo nema vremena, drugarice su jos gore, muskarci ce radije da vam se uvlace i da pokusa da vam zavuku ruke u gacice.

    Dvojke uzdignutog nosa, uobrazene i mamine i tatine maze? Pa ima raznih devojaka. Ja bas i ne podnosim princeze! Bolje su onda "plavuse". Madjutim definitivno ima normalnih devojaka....

    U Novom Sadu ima kenjkavih maza verovatno isto kao i u drugim mestima, mozda su samo specificno novosadski razmazene. Ipak je ovo grad gde su bake danasnjih devojcica bile pokondirene Feme.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #4

    Odgovor: Novosadjanke

    Sve ovo, gotovo identično, se priča i za Beograđanke, uključujući i dolinu sponzoruša.

    A zašto? Pa zato što ukoliko vikendom prošetate kroz grad, naići ćete na najveći broj - upravo takvih! Plavuše ispeglanih kosica, uniformisane, koje sve liče jedne na druge i sve se prenemažu. I ne može mi niko reći da nije tako - imam ja svoja dva zdrava oka.

    A da nije lepo generalizovati - nije!

  5. #5

    Odgovor: Novosadjanke

    Ja obožavam Novosađanke, jel' to dovoljno.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  6. #6

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Sa tom roze bojom i Natasom Bekvalac u potpisu, moze samo covek da pomisli da si u fazonu "revija plavusha"! Ako ti je Natasa idol, onda sto se i pitas dali ima takvih novosadjanki. I to u najvecem broju tvog godista. Mojeg godista nema puno maza, naprotiv, grizu i ujedaju! Zato sto nemaju nikoga da im objasni da pored uzivanja u mladosti treba pogledaju npr. sta sve jos postoji od muzike, a da se ne pusta u diskoteci.
    Roditelje bas briga, drustvo nema vremena, drugarice su jos gore, muskarci ce radije da vam se uvlace i da pokusa da vam zavuku ruke u gacice.

    Dvojke uzdignutog nosa, uobrazene i mamine i tatine maze? Pa ima raznih devojaka. Ja bas i ne podnosim princeze! Bolje su onda "plavuse". Madjutim definitivno ima normalnih devojaka....

    U Novom Sadu ima kenjkavih maza verovatno isto kao i u drugim mestima, mozda su samo specificno novosadski razmazene. Ipak je ovo grad gde su bake danasnjih devojcica bile pokondirene Feme.
    Gledaj ovako....................uopshte ti nisam trazila misljenje o mom potpisu i o pesmama Natashe Bekvalac ili njoj samoj (shto se by the way sluchajno desilo da su rechi iz neke njene pesme povezane sa situacijom u mom zivotu), onda....niko ti nije rekao da komentarishesh ko je moj idol a ko nije jer nas tvoje misljenje o tome apsolutno ne zanima, boja kojom cu pisati APSOLUTNO i iskljuchivo zavisi od mog rasplozenja!
    A ako ne mozesh da shvatish jednu stvar koju bi trebalo da prokomentarisjesh a to su "novosadjanke" (veoma jednostavno) onda ti ne preporuchujem da otvarash ovu temu a josh manje da neshto iskucash!
    Eto, nadam se da sam bila jasna (iako sam 89 godishte i ti mislish da sam neka mala glupacha, malo si se zeznuo/la............mene poshtuj kao i ja tebe, a i ostale ljude na 4rumu!)
    Hvala

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  7. #7

    Odgovor: Novosadjanke

    O novosadjankama sve najlepse.Sva moja iskustva su pozitivna.A u svakom zitu ima kukolja...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Novosadjanke

    ...ne treba generalizovati...slažem se sa osobom iznad...

  9. #9

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Gledaj ovako....................uopshte ti nisam trazila misljenje o mom potpisu i o pesmama Natashe Bekvalac ili njoj samoj (shto se by the way sluchajno desilo da su rechi iz neke njene pesme povezane sa situacijom u mom zivotu), onda....niko ti nije rekao da komentarishesh ko je moj idol a ko nije jer nas tvoje misljenje o tome apsolutno ne zanima, boja kojom cu pisati APSOLUTNO i iskljuchivo zavisi od mog rasplozenja!
    A ako ne mozesh da shvatish jednu stvar koju bi trebalo da prokomentarisjesh a to su "novosadjanke" (veoma jednostavno) onda ti ne preporuchujem da otvarash ovu temu a josh manje da neshto iskucash!
    Eto, nadam se da sam bila jasna (iako sam 89 godishte i ti mislish da sam neka mala glupacha, malo si se zeznuo/la............mene poshtuj kao i ja tebe, a i ostale ljude na 4rumu!)
    Hvala
    Hmm...
    prokomentarisao je tebe, sudeci po tome da si ti Novosadjanka nije omashio temu...

    I bez obzira sto to zustro pobijash ti si pravi primerak tipichne Novosadjankice...
    to trazenje smisla u recima pesme koja se vrti u lokalu...povezivanje sa nekim svojim iskustvima...
    potreba da se svadjash neargumentovano... vec cisto zato sto se osecash povredjenom...iako je u takvim situacijama najbolje iskulirati...
    I da ovo sto mu porucujesh... ... mislim da choveku nije ni palo na pamet da otvara temu... ti si je otvorila...


    Sto se teme tiche ne volim Novosadjanke tj ono sto se podrazumeva pod istima... Gojaznost,plava kosa,drecave boje,stil a la grand...
    Mada ima i lepih,finih,kulturnih curica ...samo sto su,nazalost, ove prve u vecini...

    Ubica mekog srca.

  10. #10

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Hmm...
    prokomentarisao je tebe, sudeci po tome da si ti Novosadjanka nije omashio temu...

    I bez obzira sto to zustro pobijash ti si pravi primerak tipichne Novosadjankice...
    to trazenje smisla u recima pesme koja se vrti u lokalu...povezivanje sa nekim svojim iskustvima...
    potreba da se svadjash neargumentovano... vec cisto zato sto se osecash povredjenom...iako je u takvim situacijama najbolje iskulirati...
    I da ovo sto mu porucujesh... ... mislim da choveku nije ni palo na pamet da otvara temu... ti si je otvorila...


    Sto se teme tiche ne volim Novosadjanke tj ono sto se podrazumeva pod istima... Gojaznost,plava kosa,drecave boje,stil a la grand...
    Mada ima i lepih,finih,kulturnih curica ...samo sto su,nazalost, ove prve u vecini...
    Ti prochitaj shto sam njemu napisala i shavti kao da sam tebi napisal jer ocihgledno je nekim ljudima potrebno napisati vishe od jednog puta.................
    A to shto sam rekla da OTVARA TEMU milsila sam ulazi u temu............... E ja sam zavrshila sa ovima kojima smeta moj potpis!

    Tema- Ja sve neshto kontam..............za dobrim konjem se prashina dize............zashto bi oni prichali o nama da nismo "neshto"?

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  11. #11

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Tema- Ja sve neshto kontam..............za dobrim konjem se prashina dize............zashto bi oni prichali o nama da nismo "neshto"?
    Vama?
    eto ti ga sad... ispade da te Propelerche provali u startu...
    e jes vidovit ovaj Propeler... nema ga zemlja...

    Ubica mekog srca.

  12. #12

    Odgovor: Novosadjanke

    čitajući ove postove, ono moje "obožavam Novosađanke" sve više dovodim upitanje.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  13. #13

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    čitajući ove postove, ono moje "obožavam Novosađanke" sve više dovodim upitanje.
    Ma ne moraš da se vadiš, nije to sramota. Opšte je poznato da Zrenjaninci bez mnogo razmišljanja i sa velikim oduševljenjem prihvataju sve NS produkte.

    Tema- Ja sve neshto kontam..............za dobrim konjem se prashina dize............zashto bi oni prichali o nama da nismo "neshto"?
    Pa pričaju o vama zato što žive sa vama. U svakom gradu momci pričaju o devojkama tog grada. To je savršeno normalno i ne vidim u tome ništa čudno.

  14. #14

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Ja sve neshto kontam..............za dobrim konjem se prashina dize............zashto bi oni prichali o nama da nismo "neshto"?

    Ja mislim devojcice da tebe sad mnogo drma pubertet. Pa su ti ove stvari najbitnije trenutno u zivotu. Naravno dobro je da te uhvati taj trip sad sa 17 kad treba a ne kasnije. Mnogo su gori ti koje uhvati pubertet onda kada ga prodje.

  15. #15

    Odgovor: Novosadjanke

    Novosađanke... hmm...

    Imaju nešto u sebi što ih čini slatko-kiselim a poželjnim. Pri tom mislim na kućno vaspitanje, razmaženost, zahtevnost, volim što vode računa o sebi-pedantne su, nekad previše prate modu i vole da ih momci-muškarci drže ko malo vode na dlanu.

    Smeta mi što im nekad puno vremena treba da se opuste, uzvrate osećanja i steknu poverenje u momke (imao sam devojku koja je iz "Srbije" i nisam imao puno tih problema oko "provera iskrenih namera" kao sa "našim Novosađankama")

    Elem, nevolim što nam se Novosađanke "pale" na Beograđane, kažu da oni nisu "mlitavi, usporeni i grublji su od vas maminih sinova iz Novoga Sada"

    Ko je bre mlitav, usporen i mamin sin?
    Oćete grubu igru, a?
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novosađani - zašto se toliko ponosite?
    Autor Muckota u forumu Novi Sad
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:25
  2. Uprava SNP časti Novosađane, karte upola cene
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.01.2008, 15:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •