Novosađanke - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 79

Tema: Novosađanke

  1. #31

    Odgovor: Novosadjanke

    Jao lepo si ti to sve rekla ali mene mrzi da chitam! Boli me glava i prehladjena sam.........................a da..............i nezrela + u jeeeeeeeeeeeeeeeeku puberteta!
    p.s- ni sa chim se ne slazem!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  2. #32

    Odgovor: Novosadjanke

    Prvo

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Jao lepo si ti to sve rekla !
    Zatim

    ali mene mrzi da chitam!
    pa onda opet

    p.s- ni sa chim se ne slazem

    I onda oces da te neko uzima za ozbiljno Dobar vic,nema sta

    Dete idi u krpice,popi mleko,crtici su davno prosli,pazi da te majka ne uhvati da si jos budna,zabranice ti izlaske
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #33

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Prvo



    Zatim



    pa onda opet




    I onda oces da te neko uzima za ozbiljno Dobar vic,nema sta

    Dete idi u krpice,popi mleko,crtici su davno prosli,pazi da te majka ne uhvati da si jos budna,zabranice ti izlaske
    Necu u krpice

    Odgledala sam crtace, popila mleko a moja mama je na drugom kontinentu tj. tu kod vas u Srbiji!
    Aj ti polako muzu i deci i nemoj meni da pametujesh ovde!
    I vrati se na temu a ako nemash nishta pametno da kazesh ona ni ne dolazi

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  4. #34

    Odgovor: Novosadjanke

    Dosta Bwe !!! nemoj da ja lupim o astal!

    NovoSadjanke su najlepse i njbolje i sve +, jer su "moje" i nedam na njih ...
    Nista ima ne fali (imaju cak i viska) ...

    Ima ih svakakvih ... za svakog po nesto...
    "svaka krpa nadje zakrpu" i "svako dodje po svoje"

    Off
    PS:Neko je spomenuo hrvatice! Stvarno imaju sexi naglasak, milina ih slusati oma sam (ne moze se to objasniti)
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  5. #35

    Odgovor: Novosadjanke

    Zamolila bih i stare i nove članove da prelistaju Pravilnik ponovo i da sve lične and personalne savete i komentare prenesu na Privatne poruke.
    A svi zajedno da se vratimo na temu: Novosađanke

    Hvala.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #36

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Zashto su NS-djanke na glasu kao devojke uzdignutog nosa, uobrazene i mamine i tatine maze.
    Zahvaljujući VB-u, samo su vas još više iskompromitovale. Aleksandra manje-više, ali one dve kokoške kojima su idoli Ceca, Seka, Viki, Biki i koje nisu koristile priliku da ne zapevaju neki stih dotičnih kulturnih nakaza su tipični primerci kako se osoba može srozati i dotaći dno dna, a pri tome živeti u ubeđenju da je na vrhu. Taj kome je životni cilj da dospe na Grand paradu treba da ide u Avganistan. Juče postala punoletna, a već joj tata kupio C4. I šta očekivati od takve osobe? Nije ona kriva što je bogata, krivi su roditelji što su dozvolili da im dete postane retard. Čim je vidiš znaš šta "studira". Trogodišnji menadžment. Nije ona kriva što je glupa. A inače, takve pojave nisu vezane samo za Novi Sad. Toga ima svuda u zemlji Srbiji, s tim da su Beograd i Novi Sad kao najveći gradovi postali predstavnici primitivizma.

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Al' opet s' druge strane nam lepe epitete koje ne bih da imenujem, ali u fazonu "revija plavusha", modenina ulica-"dolina sponzorusha"???
    Shta vi mislite o tome?
    Zato što 80% devojaka koje odlaze u Adresu, Sistem, Modenu i kafiće pored Spensa ne ide da se provede, nego da budu viđene. I sve koje se tako ponašaju treba da dobije takve epitete - glupačice, droljice, sponzorušice itd. Ako nemaju dovoljno mozga da uživaju u najlepšim godinama, onda druge epitete i ne zaslužuju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #37

    Odgovor: Novosadjanke

    Samo cu ti reci da mi je Ena dobra drugarica, i da ja idem u Modenu, Sistem i Adresu i da ne vredjash ljude i mesta vec samo da prokomentarishes........samo toliko!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  8. #38

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Samo cu ti reci da mi je Ena dobra drugarica, i da ja idem u Modenu, Sistem i Adresu i da ne vredjash ljude i mesta vec samo da prokomentarishes........samo toliko!
    zasto imam predosjecaj da je tebi svako ne slaganje sa tvojim stavom vrijedjanje , osim prvog posta u kom si uputila pitanje svaki sledeci je naredba nekome da ucuti i da ne smara... sta ocekujes da ce svi da se klanjaju likovima koje ti vidim i vise no podrzavas... kako neko rece da nisu sve copy-paste produkcija mozda bi i bile vrijedne komentara
    polako bre ako imas 17 nisi popila svu pamet svijeta , imaju i drugi pravo na misljenje pa koliko god se to tebi ne svidjalo... a vidim da je velika vecina takvih

    imam par prijateljica iz NSa i sve one su prica za sebe... tako da je neku generalnu karakteristiku glupo i davati... no tema je o sasvim desetoj stvari kako mi se cini... i nije to samo karakteristicno za NS... i Banja Luka ima "fancy" mjesta na koja se izlazi sto Kunic rece da budes vidjen a ne da se provedes... jos ako te vide i pokupe, san snova... tako jednom prilikom zalomim ja sa drustvom u jednom od pomenutih lokala... skuzim krajickom oka neku malu... bice da mi dekolte privukao paznju ... hvala bogu momacki je opisem kolegi da zna u kog sam se zagledao, na to mi je ovaj uputio pogled... kaze covjece pa sve u onoj grupi izgledaju tako
    no u svakom zitu ima kukolja a sto zito vece vise i kukolja
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #39

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Samo cu ti reci da mi je Ena dobra drugarica, i da ja idem u Modenu, Sistem i Adresu i da ne vredjash ljude i mesta vec samo da prokomentarishes........samo toliko!
    Takodje poznajem dotichnu kokoshku i nimalo se sebi ne divim zbog toga...

    I bash zbog takvih ljudi mrzim Novi Sad...
    Neizmeriva je kolichina gluposti,plitkosti i zatupljenosti u istima...

    A de ti meni reci ako su ovo sto mi pricamo gluposti i neistine zasto ti imash potrebu da dolazish i svakom ponaosob to govorish..?
    Meni je kad je nesto kako kazesh nevazno i nebitno to nesto nema ni uticaja na mene,takoreci uopste me ne dotice niti zanima... a ma ni za tren ne setim da mislim a kamoli da se nerviram zbog istog...

    Ubica mekog srca.

  10. #40

    Odgovor: Novosadjanke

    Ne mogu da verujem koliko vas ova "riba" loži
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #41

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da verujem koliko vas ova "riba" loži
    Al nas je nalozila...
    Isti nacin "razmishljanja" na svakoj temi...
    Mora da je zestok talenat kad nas ovako "izvoza"..

    Ubica mekog srca.

  12. #42

    Odgovor: Novosadjanke

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Samo cu ti reci da mi je Ena dobra drugarica,
    Čega se pametan stidi...

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    ja idem u Modenu, Sistem i Adresu
    Da se provedeš ili da te vide?

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    da ne vredjash ljude i mesta vec samo da prokomentarishes
    Draga devojčice, ja nikoga nisam vređao. Ako si se ti osetila prozvanom, meni je jako žao. Tražila si komentar - dobila si. Ja te neću lagati i hvaliti tu nakaradnu pojavu isfoliranih teen glupačica, već ću je najoštrije osuditi. Nemam ja apsolutno ništa protiv lepih devojaka, naprotiv. Što ih je više to je bolje. Ali bi bilo lepo da su im lepota i garderoba proporcinalni, a ne obrnuto proporcionalni inteligenciji.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  13. #43

    Odgovor: Novosadjanke

    lepo ste vi sve to ispisali ali ajde da se mi vratimo na temu..........
    Ja shvatam ljude koji misle da je modenina ulica "dolina sponzorusha" iliti "dolina silikona".........jer naravno 70% devojaka tako izgleda........i znate shta najvishe nervira....?
    To shto ljudi misle da smo mi sve praznoglave, napirlitane kokoshke...........mene to lichno, priznajem vredja a verujem i druge devojke koje su slichne meni....
    Ja sam fenserka, kupujem skupe stvari ali imam najprostiji razlog za to..........NAVIKLA SAM!
    Jer sam sa roditeljima proshla pola Evrope (pochela od malena) evo me sada u Americi zavrshavam 3. godinu gimnazije i veoma sam zadovoljna svojim rezultatima......ulazem u sebe najbolje shto mogu........opet se vracam na to da su i neke moje drugarice bash takve, iste te koje idu u sistem, modenu, i adresu (naravno kao i kod svake osobe....ima izuzetaka u drushtvu.....po vama kod mene Ena........koju niko od vas ne zna DOBRO nego vidite samo masku koja priznajem ume da iznervira).
    I onda se pojave ljudi kao shto ste vi (ne osudjujem nikoga) , koji meshaju pomenute na pochetku praznoglave kokoshke (iz okolnih sela) koje kupuju na f. pijaci kopije diora, gucci-ja i td. i koje prolaze jedva dobrim uspehom u shkoli i nas.......devojke koje se lepo oblache, izlaze tamo da BI SE PROVELE i popile po koju chasicu nechega...........
    Ta tri kafica su bila na ok glasu do pre 4 godine ali ochigledno otkada su ih zaposele seljanke, na glasu su kao kich, jezgro glupacha i silikonskih plavusha.........
    E pa josh jednom se izvinjavam i opet cu reci DA TE VASHE TEORIJE I PREDRASUDE NEMAJU VEZE SA MOZGOM! (bez uvrede, i ja dajem iskreno mishljenje )

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  14. #44

    Odgovor: Novosadjanke

    Ena, ti si?

    Kakve, bre, predrasude? Ti si ta koja izgleda misliš da su svi koji nisu ti babe i dede koji sveta nisu videli a u svom ormaru imaju garderobu isključivo sa kartonskih tezgi. Nisi ti jedina ovde koja si "odrasla na kiflama", ali si jedina izgleda ovde koja misli da je nošenje victoria secret gaća ulaganje u sebe.

    Grehota što te ti isti tvoji roditelji nisu naučili, ako su te već učili da odelo čini čoveka, da je to samo ono odelo koje sam sebi kupiš. Ifjunouvotajmin.

    Cenjeni Draganče&Goranče kojima se toliko diviš neće te naučiti mnogo čemu.

    Bolje poštedi i sebe i nas dalje diskusije na ovu temu, jer:

    vidite samo masku koja priznajem ume da iznervira


    Sama sebi u usta uskačeš.

    Šminkaj se, bre, dete i provodi se, niko ti to ovde ne brani. Al' nemoj da očekuješ da će neko da te miluje dok god ljude budeš delila na:

    a) one koji se lepo oblače i
    b) one koji su iz okolnih sela

    ... gde god ta sela bila.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #45

    Odgovor: Novosadjanke

    Ljudi, ne kapiram vas, zasto pokusavate detetu objasniti nesto sto ne moze da razume ?

    Playgirl sve postove procitah i ne mogu da verujem sta se sve moze procitati. Prvo sto ni ne procitas tudje postove a napadas, drugo sto se ne slazes ni sa kim (to i moze biti ok) trece sto se izvlacis posle sto si napala sve pod izgovorom da si nezrela a cetvrto je da ne kapiras zezanje i kada se neko malo nasali ti ujedas...

    Sladoledzija je apsolutno u pravu, zasto objasnjavati nesto detetu koje to nece i ne moze da razume...

    Koliko ja znam sve ovo za novosadjanke se govori za beogradjanke...

    Za novosadjanke svi moji drugovi kazu da su najlepse u Srbiji (ako ne i dalje ), da su originalne, duhovite itd.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novosađani - zašto se toliko ponosite?
    Autor Muckota u forumu Novi Sad
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:25
  2. Uprava SNP časti Novosađane, karte upola cene
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.01.2008, 15:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •