Vreme leči sve - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 177
  1. #16

    Odgovor: Vreme leči sve

    Citat mala kaže: Pogledaj poruku
    kolko cesto cujete ovu standardnu izreku vrijeme lijeci sve,da li vam se desavalo da ste ludo zaljubljeni u momka da on raskine sa vama i da zahvaljujuci vremenu sve zaboravite
    Naravno da vreme leči sve...Zato što vremenom čovek zaboravlja hteo to ili ne...Prvo miris počinje da bledi, pa lice, sitni pokreti koje ste voleli, a onda i dogadjaji koji su vas zasmejavali i činili vam se izuzetnim prestaju da postoje u vašoj memoriji...Zaboravili ste sve, sem imena...i činjenice da je eto neko "prošetao" kroz vaš život...

  2. #17

    Odgovor: Vreme leči sve

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    ...Prvo miris počinje da bledi...
    Zanimljivo...
    Ja najduže pamtim miris...
    miris njegovog tela, miris mora pored kog smo se šetali često, miris lipa u proleće ispred njegove zgrade, miris njegove sobe ispunjene kompjuterima, video i muzičkim uređajima, knjigama iz IT-a...miris pene za brijanje koju je koristio tih godina, miris teget D&G za kojom je bio lud...

    a to je bilo pre samo 8 godina...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #18

    Odgovor: Vreme leči sve

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Zanimljivo...
    Ja najduže pamtim miris...
    Pa živele različitosti...Meni kad krene da bledi jedna slika, druge se veoma brzo nižu...

  4. #19

    Odgovor: Vreme leči sve

    Koliko god mi se cinilo da sam neke stvari prevazisla, cinjenica da vise saosecam sa drugima ako su u situaciji koju sam i sama nekad prezivljavala, dokaz je da nije sve upotpunosti zaleceno vremenom.

  5. #20

    Odgovor: Vreme leči sve

    tachno je da zaboravljamo... iako neke stvari nikad ne bi zelela da zaboravim... i plashim se da ih zaboravim.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #21

    Odgovor: Vreme leči sve

    ....vreme ne leci nista.


    Vreme nije melem koji zaceli ranu i ucini da ona nestane. Vreme samo stvori krastu koja reaguje na prvi snazniji dodir...sto je dodir intenzivniji,ona vise krvari...vreme moze samo da izbledi,to je tacno,moze da ucini da se redje secamo nekih slika...ali one su tu,u nasem srcu,spavaju i cekaju svoj trenutak-olicen kroz miris,dodir,glas,staru fotografiju-da nas ponovo odvedu "u svoj plavicasti dom"...


    ...da,vreme ne leci,ali zaceljuje...ponekad.

  7. #22

    Odgovor: Vreme leči sve

    не бих се сложио да лечи баш све.
    неке се ствари трансформишу и поприме неку другу димензију, али ја знам да је то онај стари осећај, она слутња...
    а што би време нешто лечило уопште? шта је толико лоше да би нам требао временски лек? можда само неки немио догађај, нека непријатност ...?
    све је то део нас, сваки фрагмент прошлости.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #23

    Odgovor: Vreme leči sve

    neshto bash nisam sigurna u tu lekovitost vremena.......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #24

    Odgovor: Vreme leči sve

    Vreme ne leci.

    Samo cini da mislis kako si sada ok, mozes da nastavis dalje, ali onda odjednom se desi nesto sto te automatski podseti na stare dane... Slucajno cujes na radiju "vasu" pesmu, nadjes e-mailove od u kompu sa izjavama ljubavi, osetis na nekom drugom njegov/njen omiljeni parfem... I ponovo se osetis kao da si na pocetku.

    Vreme ne leci. Samo moras nauciti da zivis sa tim.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #25
    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Vreme ne leci.

    Samo cini da mislis kako si sada ok, mozes da nastavis dalje, ali onda odjednom se desi nesto sto te automatski podseti na stare dane... Slucajno cujes na radiju "vasu" pesmu, nadjes e-mailove od u kompu sa izjavama ljubavi, osetis na nekom drugom njegov/njen omiljeni parfem... I ponovo se osetis kao da si na pocetku.

    Vreme ne leci. Samo moras nauciti da zivis sa tim.
    samo hrabro dalje ne misli na vreme nego zivi zivot a vreme neka misli na tebe

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    neshto bash nisam sigurna u tu lekovitost vremena.......
    a zasto nebiti siguran u vreme?
    Poruku je izmenio Mish, 04.09.2007 u 20:00 Razlog: spajanje uzastopnih poruka

  11. #26

    Odgovor: Vreme leči sve

    vishe verujem u ovu rechenicu:

    "You never stop loving someone. You just learn to live without them."

    valjda necu morati da prevodim na serbish....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #27

    Odgovor: Vreme leči sve

    Vreme lei sve ...
    sem moje elavosti
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #28

    Odgovor: Vreme leči sve

    Ja u to nevjerujem iako nisam bila u situaciji da patim za nekim pa cekam da prodje vrijeme i da prestanem patiti i ne zelim ni doci u takvu situaciju jer sretna sam i voljena i zelim da tako i ostane.....
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  14. #29

    Odgovor: Vreme leči sve

    Nekada ni vrijeme ne pomaze u tome. Zar vam nitko nije urezao u srce svoje ime? Meni je jedna osoba i ova sada, ovu sada vise volim nego onu prije, mislim da ako prekinem da cu izluditi i da ce mi biti bed do kraja zivota zbog nje, ne zelim je nikad izgubiti.

  15. #30

    Odgovor: Vreme leči sve

    Citat private_zg kaže: Pogledaj poruku
    Zar vam nitko nije urezao u srce svoje ime?
    Da bilo je momenata kad sam mislila da bez te osobe ne bih mogla...Al nekako nastaviš uvek dalje...Stvari se dešavaju...Živiš život...Upoznaješ neke druge osobe, a one svojim postojanjem unose novine u život...
    I menjamo se...trajemo u tom vremenu...

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ovo se slušalo u moje vreme
    Autor robi u forumu Muzika
    Odgovora: 1010
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:57
  2. Vreme neznosti...
    Autor diktatorka u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.09.2013, 14:12
  3. Radno vreme
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 07.12.2010, 21:02
  4. Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 20.10.2009, 14:19
  5. Vreme leti...
    Autor Sokica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 08.06.2009, 23:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •