Pumpanje usana - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Pumpanje usana

    Retko koja napumpana usta mi lepo izgledaju.
    Grozim se kad vidim Karleusu.Njena usta su mi vrhunac neukusa.Kad neko to vec radi treba da bude umeren,a ne odmah da pravi usta kao u Bantu crnca koje uz to jos ne idu uz odredjeno lice.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #17

    Odgovor: Pumpanje usana

    Nisam imala potrebE. Prirodno su napoompane ... na dve atmosFere ...


    Volem i kod drugih ta ... pućasta usta.




    Osim Cecinih, Jecinih i sličnih ....

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #18

    Odgovor: Pumpanje usana

    Ima mišljenja da one dame koje pumpaju svoje usnaje, to u stvari rade da bi muškarcima poslale poruku da dobro pumpaju nešto drugo!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Pumpanje usana

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Osim Cecinih, Jecinih i sličnih ....
    Jeca je imala nekako zečja usta i pre nego što ih je napumpala. Nije njima toliki problem ni sa ustima koliko njih dve imaju neku frku sa nosem pa izgleda kao da im je u ustima. Verica Rakočević, Ružica Sokić - napraviše katastrofu na licu. Ona Sani Armani je jbte bila lepa dok se nije izoperisala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Pumpanje usana

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ona Sani Armani je jbte bila lepa dok se nije izoperisala
    Da, toliko je preterala sa tim da bukvalno ne razlikujem nju i Karamelu osim po boji kose. Strašno !
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #21

    Odgovor: Pumpanje usana

    Jbg...omaši dr. plastičar iglom za milimetar koji na svakoj strani kod ubrizgavanja i ne liče ni na šta posle...a kajanje il' gledanje u ogledalo pri spoznaji šta sve uradih sebi ničim izazvana je gore od tanjih usana ako su uopšte bile tanje pre pumpanja...

    Nego da su se držale isključivo moje metode......'ebem lepše usne i ukusnije...jest' da se stvara zavisnost i mnogo su tretmani češći,ali nema kajanja posle...naprotiv...

    Pa lekovi su se vazda gutali...pa i ovi duševni...

  7. #22

    Odgovor: Pumpanje usana

    Ljudi moji, ja imam skoro 30 god. i toliko ne volim igle da vičem kad primam inekcije, baš kao i većina dece.
    Ne mogu da zamislim da dobrovoljno legnem da mi neko nabije iglu i to u usnu bez obzira na rezultat tog ubadanja i brizganja.
    Mislim da su moje usne lepe, sočne i mekane, taman toliko koliko treba.
    Ne bi ja tu ništa dir'o.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #23

    Odgovor: Pumpanje usana

    Kod sebe jos nista nisam napumpala , niti mi je tako nesto palo na pamet, cak ni u snu.
    Zabavno je, sto ti ljudi nemaju blage veze o nekim stvarima. Silikon koji se koristi u svrhe "ulepsavanja" (kod nekih je definitivno bilo obratno, pa su postali nedefinisani monstrumi, tipa: Jelena Karleusa ,je materija, kojoj treba izmedju 200 i 250 godina da se pretvori u neku vrstu humusa i postane deo tla.
    E sada, imas osobu koja je plasticna od glave do pete, ta osoba umre, onda mars kod patologa, pa joj lepo fino povade sav taj silikon, jer je u svim drzavam sveta zabranjeno sahranjivanje i spaljivanje silikona. Meni je ta cinjenica nekako ......i posle meni kazu da sam ja morbidna.

    Ma hajTe, molim Vas !
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #24

    Odgovor: Pumpanje usana

    meni nije jasno kako to... kad se napumpaju usne onda izgledaju poželjnije ali kažu da više nemaš osećaja u njima... Pa onda baš to i nije privlačno da se ljubiš s nekim ko ne oseća ništa

  10. #25

    Odgovor: Pumpanje usana

    Meni nije jasno šta će ova tema na lepoti i zdravlju.

    Niti je lepo niti je zdravo.

    Da, dodaću i to da smatram da smatram ovakve i slične vrste intervencija ...
    (nebitno koji je pol u pitanju)
    ... da pružaju neku vrstu obmane...
    Onakvi smo kakvi smo.
    Volim da je u omotu ono što piše na pakovanju,
    makar možda nešto od toga i ne izgledalo savršeno.

    U suprotnom,
    posle ćete da se češkate po glavi i pitate...
    ... zašto vam dete ima klempave uši...
    ... odakle mu tako tanke usne...
    ... kako nema tako lepo istaknute jagodice kao mama...
    ... ma na koga to dete uopšte liči...
    ... jer na roditelje definitivno ne liči...




    Poruku je izmenio veverica, 12.11.2008 u 00:17



  11. #26

    Odgovor: Pumpanje usana

    Karleusa i silikonjare poput nje su prica za sebe hirurska intervencija uradjena sa ukusom moze biti itekako pozeljna onome ko zeli na sebi nesto da promeni ja vec rekoh ovde da bih to volela da uradim, ali cisto samo da mi istakne gornju usnu, posto je skoro ni nemam.. to promovisanje plastike iznad mene je neukusno i meni, kao i vecini pri zdravoj pameti..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #27

    Odgovor: Pumpanje usana

    sad sam se setila jedne scene iz filma "Klub prvih supruga", gde Goldie Hawn glumi propalu akterku, koja je resena po svaku cenu da ostane mlada i naravno da dobija uloge mladih zena, a ne necije majke, bake itd. Pomoc trazi kod plasticnog hirurga, koji odbija da joj ubrizga novu dozu kolagena, jer je poslednju korekciju radila pre nedelju dana (ili sta vec, pojma nemam) i objasnava joj:
    - Ali ako vam sad ubrizgam koalgen mocicete slobodno da trepcete usnama
    naravno konacni ishod je - katastrofa.

    moj stav je - sve je OK dok je umereno. stvarno ima zena kojima je potrebna ovakva korekcija. ali da to bude mala korekcija kojom se popravi neki nedostatak (tanka usta na pr.) a ne praviti klovna od sebe.


  13. #28

    Odgovor: Pumpanje usana

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    meni nije jasno kako to... kad se napumpaju usne onda izgledaju poželjnije ali kažu da više nemaš osećaja u njima... Pa onda baš to i nije privlačno da se ljubiš s nekim ko ne oseća ništa
    ...mislim da je pojenta u tome...da sa takvim napumpanim usnama poljubis neki vruci vicgla...da vidis da li ce da porumeni jos vise...ono kao...istrazivanja,nauka i taj rad...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #29

    Odgovor: Pumpanje usana

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Meni nije jasno šta će ova tema na lepoti i zdravlju.
    Niti je lepo niti je zdravo.
    Nije lepo ni kad imaš neke bakterije koji ti ne trebaju, a ni zdravo. Nije lepo ni kad imaš gljivice, perut itd... a nije lepo ni ovo npr:

    http://www.huge-tits-boobs.com/wp-co...le-600-spa.jpg

    Ali ovo jeste (meni):



    Mnogi su se prolepšali... a dosta ih se bogami i unakazilo Samo... njima je to lepo kad se pogledaju u ogledalo bez obzira šta ti ili ja mislile.
    Mada kapiram da je bilo retoričko pitanje da bi iznela svoj stav
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: Pumpanje usana

    ne svidja mi se pumpanje usana....u svrhu lepote izgledaju kao virsle ali nisu za jelo
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •