Vaša umetnička dela - fotografije
Strana 1 od 54 1231151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 798
  1. #1

    05 Vaša umetnička dela - fotografije

    Posvetismo masu tema ljudia koji su obiljezlili umjetnost, sa zaslugom svakako. No nemamo ni jednu temu na kojoj cemo da pokazemo svoje umijece i svoju nadarenost.
    Da vidimo ko se bavi umjetnoscu i naravno bilo bi dobro kada bi nam i pokazali neke svoje radove

    Sto se mene tice ja sam od toga blago operisan. Nikada, ali nikada, nisam pokazivao neku naklonost prema bilo kojoj vrsti umjetnosti. Skljocane aparatom okolo i neka slucajo dobra slika se ne broje. No ovaj semestar imam cas posvecen upravo umjetnosti a danas krenusmo sa nasim prvim projektom . Iako ce to biti grupni rad i ja imam udjela u njemu i uskoro cu vam pokazati moje prvo umjetnicko djelo , nadam se.



    EDIT..
    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Jedno obaveštenje i jedna molba za ljubitelje fotografije..

    Vaše umetničke fotografije i ostala umetnička dela su sada odvojena u dve teme, a na ovoj su sada isključivo fotografije.
    Želela bih da vas zamolim da kada kačite svoju fotografiju, uz nju napišete i propratni komentar tipa gde je nastala, da li je obrađena i da li su korišćene još neke cake prilikom samog fotografisanja. Kada se prelista ova tema, može da se vidi da je to rađeno i da su vođeni i konstruktivni razgovori vezani za fotografiju, pa ne bi bilo loše da se to i nastavi.
    Verujem da bi svima bilo interesantnije, a može i nešto novo da se nauči.
    Poruku je izmenio Aiko, 20.10.2009 u 10:19 Razlog: edit
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Vasa umjetnicka djela

    Naravno da fotografja jeste umetnost

  3. #3

    Odgovor: Vasa umetnicka dela



    Moje spojene fotografije u panoramu

    Becicka rivijera oktobar 2007
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  4. #4

    Odgovor: Vasa umetnicka dela



    jos jedna
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  5. #5

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Pošto se važe i fotografije, prilažem isti motiv obradjen i vidjen na dva načina.
    Naravno opet je u pitanju igranje u Photoshop-u.

    Brojači koraka


    Ulična ikebana

  6. #6

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Reke su reke ali da i na kanalima zna da bude lepo može se videti sa ove slike.
    Snimljena je danas u 13:58 časova, tokom popodnevne šetnje i potrage za kraljicom medju slatkovodnim grabljivicama.
    Koristio sam stari već pomalo pohabani Kodak EasyShare DX6490,
    kasnije sam u Adobe Photoshopu vrlo malo pojačao kontrast i intezitet boja ...


  7. #7

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Ovo je samo delić kraja jednog vrelog dana i igre u programu za obradu slika,
    odabrao sam ga samo zato što ona strpljivo čeka svoga rekoplovca koji joj se vraća sa putešestvija po reci ...


  8. #8

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Cvet kaktusa snimljen na jednom bačkom salašu u blizini Sombora ...
    fotografija je isečena i obradjena u Photoshopu.

  9. #9

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Prilog 1141Prvo sam nacrtao,doduse malo ukrivo a onda otrcao gore i slikao,

  10. #10

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  11. #11

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Zelim prolece !!!



    Slikala sam ovaj cvet ove jeseni
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  12. #12

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Volim fotografije,
    često imam tu sreću ili nesreću da vidim mnoštvo detalja koje drugi posmatrači ne uoče ili nemaju vremena da primete.

    Kathy je napravila snimak koji me je inspirisao na neke prepravke, sve je u osnovi igra i nadam se da mi ne zamera ...

    Ovaj jesenji snimak cveta mi ima sve elemente koji su potrebni za jedan pozorišni plakat,
    zato sam ga podelio na polja na kojima bi mogli da se pojave podaci o predstavi.
    Recimo, predstava se odigrava u prirodi i ima svu potrebnu dramatiku koja se odlično vidi na slici.
    Na donjem desnom polju imate figure malih šumskih duhova
    (ne drogiram se, nisam pijan i imam uredno zdravstveno uverenje )
    pogledajte pažljivije jer nisam želeo da ih naglašavam,
    ispod cveta imate list koji jako podseća na pozorišnu masku ...
    Dalje vas ne bih navodio na to šta se sve može videti, posmatrajte ... ne vidimo svi isto, scenario koji vi tamo pročitate sigurno se razlikuje od čoveka do čoveka.

    Poruku je izmenio simke, 17.11.2007 u 01:09 Razlog: pismenost :)

  13. #13

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Volim fotografije,
    često imam tu sreću ili nesreću da vidim mnoštvo detalja koje drugi posmatrači ne uoče ili nemaju vremena da primete.

    Kathy je napravila snimak koji me je inspirisao na neke prepravke, sve je u osnovi igra i nadam se da mi ne zamera ...

    Ovaj jesenji snimak cveta mi ima sve elemente koji su potrebni za jedan pozorišni plakat,
    zato sam ga podelio na polja na kojima bi mogli da se pojave podaci o predstavi.
    Recimo, predstava se odigrava u prirodi i ima svu potrebnu dramatiku koja se odlično vidi na slici.
    Na donjem desnom polju imate figure malih šumskih duhova
    (ne drogiram se, nisam pijan i imam uredno zdravstveno uverenje )
    pogledajte pažljivije jer nisam želeo da ih naglašavam,
    ispod cveta imate list koji jako podseća na pozorišnu masku ...
    Dalje vas ne bih navodio na to šta se sve može videti, posmatrajte ... ne vidimo svi isto, scenario koji vi tamo pročitate sigurno se razlikuje od čoveka do čoveka.


    Naravno da se ne ljutim, čak šta više oduševljena sam, scenariom takodje!
    Zaista onaj list podseća na pozorišnu masku, a ostala polja, sve zavisi od mašte i ličnog doživljaja.

    Usput sliku sam već prebacila na svoj hard (moja svojina ali sad malo izmenjena ) hahahahaaa, malo shale.
    Poruku je izmenio simke, 17.11.2007 u 18:16 Razlog: samo par slova ...
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  14. #14

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    šetajući ovih dana,
    sretoh ovaj žuti list,
    želeo je da se vidite,
    pa ga povedoh na forum ...




    zašto sam baš njega odabrao nisam preterano siguran,
    razmišljajući sada o tome, svestan da ima mnogo karakterističnijeg i zanimljivijeg lišća,
    mislim da je osnovni razlog bilo to što je bio tako usamljen, nikom više potreban ...

  15. #15

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Ravnoteža



    Fotografisano ovih novembarskih dana, rekao bih da je snimak bio sasvim skroman, prosečan ... kasnije prepravljano, rađeno u photoshopu ...

Strana 1 od 54 1231151 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Fotografije iz mog albuma
    Autor nenad.bds u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 14:56
  2. Vaša umetnička dela
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 01.12.2014, 20:22
  3. Nestala umetnička dela
    Autor SQUAW u forumu Umetnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.10.2010, 17:51
  4. HDR fotografije
    Autor goldie u forumu Umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.10.2010, 04:10
  5. Umetnička dela slikana vodom
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 03:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •