Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI? - Strana 10
Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 157
  1. #136

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Interesantno, Jugonostalgija i Jugonostalgicari mnogima smetaju u ovom virtualnom svetu, dok se opsednutost seksom i seksualna interesovanost se pozitivno kotira.
    Sa druge strane nikada vise lepog seksa nije bilo od one lepe Juge, zajednistvo, more, sloboda, nemice i tako dalje... Seksa je cak bilo u tolikoj kolicini, da je opsednutost bila potpuno nepotrebna.
    Zivelo se lagano i lepo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #137

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Interesantno, Jugonostalgija i Jugonostalgicari mnogima smetaju u ovom virtualnom svetu, dok se opsednutost seksom i seksualna interesovanost se pozitivno kotira.
    Sa druge strane nikada vise lepog seksa nije bilo od one lepe Juge, zajednistvo, more, sloboda, nemice i tako dalje... Seksa je cak bilo u tolikoj kolicini, da je opsednutost bila potpuno nepotrebna.
    Zivelo se lagano i lepo...
    Sexaju se nemice i danas cemu nostalgija?

  3. #138

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Interesantno, Jugonostalgija i Jugonostalgicari mnogima smetaju u ovom virtualnom svetu, dok se opsednutost seksom i seksualna interesovanost se pozitivno kotira.
    Sa druge strane nikada vise lepog seksa nije bilo od one lepe Juge, zajednistvo, more, sloboda, nemice i tako dalje... Seksa je cak bilo u tolikoj kolicini, da je opsednutost bila potpuno nepotrebna.
    Zivelo se lagano i lepo...
    Sexaju se nemice i danas cemu nostalgija?
    Sexsaju,sexaju i ne samo nemice,al je pitanje s kim?

  4. #139

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Jugonostalgija je teško sranje. Da se lepše izrazim, jugonostalgija je plašt u koji još uvek pokušavaju da se umotaju ljudi (polu)promašenih života, u to vreme uljuljkivani lažnom jednakošću, lažnim bratstvom i jedinstvom, lažnim vođom, lažnom državom, lažnim sistemom...jedino je prolivena srpska krv bila prava.

    Naravno, tu ne računam komuniste - one što su se napunili parama za 10 generacija iza njih. To su već profesionalci.
    Opet te priteralo pa moraš...gde stigneš ?
    Jbt...ti sve proglasi lažnim, a ni reč ne reče o vrednostima i kodeksima zbog kojih su nas sve države sveta poštovale i rado prihvatale kao goste? Ni reč ne reče o najplodnijem periodu muzičkih ostvarenja, slobodi putovanja, kućnom vaspitanju, solidarnosti, entuzijazmu i radnom elanu koji je izgradio pola zemlje?
    Ni reč o druženjima na mnogim koncertima, ni reč o tome da je svugde bilo pravih ljudi i raspoloženih da pomognu u bilo čemu?
    Osvrni se oko sebe i reci...zar nismo u mnogo toga siromašniji sada nego tada. Ako je nešto valjalo (mislim na sam kodeks vaspitanja i vrednosti) zašto je onda menjano? Zarad hira "revolucionara" bilo koje narodnosti, boje ili poriva? Nevolja je što je budalama najlakše prodati priču o boljem životu (ali se izostavi da taj bolji život je samo za vođe "ustanika"), ubediti ih da sebe i komšiju dovedu u kameno doba (dok ceo svet sebe gradi), pa se još hvaliti kako se izvelo epsko delo.
    Shvati da narod uvek plati sve ratove, a samo "vođe" imaju ličnu korist.
    Da je onoj šestorici sujetnih podeljen po kalašnjikov i da su strpani u neki rezervat da se igraju sami rata kladim se da bi se posle 10 minuta izljubili ko braća. Uvek je bilo najlakše tuđim q***m gloginje mlatiti!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #140

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Volim da slušam pesme tog doba jer su deo mog života.
    Uz njih sam odrastala,maštala,zaljubljivala se i nadala.

  6. #141

  7. #142

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Kako ne biti nostalgičan ?
    Jbt...ranije, kada dobiješ dete, se odmah ZNALO! Već u bolnici ti kažu "Muško je" !
    A sad? Danas moraš da sačekaš da odraste pa da se samo izjasni !
    Izem ti ova vremena!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #143

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    vidim,kenja se kako su se komunjare obogatile za stotine godina unapred
    sva sreca te ovi novi nisu
    evo,moj komsija deesovac,na primer
    faks devet godina gulio,ni dana staza u nekoj firmi,al za par godina on bogami kupi i dva audija i dvestapedeset kvadrata na Dedinju,i upola mladju sponzorusu,i bosova odela,i loze za sva finala u tenisu....bole ga tuki,generacije su mu obezbedjee....a mrzi komunizam da bog sacuva
    a znam jos jednu,iz suprotnog tabora....slicno prosla....pa sad,od misici ne mos` prici ,tolika je zvezda

    more,sve bi ja to na prugu,da lopata i peva pesme koje slave druga Tita
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #144

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Jugonostalgija je uteha za one koji su kao nekad bili nešto a sad su kita na bicikli. Ne znam. Imao bih još štošta da kažem o toj divnoj tvorevini, ali sam uglavnom rekao, a i lepo vaspitanje me sprečava da psujem.

  10. #145

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Za vreme austrougarskog kaplara , bravara , rusitelja Srbije , spijuna , Poljaka poznatijeg kao Tito ova zemlja je cistila korita , podizala nasipe, gradila brane i kanale
    kao sto je npr nasip u Obrenovcu sagradjen 1981 god a posle toga nista.
    Nigde nista.
    Jer su uvek prioriteti bili nesto drugo.
    Od ratova , borbe sa Nato Paktom , petso miliona evra godisnje za Kosovo koji su otisli ko zna gde , milionce za Milorada , pa malo crkvi ,
    pa trideset hiljada sluzbenih automobila , pa 250 poslanika , pa savetnicima savetnika i njihovim zamenicima itd .....

    Zato se za bolesnu decu novac skuplja SMS porukama, u bolnicama epidemije , pola skola imaju poljski VC , daroviti mladi ljudi nemaju lovu za usavrsavanje , trudnicama se umanjuje nadoknada, bebi oprema skuplja nego u Nemackoj a zemlja izumire.........

    Htedoh reci ...Bolja je bila Juga od ovog Apsurdistana.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #146

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Kad smo već kod Apsurdistana...vredi poslušati par pesama od Dubioze kolektiva (novi album im se baš tako zove ):



    ..mada..krivo je more (il' će biti reke )..jbm li ga ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #147

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Ja mislim da je Jugoslavija bila dobra zemlja, šteta što se raspala, bio sam ponosan što živim u takvoj zemlji.

  13. #148

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Za vreme austrougarskog kaplara , bravara , rusitelja Srbije , spijuna , Poljaka poznatijeg kao Tito ova zemlja je gradila....
    Što reče neko na fezbuku ovih dana.. Ovi nisu u stanju da okreče ono što im je Tito sagradio.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #149

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Најјачи су ми ови што причају како је ексју била екстра... па који куа се онда распала у оваквом срању? Па ето, умро друг Тита. Па како је онда била добро направљена ако се разјебала чим је мајстор отишао?

    Нису људи чули за државе које се не распадну кад им умре диктатор... а нису тако ни далеко...

    А ја сам југоносталгичар за Краљевином, ех да смо били довољно добар народ па да нам Бог још мало остави Витешког Краља Ујединитеља

    Па крену тако Италијани да малтретирају Словенце са своје стране границе, а краљевски обавештајци пусте глас да се са југословенске стране спремају четници да упадају и свете се, и Италијани се намах примире... еххх...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #150

    Odgovor: Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?

    Imacu je uvek,kao i svi ljudi koje muci nostalgija za necim sto im je prijalo,a izgubili su..

Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta mislite o osobi iznad vas?
    Autor Kunic u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 9778
    Poslednja poruka: 18.09.2017, 14:09
  2. Sta mislite o siframa za igre?
    Autor goldie u forumu Igre
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 00:54
  3. Jugo odlazi u istoriju
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 08:27
  4. Sta mislite o pirateriji?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 23.12.2007, 18:09
  5. Šta mislite o Eni Popov?
    Autor epfc u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •