Homoseksualnost - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 4 od 30 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 450
  1. #46

    Odgovor: Homoseksualnost

    Pa ovde kako vidim ima svakojakih misljenja,to je dobro,svako treba da misli kako hoce.
    Ne znam zasto uopste se diskute o homosexualnost,jel oni diskute o heterosexualcima?ja radim s nekim i meni to uopste nije nista neobicno,ni neprijatno, ni nista,jedino sam rekla drugaru da necemo zajedno nigde jer ce mi oduzeti lepe momke ne,ozbiljno meni bas sve jedno ko skim legne,ili ko ima decu,vidim mlade parove guraju kolica sa decom,mozda kako ih ja cesto vidjam,meni je to potpuno normalno,imam druga i drugarice takodje,i meni su jako drage osobe,meni licno,ni ja se ne svidjam svakome pa eto tu sam
    No me toques

  2. #47

    Odgovor: Homoseksualnost

    Meni homoseksualci uopste ne smetaju i nemam nista protiv njih. Mislim da je na svakome da odluci s kim ce spavati i na koji nacin ce izrazavati svoju seksualnost. Ja imam prijatelje koji su homoseksuaci i normalno se druzim s njima i izlazim. Ono sto ja ne podrzavam i smeta mi je da sklapaju brakove i odgjaju djecu, te da se javno eksponiraju u smislu :"Vidite me ljudi ja sam gey!". Moj najbolji prijatelj je gey i mnogo me bolje razumije od prijateljica!

  3. #48

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a po čemu jesu?....
    ne odgovaraj mi pitanjem...

    ako vec nemash sta da kazesh pusti je da mi objasni...

    Ubica mekog srca.

  4. #49

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Po chemu to nisu uzorni gradjani?
    Po kriterijumu da su njihova shvatanja ograničena...Sad neko ce reci i naša su, ali pošto smo mi strejt vecina (hvala bogu) onda mi odredjujemo pravila ponašanja...tj. ono što je za nas moralno prihvatljivo i ono što nije... Za mene oni svakako nisu uzorni jer njihovo ponašanje i njihova shvatanja su za mene nakaradna...Živela Srbija!

  5. #50

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Za mene oni svakako nisu uzorni jer njihovo ponašanje i njihova shvatanja su za mene nakaradna...Živela Srbija!
    Kakvo ponasanje i kakva shvatanja su ti nakaradna?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #51

    Odgovor: Homoseksualnost

    Kill Bill, pre svega, seksualnom orijentacijom, ponasanjem, i samom cinjenicom da ih privlace osobe istog pola...

  7. #52

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Za mene oni svakako nisu uzorni jer njihovo ponašanje i njihova shvatanja su za mene nakaradna...Živela Srbija!
    Kakvo ponasanje i kakva shvatanja su ti nakaradna?
    Da, molim te i mene zanima...

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Kill Bill, pre svega, seksualnom orijentacijom, ponasanjem, i samom cinjenicom da ih privlace osobe istog pola...
    To je tvoj stav o tim ljudima... Ali to nije merilo po kome je neko uzoran ili nije...
    Znate li vi uopste sta znachi biti uzoran gradjanin?

    Prema gospodjici iznad svi neuzorni gradjani su pederi...
    Vodjena njenim nachinom razmishljanja...
    Ja bih dakle prevashodno tome trebala da zakljucim da je recimo chlan lav71 gej...

    Ubica mekog srca.

  8. #53

    Odgovor: Homoseksualnost

    Prvo sto niko, ni oni ni ja pa cak ni ti ne razumes sta si sad rekla al' ajde, samo da si rekla...

    Posto smo mi naveli primere po cemu nisu uzorni, sad ti navedi po cemu jesu uzorni gradjani... bas me interesuje...

  9. #54

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Prvo sto niko, ni oni ni ja pa cak ni ti ne razumes sta si sad rekla al' ajde, samo da si rekla...

    Posto smo mi naveli primere po cemu nisu uzorni, sad ti navedi po cemu jesu uzorni gradjani... bas me interesuje...
    Znash ti Chezare da chitash?
    Jesi probao s bukvarom...

    Aman zaman niste naveli ama nijedan primer po cemu oni to nisu uzorni gradjani...
    Celo veche chekam da se argumentujete....osedeh...

    Eto tek da sam rekla...

    Elem par primera...
    ~uredno placaju poreze i doprinose i izmiruju svoje obaveze prema drzavi...
    ~kupaju se,ceshljaju,preshvlache...ne smrdU...btw ki udavache su...
    ~slushaju dobru muziku,vrhunski poznavatelji umetnosti...izuzetno obrazovani,elokventni...i nadasve pristojni prema komshijama...
    mozda jedino ne znaju sta propushtaju u mushko zenskim odnosima,
    ali ovo je demokratska zemlja... I to je njihov izbor...

    Ubica mekog srca.

  10. #55

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    ali ovo je demokratska zemlja... I to je njihov izbor...
    ...ali to ja ne želim da gledam i da prihvatim kao normalno...i da deci jednog dana moram objašnjavati nenormalnosti kod ljudi....i to je moj izbor...

  11. #56

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ali to ja ne želim da gledam i da prihvatim kao normalno...i da deci jednog dana moram objašnjavati nenormalnosti kod ljudi....i to je moj izbor...
    Sve dok se ne eksponiraju na javnim mestima i dok to sto rade rade u okrilju svog doma kao i svi mi...medjuostalom...

    Sta onda reci o narkomaniji?
    promiskuitetu?
    alkoholizmu?

    A homoseksualci se ne eksponiraju...

    ne prosjache...
    ne prostituishu se...
    ne ubijaju svoje politichke neistomishljenike...
    ni na kakav ruzan nachin se ne eksponiraju...
    ne prozivaju nikoga...
    i prilichno su kulturni,uvidjavni...
    i u vecini slucajeva necesh znati njihovu seksualnu orijentaciju dok ti oni to saopshte...

    sto se tiche objashnjavanja deci...
    nikome na chelu ne pishe da je gej...
    sta ako te dete pita zasto onaj cika bode svoje ruke?
    ili zasto ona teta "gola" stoji kraj autoputa?
    hoce te li i tada mrzeti da objashnjavash...

    ili cesh docekati da ti dete saopshti "Tata ja sam gej..."

    Ubica mekog srca.

  12. #57

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ali to ja ne želim da gledam i da prihvatim kao normalno...i da deci jednog dana moram objašnjavati nenormalnosti kod ljudi....i to je moj izbor...
    Prijatelju, prezupchio si malo kod logike - ako neshto prihvatish kao normalno, zashto bi deci objashnjavao da je to nenormalno?

    Elem, raspravljati o homoseksualnosti sa stanovishta uzornosti/neuzornosti je apsurdno, gotovo prizemno... Shta znachi, decu chu uchiti da su uzorni ako su hetero? Da li ih to chini uzornim gradjanima? Znachi neki selja Dr.Kadzija Lier ili raspala Dr.Olja Moneygrabingbitch su uzorniji? Nema to veze sa uzornoschu... Mozzemo o ljudima suditi eventualno sa stanovishta morala, pa i tada ne mozzete napraviti razliku izmedju pedera i straight osoba. Sve su to predrasude.. Chak i ulichne kurve za koje vazzi da su "dno morala", kazzu ljudi da su ponekad bolje osobe od najchasnije virgin Mary...

    Sexual orijentacion nema veze sa uzornoshchu ... ali ima veze kako tu orijentation pokazzujesh, dokazujesh ili nabijash drugima na nos ma shta da si... E tu gay druzzina ume da iritira kad dodje do paradiranja ili trazzenja stvari koje im niko ne uskracuje..

  13. #58
    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Sve dok se ne eksponiraju na javnim mestima i dok to sto rade rade u okrilju svog doma kao i svi mi...medjuostalom...

    Sta onda reci o narkomaniji?
    promiskuitetu?
    alkoholizmu?

    A homoseksualci se ne eksponiraju...

    ne prosjache...
    ne prostituishu se...
    ne ubijaju svoje politichke neistomishljenike...
    ni na kakav ruzan nachin se ne eksponiraju...
    ne prozivaju nikoga...
    i prilichno su kulturni,uvidjavni...
    i u vecini slucajeva necesh znati njihovu seksualnu orijentaciju dok ti oni to saopshte...

    sto se tiche objashnjavanja deci...
    nikome na chelu ne pishe da je gej...
    sta ako te dete pita zasto onaj cika bode svoje ruke?
    ili zasto ona teta "gola" stoji kraj autoputa?
    hoce te li i tada mrzeti da objashnjavash...

    ili cesh docekati da ti dete saopshti "Tata ja sam gej..."
    ...ja sam i govorio o eksponiranju i tzv. borbi za prava....nema prava za njih koja bi ugrozila nas koje priroda nije izopačila...

    ...a za ostale gore nabrojane...život se poigrao sa njima ali sami su izabrali sudbinu svoju...i moje saosećanje neće imati nikad...

    ps...moji sinovi su na mene...tipikus balkanikus... i neće biti pederi...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Prijatelju, prezupchio si malo kod logike - ako neshto prihvatish kao normalno, zashto bi deci objashnjavao da je to nenormalno?

    Elem, raspravljati o homoseksualnosti sa stanovishta uzornosti/neuzornosti je apsurdno, gotovo prizemno... Shta znachi, decu chu uchiti da su uzorni ako su hetero? Da li ih to chini uzornim gradjanima? Znachi neki selja Dr.Kadzija Lier ili raspala Dr.Olja Moneygrabingbitch su uzorniji? Nema to veze sa uzornoschu... Mozzemo o ljudima suditi eventualno sa stanovishta morala, pa i tada ne mozzete napraviti razliku izmedju pedera i straight osoba. Sve su to predrasude.. Chak i ulichne kurve za koje vazzi da su "dno morala", kazzu ljudi da su ponekad bolje osobe od najchasnije virgin Mary...

    Sexual orijentacion nema veze sa uzornoshchu ... ali ima veze kako tu orijentation pokazzujesh, dokazujesh ili nabijash drugima na nos ma shta da si... E tu gay druzzina ume da iritira kad dodje do paradiranja ili trazzenja stvari koje im niko ne uskracuje..
    ...mislim da me nisi razumeo jer ne volim da pišem romane...ja sam mislio na eksponiranje i pojavljivanje u javnosti...a ako će kod kuće da je*u i rođene svoje nek izvole...apsolutno me ne zanima šta ti bolesnici rade u svojim jazbinama....
    Poruku je izmenio Lillith, 21.02.2007 u 03:33 Razlog: spojene dve uzastopne poruke

  14. #59

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim da me nisi razumeo jer ne volim da pišem romane...ja sam mislio na eksponiranje i pojavljivanje u javnosti...a ako će kod kuće da je*u i rođene svoje nek izvole...apsolutno me ne zanima šta ti bolesnici rade u svojim jazbinama....
    Dobro je da si naglasio Siguran sam da je cela ta populacija odahnula

    A otkud znash da su ti sinovi Balkanci? Mislim, koja je to definicija Balkanca inache, a koja se mozze, uzgred, primeniti da na dete? Jel Balkanac sexualna orijentacija, moralni uzor ... izraziti nepisac romana ? Ja cu svog sina (eventualnog) da trujem da juri devojchice, najnormalnije, ako se i posle toga premetne u neshto drugo sigurno ga se nechu odreci niti che mi biti manje sin...

    Ja stojim na stanovishtu da ni jedna krajnost nije dobra, te da postojanje jedne krajnosti stvara drugu, a i jedna i druga se baziraju na nerealnosti, nelogici i nepoimanju sveta i ljudi oko sebe...

  15. #60

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Dobro je da si naglasio Siguran sam da je cela ta populacija odahnula

    A otkud znash da su ti sinovi Balkanci? Mislim, koja je to definicija Balkanca inache, a koja se mozze, uzgred, primeniti da na dete? Jel Balkanac sexualna orijentacija, moralni uzor ... izraziti nepisac romana ? Ja cu svog sina (eventualnog) da trujem da juri devojchice, najnormalnije, ako se i posle toga premetne u neshto drugo sigurno ga se nechu odreci niti che mi biti manje sin...

    Ja stojim na stanovishtu da ni jedna krajnost nije dobra, te da postojanje jedne krajnosti stvara drugu, a i jedna i druga se baziraju na nerealnosti, nelogici i nepoimanju sveta i ljudi oko sebe...
    ...pa definicija balkanca ( u malom izdanju) ...tuku se, ne vole da se kupaju, nisu feminizirani, prde, podriguju, jure devojčice, imaju po nekoliko simpatija....ponosni su na svoje ki*e.......

Strana 4 od 30 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •