Homoseksualnost - Strana 26

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 26 od 30 PrvaPrva ... 162425262728 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 450
  1. #376

    Odgovor: Homoseksualnost

    Istina je da covek ne moze da izabere ono sto ga uzbudjuje i privlaci,to nije stvar razuma. Ali onda ukoliko Peru uzbudjuje da malo se zabavi sa mrtvim ljudima,onda on treba da bude svestan da to nije normalno,jer jel vecina to ne radi. Zato treba postojati odredjena kontrola u tome i to izbaciti iz zivota.
    Nemam nista licno protiv njih,al nekako...svaka vrednost se tu gubi,pogotovo vrednost porodice. Zamisli da zivis sa dve tate ili dve mame ,svasta bi tu moglo da se odrazi na samo dete takvih roditelja. I sto se tice one reci "homofobican" to su smislili mudri da teshe naivne. Daaj bre,pa ko kada bi ja sad rekla da sam forumofobicna,eto ne smem da dolazim na forum . To odlazi u pogresnom pravcu,ta homosekualnost. Sto manje paznje pridajemo tome,to ce manje postojati,jer nasa stvarnost je oblik nase usmerene paznje na neshto.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #377

    Odgovor: Homoseksualnost

    Moj poznaik je homoseksualac...gadi mi se,al' shta tju to je njegovo opredeljenje,njegov zhivot-njegova stvar...Lichno,meni jako puno smetaju pripadnici gay populacije ...utichu negativno na natalitet.
    Poruku je izmenio Morpheus, 27.07.2010 u 01:11
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #378

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    ...Lichno,meni jako puno smetaju pripadnici gay populacije i spadam u onu grupu ljudi koja misli da ih treba pobiti samo zbog jedne stvari...
    ...pravda za Urosha......
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #379

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    ...utichu negativno na natalitet.
    Pročitao sam ceo tekst, ali ovo je toliko smešno da su mi suze krenule... Ovo je kao da kažeš da smanjenje broja pčela u košnici negativno utiče na proizvodnju čelika. Homoseksualci apsolutno ni na koji način ne utiču na natalitet, jer ne učestvuju u procesu reprodukcije.

  5. #380

    Odgovor: Homoseksualnost

    a što me nadje od (najobičnijih)pederčina -to su ovi te nemaju jahte, vile, svile i kad(a)ife, gejova (oni što imaju sve ono što prvi nemaju), smakova svijeta, lomova i krahova berzi, ekonomskih kriza i chuda, VIP Velikoga brata, trijumfalnih kapija - operacija, farmi, kokošinjaca, Zvijezda Granda...
    ako je ovo cijena ulaska u Jevropu..a puštite me da budem divljakuša cijeloga života, aman vi činim...i da mi je prelijepo..
    stvarno ne gorim od želje da mi $utra sin dovede zeta i šćer da mi dovede snahu u kuću..
    Trenutno ne poznajem nijednoga, a i da vi pravo rečem, nešto se ne lomatam da to promijenim kako bih bila fensi kao Keri Bredšo..
    Prema njima ne bih primjenjivala silu, zato što smatram da su poremećeni, a grijeh je udarit na takve..
    Sve što ne znam - ne smeta mi..
    Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #381

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    ...Lichno,meni jako puno smetaju pripadnici gay populacije...
    I meni... jbte...otkud im pravo da žive? Zašto ne izmisle neki gaydar da se odmah po začeću skonta da će dijete biti gay...pa da se abortira...da nam se ne zatruje ova divna, krasna, prekrasna planeta.

    Inače, i ja bih roknula pedofile, one koji zaraze sidom tek rođeno dijete, drkave tete sa šaltera, većinu političara, sve korumpirane gadove, sungejzere (ooops, oni su već gej , dakle roknuti su u citiranom dijelu) ...i tako x pripadnika homo sapiensa koji se ponašaju kako ne dolikuje, da bi na planeti ostali samo mi čedni, hetero ljudi, da se razmnožavamo do mile volje, da povećavamo natalitet i živimo happily ever after.
    Poruku je izmenio Morpheus, 27.07.2010 u 01:13
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #382

    Odgovor: Homoseksualnost

    Upoznam cicu i sve lepo, prvi put drugi put - aj' dodji na gajbu, pravim ja grasak ima piva ganje * oce ona sfe super
    Vikend, gomila ljudi na gajbi - znaci zurka, odvedem je u sobu da slusamo ploce...zvoni telefon: evo reko, Goca mi u sobi / a on:a je l' povela i devojku
    i tako... ok je ekipica bila / vodili me par puta u staru Fridu /ako ko zna gde je to u NS-u/
    No zeznuto je, sve se nesto strecas vo-no ... pricam oko klope nesto... kako mi dosta i srpska kobaja - a neki ce i meni i meni
    ........
    , dosli mu neki stranci iz ,,njihovog udruzenja,, i upadnu mi u taxi / e taj trenutak kad me je poznao i kako smo se pozdravili - nekako mi drago bilo, kontam kakve sfe frke i poglede trpe od vecine nas /da kazem/ normalnih.

  8. #383

    Odgovor: Homoseksualnost

    Samo neka se oni vole ali ne na ulici niti u paradama i ostalim javnim okupljanjima, da je normalno biti homo nebi postojala dva suprotna pola..
    Za svaki poremecaj postoji lechenje, naravno za one koji zele da se leche, oni koji ne zele jednostavno neka ne smaraju nas normalne(sto se toga tiche) da je to ''opredeljenje''..
    Ok..neka je to i opredeljenje ali samo ako ce bez obzira na svoju homo vezu jednog dana dobiti dete bioloskim putem sa suprotnim polom..
    Jedino tako..sve ostalo bar ja ne prihvatam za normalno

  9. #384

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Moj poznaik je homoseksualac...gadi mi se,al' shta tju to je njegovo opredeljenje,njegov zhivot-njegova stvar...Lichno,meni jako puno smetaju pripadnici gay populacije...utichu negativno na natalitet.


    Jake reci i los nacin razmisljanja.


    Iskreno,jednom davno,mislim da sam tek krenula u srednju skolu, saznala sam da se poznanica,koju znam citav zivot, okrenuta istom polu.
    Nije mi bilo cudno.
    Jer uvek se sisala i oblacila kao muskarac, druzila se iskljucivo sa muskarcima, vecito sa njima jedina igrala fudbal i kosarku.
    I mnogo toga jos.
    Onda za svoje punoletstvo, objavi roditeljima,ono sto su i oni verovatno slutili.
    Otac ju je toliko isprebijao, da je zavrsila u bolnici.
    Onda,joj je postavio ultimatum, ili ces naci nekog, udati se i radjati decu ili cu te se odreci preko novina.
    I fakat je, sto se nije salio.
    I udala se ona, za tipa dvadeset godina starijeg od nje.
    I sa njim otisla u Kanadu.
    I nije mu decu radjala,vec je sebi nasla devojku sa kojom zivi vec godinama.

    A otac ... pomirio se sa tim da umesto dva sina i cerku, ima tri sina.

    Sad, komsiluk se zgrazava, svaki put kad dodje.
    Jer ona i dalje fura svoj fazon, svesna onog, ko je i sta je.
    Meni, nit' prija,nit' smeta.
    Njen izbor.
    Svako ima pravo da prozivi ovaj zivot, kako on hoce.
    Jer njegov je i moze mu se.
    Ne smetaju mi dok god ne insistiranju na javnom paradiranju i ko zna cemu jos.
    Dok god im drzava Srbija ne dozvoli da usvajaju decu, jer smatram da je to nezdrava sredina, za ma koje dete i da ono jednostavno ne moze u takvoj situaciji da ima normalan zivot.

    Ali nazalost,kad procitam ovo sto je joksi napisala, koja nema jos ni dvadeset godina, ne mogu da se ne zapitam,kuda ide ovaj svet.
    Pobiti nekog samo zato sto je drugaciji i sto se ne uklapa u sablon
    Poruku je izmenio Morpheus, 27.07.2010 u 01:14

  10. #385

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Pobiti nekog samo zato sto je drugaciji i sto se ne uklapa u sablon
    Hocesh da kazesh da je shablon ovo sto zivi ostalih 97% populacije?

  11. #386

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Samo zato sto su homoseksualci, treba ih pobiti?
    Jake reci i los nacin razmisljanja.



    Iskreno,jednom davno,mislim da sam tek krenula u srednju skolu, saznala sam da se poznanica,koju znam citav zivot, okrenuta istom polu.
    Nije mi bilo cudno.
    Jer uvek se sisala i oblacila kao muskarac, druzila se iskljucivo sa muskarcima, vecito sa njima jedina igrala fudbal i kosarku.
    I mnogo toga jos.
    Onda za svoje punoletstvo, objavi roditeljima,ono sto su i oni verovatno slutili.
    Otac ju je toliko isprebijao, da je zavrsila u bolnici.
    Onda,joj je postavio ultimatum, ili ces naci nekog, udati se i radjati decu ili cu te se odreci preko novina.
    I fakat je, sto se nije salio.
    I udala se ona, za tipa dvadeset godina starijeg od nje.
    I sa njim otisla u Kanadu.
    I nije mu decu radjala,vec je sebi nasla devojku sa kojom zivi vec godinama.

    A otac ... pomirio se sa tim da umesto dva sina i cerku, ima tri sina.

    Sad, komsiluk se zgrazava, svaki put kad dodje.
    Jer ona i dalje fura svoj fazon, svesna onog, ko je i sta je.
    Meni, nit' prija,nit' smeta.
    Njen izbor.
    Svako ima pravo da prozivi ovaj zivot, kako on hoce.
    Jer njegov je i moze mu se.
    Ne smetaju mi dok god ne insistiranju na javnom paradiranju i ko zna cemu jos.
    Dok god im drzava Srbija ne dozvoli da usvajaju decu, jer smatram da je to nezdrava sredina, za ma koje dete i da ono jednostavno ne moze u takvoj situaciji da ima normalan zivot.

    Ali nazalost,kad procitam ovo sto je joksi napisala, koja nema jos ni dvadeset godina, ne mogu da se ne zapitam,kuda ide ovaj svet.
    Pobiti nekog samo zato sto je drugaciji i sto se ne uklapa u sablon
    Zanima me da li bi isto ovako mislila kad bi ti sin doveo zeta u kutju,ili mozhda tjerka snaju ?
    Verovatno ne bi...Zamisli da unuke koje godinama ishchekujesh ne dobijesh jer su ti deca oprdeljenja za isti pol...zar to nije uzhas ?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #387

    Odgovor: Homoseksualnost

    Za svaki poremecaj postoji lechenje, naravno za one koji zele da se leche, oni koji ne zele jednostavno neka ne smaraju nas normalne(sto se toga tiche) da je to ''opredeljenje''.
    Kad procitam ovo stvarno ostanem bez reci.
    Aj molim te pojasni mi kako se to leci, posto kazes da postoji lecenje.
    I po cemu smo mi to normalni i OK a oni su nenormalni i bolesni.
    Samo zato sto smo strejt?

    To sto je neko drugaciji je njegova stvar i njegovo pravo da zivi kako zeli.
    Dok ne prelazi granice razuma i dok ne postaje degutatno - mislim kad nisu upletena ne daj boze deca i sl.
    Imam u svojoj blizini covek koji je gej.
    Niti me ugrozava, niti mi cini nesto lose.
    Kao prijatelj je OK.

    I uvek kazem - dok njega ne zanima s kim ja spavam, pa da to koristi kao uslov za nase prijateljstvo, isto i mene ne zanima s kim on spava.
    I ne sudim mu.


  13. #388

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me da li bi isto ovako mislila kad bi ti sin doveo zeta u kutju,ili mozhda tjerka snaju ?
    Verovatno ne bi...Zamisli da unuke koje godinama ishchekujesh ne dobijesh jer su ti deca oprdeljenja za isti pol...zar to nije uzhas ?
    Zar opet o drugim ljudima? Drugi ljudi imaju pravo na mišljenje i tu se priča završava. Evo, ja da ti odgovorim. Ne bih smatrao užasnim da mi sin/ćerka kaže tako nešto. Ako je to put koji je on/ona izabrao/la, koji sam ja prokleti faktor da se u tu odluku mešam? Ne bi mi bilo svejedno, ali ne bih ni preduzimao nikakve mere povodom toga.

  14. #389

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me da li bi isto ovako mislila kad bi ti sin doveo zeta u kutju,ili mozhda tjerka snaju ?
    Verovatno ne bi...Zamisli da unuke koje godinama ishchekujesh ne dobijesh jer su ti deca oprdeljenja za isti pol...zar to nije uzhas ?
    Čekaj dete, da te nešto priupitam. Nešto nisam siguran da sam baš sve razumeo.

    Hajde sada ti pretpostavi da imaš dete i da ti za još toliko godina, koliko ih ti sada imaš, sin dovede kući dečka.

    Da li iz tvog dosadašnjeg pisanja proizilazi da bi ti tvog sina po kratkom postupku, metak u čelo?
    Jesi li baš sigurna u to?

    __________________

    Sine jediniiiii
    Vragolane mojjjjjjjj.....

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #390

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Hocesh da kazesh da je shablon ovo sto zivi ostalih 97% populacije?
    Ili ti hoces da kazes, da treba pobiti sve homoseksualce?
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me da li bi isto ovako mislila kad bi ti sin doveo zeta u kutju,ili mozhda tjerka snaju ?
    Verovatno ne bi...Zamisli da unuke koje godinama ishchekujesh ne dobijesh jer su ti deca oprdeljenja za isti pol...zar to nije uzhas ?
    A zamisli ti da moja deca ne mogu da imaju decu?
    I sta onda?

    Zar to nije uzas?
    Mislim, glup nacin razmisljanja.
    Ne, verovatno mi ne bilo svejedno.
    I ne bih bila presrecna.
    Ali isto tako znam da ih ne bi ubila, odrekla ih se preko novina ili slicno.
    Poruku je izmenio bellissima, 27.07.2010 u 03:05

Strana 26 od 30 PrvaPrva ... 162425262728 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •