Homoseksualnost - Strana 11

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 11 od 30 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 450
  1. #151

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Bog (ili ako vise volite Majka priroda) je svakom zivom bicu odredila mesto i svrhu. Nekim cudom je jedna zver - covek "zavladao" svim zivim bicima. Umesto da se ponasa kako se hiljade godina ponasao (i ova nasa planeta je trajala) on je poceo da izmislja nacine da zivi drugacije ("drugacije" koje je suprotno od uobicajenog naziva se "devijantno ponasanje"). Jedno od devijantnih ponasanja je i homo/hetero seksualizam.
    I reche PeroM neka bude svetlost.
    Hiljadama godina kao shto znamo omosi postoje, niko ih nije izmislio juche samo shto smo mi juche pocheli da chitamo u nivinama o tome jer ih do juche nismo imali.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Kako bi reagovao Vojvodjanski paor da vidi musko priplodno svinjce (nerast) da "skoci" na drugog. Odmah bi ga pretvorio u kobasice da mu ne bi "pokvario" rasu. Jer po paoru, "nerastu ocigledno,sve mozdane celije ne stoje na svom mestu".

    Vojvodjansko paorski nachin razmishljanja je ideal i olichenje savremenog drushtva u kojem se ljudska prava i prava pojedinca poshtuu preko svake mere. Aham.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Pitajte ga da li bi zvao veterinara da ga "leci" od te bolesti.
    Zivot je okrutan. Jos od nastanka sveta, krda odbacuju one jedinke "sa kojima nesto nije u savrsenom redu". Samo idealne i savrsene jedinke imaju sansu da daju idealan i savrsen porod. Porod - nastavak vrste je jedina "obaveza" zivog bica i svaka jedinka se podsvesno tako i ponasa. Da ne navodim primere.
    Ahaaaaa...tu smo. Eto nama svrhe. Oduvek smo se pitali shta nam je cilj. Da se mnozzimo. BOG JE TAKO REKAO. A zzene bez feredza su maksimalni domet civilizovanosti koji smo sebi dozvolili. BOG JE VELIKI. BOG JE JEDAN... BOG VOLI MENE A MRZI MOJE NEPRIJATELJE...I PEDERE..

    ..nemojte ljudi ko BOGA vas molim...

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Dokaz da je priroda "savrsena u tome" je taj da je opstala hiljade godina. Do poremecaja (citaj unistenja) je doslo samo tamo gde se pojavio covek (citaj po celoj planeti).
    Zakon evolucije, odredjuje kakvi primerci che ostaviti trajniji tragu genetskom zapisu vrste. Zakoni evolucije kazzu i da jedinka orjentisana ka istome polu neche ostaviti potomstvo. Zakoni evolucije otpisuju slabe i nemochne takodje. Kakve josh paralele mozzemo izvuchi iz zakona evolucije a koji nas u stvari podsechaju da zakon jacheg i zakon vechine koji vlada u prirodi nije odlika civilizovanog drushtva. Sushtinski jeste. Ali konkretno, zzivot nam se ne zasniva na tome ako smo iole ljudi.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Na vama je da se postavite prema tom "problemu".
    1. po zakonu prirode
    2. ignorisanje
    3. po nauci koja svaki cas opovrgava samu sebe
    4. po trendu u svetu
    Na nama je da otvorimo ochi skontamo da se svet ne pruzza do Bajmoka, i da civilizacija, zzivot i razmishljanje podrazumeva mnogo vishe opcija od ovih chetiri koje ima neki vojvodjanski paor. Paor je praktichan, tachno. Paor zna shta mu je direktno korisno ili ne, i ne petlja se u ono u shta se ne razume. O svom delu sveta poseduje znanje, a van salasha su ale i bauci... To ne znachi da poseduje mudrost koja che mi rechi da li da ignorishem, podcenjujem ili omalovazzavam nekog homoseksualca koga chu mozzda igrom sluchaja upoznati i za koga che se ispostaviti da je sasvim normalan chovek. Ili se ispostavi za nekom mog najboljeg ortaka koga znam godinama da je gej. EEEJ.. i sad chu da bacim sve godime prijteljstva jer dche to da mi promeni sliku o njemu .. bah...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 04.07.2007 u 00:28

  2. #152

    Odgovor: Gay sex

    Citat ekatarina kaže: Pogledaj poruku


    Не капирам твој закључак из целе приче. Какве везе има нечија стручност са ставом о хомосексуалности.
    Pa i sama kažeš, doza sebičluka. I krajnosti. I osuđivanja. Ne dopadaju mi se takvi medicinari. Susretali smo se

    И да...срамотна ми је чињеница, мени као човеку, да се толики новац троши у сврхе промовисања хомосексуалних права, организовања парада, скупова,плаћања разних пројеката... док људи широм света умиру ..што од глади, што од зиме... Значи сад ћемо трошити и трошити силне новце ради беса, а болети нас брига за неке којима је до свега само им није до секса.
    I meni je sramotna činjenica da se popločava Hram Svetog Save dok se zatvaraju narodne kuhinje. Ali kakve veze ima nečije seksualno opredeljenje sa ratovima, gladovanjem i smrzavanjem? Ti misliš da su pokretači humanitarnih akcija, dobrotvori i samarićani samo hetero?

    Nisam ja neki borac za homoseksualna prava. Borac sam za ljudska prava. A oni su ljudi.

    И кога би нормалног у овом свету било брига за то, поред огромних горућих проблема.
    Evo, ja se nadam da, si pošto si uvidela goruće probleme, i pošto si normalna, odnela nešto za Crveni Krst ili dala prilog za narodnu kuhinju. To je lepo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #153

    Odgovor: Homoseksualnost

    Možda i poznajem nekog homoseksualne opredeljenosti, a da to ne znam. Ne sa sigurnošću, mogu samo da nagađam.
    Naučena sam da nije lepo zagledati u tuđ džep, tuđ novčanik i tuđ krevet, pa se toga i držim. Ljude koje upoznajem ne pitam za njihovu seksualnu opredeljenost, procenjujem ih po nekim drugim kvalitetima, za mene bitnim.
    Ne znam zašto su pojedini homoseksualci to što jesu niti me to preterano zanima.
    Da li bi se osećala ugroženom da me startuje frajer za kog nisam zainteresovana? Ne bih. Ili da li se muškarac oseća ugroženim ako ga startuje žena za koju on nije zainteresovan? Ne verujem. Ne vidim zašto bi se osećali ugroženim da nas startuje neko drugačije seksualne opredeljenosti do god se prihvata ono: nisam zainteresovan/a.
    Na gay-paradama ljudi traže svoja prava. Oni kao i svi drugi koji nam blokiraju saobraćajnice, samo što se drugima to pravda jer su im to ustavom zagarantovana prava.
    Lično, ne vidim zašto se ne bi dozvolili gay brakovi. Njihov život, njihova stvar.
    A usvajanje dece? Ne, to im ne bi dozvolila.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #154

    Odgovor: Homoseksualnost

    Apsolutno ne vidim svrhu rasprave u vezi toga da li je neko gay, hetero, metro, bi ili sta vec...Kao sto ja ne idem po ulici i ne pricam sta sam sinoc radila u svom stanu, u svom krevetu, tako isto ne ocekujem da mi ljudi govore sta su ili nisu po svojoj seksualnoj opredeljenosti...predrasuda i streotipa mi je pun tavan, kao i laznog morala. Tako da po nekom mom misljenju, svako bi trebao da vodi brigu o svom privatnom zivotu a ne da razglaba o tudjem.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  5. #155

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Lično, ne vidim zašto se ne bi dozvolili gay brakovi. Njihov život, njihova stvar.
    Znaš šta kažu oni koji im ne dozvoljavaju? Da je to lukav način da sutra traže dete kao i svaki drugi bračni par.

    Apsolutno ne vidim svrhu rasprave u vezi toga da li je neko gay, hetero, metro, bi ili sta vec...
    Kako ne vidiš? Pa ovde je bolje biti ratni zločinac i kriminalac nego gay. To je valjda "normalnije". Drugo, ljudi najčešće neće da naprave razliku između pedofila i homića. Večita priča o tome da će neko da im ugrozi ili natrti dete ili dete to gleda valjda pa će onda da bude peder ili lezbejka. Evo ja gledala ceo život. Mama je decenijama radila sa pederom. Nosio je prstenje, sadio muškatle, voleo svog "prijatelja" o kom je stalno pričao sa onima sa kojima je mogao, trpeo zajebavanje u firmi i lepljenje uložaka na fotelju kad dođe na posao, i strašno se radovao kad ja dođem kod mame na posao. Baš me voleo. I mene i moju braću. I moju mamu. I gle, svi smo hetero. Na žalost, preminuo je, i tada je bio dosta stariji od mame. I nije ostavio potomstvo, ali eto, ja ga se sećam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #156

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno ne vidim svrhu rasprave u vezi toga da li je neko gay, hetero, metro, bi ili sta vec...Kao sto ja ne idem po ulici i ne pricam sta sam sinoc radila u svom stanu, u svom krevetu, tako isto ne ocekujem da mi ljudi govore sta su ili nisu po svojoj seksualnoj opredeljenosti...

    sve je receno kratko i jasno
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #157

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    I reche PeroM neka bude svetlost.

    ...
    Izvini HLEBmaster ako sam te izbacio iz takta. Citajuci postove video sam da nedostaje jos samo ovaj pogled na tu pojavu. Ti ocigledno nisi shvatio sta sam hteo da kazem, jer si citao reci a ne njihov ukupni smisao. Odredio si se prema meni krajnje nekorektno (najverovatnije na osnovu mojih prethodnih postova u drugim temama). Ja nisam nijednom recju izrekao neistinu tj. samo sam povukao paralelu izmedju prirode i nas (ljudi) sa jasnom naznakom koliko smo daleko otisli od prirode.
    Seksualnost je stvar pojedinca.
    Dijametralno suprotno ponasanje od uobicajenog je devijacija.

    A sto se tice tvoje opaske na porod samo cu reci: "Nobles" nas je dovde i doveo pa sad imamo negativnu stopu nataliteta i preti nam izumiranje (kao i dinosaurusima, mozda su i oni bili pomodari tj. u trendu)
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  8. #158

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Izvini HLEBmaster ako sam te izbacio iz takta.

    A sto se tice tvoje opaske na porod samo cu reci: "Nobles" nas je dovde i doveo pa sad imamo negativnu stopu nataliteta i preti nam izumiranje (kao i dinosaurusima, mozda su i oni bili pomodari tj. u trendu)
    Nisi, nije mi chak ni reakcija trebala biti lichna kako je ispala. U svakom sluchaju, neko ko mi je ovako odgovorio na ono, zasluzuje apolodzajz Mozzda zato shto chesto chujem bash to gledishte, i odreagujem na prvu..
    Ne znam dal je nobles pa i pederastija kao nekakav nobles to shto je uticalo na natalitet, .... Chinjenica je, shto bi neko rekao da su nashe bake imale po desetoro dece... Jeste, ali vremena su se promenila, mi smo se promenili, ochekujemo od zzivota neke bolje uslove... Mozzda nametnute potrebe, mozzda ne....

    Neke porodice othrane na desetine dece, tudje, a u proseku kao da nemamo volje ni za ono jedno...

    No vrnimo se na temu. ..A da.. sve sam rekao

  9. #159

    Odgovor: Gay sex

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa i sama kažeš, doza sebičluka. I krajnosti. I osuđivanja. Ne dopadaju mi se takvi medicinari. Susretali smo se



    I meni je sramotna činjenica da se popločava Hram Svetog Save dok se zatvaraju narodne kuhinje. Ali kakve veze ima nečije seksualno opredeljenje sa ratovima, gladovanjem i smrzavanjem? Ti misliš da su pokretači humanitarnih akcija, dobrotvori i samarićani samo hetero?

    Nisam ja neki borac za homoseksualna prava. Borac sam za ljudska prava. A oni su ljudi.



    Evo, ja se nadam da, si pošto si uvidela goruće probleme, i pošto si normalna, odnela nešto za Crveni Krst ili dala prilog za narodnu kuhinju. To je lepo.
    pričamo o različitim stvarima

  10. #160

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ma jok, pričamo o istim stvarima. Ja samo ne drhtim nad nečim što se nalazi na sajtu studenata medicine samo zato što je to na sajtu studenata medicine. Umem da čitam i rasuđujem, a Boga mi i poznajem medicinu. Baš smo bliski
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #161

    Odgovor: Gay sex

    Pa i sama kažeš, doza sebičluka. I krajnosti. I osuđivanja. Ne dopadaju mi se takvi medicinari. Susretali smo se
    то што се теби не свиђају и даље не говори ништа против стручности тих људи

    I meni je sramotna činjenica da se popločava Hram Svetog Save dok se zatvaraju narodne kuhinje.
    ето нас две

    Ali kakve veze ima nečije seksualno opredeljenje sa ratovima, gladovanjem i smrzavanjem? Ti misliš da su pokretači humanitarnih akcija, dobrotvori i samarićani samo hetero?

    Причала сам о новцу утрошеном у те кампање. Сматрам да треба прво средити неке друге ствари и друга права...права људи на живот...и сл. па тек онда причати и о томе.


    Evo, ja se nadam da, si pošto si uvidela goruće probleme, i pošto si normalna, odnela nešto za Crveni Krst ili dala prilog za narodnu kuhinju. To je lepo.


    нема потребе за цинизмом. Надам се да ће то сви схватити и урадити. А не само нас две

  12. #162

    Odgovor: Gay sex

    Citat ekatarina kaže: Pogledaj poruku
    то што се теби не свиђају и даље не говори ништа против стручности тих људи
    Ma naravno, gde sam ja napisala da sam ja neki faktor? A da mi se ne sviđaju, ne sviđaju mi se. I da mi je žao što svako može da leči ljude, žao mi je. Kao i u svakom poslu i u medicini ima onih koji se u njoj nisu baš dobro snašli.

    нема потребе за цинизмом. Надам се да ће то сви схватити и урадити. А не само нас две
    Joj, šta da radim. Volim i cinizam i ironiju i da se sprdam, to je jače od mene. Ne vidim u tome ništa loše. Volim i kad mi neko vrati. Ako ga neko smatra vulgarnim, ili uvredljivim, izvinjavam se, nije moj problem.

    Nego, da se držimo teme.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #163

    Odgovor: Homoseksualnost

    Brate neka se trpaju koliko hoce i neka rade sta hoce to je njihovo ptravo,ali parade im nece proci u Srbiji.Hihove privtne stvari i opreedeljenja su samo njihovi,pa sta bi bilo kada bi napravili skup komana da se javno rokaju.Jer i to normalno i treba da se prezentuje i reklamira.Svako nke radi sta zeli u svom zivotu ali parada pederasa zavrice se tako sto e svaki put dobiti po tamburi.

  14. #164

    12 Odgovor: Homoseksualnost

    Pre nekog vremena bio neki krkan u "piramidi" na Pinku koji je rekao da je homoseksualnost bolest. I niko da mu replicira. Mislim da su naucnici jos sedamdesetih godina odbacili tu tvrdnju.

    A sinoc sam gledao na RTS 1 emisiju Ključ.

    I tu je bio još jedan krkan koji kaže "medju srbima nikada nije bilo pedera, to uvizimo sa zapada".

    Kada bi se zagledali u statistike koliko procenata u svakom drustvu ima homoseksualaca bili bi iznenadjeni. Da postoji stranka homoseksualaca u Srbiji oni bi sigurno prošli cenzus na svim nivoima.

    Sa nekog foruma sam "povukao" klip koji stoji na youtube.com a snimak je napravio national geographic. Emisija je bila o homoseksualnosti medju životinjama. Mislim jeleni, pande, majmuni, delfini, papagaji, zmije, žirafe...

    Da organizujemo negde kod nas Gay paradu gde će građani dovesti svoje kućne ljubimce koji su imali homoseksualnih iskustava.


    Savone kaže:
    Brate neka se trpaju koliko hoce i neka rade sta hoce to je njihovo ptravo,ali parade im nece proci u Srbiji.Hihove privtne stvari i opreedeljenja su samo njihovi,pa sta bi bilo kada bi napravili skup komana da se javno rokaju.Jer i to normalno i treba da se prezentuje i reklamira.Svako nke radi sta zeli u svom zivotu ali parada pederasa zavrice se tako sto e svaki put dobiti po tamburi.
    Ja poznajem nekoliko homoseksualaca a za neke "sumnjam" da jesu. Ama baš ništa protiv. To je tvoje opredeljenje i meni ne smeta. U tri slučaja, ni poznanici a ni prijatelji su me ipak "startovala". U jednom nisam ni bio svestan nego su mi pričali da sam bio "startovan". LOL

    Nisam nešto preterano upoznat sa njihovim organizacijama, programima i za šta se sve zalažu ali ovako kao posmatrač mislim... ne znam šta da kažem... sem da se bore za neka elementarna prava. Dvoje ljudi se vole a ne mogu da idu ulicom i da se drže za ruke ili poljube na javnom mestu.

    Evo jednog primera koji znam pa vi recite šta mislite.

    Čoveka je odbacila cela porodica zato što je homoseksualac. Živeo je sa svojim partnerom decenijama dok nije umro. Njegov partner nije imao pravo da nasledi njegovu imovinu ali se zato javila porodica. Mislim da je to samo jedan od razloga zašto se zalažu za legalizovanje bračnih zajednica između osoba istog pola.
    Poruku je izmenio SQUAW, 25.07.2007 u 12:24 Razlog: spojene poruke

  15. #165

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Živeo je sa svojim partnerom decenijama dok nije umro. Njegov partner nije imao pravo da nasledi njegovu imovinu ali se zato javila porodica. Mislim da je to samo jedan od razloga zašto se zalažu za legalizovanje bračnih zajednica između osoba istog pola.
    A za cega sluzi testament?
    Legalizacija braka, pa pravo na usvajanje dece, pa sta bi jos hteli. Zamislite ako bi dva takva kretena usvojili decaka. Kolika je verovatnoca da on ne bi bio peder.
    Onda po toj analogiji bi trebalo da omogucimo i pravo braka "ljubiteljima zivotinja". Ide covek ulicom, pored njega koza, i ti ga sretnes, a on kaze "Da te upoznam, ovo je moja supruga, uzeli smo se pre nedelju dana". Ti kazes "Cestitam", a ona "Be ee ee".
    Postoji ono sto je normalno, a postoji i ono sto nije. E sad, ako mnogo ljudi radi nenormalne stvari one su i dalje nenormalne. Masovnost tih nenormalnih pojava je znak da nesto nije u redu sa drustvom, a ne sa samom pojavom. Masovnost ubijanja zenske dece u Indiji, pa zar Indija treba da donese zakon po kome treba da to legalizuje?

    Koliko li je bezgranicna ljudska glupost?
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

Strana 11 od 30 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •