Homoseksualnost

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 450

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #12

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Bog (ili ako vise volite Majka priroda) je svakom zivom bicu odredila mesto i svrhu. Nekim cudom je jedna zver - covek "zavladao" svim zivim bicima. Umesto da se ponasa kako se hiljade godina ponasao (i ova nasa planeta je trajala) on je poceo da izmislja nacine da zivi drugacije ("drugacije" koje je suprotno od uobicajenog naziva se "devijantno ponasanje"). Jedno od devijantnih ponasanja je i homo/hetero seksualizam.
    I reche PeroM neka bude svetlost.
    Hiljadama godina kao shto znamo omosi postoje, niko ih nije izmislio juche samo shto smo mi juche pocheli da chitamo u nivinama o tome jer ih do juche nismo imali.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Kako bi reagovao Vojvodjanski paor da vidi musko priplodno svinjce (nerast) da "skoci" na drugog. Odmah bi ga pretvorio u kobasice da mu ne bi "pokvario" rasu. Jer po paoru, "nerastu ocigledno,sve mozdane celije ne stoje na svom mestu".

    Vojvodjansko paorski nachin razmishljanja je ideal i olichenje savremenog drushtva u kojem se ljudska prava i prava pojedinca poshtuu preko svake mere. Aham.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Pitajte ga da li bi zvao veterinara da ga "leci" od te bolesti.
    Zivot je okrutan. Jos od nastanka sveta, krda odbacuju one jedinke "sa kojima nesto nije u savrsenom redu". Samo idealne i savrsene jedinke imaju sansu da daju idealan i savrsen porod. Porod - nastavak vrste je jedina "obaveza" zivog bica i svaka jedinka se podsvesno tako i ponasa. Da ne navodim primere.
    Ahaaaaa...tu smo. Eto nama svrhe. Oduvek smo se pitali shta nam je cilj. Da se mnozzimo. BOG JE TAKO REKAO. A zzene bez feredza su maksimalni domet civilizovanosti koji smo sebi dozvolili. BOG JE VELIKI. BOG JE JEDAN... BOG VOLI MENE A MRZI MOJE NEPRIJATELJE...I PEDERE..

    ..nemojte ljudi ko BOGA vas molim...

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Dokaz da je priroda "savrsena u tome" je taj da je opstala hiljade godina. Do poremecaja (citaj unistenja) je doslo samo tamo gde se pojavio covek (citaj po celoj planeti).
    Zakon evolucije, odredjuje kakvi primerci che ostaviti trajniji tragu genetskom zapisu vrste. Zakoni evolucije kazzu i da jedinka orjentisana ka istome polu neche ostaviti potomstvo. Zakoni evolucije otpisuju slabe i nemochne takodje. Kakve josh paralele mozzemo izvuchi iz zakona evolucije a koji nas u stvari podsechaju da zakon jacheg i zakon vechine koji vlada u prirodi nije odlika civilizovanog drushtva. Sushtinski jeste. Ali konkretno, zzivot nam se ne zasniva na tome ako smo iole ljudi.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Na vama je da se postavite prema tom "problemu".
    1. po zakonu prirode
    2. ignorisanje
    3. po nauci koja svaki cas opovrgava samu sebe
    4. po trendu u svetu
    Na nama je da otvorimo ochi skontamo da se svet ne pruzza do Bajmoka, i da civilizacija, zzivot i razmishljanje podrazumeva mnogo vishe opcija od ovih chetiri koje ima neki vojvodjanski paor. Paor je praktichan, tachno. Paor zna shta mu je direktno korisno ili ne, i ne petlja se u ono u shta se ne razume. O svom delu sveta poseduje znanje, a van salasha su ale i bauci... To ne znachi da poseduje mudrost koja che mi rechi da li da ignorishem, podcenjujem ili omalovazzavam nekog homoseksualca koga chu mozzda igrom sluchaja upoznati i za koga che se ispostaviti da je sasvim normalan chovek. Ili se ispostavi za nekom mog najboljeg ortaka koga znam godinama da je gej. EEEJ.. i sad chu da bacim sve godime prijteljstva jer dche to da mi promeni sliku o njemu .. bah...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 04.07.2007 u 00:28

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •