Homoseksualnost - Strana 15

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 15 od 30 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 450
  1. #211

    Odgovor: Homoseksualnost

    A shta ako i pored svog psihijatrijskog lechenja, hipotetichki sin i dalje ima homoseksualne sklonosti? Ili tjerka, kad smo vetj kod toga... Obichno svi skachu sin, sin, sin... Postoji i zhenski homoseksualizam... Elem.. Shta ako i posle recimo 3 godine terapije, potomak i dalje ima homoseksualne sklonosti? Shta onda? Zatvoriti ga u neku instituciju? Isterati to iz njega batinama? Nakljukati ga nekim lekovima? Interesuje me zaista to, kako bi to izgledalo...

    Nisam nigde smoninjao patrijarhat, mada je za mene to ipak malo retogradno... Patrijarhat pretpostavlja da je mushkarac superijorniji od zhene, i postavlja njega u centar pazhnje, glava kutje, ovo-ono, znamo svi iz istorije kako to ide, patrijarhat, matrijarhat... Oba su bez veze...

    Homoseksualci nisu poshteni? Oni ne poshtuju roditelje i starije?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #212

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Nedaj Bože da je homoseksualac, za sada nije!
    Po čemu je patrijahalno vaspitanje nazadno, koje su to odrednice u tom načinu vaspitanja nazadne? Dali je to što treba poštovati roditelje i starije, dali je to što treba biti normalan i pošten u svakom pogledu itd...?
    ne,sve navedeno je sasvim u redu
    ali nije u redu uciti decu da ne prihvataju razlicitost drugih ljudi,da ne budu tolerantni prema drugima,da je sve nerazumljivo obavezno i lose i neprihvatljivo,i tako dalje i tako dalje.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #213

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ako je ovo bacanje prašine u oči da bi se skrenula pažnja sa glavne teme, neka prihvatiću! Ali neću prihvatiti da je homoseksualnost sloboda izražavanja normalnih ponašanja u društvu. Mnogi znaju ali neće da prihvate razumljivo, razložno mišljenje zasnovano na prirodnim zakonima, i onda demagoški pokušavaju da skrenu pažnju sa bitnog momenta: šta je normalno a šta je devijantno, a sve što je devijantno je i bolesno. Pa ako nemogu da jednim normalnim putem objasnim zašto je homoseksualizam bolest, onda moram da idem i na neke komparacije koje nisu adekvatne, da bi otreznile one usijane.
    I opet moram da budem vrlo, vrlo jednostavan, ako nekome nije jasno neka stane pred ogledalo go, ili nag, pa neka se pogleda i zapita zašto je on rođen, stvoren ili evoluirao u takv pol i izgled, a suprotni pol u savim drugačiji, pa ako nezna u smislu polnosti, zašto je to tako neka pita zašto i kao to služi, odgovoriće mu neko!
    ...kad god stanem nag ispred ogledala...prvo se par sati divim svome telu...onda mi padne na pamet...jbt,sto bih kresnuo sam sebe...
    ...morribe...vodi me u ludaru...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #214

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Nedaj Bože da je homoseksualac, za sada nije!

    Ako bi mi došlo do svesti kao roditelju koji nije pravilno vaspitavao onako kako treba, onda bih se ja prvi podvrgao lečenju jer sam dozvolio da se to dogodi. A kako, pa to je stvar pshijatrije.

    A što se tiče amova retrogradnog patrijahalnog duštva, opet neozbiljno i laičko-navijački. Po čemu je patrijahalno vaspitanje nazadno, koje su to odrednice u tom načinu vaspitanja nazadne? Dali je to što treba poštovati roditelje i starije, dali je to što treba biti normalan i pošten u svakom pogledu itd...?
    Eto...a lecenje od svih dali-ja, nedaj-a, to nije bitno, a? Daj da prvo krenemo sa lecenjem nas samih, i to od najsitnijih detalja, kao sto je npr. pravopis, pa cemo se mnogo lakse izboriti i sa tom posasti zvanom homoseksualizam ...

    ...moram da se vratim i na jedan od tvojih ranijih postova gde tvrdis da porast broja homoseksualaca ima veze sa novcem i kapitalizmom sto je apsolutno netacno. Probalo se sve i svasta i vekovima unazad, a vidim ni vrli vladika Pahomije se nije ustezao da pokusa da proba one jadne klince...a covek je sveto lice, gle cuda?! Da ne pricam o dragim katolickim svecenicima od kojih su, brat bratu, bar polovina pederi.

    Homoseksualci mi ne smetaju dok nemam direktne veze sa njima. Iskreno, mislim da bas ne moraju da se drze za rucice i setaju Knezom, ali isto tako mislim da je pravo svakog coveka da spava sa kim god hoce. Dalje, siguran sam da ne bih voleo da mi klinci budu homoseksualci i ne znam kako bih se ponasao u tom slucaju. Ali jedno znam: ne bih mogao da ih izlecim, nikako.

    Za kraj, citiracu jednog od najboljih fudbalera sveta Dijega Armanda Maradonu: "Voleo bih da su svi muskarci na svetu pederi, u tom slucaju bi sve zene bile moje".


  5. #215

    Odgovor: Homoseksualnost

    Zatečeno ili nastalo stanje bolesti nastoji se da primenom određene terapije stopira dalji razvoj i posle toga ide se na terapiju prema izlečenju, ako je moguće. Ako nije moguće izlečenje sa postojećim saznanjima i odgovarajućom terapijom, onda se pokušava stopirati dalji razvoj bolesti, i preduzimaju se sve mere da se bolest ne proširi na druge. Postupanje prema obolelim osobama je vrlo važno, sa maksimalnom pažnjom i tolerancijom, ujedno i sa shvatanjem problema bolesti.

    Pisanje o amovima patrijahalnog vaspitanja se odnosilo na post Isahara.
    In vinas veritas

  6. #216

    Odgovor: Homoseksualnost

    Aha.... A kako tje to hipotetichki sin mene da zarazi tom uzhasnom boljkom? Rukovatjemo se, i onda tju ja odjednom osetiti neodoljivu zhelju da spavam sa njim? Ili treba malo vremena da prodje pa da osetim posledice infekcije homoseksualizmom?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  7. #217

    Odgovor: Homoseksualnost

    13. februar 2007. | Mondo

    Sve što niste znali o ljubavi kod životinja

    Iako većina ljudi smatra da je homoseksualnost isključivo "ljudska tvorevina", najnovija bihejvioristička istraživanja u SAD su pokazala da sklonost prema istom polu ima i oko 500 životinjskih vrsta. Takodje istraživanje je pokazalo da su životinje sklone masturbaciji i oralnom seksu!

    Prema ovom istraživanju, majmuni čimpanze su u seksu najsličnije ljudima i sve probleme rešavaju "odlaskom u krevet", (zvuči poznato?) s tom razlikom što su gotovo svi pripadnici ove vrste (njih čak 66 odsto) biseksualci! Jedino ne upražnjavaju seks sa majkom!

    Najneverovatniji primer homoseksualizma kod životinja je američki bizon, koji češće ima sklonosti prema istom, nego prema suprotnom polu. Ženke se pare jednom godišnje, dok mužjaci, posebno oni mladji, svoje potrebe zadovoljavaju i po nekoliko puta dnevno.

    Takodje, mužjaci delfina su biseksualci koji najčešće upražnjavaju oralni seks, a osim ovih, primera ima i medju žirafama, antilopama, crnim labudovima iz Australije, jelenima, morževima itd.

    Ipak, američkim naučnicima je najinteresantniji "petao sa stene" (lat. Rupicola rupicola) koji živi u planinama Južne Amerike. Skoro 40 odsto mužjaka ovih ptica je isključivo homoseksualne orijentacije. Inače, mali broj ovih petlova se pari sa ženkama.





    e sad...ko je ovde pogresio? Roditelji? Pogresno vaspitanje? Teska bolest?


    ne,ne......sve je to priroda,dragi moji.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #218

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Zatečeno ili nastalo stanje bolesti nastoji se da primenom određene terapije stopira dalji razvoj i posle toga ide se na terapiju prema izlečenju, ako je moguće. Ako nije moguće izlečenje sa postojećim saznanjima i odgovarajućom terapijom, onda se pokušava stopirati dalji razvoj bolesti, i preduzimaju se sve mere da se bolest ne proširi na druge. Postupanje prema obolelim osobama je vrlo važno, sa maksimalnom pažnjom i tolerancijom, ujedno i sa shvatanjem problema bolesti.

    Pisanje o amovima patrijahalnog vaspitanja se odnosilo na post Isahara.
    Progoni me neki osecaj da bi ti sinu lepo odsekao kiticu, na taj nacin stopirao dalji razvoj bolesti i sto posto sprecio da je prenese na druge ...normalno, taj akt bi pocinio sa maksimalnom paznjom i tolerancijom ...shvatajuci problem bolesti ....

  9. #219

    Odgovor: Homoseksualnost

    Komšija postaješ bezobrazno nevaspitan, ali neka ima vremena za tebe.
    Pošto ja jedini trenutno branim poziciju da je homoseksualizam bolest, Vaš mobing pokušava da mi dokaže suprotno da je to sloboda opredeljenja i pravo pojedinca da odluči kako će se ponašati u smislu seksualnosti, smatrate da se time ograničavaju lične slobode izbora. Ja nemislim tako, zastupajući mišljenje da je to bolest. Moja generacija se susretala sa raznim tabuima i nerazumevanjem, počev od muzike, oblačenja, duge kose itd. ali tema homoseksualnosti nije modni trend, ili sloboda izražaja i ličnog opredeljenja, homoseksualnost je bolest koju nosi civilizacija i ljudi koji se nisu snašli u njoj, kršeći osnovne postavke bipolarnosti. Homoseksualizam je bolest urbanog.
    In vinas veritas

  10. #220

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ne bi rekao da je homoseksualizam bolest, vise je poremecaj...
    Ali jeste poremecaj i nije normalna pojava...

    Post za homoseksualizam zivotinja je pomalo tendenciozno...
    Da, postoji medju njima, licno sam i video kod pasa ali pas je domaca zivotinja sa mutantnim genima i sto je jos merodavnije za homoseksualizam, sa neprimerenim vlasnicima, kod kojih pas odrasta pod okolnostima koji nisu u skladu sa instinktom copora.

    U divljini je ponekad homoseksualizam ustvari pogresna identifikacija partnera, a ponekad je verovatno pod delovanjem hormona (preterana potreba za seksom sto opet vodi pogresnoj identifikaciji partnera).
    Ono sto je pitanje, da li to rade sve jedinke iste vrste ili samo poneke individue?

    Kod coveka to rade samo individue.

    Na sklonost ka homoseksualizmu umnogome utice porodicna sredina, i mozemo ipak reci da u sredini gde novac vlada, gde se umesto porodice sama licnost postavlja kao univerzalna autonomna celina, pojacano se javlja homoseksualizam, jer uticaj oca i majke na razvoj deteta nisu izbalansirane. Detetu se moze poremetiti seksualni identitet.

    Primetio sam pojavu da vecina biseks zena nema oca ili ima asocialnog oca...
    Slucajnost?

    I postoji jos jedna stvar o kojem ama bas niko ne misli.
    To su hormoni koji uticu na seksualnu zelju i razvoj (gradju) tela. (nisam biolog ne znam bolje da objasnim)
    Cinjenica je da je ljudska populacija porasla. Cinjenica je da zene svojom mokracom izlucuju i polne hormone u okolinu.
    Polne hormone precistaci vode ne eliminisu.
    Da li znate da se u rekama koje teku naseljenim mestima i u primorskim vodama koncentracija zenskih polnih hormona primetna?
    Da li znate da isti ljudski zenski polni hormoni ulaze u lanac prehrane i ulaze u organizam svih nas?
    Da li znate da neke riblje vrste su pred iscezavanjem jer se kod njih ne radjaju individue odredjenog pola (cini mi se muzjaci) jer polni hormon ljudske zenske jedinke prouzrokuje anomalije u hormonkom sistemu te riblje vrste?
    Da li znate da su danasnji muskarci ``zenstvenije`` gradje i cesto su manje maljavi nego recimo pre 100 godina?

    Nedavno sam gledao emisije o Svedskom spaljivanju vestica u srednjem veku.
    Bilo je osuda zbog bluda sa zivotinjama, prevare, itd...
    Ali nije bilo procesa zbog homoseksualizma. To je bila nepoznata pojava...

    Da li znate da se u mnogim patrijarhalnim drustvima donedavno muskarci grlili i ljubili u lice? Zato jer je homoseksualizam bilo nezamislivo i takva vrsta iskazivanja emocija nije nosilo u sebi skrivenu poruku.
    Ako ste gledali stare ruske filmove, znate o cemu pricam. Da li se danas muskarci grle i ljube u Moskvi? Ne, jer bi svi pomislili da su homoseksualci...

    Menjaju se vremena a homoseksualnost se izgleda i uci...
    Znaci predispozicije + sposobnost coveka da uci i imitira (cak podsvesno) mogu voditi do porasta homoseksualnosti.

    Za mene je homoseksualizam strano...
    Da li ce biti nasim unucima strano, pojma nemam... Drustvo ce da odluci o tome...
    Pre nekoliko decenija bilo je nezamislivo ljubiti se na ulici... Danas ljudi vode ljubav u parku na svetlu dana i mnogima je to normalna pojava...

    Vrli novi svet... Ko dozivi, pricat ce!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #221

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi rekao da je homoseksualizam bolest, vise je poremecaj...


    Nedavno sam gledao emisije o Svedskom spaljivanju vestica u srednjem veku.
    Bilo je osuda zbog bluda sa zivotinjama, prevare, itd...
    Ali nije bilo procesa zbog homoseksualizma. To je bila nepoznata pojava...

    Da li znate da se u mnogim patrijarhalnim drustvima donedavno muskarci grlili i ljubili u lice? Zato jer je homoseksualizam bilo nezamislivo i takva vrsta iskazivanja emocija nije nosilo u sebi skrivenu poruku.
    Ako ste gledali stare ruske filmove, znate o cemu pricam. Da li se danas muskarci grle i ljube u Moskvi? Ne, jer bi svi pomislili da su homoseksualci...

    Menjaju se vremena a homoseksualnost se izgleda i uci...
    Znaci predispozicije + sposobnost coveka da uci i imitira (cak podsvesno) mogu voditi do porasta homoseksualnosti.

    Za mene je homoseksualizam strano...
    Da li ce biti nasim unucima strano, pojma nemam... Drustvo ce da odluci o tome...
    Pre nekoliko decenija bilo je nezamislivo ljubiti se na ulici... Danas ljudi vode ljubav u parku na svetlu dana i mnogima je to normalna pojava...

    Vrli novi svet... Ko dozivi, pricat ce!
    Srednjovekovni bogoslovi i pravnici koristili su još jedan termin za one koji "greše protiv prirode", naime sodomit . Latinski hrišćani su podvodili homoseksualno ponašanje pod smrtni greh luxuria, tj. pod "požudu" ili "bludničenje", odredivši ga kao njenu najgoru vrstu i naslovivši ga peccatum contra naturam ili "greh protiv prirode". Postoje tri podvrste takvog greha: ratione generis, ili "po vrsti", što bi podrazumevalo opštenje sa zverima, ratione sexes ili "po polu", to jest sa osobom istog pola i ratione modi, tj. "po načinu", što bi podrazumevalo seks sa osobom suprotnog pola, ali u pogrešan otvor, na bilo koji način koji isključuje začeće, za koje se smatralo da je jedino opravdanje za seksualnu aktivnost.
    (Warren Johansson i William A. Percy,Pederastija u srednjem veku)


    dakle,nije da nije bilo....
    a o tome da je u staroj grckoj bila normalna pojava i drstveno prihvacena necu ni da podsecam...

    dakle...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #222

    Odgovor: Homoseksualnost

    Homoseksualizma je bilo i bice ga.
    To sto ga sad ima vise (bar se o njemu vise govori), ne znaci da sad svi treba da im se prikljucimo jer je trend (seksualna sloboda).
    Trend u citavom svetu je bio i pljuvanje po Srbima, pa su se neki i od Srba prikljucili njima, a tako ce se i prikljuciti po pitanju homoseksualizma. Ti i takvi ne razmisljaju svojom glavom, nego gledaju nacin razmisljanja "naprednog sveta". Te i takve povodljive ja zovem iz miloste "Milkice" (krava sa Milka cokolade).
    U zivotu morate imati crtu. Kod mene homoseksualizam je sa one strane crte.

    Sta odredjuje da li ce neka osoba postati homoseksualac ili ne?
    Geni sigurno nisu, jer otkad je sveta i veka zna se za homoseksualizam. Da su geni u pitanju, odavno bi celo covecanstvo bilo "zarazeno".
    Sami ste rekli da je homoseksualizam "stvar izbora partnera", prema tome, to je bolest "u glavi" a ne u genima.
    Podjimo od pocetka. Dete kada se rodi, usvaja iz okoline norme ponasanja. Kada dodje u doba ispitivanja svog seksualnog aparata, cemu sluzi i kako se koristi, a nema ko da mu to objasni na njemu priihvatljiv nacin, ono eksperimentise. To je ujedno i doba kada pocinje da samostalno donosi odluke, doba bunta, doba dokazivanja, doba saznavanja "stvari odraslih". Tada je najosetljiviji deo covekovog razvoja, a jos ako je okruzenje "nezdravo", eto prilike da se stekne pogresna slika. Ukoliko dete ciji su roditelji bili Japanci odraste u sredini gde ne cuje ni jednu rec Japanskog nego npr. Srpskog, eto nama kosookog "cetnika" (ovo je najdrasticniji primer uticaja okoline na dete). Ako znamo da je seksualnost tabu tema za decu, onda je jasno i da je decija radoznalost po tom pitanju izrazito velika. Prva saznanja koja se steknu uvek imaju najjaci uticaj, a jos ako su pogresna...

    Oni koji su isprva imali normalno a tek kasnije homoseksualno opredeljenje, najcesce se "pravdaju" da u suprotnom polu nisu uzivali i da ih nije privlacio. To su individue koje idu linijom manjeg otpora. Umesto da pronadju resenje, zasto ne mogu da vole i budu voljeni od stane osobe suprotnog pola, oni pronalaze opravdanje (glup covek nadje opravdanje a pametan resenje). Svi oni pricaju istu pricu, a mi smo ti koji u tu pricu treba da poverujemo.
    Muskarac i zena se drasticno razlikuju (zivele razlike). Ko najbolje poznaje potrebe jedne osobe? Pa naravno, osoba istog pola. Tu je u stvari zamka u koju upadaju oni koji ne razmisljaju svojim mozgom nego "alatkom" tj. kojima je telesni uzitak jedino sto im je u zivotu bitno. Zena najbolje zna sta zeni prija, a muskarac muskarcu.
    Ima naravno jos mnogo drugih "tipova" ali ono sto je svima zajednicko, a to je da u njihovim sivim celijama nesto nije spojeno kako treba. Ja smatram da je to bolest. Da li se moze izleciti? Moze. Doduse ....
    Naravno kad nauka uznapreduje sa nanotehnologijom, nanomotorima i sl. sve ce biti moguce, a do tada jedini lek je .... (opet ce HlebMaster da mi prikaci sliku onog sa lopatom).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  13. #223

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    dakle,nije da nije bilo....
    a o tome da je u staroj grckoj bila normalna pojava i drstveno prihvacena necu ni da podsecam...

    dakle...
    Nisam hteo da napomenem grke i rimljane jer kod drugih naroda bas i nije bilo, ba bi se pojavila teza da se homoseksualizam javlja kod razvijenijih civilizacija, sto smatram da nije tacno...

    Osim toga bila je prihvacena muska homoseksualnost ali nije mi poznato za zenski...

    Ajde da problemu pridjemo sa druge strane.
    Samo ljudska vrsta ima polni odnos i u vremenu kada ne zeli osnovati potomstvo. Znaci iskljucimo zivotinje jer ne verujem da je anomalija kod njih homoseksualnost (ne pristupaju seksu svesno, kao covek).
    Kod coveka seks sluzi za odrzavanje veze (porodice). To je najjaca spona koja coveka i zenu drzi zajedno.
    Kakvu socijalnu ulogu bi mogla imati homoseksualnost?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #224

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Komšija postaješ bezobrazno nevaspitan, ali neka ima vremena za tebe.
    Pošto ja jedini trenutno branim poziciju da je homoseksualizam bolest, Vaš mobing pokušava da mi dokaže suprotno da je to sloboda opredeljenja i pravo pojedinca da odluči kako će se ponašati u smislu seksualnosti, smatrate da se time ograničavaju lične slobode izbora. Ja nemislim tako, zastupajući mišljenje da je to bolest. Moja generacija se susretala sa raznim tabuima i nerazumevanjem, počev od muzike, oblačenja, duge kose itd. ali tema homoseksualnosti nije modni trend, ili sloboda izražaja i ličnog opredeljenja, homoseksualnost je bolest koju nosi civilizacija i ljudi koji se nisu snašli u njoj, kršeći osnovne postavke bipolarnosti. Homoseksualizam je bolest urbanog.
    ...e moribe...postoje ti dve vrste pedera...peder kao karakterna osobina i peder kao sexualno poremećen... ...vidim napali te i jedni i drugi... ...ali ne daš se ti, žilav si...

  15. #225

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Zatečeno ili nastalo stanje bolesti nastoji se da primenom određene terapije stopira dalji razvoj i posle toga ide se na terapiju prema izlečenju, ako je moguće. Ako nije moguće izlečenje sa postojećim saznanjima i odgovarajućom terapijom, onda se pokušava stopirati dalji razvoj bolesti, i preduzimaju se sve mere da se bolest ne proširi na druge. Postupanje prema obolelim osobama je vrlo važno, sa maksimalnom pažnjom i tolerancijom, ujedno i sa shvatanjem problema bolesti.
    Ja ne vidim da je iko objasnio ono što sam pitala. Evo, imam još pitanja Kako se leči? Koja je to određena terapija koja stopira dalji razvoj? Koja je to postojeća terapija?

    Ono o zarazi mi je malo smešno i da pitam na šta si mislio. Još mi je smešnije ako je poremećaj, pa će se sad neko zaraziti time što je neko drugi društveno devijantan.

    Kod coveka seks sluzi za odrzavanje veze (porodice). To je najjaca spona koja coveka i zenu drzi zajedno.
    Seks nije jaka spona ako je između muškarca i muškarca ili žene i žene? Onda on ne održava vezu? Jel ti misliš da veza postoji i kod ljudi samo da bi se produžila vrsta? Ili i oni koji ne žele porodicu nisu normalni?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 15 od 30 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •