Homoseksualnost - Strana 7

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 7 od 30 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 450
  1. #91

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Oh, oprosti. Ti im to samo tako tepaš
    He he he...da tepam im...pa oni vole grubu igru...

    Pa otprilike to što je DarkRed naveo je ono što sam ja pokušala da kažem...tj. na ponašanje roditelja i prijatelja...
    Ali ako je reč o široj društvenoj zajednici oni jesu članovi društva ali svakako na osnovu svog seksualnog opredeljenja izdvajaju se...i to negativno...

  2. #92

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    He he he...da tepam im...pa oni vole grubu igru...

    Pa otprilike to što je DarkRed naveo je ono što sam ja pokušala da kažem...tj. na ponašanje roditelja i prijatelja...
    Ali ako je reč o široj društvenoj zajednici oni jesu članovi društva ali svakako na osnovu svog seksualnog opredeljenja izdvajaju se...i to negativno...
    Daj zeno bar jednom argument za ta svoja pisanja... ovako nepotkrepljena ih ravnam s lupetanjima...

    Sta ti uopshte hocesh da kazesh?

    Izdvajaju se negativno? Po chemu?

    Nije poenta samo pisati...Pisanja najceshce trebaju imati i smisao...

    Ubica mekog srca.

  3. #93

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Dark,ovo sto si naveo je ponasanje unutar uze zajednice,porodica ,prijateljstvo a mi pricamo o uzorima u sirem smislu,o uzornim gradjanima na bivou sire drustvene zajednice tako da toj prilog i nema veze
    Dobro, ovaj tekst se odnosi na prijatelje, ali suština se može primeniti i na širu zajednicu. Opet ponavljam: homići nemoraju biti loše osobe, "uzorni građanii" su oni koji plaćaju porez, stvaraju, privređuju, normalno se ophode ka svojoj okolini,... izuzev mogućeg uticaja na seksualnu opredeljenost svog okruženja - što sam ja već nekoliko puta naveo kao neprirodno, izopačeno da nekažem bolesno. Po meni se ne može parcijalno gledati na nekog ko ti je uzor u smislu ličnosti ili osobe čije vrline (i mane) želiš da u određenoj meri dostigneš i prestigneš, prihvatiš ih kao svoje i težiš da živiš na način kao taj uzor (delimično ga oponašaš) kako bi uspeo u životu.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #94

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, ovaj tekst se odnosi na prijatelje, ali suština se može primeniti i na širu zajednicu. Opet ponavljam: homići nemoraju biti loše osobe, "uzorni građanii" su oni koji plaćaju porez, stvaraju, privređuju, normalno se ophode ka svojoj okolini,... izuzev mogućeg uticaja na seksualnu opredeljenost svog okruženja - što sam ja već nekoliko puta naveo kao neprirodno, izopačeno da nekažem bolesno. Po meni se ne može parcijalno gledati na nekog ko ti je uzor u smislu ličnosti ili osobe čije vrline (i mane) želiš da u određenoj meri dostigneš i prestigneš, prihvatiš ih kao svoje i težiš da živiš na način kao taj uzor (delimično ga oponašaš) kako bi uspeo u životu.
    Ok,prihvatam tvoj stav,samo nam se razlikuju sada tacke gledista na homoseksulaost kao pojavu...
    Ti mislis da se oni stvaraju uticajima itd,znaci na psihickoj bazi a ja na genetskoj i da niko ne moze da utice na to...
    Btw,i nauka kaze da homoseksualnost nije pojava na psihickoj bazi...
    Ali cini i se da smo nas dvoje to vec raspravili pa nek ostane na ovome
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #95

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Daj zeno bar jednom argument za ta svoja pisanja... ovako nepotkrepljena ih ravnam s lupetanjima...

    Sta ti uopshte hocesh da kazesh?

    Izdvajaju se negativno? Po chemu?

    Nije poenta samo pisati...Pisanja najceshce trebaju imati i smisao...
    ...nije poenta ni samo čitati...treba ponešto i razumeti...

  6. #96

    Odgovor: Homoseksualnost

    Evo ja chitam i nikako da razumem izraz prljavi izrod kao jezik tolerancije i obelezzje uzornosti onog ko termin koristi ...al ajde kao da se nehvatamo za rech...

    Znachi ta veza izmedju uzornosti i seksualne orijentacije je generalno potpuno besmislena.

    Kao i ona konstatacija da che se cherka vratiti kao gay ako je navede drugarica. Da li to znachi da smo svi mi u stvari potencijalni gayevi samo nas okolina drzzi na pravom putu??

    Mrrzznja prema drugachijima, a narochito neagresivnima je obelezzje -zna se kakvog drushtva. A pojedinci sa takvim stavovima doveli bi i Eskime na losh glas a kamo li Balkance...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 21.02.2007 u 15:57

  7. #97

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nije poenta ni samo čitati...treba ponešto i razumeti...
    Opa lave ti opet na ozbiljne temice...

    Mene si citirao ali ne razumem sta "pisac" zeli da mi kaze ovim superioriznim zakljuchkom?

    Mislish da Neuhvatljiva_ ne treba pak ni da vishe cita kako sam joj preporuchila?
    Ma...od volje joj...
    nije moja briga...

    Ubica mekog srca.

  8. #98

    05 Odgovor: Homoseksualnost

    Khm,khm...Saveti ko kako da pise,cita itd. na pp molim Vas

    Tema:Homoseksulanost i Vas stav po tom pitanju

    Hvala!
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #99

    Odgovor: Homoseksualnost

    Glasala za poslednji ponudjeni odgovor. Smetaju mi ako se previse eksponiraju.
    Dakle, mogu da prihvatim i homoseksualne brakove i da se zakonom regulise podela zajednicke imovine, ali nikako ne mogu da prihvatim i podrzim njihovo zalaganje za usvajanjem dece. Eto. Jednostavno ne mogu.

    I jos jedna stvar...autor teme je napisao kako homoseksualni parovi ne mogu da govore o svojoj vezi, ne mogu da idu na veceru u restoran(ovo ne razumem), ne mogu da se ljube na ulici i sta ti ja znam...Pa zar je tako tesko shvatiti da je takva veza neprihvatljiva od okoline?
    Ni ja ne govorim svima sta se desava u mojoj spavacoj sobi niti se svaki cas ljubakam na ulici. Moja privatnost-moja stvar-u mojoj spavacoj sobi (dnevnoj, kuhinji, kupatilu, nebitno)
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #100

    Odgovor: Homoseksualnost

    Uh, nemogu da prihvatim, ma koliko tolerantan bio.To je nesto, radi ilustracije, kao kad osobu koja ne podnosi zmiju, terate da sedi ili se nalazi u njenoj blizini. Ja to ne definisem kao strah nego kao nesto sto nemogu da podnesem, sto ne znaci da ne razumem. Ipak mislim da je to jedan oblik bolesti izazvan odredjenim asimetricnim pojavljivanjem, nastajanjem, muskih i zenskih hormona, i ili izazvan nekim stresnim poremecajem u detinjstvu gde posledice tih dogadjaja se odrazavaju na seksualnost. Treba rascistiti dali je bolest ili nesto drugo. Ako podjem od toga da je bolest, onda se moramo i odnositi prema takvim osobama kao prema svim bolesnima, sa posebnom paznjom, a dali treba dozvoljavati da se ostvaruju neki dalji oblici zajednickog zivljenja, o tome treba dobro razmisliti. Kada kazem dozvoljavati, mislim na legalizaciju.Kod zivotinja homoseksualnost je cesta pojava ali epizodna, a kod ljudi, jednom homic, zauvek homic, pa zasto nam je Bog dao razum.
    U akvaristici ima jedna vrsta ribica gde se desava vrlo interesantna situacija.Kada sticajem okolnosti ostanu samo zenke u akvarijumu, odredjeni broj se transformise u muzjake, i napravi se polna ravnoteza. Nedaj boze to kod ljudi, sta bi se desilo u zenskim internatima, ili u vojnim kasarnama.

  11. #101

    08 Da li treba tuci pedere?

    Molim vas recite mi vase iskreno misljenje na ovu temu. Nisam rasista i ne zelim nasilje samo me interesuje vase miseljenje.

  12. #102

    Odgovor: Da li treba tuci pedere?

    Moje mishljenje je da niko od nas ne sme da tuche nikoga, i ko smo mi da odluchujemo o tome da li ce neko da bude tuchen ili ne, i mislim da se ovakve stvari ne dovode u pitanje uopshte.

    I isto tako mislim da je pitanje neumseno, i ne vidim zashto bi neko sebi ikada postavljao ovakvo pitanje.

    Eto to je moje mishljenje.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #103

    Odgovor: Da li treba tuci pedere?

    Jole nesto si pobrkao.

    Rasisti ne vole ljude druge rase.
    Homofobi ne vole homoseksualce.

    A sto se tice pitanja zasto bi ikog tuko?

    Sta ljudi rade u vlastitoj spavacoj sobi je samo njihova stvar i nicija vise.

  14. #104

    Odgovor: Homoseksualnost

    Super. Samo da razjasnim. Ja sam isto protiv nasilja. Ne interesuje me ko sta radi kod svoje kuce. Nego me interesuje da li uopste podrzavate nasilje nad ljudima suprotnih seksualnih opredeljenja i da li njima treba dati neka drugacija prava od onih koje sad vec imaju kao i svi drugi gradjani.
    I ocena ishoda gay parade u Beogradu 2001. godine.
    Licno protiv sam toga da vrckaju po ulici. Ali ne treba ih zbog toka tuci.

  15. #105

    Odgovor: Da li treba tuci pedere?

    Ne treba nikoga, jer to nije lepo , pa dobro možda nekad nekog , ko pederi, a to su neki čobani budale

Strana 7 od 30 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •