Homoseksualnost - Strana 21

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 21 od 30 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 450
  1. #301

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem..
    drugarice ,mog devetogodisnjeg sina cesto dolaze....udju ko frajle,s torbicama i mobilnim telefonima....slika i prilika svojih majki.....s vrata zagledaju,drze noge prekrstene i sitnim gutljajima srkucu sok
    drugari mog sina ulaze bacajuci dukseve preko kreveta,na pitanje da li su gladni odgovaraju sa "Naravno!",sedaju za sto,jedu,pricaju gluposti i smeju se glasno
    Na pitanje "Gde je taj i taj,ne vidjam ga?",decaci kazu "Pojma nemamo,tu je negde"
    a devojcice ogovaraju poverljivim glasom "Znate,mi se ne druzimo s njim,on je...kako da Vam kazemo....hmm....pa znate...on je ...peder|" i ocekuju podmuklo moju reakciju
    dakle
    devetogodisnjaci su skuzili da je njihov drug iz odeljenja peder...kazu da je poljubio izvesnog M. u usta
    opet,normalno im je da se one drze za ruke dok hodaju ulicom....
    to je jedan bled,krupnook mrsav decak...poznajem mu rodtelje...on je dobar djak i ima zanimanja prema umetnosti
    ide na umetnicki ples i bole ga usi za fudbal
    opaska devojcica me je prilicno uzdrmala....pa sam ja sa svojim sinom kasnije malo porazgovarala o tome....i videla sam da on ne vidi problem......da je njegov drug drukciji utoliko sto ne igra fudbal....moj sin kaze da se on u skoli druzi s njim,i da je dobar,samo da je malo povucen.....ne izvrgava ga ruglu,niti izbegava,prosto prihvata da je ovaj drugi drukciji....pa i moj sin je drukciji od vecine decaka ,recimo ima kosu koja mu u loknama pada niz ledja i neki put ga nervira kad ga u prodavnici oslavljavaju sa devojcice.....
    sta sam htela reci?
    pa to,da ne postoji nista sto je strogo moralno,ispravno,normalno.....nije li ono zakonski ispravno neretko i nemoralno? i obrnuto,recimo?
    Jasno je šta si htela reći...

    I jasno je da razgovaraš sa sinom,dok se on odnosi na ok. način prema pomenutom dečaku...I naravno da ne postoji ništa isključivo,ali sa devojčicama je neko razgovarao na drugačiji način,ili su zaključak donele same...

    Rekoh već,u svom prvom postu na ovoj temi: ono što meni smeta je to što se homoseksualizam previše eksponira.

    Recimo da sam ja bila u prilici,da me startuje bi devojka...ono što mogu reći iz svog iskustva lično,da je naišavši na odbijanje,bila veoma agresivna...pa ne mislim da su svi odreda agresivni...

    Dakle,nisam ni ja isključiva toliko,kao što možda deluje...

  2. #302

    Odgovor: Homoseksualnost

    Још мало па ће доћи време у коме ће - Педеру!! - бити комплимент.

  3. #303

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne slazem se s Vama...to o cemu govorite su predrasude...da,svi crnci imaju kitu 32 bez glave i rodjeni su za jazz...jevreji su skrti,cigani lopovi,Madjarice se kresu ko stuke,..
    licno,vise bih volela da mi sina vaspitavaju dva gej umetnika nego strejt par s inteligencijom kutije sibica....i gomilom predrasuda.....
    Naravno da imate pravo na svoje mišljenje, kao i ja, pretpostavljam, na svoje. Predrasude? Verovatno. Pokažite mi bar jednu osobu na ovom svetu koja ih nema. Da li možete za sebe reći da nemate nikakvih predrasuda? Ne verujem. Vi ste previše pametni i obrazovani da bi ste tvrdili suprotno...

    Ali, kada smo već kod toga, ako na neki način mogu da biram (a to se ne bira, to jednostavno imaš ili nemaš), lakše mi je da imam tu vrstu predrasude, nego da recimo ne želim da imam decu, ili da mi, zamislite, ne smeta što me kreše neki muškarac...

    Sve te priče o umetnosti i emancipovanosti u pederskom ruhu su jalove i bez pokrića, odnosno neuverljivo hipotetičke. Ali to je vaš izbor i Vi na to imate pravo. Ja bih i dalje voleo da moju decu više vaspita seljak tipa moga strica Milutina (sa četiri razreda osnovne), nego neki homoseksualac elitista, bez predrasuda...

    Ne padaju mi teško moje predrasude.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #304

    Odgovor: Homoseksualnost

    :"Још мало па ће доћи време у коме ће - Педеру!! - бити комплимент"


    ko zna,moze da bIdne
    nego,zar nije doslo i vreme da lopovi koji su preko noci dosli do kinte,dzipova i statusa postanu mudo u svojim sredinama i da imaju svo postovanje ovog sveta?
    zar to tek nije tragedija?

    @ Memento

    naravno da ne bi imala nista protiv strica Milutina...ne govorim o ispravnim srejt ljudima....samo sam htela da kazem da ispravnih ali i onih drugih (i mislim pri tom na karakter) ima na obe strane....
    strejt parovi neki put drze decu u podrumu,ubijaju iz puske,zanemaruju,izgladnjuju i sta sve ne...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #305

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Memento

    naravno da ne bi imala nista protiv strica Milutina...ne govorim o ispravnim srejt ljudima....samo sam htela da kazem da ispravnih ali i onih drugih (i mislim pri tom na karakter) ima na obe strane....
    strejt parovi neki put drze decu u podrumu,ubijaju iz puske,zanemaruju,izgladnjuju i sta sve ne...
    Draga gospođo, odlično sam ja shvatio šta ste mi želeli saopštiti. Vaše mišljenje, niti je loše, niti pogrešno i što je najvažnije uopšte mi ne smeta. Međutim, razlikuju se od moga.

    Najiskrenije smatram da u ovom trenutku stavovima koje Vi (i ne samo Vi) zastupate pripada budućnost (bar tako se čini). Ali sam takođe uveren, da je realna verovatnoća da, u nekoj kasnijoj ili još daljoj budućnosti (shvatićete šta želim reći), stavovi koje ja zastupam ponovo dobiju afirmaciju. Osnov za ovakve svoje procene nalazim u istoriji ljudskog društva, ali i u još nekim, za mene važnim, pokazateljima...

    Poznavao sam više homoseksualaca. Moj lični utisak je da nisu bili srećne osobe. Uopšte im nije lako. Uveren sam da im je u proseku puno teže u životu nego nama i svakako se moraju zaštiti njihova ljudska i sva ostala prava. Kako zbog njih samih (jer to su ljudi baš kao i mi, dakle - žive duše), tako i zbog nas ostalih. Društvo koje počiva na diskriminaciji (ma kakva ona bila) je loše društvo. Prvi korak za uspešnu realizaciju svačijih prava, pa i homoseksualaca, su sistemska rešenja, zakoni.

    Demokratija u Srbiji je uvedena pre skoro punih osam godina. Zašto se prava homoseksualaca ne regulišu zakonom? Zar mislite da među demokratama nema svesti o potrebi takvih rešenja? Naravno da ima. Takođe nisu nepoznati standardi i modeli kako se to reguliše. Zašto taj silni (i skupi) nevladin sektor nije agresivniji (i uspešniji) u ostvarivanju prava homoseksualaca (i ostalih marginalnih grupa)? Zar su samo gej parade vrhunac slobode homoseksualaca? Glupost. Očekivati da se Srbiji razvije samosvest da se poštuju prava gej osoba je potpuno nerealno, a prebacivati odgovornost za negativan odnos prema gej osobama samo na neke neformalne grupe koje ih maltretiraju (što je za svaku i oštru osudu) je, po mom mišljenju, krajnje nemoralno.

    Verujem da se u odgonetanju pitanja koje sam prethodno postavio (i ne samo njih) mogu naći uzroci pa i rešenja za brže i efikasnije regulisanje položaja homoseksualaca u našem društvu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #306

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne slazem se s Vama...to o cemu govorite su predrasude...da,svi crnci imaju kitu 32 bez glave i rodjeni su za jazz...jevreji su skrti,cigani lopovi,Madjarice se kresu ko stuke,..
    licno,vise bih volela da mi sina vaspitavaju dva gej umetnika nego strejt par s inteligencijom kutije sibica....i gomilom predrasuda.....

    Potpuno se slazem.
    Imam prijatelje gay orijentacije, i ljudi su "zdravi i pravi" apsolutno nisu opasni po okolinu, a to sto nisu kao vecina mora naravno uvek da bude problem.
    Mislim da vecina koji ih kude, nisu ni imali prilku da upoznaju takve ljude ili nisu zeleli da im pruze sansu da dokazu da su sasvim normalni ljudi.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  7. #307

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja moram da se ponovo uključim u ovu priču. Dva tumačenja, dve linije idu paralelno ali sa drugačijim sadržajem. Kad se tiče negativnog, odnosa prema pojavi hoseksualnosti jedna linija je jasna netrpeljivost i maksimalna netolerancija, a druga je tolerantno razumljiva sa predznakom da je homoseksualnost bolest koja se treba strpljivo i tolerantno lečiti. Ja sam u ovom drugom tumačenju i dalje tvrdim da bolest treba strpljivo i tolerantno lečiti ili zalečiti.
    In vinas veritas

  8. #308

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja ne bih želela da se svrstam ni u jednu od dve postojeće linije... Želim samo da ponovim da mi apsolutno ne smeta ničije seksualno ni bilo kakvo drugo opredeljenje... Ne smatram da je homoseksualizam bolest i što se mene lično tiče neka vode ljubav i sa zidom ako to žele... Svako od nas ima po nešto što ga izdvaja od drugih i naravno da zbog toga ne želimo da budemo izopšteni iz zajednice... Smeta mi samo javno mahanje "svojim slobodnim izborom"... Ako već traže da ih prihvate,jer postoje, onda to i sami treba da prihvate kao normalnu stvar i ponašaju se normalno... Gej parade su poslednja stvar na ovom svetu za koju bih rekla da su normalne... Verovatno su u nekom svom začetku nosile poruku: "Hej, tu smo, postojimo", dok to sada izgleda sasvim drugačije i nosi poruku koja mi se uopšte ne dopada...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #309

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ... a druga je tolerantno razumljiva sa predznakom da je homoseksualnost bolest koja se treba strpljivo i tolerantno lečiti. Ja sam u ovom drugom tumačenju i dalje tvrdim da bolest treba strpljivo i tolerantno lečiti ili zalečiti.
    I medved bi pre naučio da vozi bicikl nego što bi Moribb uzeo u obzir stav SVETSKE ZDRAVSTVENE ORGANIZACIJE (ako ta institucija nešto znači u njegovom mikrokosmosu), da homoseksualnost nije bolest !

    Homoseksualnost je jedna od mogucih seksualnih orjentacija. Seksualna i emotivna privlacnost prema osobama istog pola.
    Psiholozi, psihijatri i ostali strucnjaci iz oblasti mentalnog zdravlja se slazu da homoseksualnost nije bolest, mentalni poremecaj ili emocionalni problem. Mnoga objektivna naucna istrazivanja proteklih 35 godina pokazala su da homoseksualna orjentacija nije povezana sa emocionalnim i socijalnim problemima. Homoseksualnost se smatrala bolescu u proslosti zato sto su strucnjaci mentalnog zdravlja i drustvo su stvorili predrasudu posto je vecina studija ukljucivala samo lezbejke i gej muskarce ukljucene u terapiju. Kada su istrazivaci ispitali podatke o gej ljudima koji nisu bili pod terapijom, ideja da je homoseksualnost bolest ispostavila se kao neistinita.
    Americka Psihijatrijska Asocijacija (American Psychiatric Association) potvrdila je vaznost ovog novog istrazivanja izbacujuci termin "homoseksualnost" iz zvanicnih prirucnika koji su objavljivali liste mentalnih i emotivnih poremecaja. 1975. godine je Americka Psiholoska Asocijacija (Amercan Psychological Association) objavila rezoluciju kojom podrzava ovu akciju. Obe asocijacije zalagale su se da svi strucnjaci za mentalno zdravlje pomognu da se razbije stigma mentalne bolesti koju neki ljudi i dalje povezuju sa homoseksualnom orjentacijom.
    Homoseksualna orjentacija nije ogranicena ni na jedan odredjen tip osobe. Gej muskarci i lezbejke su svih godina, kulture, socijalnog okruzenja, rasa religija i nacionalnosti. Imaju razlicita zanimanja i zive u svim delovima sveta.
    http://gayok.mojblog.co.yu/p-homoseksualnost/10859.html


    Postoji još jedan odličan sajt za seksualno neupućene a vremešne..
    http://www.geocities.com/cssbeograd/
    sramota je stući tolike godine a ne posedovati elementarno znanje o seksualnosti..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #310

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja mislim da su to normalni ljudi kao svaki drugi heteroseksual...ne mozemo biti svi kao jedan covek na svetu!Jako ne zelim da bi se ovi ljudi menjali jer ovako to mora biti...i svaki covek, homoseksual i heteroseksual ima na svetu isto pravo za zivot...a zasto nebi?

  11. #311

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Isahara kaže:
    I medved bi pre naučio da vozi bicikl nego što bi Moribb uzeo u obzir stav SVETSKE ZDRAVSTVENE ORGANIZACIJE (ako ta institucija nešto znači u njegovom mikrokosmosu), da homoseksualnost nije bolest !"
    Moj mikro i makro kosmos se sastoji iz normalne seksualne orijentacije, zasnovane na porodičnom i verskom vaspitanju, a koje kaže da je seksualnost normalna pojava prema suprotnom polu. Nemogu da zamislim da me neko guzi u anus ili da ja nekoga guzim u anus i da smatram da je to lepo i normalno, kad znam, a i medicinska nauka kaže da anus služi za izbacivanje izmeta kod ljudi a ne za seksualno zadovoljavanje( ima tu i lepih mirisa), i nemogu biti toliko izopačen da mi smrad bude aroma za seksualno uzbuđenje i zadovoljenje. Kad bih verovao u reinkarnaciju, onda bih svima koji imaju takvu seksualnu orijentaciju preporučio da u drugom životu budu pernate životinje pošto kod njih jedan otvor služi za sve, za izbacivanje izmeta i mokraće, za seksualno zadovoljavanje i za reprodukciju.
    I da se vratim na početak citata o medvedu; Medved nauči da vozi biciklu i da igra, ali ga niko nenauči da guzi drugog medveda. Prema tome učenje zapadnog medicinskog sveta da je homoseksualnost normalna pojava i stvar ličnog izbora je na nivou ispod animalnog, jer i životinje jasno raspoznaju suprotni pol pa makar to bila i kokoš.
    Poruku je izmenio _baba_, 02.08.2008 u 15:16 Razlog: citat
    In vinas veritas

  12. #312

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Isahara kaže:
    I medved bi pre naučio da vozi bicikl nego što bi Moribb uzeo u obzir stav SVETSKE ZDRAVSTVENE ORGANIZACIJE (ako ta institucija nešto znači u njegovom mikrokosmosu), da homoseksualnost nije bolest !"

    Moj mikro i makro kosmos se sastoji iz normalne seksualne orijentacije, zasnovane na porodičnom i verskom vaspitanju, a koje kaže da je seksualnost normalna pojava prema suprotnom polu. Nemogu da zamislim da me neko guzi u anus ili da ja nekoga guzim u anus i da smatram da je to lepo i normalno, kad znam, a i medicinska nauka kaže da anus služi za izbacivanje izmeta kod ljudi a ne za seksualno zadovoljavanje( ima tu i lepih mirisa), i nemogu biti toliko izopačen da mi smrad bude aroma za seksualno uzbuđenje i zadovoljenje. Kad bih verovao u reinkarnaciju, onda bih svima koji imaju takvu seksualnu orijentaciju preporučio da u drugom životu budu pernate životinje pošto kod njih jedan otvor služi za sve, za izbacivanje izmeta i mokraće, za seksualno zadovoljavanje i za reprodukciju.
    I da se vratim na početak citata o medvedu; Medved nauči da vozi biciklu i da igra, ali ga niko nenauči da guzi drugog medveda. Prema tome učenje zapadnog medicinskog sveta da je homoseksualnost normalna pojava i stvar ličnog izbora je na nivou ispod animalnog, jer i životinje jasno raspoznaju suprotni pol pa makar to bila i kokoš.
    ...i usta sluze za ubacivanje hrane u sebe,vode,za pricu,ljubljenje,plazenje,grickanje,itd...samo ne verujem da ti je to cika morribe smetalo,kada si nekoj cici dao da ti odradi felacio...
    ...btw...samo mojne da mi kazes da ti ni jedna nije nikada pusila i da ti se to gadi...umrecu od smeha...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #313

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...i usta sluze za ubacivanje hrane u sebe,vode,za pricu,ljubljenje,plazenje,grickanje,itd...samo ne verujem da ti je to cika morribe smetalo,kada si nekoj cici dao da ti odradi felacio...
    ...btw...samo mojne da mi kazes da ti ni jedna nije nikada pusila i da ti se to gadi...umrecu od smeha...
    Ma da ..
    i grudi služe prevashodno za laktaciju ali kad bi mu neka mladica izbacila sisu na sto, drukše bi pričao naš čiča moribb...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #314

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ma da ..
    i grudi služe prevashodno za laktaciju ali kad bi mu neka mladica izbacila sisu na sto, drukše bi pričao naš čiča moribb...
    ...naravno... ...kad nije peder... ...sad ste počeli da mešate... ...babe i svrake...

  15. #315

    Odgovor: Homoseksualnost

    Tema nije chika morrib nego homoseksualnost.
    Zao mi je sto cu da vas prekinem jer mi postaje zabavno, ali sta da radim... takva su pravila
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 21 od 30 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •