Homoseksualnost - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 5 od 30 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 450
  1. #61

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pa definicija balkanca ( u malom izdanju) ...tuku se, ne vole da se kupaju, nisu feminizirani, prde, podriguju, jure devojčice, imaju po nekoliko simpatija....ponosni su na svoje ki*e.......
    Uzorni gradjani nema sta...

    Istakla bih ovaj deo...

    ..ponosni su na svoje ki*e.......
    ...isto kao i homoseksualci...
    Poruku je izmenio Kill Bill, 20.02.2007 u 23:49

    Ubica mekog srca.

  2. #62

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Uzorni gradjani nema sta...

    Istakla bih ovaj deo...



    ...isto kao i homoseksualci...
    ...tu grešiš...oni više pažnje posvećuju nezi svog dupeta...

  3. #63

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pa definicija balkanca ( u malom izdanju) ...tuku se, ne vole da se kupaju, nisu feminizirani, prde, podriguju, jure devojčice, imaju po nekoliko simpatija....ponosni su na svoje ki*e.......

    PAaaa... to rade i nefeminizirani pederi valjda.. jedino shto jure "devojchice"...

    To rade i hetero Holandjani pa opet...

    Al tek shto je sve to uzornoo

  4. #64

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Al tek shto je sve to uzornoo
    ...bar je prirodno...i u skladu sa mentalitetom...

  5. #65

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...bar je prirodno...i u skladu sa mentalitetom...
    lepo i tachno si ovo rekao...
    i nije mi jasno sta takva jedna osoba,svesna svog potencijala, trazi na ozbiljnoj sekciji...
    pa sramota za tvoju reputaciju...

    A sad posto ne razlikujesh diskusiju od chata...
    Mrsh na trach...

    Ubica mekog srca.

  6. #66

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    lepo i tachno si ovo rekao...
    i nije mi jasno sta takva jedna osoba,svesna svog potencijala, trazi na ozbiljnoj sekciji...
    pa sramota za tvoju reputaciju...

    A sad posto ne razlikujesh diskusiju od chata...
    Mrsh na trach...
    ...nije sramota...mogu valjda javno da mrzim pedere?...

  7. #67

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ali to ja ne želim da gledam i da prihvatim kao normalno...i da deci jednog dana moram objašnjavati nenormalnosti kod ljudi....i to je moj izbor...
    To sto ti mislis da je nesto normalno ne znaci da je uzorno i obrnuto,pojam uzornosti se odnosi na sasvim nesto drugo a ''normalna'' odnosno ''nenormalna'' seksulana orijentacija nema veze s tim

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pa definicija balkanca ( u malom izdanju) ...tuku se, ne vole da se kupaju, nisu feminizirani, prde, podriguju, jure devojčice, imaju po nekoliko simpatija....ponosni su na svoje ki*e.......
    Ovo nije definicija balkanca vec primitivca,divljaka,planinca bez imalo kulture a balkanci nisu takvi hvala Bogu...
    A ti sebe smatras takvim balkancem i to za primjer
    Nedostatak licne hgijene,nekultura, promiskuitet su sve samo ne uzorni
    Poruku je izmenio Lillith, 21.02.2007 u 04:29
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #68

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    To sto ti mislis da je nesto normalno ne znaci da je uzorno i obrnuto,pojam uzornosti se odnosi na sasvim nesto drugo a ''normalna'' odnosno ''nenormalna'' seksulana orijentacija nema veze s tim



    Ovo nije definicija balkanca vec primitivca,divljaka,planinca bez imalo kulture a balkanci nisu takvi hvala Bogu...
    A ti sebe smatras takvim balkancem i to za primjer
    Nedostatak licne hgijene,nekultura, promiskuitet su sve samo ne uzorni
    ...nisam ni sumnjao da ti imaš šta da kažeš na sve ovo...

    ...ti si izgleda slabo čitala....pa si propustila deo ( "u malom izdanju" ) koji se odnosi na decu.... ...no ne mari...neću te zbog toga smatrati manje pametnicm nego do sada....

    ...i ne znam što se trudite da me ubedite da su pederi dobri a da mi primitvici ne valjamo... ...ako su vam dobri idite budite sa njima.... ...mene nećete nagovoriti...

  9. #69

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku

    ...ti si izgleda slabo čitala....pa si propustila deo
    Gresis,ja moram ,bar ovde, sve da procitam i sto mi se cita i sto ne tako da ta tvrdnja ne stoji...

    Seksualna orijentacija ne utice na uzorno ponasanje gradjana i tu je kraj price
    Poruku je izmenio Lillith, 21.02.2007 u 10:47
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #70

    Odgovor: Homoseksualnost

    ~uredno placaju poreze i doprinose i izmiruju svoje obaveze prema drzavi...
    ~kupaju se,ceshljaju,preshvlache...ne smrdU...btw ki udavache su...
    ~slushaju dobru muziku,vrhunski poznavatelji umetnosti...izuzetno obrazovani,elokventni...i nadasve pristojni prema komshijama...
    Znaci mi moramo biti homoseksualci da bi bili uzorni gradjani ? Kakve su ovo gluposti ? Mi nismo naveli nijedan normalan a ti jesi razloge ? Prvo sto ovo nije istina i nemas dokaz a ja bar imam dokaz za ono sto sam naveo...

    Bolje je biti alkoholicar nego homoseksualac, bolje je biti narkoman nego homoseksualac, od tih bolesti je moguce da se izleci a od homoseksualizma nije...

    Slazem se sa lavom... Pre svega proucite njihovo ponasanje na koje utice sama osnova (tj. njihova seksualna orijentacija) i videcete da je to jos jedan dokaz da su oni losi gradjani. Udvaraju se svojim drugovima (ako su muski) i drugaricama (ako su zenski), mislim, jer ovo uzorno ?

    Sve ih je manje (sa 6.53 % za samo jednu godinu 5.02%) i nadam se da u vreme kada ja budem bio tata ne bude bilo ko sa lavom pa da svojoj deci moram da objasnjavam iste pojave.

    Jednostavno nije normalna njihova osnova, seksualna orijentacija, a po tome, ni ponasanje (zato sto na ponasanje utice seksualna orijentacija) itd. Znaci nikako ne mogu biti uzorni nikome...

    Ponovo te pitam, navedi razloge po cemu su oni uzorni, neka ti razlozi budu pravi a ne nesto sto nemas dokaza a ni sto ne dokazuje pomenuto... ako ne navedes prave razloge ja sam u pravu.

  11. #71

    Homoseksualnost

    Ovo sve liči na priču sve je super dok mene ne zakači...O sudbinama drugih lako je polemisati...
    Branimo pedere...zastupamo pedere...jer nas ne kače...mi nemamo kontakta sa njima...
    Sve ste vi mnogo fini...
    A recimo šta je sa dečakom koji je u pubertetu a najbolji drugar mu je prikriveni homoseksualac...i potajno ga "vreba"(konkretno znam dva slučaja, i gledala sam film po istinitom dogadjaju sa ovom tematikom)... Ili nekim starijim čikom koji voli više guzu, pa isto tako jednog finog mladica "preorjentiše"(recimo narkoman postane peder jer mu je to način da dobije novac)...
    Ili prikrivena lizačica, vreba drugaricu na fizičkom, na žurkama u pidžamama itd...i gle čuda to budu vaša deca...vašeg sina u guzu puni neki čika, ili neki dobar drugar, ili vaša cerka dodje kuci pod ruku sa nekadasnjom drugaricom i kaže mama izvini ali više volim prste i jezik...jbg....
    Homoseksualac svakako ne može biti uzor nekome, jer to ponašanje nije normalno, to je poremecaj... I isto kao što ne želim da oko moga deteta oblecu pedofili, narkomani, i druge osobe sumnivog morala isto tako ne želim ni homoseksualce....
    Ko ih voli, i zastupa njihova prava nek to slobodno radi...Samo u ovoj zemlji to je uzaludan posao...isto kao što nikad necete imati prilike da vidite na nekom javnom mestu nekog pedera ili lezbejku kako se vataju, setaju za ruke i razmenjuju nežnost, i organizuju one njihove famozne parade...Zato što mi jesmo balkanci, ponosni balkanci koji ne volimo prljav izrod da nam kalja obraz...

  12. #72

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Bolje je biti alkoholicar nego homoseksualac, bolje je biti narkoman nego homoseksualac, od tih bolesti je moguce da se izleci a od homoseksualizma nije...
    Prvo homoseksulanost zvanicno nije bolest...
    Drugo od alkoholizma i narkomanije se umire a i unistavaju se i zivoti porodice alkosa i narkica dok homoseksualci ne diraju nikoga...

    Pre svega proucite njihovo ponasanje na koje utice sama osnova (tj. njihova seksualna orijentacija) i videcete da je to jos jedan dokaz da su oni losi gradjani.
    Kakvo je to ponasanje na koje utice seksulana orijentacija pa ih cini losm gradjanima? Navedi primer,prosvijetli me

    Udvaraju se svojim drugovima (ako su muski) i drugaricama (ako su zenski), mislim, jer ovo uzorno ?
    Cek samo sec,ti se ne udvaras svojim drugaricama Sad je meni jasno cemu onoliko potenciranje na tituli jebacha

    Jednostavno nije normalna njihova osnova, seksualna orijentacija, a po tome, ni ponasanje (zato sto na ponasanje utice seksualna orijentacija) itd. Znaci nikako ne mogu biti uzorni nikome...
    I na kraju

    Mislim
    Poruku je izmenio Lillith, 21.02.2007 u 11:01
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #73

    Odgovor: Homoseksualnost

    Cezare pa jbt...
    aman covece sto trchish pred rudu?
    ako vec nemash argumente da pobijesh moje stavove posto ti je ocito to jedini cilj...
    evo probacu da ti na tvom jeziku objasnim koliko su mi smeshni ovi tvoji redovi...

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Znaci mi moramo biti homoseksualci da bi bili uzorni gradjani ? Kakve su ovo gluposti ? Mi nismo naveli nijedan normalan a ti jesi razloge ? Prvo sto ovo nije istina i nemas dokaz a ja bar imam dokaz za ono sto sam naveo...
    kao prvo ovo nisam rekla,
    aj procitaj josh jednom keve ti pa mi se onda javi...
    nemam vremena da ga troshim na tvoja krivo shvacena postovanja...

    rekli ste da nisu uzorni gradjani sto je takvo jedno gadjanje pojmova da me sramota sto citam kako upotrebljavate te termine...
    to da li je neko uzoran ili nije nema ama bash nikakve veze sa tim da li je neko gej?

    Bolje je biti alkoholicar nego homoseksualac, bolje je biti narkoman nego homoseksualac, od tih bolesti je moguce da se izleci a od homoseksualizma nije...
    To je tvoj stav...ili bolje receno tvoja mrznja..

    Slazem se sa lavom... Pre svega proucite njihovo ponasanje na koje utice sama osnova (tj. njihova seksualna orijentacija) i videcete da je to jos jedan dokaz da su oni losi gradjani. Udvaraju se svojim drugovima (ako su muski) i drugaricama (ako su zenski), mislim, jer ovo uzorno?
    nismo mi nikakvi poborci gejeva,samo me ovakva shopanja i gadjanja terminima naprosto vuku za jezik...
    Mislim kakve veze s sexualnom orijentacijom ima ko je uzoran gradjanin a ko nije...

    Sve ih je manje (sa 6.53 % za samo jednu godinu 5.02%) i nadam se da u vreme kada ja budem bio tata ne bude bilo ko sa lavom pa da svojoj deci moram da objasnjavam iste pojave.
    ne eksponiraju se oni nesto narocito...
    to sto tebe mrzi da se pozabavish svojim detetom je tvoj nemar i tvoja nebriga....

    Jednostavno nije normalna njihova osnova, seksualna orijentacija, a po tome, ni ponasanje (zato sto na ponasanje utice seksualna orijentacija) itd. Znaci nikako ne mogu biti uzorni nikome...
    Niko ih ne smatra uzorom...ali da su uzorni gradjani,to jesu...

    Ubica mekog srca.

  14. #74

    Odgovor: Homoseksualnost

    Apsolutno se slazem sa neuhvatljivom.

    Drago mi je sto se omladina opametila i oterala homoseksualce sa javnih mesta.

    Pre 10 godina je bilo dozvoljeno da se na javnim mestima ljube homoseksualci (ili sam bar tako video)...

    To ce biti dobro za sledece generacije i nasu decu, jer nece morati da gledaju takav bezobrazluk na javnom mestu.

    * EDIT

    Devojko, ja jos nemam dete, kao prvo. Kao drugo, ja bih vama preporucio da lepo procitate, ako stvarno ne shvatate sta govorim evo detaljnije cu.

    Svojim drugaricama se udvaram, to je normalno jer tako ? Ali nije normalno (imao sam iskustvo) da me drug pita da izadjemo ? Sta da odgovorim takvom pitanju ? Jel to normalno, recite mi ? Eto prosvletlio sam te, a ti ako ne shvatas, prosetaj po internetu malo.

    Ti pazi sta pricas, ja cu svojim dete da volim najvise na svetu kad ga budem imao, ali necu da se ono pita da li je ovaj svet normalan zbog njih. Uzorni gradjani nisu, a opet navela nisi razloge ili argumente sto znaci da sam u pravu...

    Naveo sam razlog da seksualna orijentacija utice na njihovo ponasanje, ali ako bas ne shvatate, evo problema, kako bi se osecala/osecao da te drug/drugarica (osoba istog pola) gleda u tvoju zadnjicu ili u tebe dugo vremena i posle ti se udvara... jer to normalno ?

    Lilith, postoji razlika izmedju udvaranju osobi istog pola i osobi suprotnog pola... ovo prvo nije normalno i ponasanje takvog nije normalno a ovo drugo jeste i ponasanje takvog jeste normalno.

    Pokusavas da ispadnes pametna braneci se nekim smesnim redovima a ni sama ne smes da odgovoris lepo na ono sto te ja pitam, sta ih cini uzornim gradjanima ? To je meni smesno da pricas nesto sto ni sama ne razumes.
    Poruku je izmenio Cezar, 21.02.2007 u 11:05

  15. #75

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Zato što mi jesmo balkanci, ponosni balkanci koji ne volimo prljav izrod da nam kalja obraz...
    kakav uzor...

    Ubica mekog srca.

Strana 5 od 30 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •