Homoseksualnost - Strana 24

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 24 od 30 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 450
  1. #346

    Odgovor: Homoseksualnost

    Срећа па имамо те НВО, да се брину за најбитније српске интересе. А то су права геј популације.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #347

    Odgovor: Homoseksualnost

    homoseksualci su tolko jadni ljudi,zgadi mi se kad samo pomislim na njih........

  3. #348

    Odgovor: Homoseksualnost

    Negde sam već spomenula da me nerviraju gej parade i ta, po meni, preterana potreba za eksponiranjem... Ono što me nervira mnogo, mnogo više su tabadžije koje misle da će nekoga batinama naterati da misli ili oseća drugačije... Da je tako, onda bi ti isti bili prvi koji bi prošli taj brzi "kurs prevaspitavanja" i počeli da brinu o sopstvenoj guzi i njenoj svrsi... Kada ćemo mi konačno prestati da viruckamo u komšijsko dvorište i da se interesujemo ko je koga i kako?...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #349

    Odgovor: Homoseksualnost

    e jebi ga...svako malo pa se pojavi neko da nam iskaze svoju odvratnost prema homoseksualcima dubokoumnim recenicama tipa "bolesni su,fuj,bljak,puj".....muka mi je vise od iskljucivosti .....
    nego....ridjih ljudi ima svega pet posto na svetu....to uopste nije normalno...jel su i oni bolesni? i ako jesu,kako ih leciti?m?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #350

    Odgovor: Homoseksualnost

    Да ли смо приметили да се "НВО" (или како рече списатељица, по дифолту ваљда писмена, Биљана Србљановић малопре на Утискању недеље, Ен Џи Оу), које су уствари америчке владине организације, АВО јако брину због права хомосексуалаца?
    Увек исти списак АВО:
    Kvirija centar, Žene u crnom, Centar za kulturnu dekontaminaciju, Fond za humanitarno pravo, Helsinški odbor za ljudska prava, Inicijativa mladih za ljudska prava i Komitet pravnika za ljudska prava - Jukom

    Они се обично брину за права Хрвата, Шиптара, муслимана, причају о српској кривици, српској лудости, подржавају независно Косово, критикују српски национализам, нападају чланове породица несталих Срба... и сад се брину и за права хомосексуалаца
    Није ли ту нешто сумњиво? Прво неко наговори те хомопедере да направе параду поноса (имаш на шта да будеш поносан у три лепе... ), кад је извесно да то неће изазвати позитивне реакције. И кад се лонац који иде на воду и разбије, ето ти вришћања како Србија не поштује "људска права да се свима потура под нос шта радиш у кревету" и "родну равноправност", како је Србија заостала земља, како линчују људе на улици, како је то средњи век, грозота једна...
    Ова прича је о свему другом осим о људским правима.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #351

    Odgovor: Homoseksualnost

    Dobro, bre, Yosso, hoćeš reći da nisu ugrožena prava tim ljudima koji su fizički napadnuti? Da je reč o ljudima heteroseksualne opredeljenosti onda bi to bilo ugrožavanje ljudskih prava, ovako nije? Ili oni nisu čak ni ljudi?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #352

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, bre, Yosso, hoćeš reći da nisu ugrožena prava tim ljudima koji su fizički napadnuti? Da je reč o ljudima heteroseksualne opredeljenosti onda bi to bilo ugrožavanje ljudskih prava, ovako nije? Ili oni nisu čak ni ljudi?
    Хоћу да кажем да Србија не прихвата хомосексуалност као нормалну. Хоћу да кажем да и не треба да је прихвати.
    Е сад, неко у таквој атмосфери прави некакве поносе, будалаштине, и тиме изазове контраефекат.
    Наравно да је недопустиво нападати и тући људе. Наравно да су и они људи.
    Оно што ја говорим је - да ово није прича само о томе, ето, неки хулигани из чиста мира напали хомосексуалце. Ово је прича која се повлачи много дуже.
    И то прича коју повлаче исте оне АВО које се залажу за признање Косова, које нападају СПЦ, које никад не помињеу кршње људских права Срба на Косову, у Босни, Црној Гори, Хрватској... добро познате тзв. Невладине организације.
    И сад ја треба да поверујем да је сва та прича о правима педера случајна? Да су случајно уплетене баш Kvirija centar, Žene u crnom, Centar za kulturnu dekontaminaciju, Fond za humanitarno pravo, Helsinški odbor za ljudska prava, Inicijativa mladih za ljudska prava i Komitet pravnika za ljudska prava - Jukom?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #353

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Хоћу да кажем да Србија не прихвата хомосексуалност као нормалну. Хоћу да кажем да и не треба да је прихвати.
    Zašto? Šta će Srbija to izgubiti ako prihvati da ima ljudi koji nisu heteroseksualnog opredeljenja?
    Tolike pederčine su nam uništile mladost, a mi tripujemo od homoseksualaca?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #354

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Zašto? Šta će Srbija to izgubiti ako prihvati da ima ljudi koji nisu heteroseksualnog opredeljenja?
    Tolike pederčine su nam uništile mladost, a mi tripujemo od homoseksualaca?
    ...e ne mogu da verujem, sad ću ja tebe da brišem...nemoj yosu da mi diraš kad je u pravu...

  10. #355

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Zašto? Šta će Srbija to izgubiti ako prihvati da ima ljudi koji nisu heteroseksualnog opredeljenja?
    Tolike pederčine su nam uništile mladost, a mi tripujemo od homoseksualaca?
    Зато што неће да прихвати. Зато што неће Холивуд и Биљана Србљановић да нас као мале уче шта је нормално. То што су нам уништили младост није никакав разлог да прихватимо хомосексуализам као нормалан. Штавише, баш они који су имали добре заслуге за нашу младост сад хоће да нам помогну. Не тако што ће нас примити у ЕУ, већ тако што ће нас научити да је геј океј. Е па много им хвала!
    И лепо си заобишла део моје поруке: зашто доказане антисрпске "НВО" сад толико роваре и око права хомосексуалаца? Зашто је то одједном толики проблем?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #356

    Odgovor: Homoseksualnost

    @Yossa
    E, baš dade odgovor. Neće Srbija, e baš u inat celom svetu, neće.

    Po čemu nas homoseksualci ugrožavaju? Nas kao pojedince ili državu Srbiju?
    Nek svako radi šta hoće, mene neka ne dira. A činjenica da neki ljudi koji vole da opšte sa osobama istog pola žive tu, pored nas, i ne kriju da vole to što vole, mene sigurno neće promeniti i neću odjednom početi da opštim sa devojčicama.
    Sumnjamo li mi u njih ili u sebe?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #357

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    @Yossa
    E, baš dade odgovor. Neće Srbija, e baš u inat celom svetu, neće.

    Po čemu nas homoseksualci ugrožavaju? Nas kao pojedince ili državu Srbiju?
    Nek svako radi šta hoće, mene neka ne dira. A činjenica da neki ljudi koji vole da opšte sa osobama istog pola žive tu, pored nas, i ne kriju da vole to što vole, mene sigurno neće promeniti i neću odjednom početi da opštim sa devojčicama.
    Sumnjamo li mi u njih ili u sebe?
    ...nije poenta sumnja u sebe......nego što to naša deca ne treba da gledaju kao na nešto što je normalno...

  13. #358

    Odgovor: Homoseksualnost

    ...nije poenta sumnja u sebe......nego što to naša deca ne treba da gledaju kao na nešto što je normalno...
    Aham,...a šta bi radio da recimo čuvaš dete u totalnoj izolaciji celog života i prvi put kada ga pustiš iz kuće on se vrati i izjavi da se zaljubio u osobu istog pola...koga bi tada okrivio?I zar bi smatrao da je tvoje dete nenormalno?
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #359

    Odgovor: Homoseksualnost

    @Lav
    Ok, to mogu da prihvatim. Ali niko ne može decu zaštititi od činjenice da toga ima. Možda decu treba učiti o različitostima?
    A da li deca treba da gledaju napade na homoseksualce kao na nešto normalno? Svi koji su drugačiji od tebe ?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #360

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    @Lav
    Ok, to mogu da prihvatim. Ali niko ne može decu zaštititi od činjenice da toga ima. Možda decu treba učiti o različitostima?
    A da li deca treba da gledaju napade na homoseksualce kao na nešto normalno? Svi koji su drugačiji od tebe ?
    ...ne mozemo ih zastititi od te pojave, ali samim tim sto nece to gledati, su mnogo zasticeniji nego da pustimo da se takve stvari odvijaju kao da su skroz normalne, i kako im onda objasniti da je to nesto sto nije normalno ako se propagira i ako se prikazuje i eksponira javno??? ....

    ...ne treba ih tući ako se je*u medjusobno a da time ne ugrozavaju druge, ali kad pocnu ugrozavati druge, tj. nekoga u mom okruzenju npr. vrlo rado bih im izlomio sve do poslednje koščice...

Strana 24 od 30 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •