Homoseksualnost - Strana 8

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 8 od 30 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 450
  1. #106

    Odgovor: Homoseksualnost

    sve bi ja to u rudnik potero
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #107

    06 Odgovor: Homoseksualnost

    hmmm....pa ako ce,o u Evropsku Uniju moracemo da ih prihvatimo onakvima kakve ih je priroda stvorila svidelo se to nekim Macho Balkancima ili ne... ali Boze moj svi cemo prodati svoj ponos i stav za malo evrica i bolji standard zar ne? pa makar trpeli i po kojeg "pedera" pored sebe!? Nemojte me pogresno razumeti nemam nista protiv, nek svako radi ono sta voli, naravno bez zavisnosti kao sto je droga,alkohol itd e tome se vec protivim a onaj izraz "prljav izrod" !!! pa dajte ljudi pa sta bi se desilo da je Vase dete u pitanju, isto bi ga nazvali "prljavim izrodom"??? razmislite malo!
    pozdrav

  3. #108

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat boris21 kaže: Pogledaj poruku
    a onaj izraz "prljav izrod" !!! pa dajte ljudi pa sta bi se desilo da je Vase dete u pitanju, isto bi ga nazvali "prljavim izrodom"???
    pozdrav
    ne, onda bi to bio fini izrod

    Ubica mekog srca.

  4. #109

    Odgovor: Homoseksualnost

    Јесам хомофоб признајем, у ствари само полу хомофоб, против 2 жемске немам ништа против, чак сам и једно време молио девојку да доведе неку своју добру френдицу...
    Сећам се једног лета у Грчкој, у хотелу било 5,6 дерпе парова, одвратно, пресело ми летовање! Нек раде шта хоће, само у 4 ока без сведока , па има нас са малом децом бре!

  5. #110

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ne znam koja su to prava uskraćena homoseksualcima, osim prava na brak i usvajanje dece...? Ja sam hetero, pa šta sad sa tim...? Da li je potrebno da idem ulicom sa transparentom i arlaučem na sav glas... Koga je briga za moje seksualno opredeljenje - osim mog Montenigersa...
    Mislim, ne podnosim toliko transparentnosti u iskazivanju bilo čega, a pogotovo nečeg što je, priznali mi to ili ne - devijantno.
    Glasala sam za poslednju opciju u anketi. I iskazala izvesno licemerje u odnosu na svoju emociju povodom ove pojave... Nema ništa protiv... Pa, nemam, sve dok moj sin ima regularno ponašanje. Kada bi počeo da se ponaša i oblači feminizirano, ili da provodi vreme sa dečkom, umesto sa devojkom - imala bih protiv, i to mnogo. U tome se sastoji to licemerje koga sam svesna...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  6. #111

    Odgovor: Homoseksualnost

    4Gogi: kazi mi molim te jesu li ti gay parovi radili ista perverzno i nedolicno da se pozivas na decu?

    4JasnaBGD: "Pa, nemam, sve dok moj sin ima regularno ponašanje. Kada bi počeo da se ponaša i oblači feminizirano, ili da provodi vreme sa dečkom, umesto sa devojkom - imala bih protiv, i to mnogo. cuj, a da li si mozda razmisljala sta bi i mogla uraditi u tom slucaju da ga prihvatis ili promenis?! a da to isto njemu odgovara ili ne a pri tom ne zeli da se menja ni pod razno nema sanse!!!po mom misljenju kao Njegova majka bi ( kao i sve majke) prihvatila ga onakvim kakav jeste jer ne bi uradila mnogo protivljenjem nego bi jos vise pogorsala situaciju vrseci pritisak na njega.

  7. #112

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja licno nemam nista protiv homoseksualnosti, svako sam bira kakav ce mu biti sexualni zivot, ali imam MNOGO protiv gay parada i hvalisanja!! Pa ljudi , to je kao kad bi se mi hvalili i imali parade sto smo strejt! Nisam za to da oni usvajaju decu...za dobrobit te dece! Bar dok smo jos uvek u konzervativnoj Srbijici. Nemam gay prijatelja i ne bi mi smetalo da imam , niti izbegavam takve osobe. Iako idalje govorimo kao "mi" i "oni", trudim se da nemam predrasuda po tom pitanju...mada ide jako tesko...

    I , da, mislim da je jednako nenormalno 2 zene kao i 2 muskarca. Da treba da bude tako , bilo bi odkad je sveta i veka. To je poremecaj...ali sam naravno UVEK protiv nasilja. Poremeceni su i ti sto tuku homoseksualce. Sve je ok dok me licno ne ugroze.

  8. #113

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat boris21 kaže: Pogledaj poruku
    4Gogi: kazi mi molim te jesu li ti gay parovi radili ista perverzno i nedolicno da se pozivas na decu?
    Па само по таквом понашању (холувудском крљању на плажи, чешкању, благом петинговању) и могу да их провалим! Кад ће више да измисле тај дерпе-детектор!

    Гласао сам за последњу опцију.

  9. #114

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Па само по таквом понашању (холувудском крљању на плажи, чешкању, благом петинговању) и могу да их провалим! Кад ће више да измисле тај дерпе-детектор!

    Гласао сам за последњу опцију.
    Gogi svaka cast slazem se sa tobom pa za detektor nema potrebe jer pojedinima to isto i nije potrebno jer su hodajuce komedije, ali shvatite ljudi toga je uvek bilo (jest nije se izrazavalo ovoliko) i uvek ce biti setite se Alexandra Makedonskog pa sami istoricari dokazuju iz dana u dan da je bio Gay i ...ajd` da ne nabrajam dalje jer ih bilo i bice mnogo.

    4 Lena Liman: pa cuj Lena mnogo pametniji i kompetentniji ljudi su se od nas slozili i potpisali isto da to nije poremecaj i da je u potpunosti prirodna pojava koju cemo pre ili kasnije morati prihvatiti pazi, ne zelim da uticem na tvoj stav ali ipak probaj da se zblizis sa nekim Gay parom pa ces videti da su to sasvim svakidasnji-normalni ljudi pod normalnim mislim stvarno normalnim a ne onih sto je Gogi naveo holywoodske izfeminizirane karikature jer toga se i ja grozim i to ponasanje je vec stvarno degutantno
    pozdrav

  10. #115

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat boris21 kaže: Pogledaj poruku
    4Gogi: kazi mi molim te jesu li ti gay parovi radili ista perverzno i nedolicno da se pozivas na decu?

    4JasnaBGD: "Pa, nemam, sve dok moj sin ima regularno ponašanje. Kada bi počeo da se ponaša i oblači feminizirano, ili da provodi vreme sa dečkom, umesto sa devojkom - imala bih protiv, i to mnogo. cuj, a da li si mozda razmisljala sta bi i mogla uraditi u tom slucaju da ga prihvatis ili promenis?! a da to isto njemu odgovara ili ne a pri tom ne zeli da se menja ni pod razno nema sanse!!!po mom misljenju kao Njegova majka bi ( kao i sve majke) prihvatila ga onakvim kakav jeste jer ne bi uradila mnogo protivljenjem nego bi jos vise pogorsala situaciju vrseci pritisak na njega.
    Nisam previše razmišljala o tome, jer njegove sklonosti ne idu u tom pravcu. Kada bi se to dogodilo, verujem da bih prihvatila. Ne bi mi bilo baš lako, ja sam, ipak, žena sa brdovitog Balkana !
    Ni to me ne bi stavilo u prve borbene redove na gay paradama, veruj. Dakle, ni to ne bi izmenilo moj odnos prema homoseksualnosti kao devijaciji.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #116

    Odgovor: Homoseksualnost

    Borise, a da što ti njih toliko braniš i zašto se trudiš da nas ubediš u suprotno?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #117

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Borise, a da što ti njih toliko braniš i zašto se trudiš da nas ubediš u suprotno?
    A zasto tebi smeta ako covek oce da prosvetli ljude u neznanju?
    Toliko je predrasuda kojima se ljudi vode upravo iz neznanja...
    Potpuno podrzavam Borisa
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #118

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja sebe ne smatram neznalicom ako ne podržavam njihove bahanalije.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #119

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ja sebe ne smatram neznalicom ako ne podržavam njihove bahanalije.
    Zavisi iz kojih razloga ih ne podrzavas i sta tvrdis a onda mozemo reci da li znas ili ne znas...

    BTW Boris samo poziva na zdrav razum i nove naucne dokaze
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #120

    Odgovor: Homoseksualnost

    Iz razloga da ne usvajaju decu i prave parade.

    A zdrav razum mi ne dozvoljava da njihove gadosti prihvatam kao nešto normalno.

    Već sam izneo svoje mišljenje o svemu ovome i ne želim da se ponavljam.

    Kukanje o ugroženosti, pozivanje narodnih masa kako je to OK i kako svi treba da se družimo sa njima, a posle i malo sagnemo, pravljenje parada i ostala sranja samo izazivaju kontra efekat.

    Ja sam svoju toleraniju pokazao u tome da im njihovu sobicu niko ne može uskratiti i da mi tamo sigurno neću ulaziti, ali sve što je izvan te sobe se ne tiče samo njih i najmanje što mogu da očekuju su batine.

    Niko im ne brani da se trte, ali isto tako im niko ne daje za pravo da mene ugrožavaju svojim bahanalijama.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

Strana 8 od 30 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •