Zivotna osiguranja

Prikaz rezultata glasanja: Da li imate polisu zivotnog, penzionog osiguranja?

Učesnika ankete do sada
30. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    11 36.67%
  • ne

    19 63.33%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Zivotna osiguranja

    Sta mislite,i kakva su vasa iskustva ,sa zivotnim osiguranjima?

  2. #2

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Igre na srecu i zivotna osiguranja su mi u istoj fascikli na kojoj pise: ne shvatam ozbiljno!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #3

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Ja samo sam osigurala kola,to je obavezno po zakonu..
    a ja licno,hm,nisam ja ni bekham,ni ronaldinho,
    No me toques

  4. #4

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Iskreno,jos uvek ne mislim o tome,mada ne bi bilo na odmet da osiguram bar nesto...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    10 Odgovor: Zivotna osiguranja

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    Ja samo sam osigurala kola,to je obavezno po zakonu..
    a ja licno,hm,nisam ja ni bekham,ni ronaldinho,
    Slazem se sa tobom,i ja sam kola osigurao,zato sto sam morao.
    Ali postavlja se jedno pitanje.
    Ako smo kola osigurali zar ne bi bilo logicno da i sebe osiguramo?
    Lako cemo kupiti nova kola, a sta ako se nama nesto desi?????

  6. #6

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Moja majka je osigurana (ne bih znala tačno kod koga, šta i kako, ali mogu je pitati ukoliko nekoga zanima) i nakon operacije na koju je morala da ide, isplaćena joj je pristojna suma novca. E sad, taj novac neće vratiti zdravlje, ali može da pomogne da se pokriju dodatni troškovi lečenja, koji često nisu ni malo naivni. Tako da, eto, ja imam pozitivan stav po potanju osiguranja života.

  7. #7

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Moj otac je takodjer osiguran..U slucaju da mu se nesto desi polisa zivotnog osiguranja bi meni i bratu obezbjedila dovoljno novca da zavrsimo skolovanje stim da sma ja na kraju a brat na pocetku,plus bili bi otplaceni krediti za stan...

    Mislim da su to jako bitne stvari danas kad niko ne zna sta ga sutra ceka...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #8

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Imam neke informacije,konkretno ,po pitanju reforme penzijonog fonda.
    Kao da penzijoni fond,kao penzijoni fond nece vise postojati i da cemo morati sami da stedimo,ako zelimo,da iole mirno docekamo penziju,upravo kroz polise zivotnog osiguranja,polise privatnog penzijonog osiguranja itd......
    Dali je jos neko cuo nesto o ovome???

  9. #9

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Ne znam za reformu penzionog fonda, ali znam za nešto što već sada postoji i zove se "dodatno osiguranje". Funkcioniše kao i doprinosi, skida se mesečno sa plate, a na dobrovoljnoj je osnovi... Pa ko voli - nek izvoli.

  10. #10

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Ako nemas dovoljno novca, vrlo interesantna ponuda. Zakljucujes zivotno osiguranje u korist nekoga, na odredjeni iznos i period. U zavisnosti od izbora mesecno ili tromesecno placanje kao rate ide. Posle pola predjenog perioda otplate raskines i podignes uplate sa kamatom, kao kod banke, stim sto je kamata bolja, i sto duze tece sve je bolje do isteka osiguranog perioda. Posebno interesantno za mlade ljude, recimo; mesecna rata 5 eura, posle deset godina pa puta 120 meseci pa kamata, plus bonus. Izadje interesantna sumica novca za dvoje koji su u momentu osiguranja imali bebu, a sa dest godina vec ima neko materijalno obezbedjenje. Dobro je i to sto su to uglavnom strana osiguravajuca drustva pa je garancija sto posto.

  11. #11

    13 Odgovor: Zivotna osiguranja

    Trebalo bi da svako od nas stavi prst na celo i upita se akkvu ce penziju imati i da li ce je uopste imati?
    Zivotna osiguranja su odlicna za stednju, donose solidan prihod. Ja licno imam 2 polise zivotnog osiguranja, jednu Grawe a drugu Uniqa i mislim da je to prava stvar.
    Ako nekoga zanima, dacu mu preporuke.
    Pozdrav

  12. #12

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    i ja i supruga imamo zivotno osiguranje i mislim da je ok stvar ali...ne znam koliko je to zapravo sigurno u predstojecem periodu...mislim garancije za ulozeni novac,moze li i to da propadne u ovoj krizi

  13. #13

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Posto sam malo vise upucen u te stvari i radim kao finansijski savetnik iz oblasti osiguranih privatnih penzionih fondova, i reforme penzionog sistema, mogu da vam objasnim sta god da vas zanima. Uglavnom da je osiguranje dobro to stoji, jer da to ne mislim ne bih sebi napravio jedan ovakav program. Koliko je ova stvar dobra, pokazuje i to da su i bankari poceli sebi da prave ovakve programe.
    Poruku je izmenio memento, 21.10.2009 u 07:26 Razlog: Odstranjen deo koji sadrži lične podatke člana (e.mail) i moguću reklamu.

  14. #14

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Moj muž je počeo da uplaćuje osiguranje kada su se deca rodila, na kraju godine on uplaćuje određenu sumu koja sasvim pristojna i za 15 godina će biti dovoljna za decu, ako požele da se negde školuju, počnu neki posao ili bilo šta.
    Pre par dana sam i ja počela da uplaćujem životno osiguranje, u drugoj osiguravajućoj firmi koja ima i opciju nadoknade troškova lečenja mene i moje dece (pu, pu, daleko bilo...) u slučaju da zatreba.

    Pre nekoliko meseci sam bila skeptična po tom pitanju, međutim, jedna prijateljica kada se ozbiljno razbolela, njeno osiguranje joj je dobro došlo jer drugačije ne bi mogla da pronađe potreban novac za lečenje... Na žalost, to joj nije pomoglo da ozdravi, ali da nije bilo tog osiguranja ona bi živela mnogo kraće i bila u većoj agoniji i ona i njen muž, jer ne bi imali sredstava za sve ono što joj je bilo potrebno.

    Tako da, kada sam malo bolje razmislila, zlu ne trebalo, ja sam se takođe odlučila na taj korak.

  15. #15

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Kada imam novca, ne smeta mi da imam polisu osiguranja, medjutim kada nemam dovoljno novca, imam i druge brige a ne da izdvajam za zivotno osiguranje.
    Osiguranja su ipak za bogate ljude!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.04.2012, 10:52
  2. Socijalno, zdravstveno i ostala osiguranja
    Autor Mish u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 22:45
  3. Savetnik za prodaju osiguranja zivota
    Autor stolar u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.01.2010, 20:03
  4. Zivotna inspiracija
    Autor ZOE u forumu Psihologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 19:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •