Zivotna osiguranja - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Da li imate polisu zivotnog, penzionog osiguranja?

Učesnika ankete do sada
30. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    11 36.67%
  • ne

    19 63.33%
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Puno vreme niko ne govori na temu ... Na net se nađe mnogi negativni mišljenje ima i sajtovi protiv osiguranje a mene zanima šta kažu ljude koji imaju život osiguranja i kakvi iskustva ... Ja treba to da uradim ali mi što mi dolaze da pričamo o siguranje nekako i nisu na poverenje ..priča mnogo, štednja, ne puši a konkretično ništa .. Jedan hteo da piše kako ja ne puši a vidi da nije tako .. onda traži da ja plati a ne ostavi ništa da ja vidi šta se dobije ..

  2. #32

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Nisam korisnik usluga osiguranja, tako da ti ne mogu pomoci na taj nacin sto cu da ti prenesem moja iskustva.

    Ali savetujem ti da se informises na sajtu Narodne banke Srbije, posto oni regulisu i kontrolisu osiguravajuca drustva koja posluju u Srbiji.
    Tu mozes videti spisak osiguravajucih drustava, Zakon o osiguranju i druge propise koji se odnose na osiguranje.
    Na taj nacin mozes videti kao prvo da li je onaj koji ti nudi usluge uopste registrovan za to, a mozes se i upoznati sa svojim pravima i obavezama.

    U svakom slucaju ti predlazem da se najpre dobro uputis u ovu tematiku, pre nego sto zakljucis bilo kakav ugovor

    Takodje ti predlazem da zatrazis pomoc neke osobe u koju imas poverenja (rodjak, prijatelj,...) a kojoj je ova tematika bliska, i da ta osoba obavezno prostudira ugovor i ostalu dokumentaciju pre nego sto bilo sta potpises.
    Poruku je izmenio decak i pas, 06.06.2013 u 03:47

  3. #33

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    hvala, ovde nema rodjak ima prijatelji koji kaže, jeste dobro osiguranje na život ali nema uslovi. Nije dobra preduzeća i pokaže na jedan policajac i njegovi tvrdnje da eta prevara

    Ima da neko kontra misli?

  4. #34

    Odgovor: Zivotna osiguranja

    Teško je odlučiti se za nekog osigurača.
    Ima tu svega i svačega.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.04.2012, 10:52
  2. Socijalno, zdravstveno i ostala osiguranja
    Autor Mish u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 22:45
  3. Savetnik za prodaju osiguranja zivota
    Autor stolar u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.01.2010, 20:03
  4. Zivotna inspiracija
    Autor ZOE u forumu Psihologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 19:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •