Omiljeni teen casopisi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33
  1. #1

    05 Omiljeni teen casopisi

    Postoje li danas iskljucivo tinejdzerski casopisi ili se njihov sadrzaj pomalo granici sa onima za odrasle ?Kada sam ja bila tinejdzerka citao se Huper ,eventualno Bravo(i to ako imas nekog u inostranstvu ,ovde ga je bilo nemoguce naci na trafici ).Koji su danas omiljeni casopisi medju tinejdzerima ?Sta listate ovih dana ?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    Ne znam ni jedan, a kamoli dobar!

    Za mene je pravi deciji bio ПОЛИТИКИН ЗАБАВНИК! Jeste on kao 7-77, al' ko ce da napravi casopis od 7-12 pa ga taman zavole, a onda mu kazu neee sad si prerastao sad biraj od ovih od 12-18 godina. Nema veze sto ga mogu citati stariji... idalje je najbolji deciji. To je divna porodicna socijalizacija, sa otimanjem casopisa i "prvi citam" veto izjavama!

    A Huper nije deciji, nego za devojcice. Ko je citao to od muskaraca, bio je, zna se pe**r A i nabijanje boys bendova i mode devojcicama u mozak mi je malo needukativno.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #3

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    A zar nije taj HUPER neka ukrštenica?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A zar nije taj HUPER neka ukrštenica?
    Vidi nije iskljuceno da sam se ja zaje*o Al' znam da je bio neki sto smo mrzeli.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #5

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    Pa, možda sam se i ja zajebala, al' tako mi nešto to vezano za ukrštenice ne znam zašto

    Inače, meni je takođe najomiljeniji bio zabavnik (+ stripovi), a kupujemo ga i danas. Mislim da je neprevaziđen. Kad sam ja bila klinka kupovao se Bravo (na Nemačkom) zbog postera, textova pesama i slično. A ja sam volela i ITD, moji su ga kupovali, ako se neko uopšte seća tog časopisa. Kupovao se i "Ćao".

    Sad vidim da klinke kupuju neki "OK!". Ne znam koliko je popularan ali prevrtela sam ga jednom na trafici... ima svašta nešto valjda što je njima interesantno. Od Snoop Dogga preko pomozite mi roditelji mi se razvode i prvih bubuljica do masaže stopala i postera. Ima i textova i Rock block... provuku se pitanja i o seksualnosti, pa i odgovori na njihova pitanja o istoj, pa je dobro da tako nešto što gutaju bar sadrži i nešto što će ih edukovati bar u tom smislu. U svakom slučaju bolje i to da kupuju nego Skandal, Svet ili još gore - Kurir
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    Huper nije iskljucivo enigmatski casopis,mada ima enigmatski dodatak u sredini,u njemu ima najvise stvari koje su vezane za muziku.Nesto malo od muzike sa ovih prostora a mnogo vise o stranoj muzici se i danas moze pronaci u njemu.Politikin Zabavnik je zaista sjajan samo sto ni do njega nisam cesto dolazila(naime "velegrad" u kome zivim je u to vreme imao celu jednu trafiku do koje cesto ni dnevna stampa nije stizala...).Iako sam mozda bila uskracena sa te strane,sa druge sam imala srecu da zbog mame(bibliotekar prim. aut.) dodjem do izuzetnih stiva za koja danasnji klinci verovatno nisu ni culi...
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Omiljeni casopisi

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Za mene je pravi deciji bio ПОЛИТИКИН ЗАБАВНИК! Jeste on kao 7-77
    mislim da vec neko vreme pise od 7-107 navodno se neki dedica koji je imao preko 77 zalio, pa su urednici promenili

    i ja sam odrasla uz zabavnik i stripove.. posto imam stariju sestru preko nje sam
    sam listala (da ne kazem citala, posto je bio na njemackom) BRAVO i CAO.. ove danasnje ne znam.. par puta sam prelistala taj ok, ali mi nista interesantno nije upalo u oko.. cak i ovde prekookeana redovito, sa dve nedelje zakasnjenja, ponosno kupujem zabavnik
    moomoo meee jooouu

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    BRAVO,HUPER,TV NOVELE(zbog serije REBELDEWAY)
    A kad sam bila mala onda MIKI MAUS,POLITIKIN ZABAVNIK...
    Poruku je izmenio makilli, 11.06.2007 u 19:16 Razlog: Opet Caps lock...

  10. #10

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Sa nekih 13, 14 godina citala sam OK, BravoGirl, CoolGirl... Ma sve te casopise za devojke (devojcice). Onda su mi dosadili ti tracevi, boy-bendovi, saveti za muvanje tamoneke super dijete... bla bla bla... I prestala sam da ih citam.

    Sada skoro i da ne citam casopise
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  11. #11

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ne znam kakva je situacija danas, ali ja sam dugo citala Politikin zabavnik, a onda se dugo kupovao i Cao!

    Mislim da danas dobar deo mladih vise voli zutu stampu (i to onu najgore vrste), nego neki klasicni tinejdz casopis!

  12. #12

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ja sam redovno kupovala Huper...imali su najbolje postere koje sam posle kacila po sobi...i naravno zbog istih ratovala sa bratom
    Tata mi je redovno kupovao Politikin zabavnik...tako da sam i to relativno svaki mesec citala...
    Onda jedno vreme smo se drugarice i ja citale My love story ...A posle, sam sve to prestala da citam...i skroz presla na nesto drugo...

  13. #13

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    ...bolje da čitaju lektiru nego te gluposti...

  14. #14

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ok i Teen
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  15. #15

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Bratz Makili






    ~NAJGORA JUNIOR~
    Ich Bin Nich' Ich

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš omiljeni novinar?
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:50
  2. Vas omiljeni film
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 16:58
  3. Vaš omiljeni cvet?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 23.06.2013, 13:04
  4. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  5. Omiljeni tim u F1
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •