Omiljeni teen casopisi - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ne znam,ok. Mada su mi i oni postali glupi... Ali njih najcesce kupujem. Ponekad kupim BravoGirl ili Bravo... To je to :~)
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #17

    13 Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Sa nekih 14 goidna sam citala bukvalno sve... Bravo, Bravo Girl, Huper, Cool Girl, Teen, OK!, Girl... a onda sam jedan dan racunala koliko mesecno dajem na casopise, i od tada ih vise ne citam...

  3. #18

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    ja sam mnogo volela BARBIIIIII
    Ich Bin Nich' Ich

  4. #19

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Mislim da je pametnije potrositi novac na nesto bolje i vrednije!

  5. #20

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    ja sam obavezno kupovala politikin zabavnik i cao, a bravo sam kupovala povremeno, sto je zavisilo od broja potencijalnih postera koji mi se svidjaju da bih mogla da ih kacim na zid.
    nattydread is coming to dinner

  6. #21

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Pa sta reci.........PRAVDA bre
    There is no rules!!!

  9. #24

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Bravo,bravo girl i ok su zakon redovno ih kupujem.
    Ich Bin Nich' Ich

  10. #25

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ne citam casopise te vrste,jer me ne zanima sta tamo nki lik radi od svog zivota....vise sam za press,alo, ili tako nesto.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    chitao sam neko vreme pa vec chetiri godine nishta ne kupujem od tih chasopisa bravo,huper i sl sranja mada, imali su interesantne rubrike kao ona ginekoloshka pomoc ili problemi tinejdzera i tinejdzerki tu je uvek svashta zanimljivog moglo da se prochita npr. "jebao sam se sa drugom i dupe me boli. da li sam homoseksualac?"

  12. #27

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    nemacki bravo
    mislim da sam imao tu srecu da mogu da budem savremenik nekih dogadjanja pa tako i sa stranom stampom,tamo nekih 60.tih otvorene su granice,prvi legalni radnici su odlazili na rad u inostranstvo,bila je taman tu i 68 ceo svet je demonstrirao protiv rata.i mi smo demonstrirali,pa posle toga zemlja se jos vise otvara prema svetu dolaze strani studenti a sa njima i strana stampa kultura muzika itd.
    tad je u novi sad stizala sva svetska stampa pocev od ruske pravde do njujork tajmsa ,rimske republike,francuskih ,nemackih i ostalih novina a sa njima i nedeljna i periodicna stampa o modi,mladima itd.
    cale mi je jedno vreme radio u kiosku pa se secam kako se vracala remitenda-neprodate novine,e tamo sam dobijao za dj svu stampu koju sam hteo ali bez naslovnih strana jer se samo to brojalo i vracalo za sebe redovno bravo a za kevu burdu radi krojeva i snitova koji su bili u njoj
    u to vreme je novosadska poslovnica dobijala dnevno od 60-100 hiljada dnevnika i sve bi se uglavnom prodalo,a sad se stampa tj ako se uopste stampa u nekih 20000 komada

  13. #28

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Citat zirne kaže: Pogledaj poruku
    nemacki bravo


    Reči nemačkog nikad nisam znala, ali sam ga redovno kupovala zbog vesti iz muzike koje sam tamo mogla videti i kao, ono što me podseća na englesku reč, prevodila nekako sebi... Pa oni posteri u prirodnoj veličini što su izlazili u svakom broju...moji su se ježili kada bi ulazili u moju sobi a sa zidova ih gledaju Axl i Bon Jovi u prirodnoj veličini Šok, blaga reč za njihove reakcije... Vrhunac je bio kada sam veeelikiii poster Alice Coopera zalepila na zid naspram ulaznih vrata... Tada su se zabrinuli za mene, mislili su da sam skrenula sasvim...

    Jedini teen časopis koji sam još kupovala kada je počeo da izlazi bio je naš ''Ćao'' - tako se zvao, ali se brzo pokvario i nije mi više bio interesantan

  14. #29

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Ne bih voleo da budem u off-u, ali kada sam ja bio tinejdžer najomiljeniji časopisi su mi bili plejboj i luj.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #30

    Odgovor: Omiljeni teen casopisi

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih voleo da budem u off-u, ali kada sam ja bio tinejdžer najomiljeniji časopisi su mi bili plejboj i luj.
    oces da kazes cik i start od nasih

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš omiljeni novinar?
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:50
  2. Vas omiljeni film
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 16:58
  3. Vaš omiljeni cvet?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 23.06.2013, 13:04
  4. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  5. Omiljeni tim u F1
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •