Web kamere
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Web kamere

  1. #1

    Web kamere

    Da li imate web kameru? Da li je redovno koristite? Ili kao web kameru koristite mozda fotoaparat? Kakva su vasa iskustva? A cyber sex?


    Ovakvu kamericu bih rado posedovala.... pa ako neko ima visak para...



    Kompanija Mustek je predstavila novu kameru pomodnog dizajna, SI302A. Ovaj uređaj karakteriše 1/4 CMOS senzor, auto-fokus sočiva, USB 2.0 a ima mogućnost snimanja video sadržaja u rezoluciji 12801024 pri brzini od 30fps. Pored svega navedenog ova minijaturna kamera poseduje još i integrisani mikrofon za video chat ili audio prenos. Ova web kamera dostupna je u boji brušenog aluminijuma. Prema onome što kompanija Mustek najvaljuje, njihov novi proizvod, SI302A, bi na tržištu trebalo da se pojavi u martu mesecu ove godine.

    izvor:ITsvet

  2. #2

    Odgovor: Web kamere

    Eh , ja i nemam web kameru , a nemam ni zelju da je nabavljam....
    znam da je to hit , pa kad pricas sa nekim na msn ili slicno da se vidite , ali kad sednem cupav i u kucnoj trenerici od 10-tak leta za komp bas i ne bih da me neko vidi
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  3. #3

    Odgovor: Web kamere

    Jao imam ja...

    ihh ma redovno se sexam preko kamere...jednom vrag me odn'o tako sam se zanela da umalo da zaboravim na zashtitu...
    lele mene da se nisam prenula mogla sam 'ladno sidu fasovati...

    Od tada je malo redje koristim... ...sta cu...sida je to...

    Ubica mekog srca.

  4. #4

    Odgovor: Web kamere

    Pre sam imao i koristio, ali posto imam dial-up nema neke preterane svrhe, samo mikrofon je mnogo bolji
    A cyber sex ne, nisam. Ipak sam više za varijantu uživo, pa makar u hotelskoj sobi da niko ne zna
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

Slične teme

  1. Kamere za video nadzor
    Autor riki.bale u forumu Šta da kupim?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.01.2020, 22:10
  2. Digitalne kamere
    Autor Cezar u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.02.2007, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •