Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 66
  1. #16

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    nikad mi muzika nije bila kriterijum, ali smo obichno po tom pitanju bili "dve strane sveta", shto i dalje ne znachi da je to bio problem ili prepreka. Uostalom, meni je sem tehna i slichnih narkomanskoh stvari sve ok, tako da se uvek nadje neshto shto predstavlja obostrano zadovoljstvo.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Ja sam muzicka svastara. To sto najcesce, I najvise slusam Savage Garden, Stinga, Rasmus, finsku muziku, grcku muziku,...ne znaci da ne mogu, i da ne slusam i ostale grupe, pesme, muzicke pravce, i ...Volim ja sve sto mi se svidi. Svidi mi se neki put i neka narodna-mislim na starogradsku, i prosto volim da cujem starogradsku, a i da vidim devojcice koje je pevaju (dosadasnje iskustvo mi je dalo do znanja da su to jako fine devojcice-naravno ima izuzetaka). S druge strane, ne volim veliku vecinu grandovskih pesama, jer su tipa Ja bih svaki dan, decko mi je umoran, raspali me cinge cange eeee ili nesto sl.. Uzas, ali i medju grandovcima imam pesama koje mi se svide, a cak sam i uzivao slusajuci jednog od ucesnika na takmicenju Grand Zvezda-Dusana Svilara. Svaka mu cast, peva decko pa rastura, i ja mu skidam kapu. Da li bih mogao da se zabavljam sa devojkom koja predstavlja krajnost po pitanju muzike?Hm, nema mnogo devojaka koje su krajnost po pitanju muzike u odnosu na mene, jer slusam mnogo toga, i retko sta mi smeta. Ono sto mi smeta jeste tetovirana devojka(ne mislim na malu tetovazu) sa pirsingom na 30mesta (ne mislim na 2-3mindjusice). Izbegavam bas totalnu krajnost u odnosu na mene,npr. tipa onih sto slusaju Clafingera, i slicno, ali ako bih se nekim slucajem i poceo zabavljati sa takvom (usta cisto sumnjam-sanse su mi i njoj gotovo ravne minimalnim), onda bi se trudio da ne obracam paznju toliko na to, i da nadjemo neke druge zajednicke stvari, teme i mesta, a da ta mesta, i te stvari u kojima se ne slazemo ne forsiramo niti ona, niti ja-ima dosta toga drugog, nije sve u muzici i pravcu koji slusamo.
    ...................

  3. #18

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Mislim da muzika nije presudna mada moze biti komplikacija ipak muzika oslikava deo nase licnosti...
    Ja licno slusam rock i to je muzika koja je deo mene ali isto tako ima drugih vrsta muzike koje postujem i pesme koje mi se svidjaju ali generalno turbo folk-ne!
    Iskreno kad bih se pojavila u tako nekom klubu sa koznom jaknom i kaubojkama a da me za ruku drzi neko ko se baca uz novokomponovane hitove...ahahaha...neka hvala.

  4. #19

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    meni licno ne odgovara kada bi fiktivna djevojka slusala neku muziku koju ja ne slusam... npr. ja slusam samo stare narodne pjesme, sto su mi starci slusali

    a ona odvrne ove nove kobajagi narodne i ja odmah znam da ona ne zna kuvati

  5. #20

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Jaoooo sreco........jesi siguran da bas sve koje slusaju ovu novu Narodnu......da neznaju da kuvaju ja mislim da se varas

  6. #21

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Hej pa ja sam imala slicnu situaciju,ali obrnuto..
    Dakle ja vozim renoa 4 takodje,a lik sa kojim sam pricala je bio blago razocaran
    zbog toga...sta ces,kad nema ukusa
    Sa koliko da vas pocastim? jedna kocka ili dve?

  7. #22

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Ovo je licno misljenje

    Muzicki ukus neke devojke mnogo govori o njoj samoj. Ako neka devojka nema ukusa sto se muzike tice ( nije nuzno da slusa ono sto ja slusam), nece imati ukusa ni sto se mnogih drugih stvari tice.

    Provereno

  8. #23

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Slažem se sa gore navedenim
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #24

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    .........mozda nije presudno ali............
    ..........ne mogu da zamislim tu idilu ja savijam sarmu a dragi otkida na nekog Shabana u pozadini........
    ..........zivot je ...........
    ....p.s kad kazem shaban mislim na vrstu muzike a ne konkretnog pevaca.......
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #25

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    .........mozda nije presudno ali............
    ..........ne mogu da zamislim tu idilu ja savijam sarmu a dragi otkida na nekog Shabana u pozadini........
    ..........zivot je ...........
    ....p.s kad kazem shaban mislim na vrstu muzike a ne konkretnog pevaca.......
    ili da mu prziş kobaju a on svirka na orguljama Adadjo od Albinonija
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #26

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    ...o ukusima ne vredi raspravljati, svako ima svoje nešto što voli i ma koliko se mi trudili da ubedimo druge da je ono što slušaju pogrešno, isto tako i druga strana ima prava na kritiku.. Nije bitan muzički ukus već spremnost na kompromise, jer će se uvek naći neka sredina koja svima odgovara.. e sad druga je stvar ko i koliko uživa u toj sredini..
    bolje imati nego nemati

  12. #27

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera


    Mislim da muzicki ukus ne bi smeo biti presudan ni za jednu vezu. OK, to je vazan deo naseg zivota i sve ali... Ako neko slusa muziku koju ti smatras uzasnom i losom, to ne mora da znaci da je i ta osoba nuzno sama po sebi losa. Ipak postoje neke druge stvari koje su malcice vaznije...

  13. #28

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Meni je totalna glupost birati devojku koja ima isti ukus kao ja...ako se slucajno poklopi, super...jos bolje... A ako ne, nikom nista, ne vezuje nas muzika...o ukusima se ne raspravlja...

  14. #29

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Da sam se vodio ovim kriterijom verujem da bih ostao vecito sam. Ne zato sto je moj ukus bolji, niti sto sam ja u tome neka faca. Naprotiv. Danas retko koja dama mog socijalnog polozaja (dakle, krajnje skromnog) slusa jazz i rok end rol 50-ih, 60-ih, 70-ih, ili, recimo, Cajkovskog, Baha, Betovena.... a, opet ja nemam bas ni vremena ni volje da se prilagodim novim trendovima i ukusima...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #30

    Odgovor: Muzički ukus kao kriterijum za izbor partnera

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da sam se vodio ovim kriterijom verujem da bih ostao vecito sam. Ne zato sto je moj ukus bolji, niti sto sam ja u tome neka faca. Naprotiv. Danas retko koja dama mog socijalnog polozaja (dakle, krajnje skromnog) slusa jazz i rok end rol 50-ih, 60-ih, 70-ih, ili, recimo, Cajkovskog, Baha, Betovena.... a, opet ja nemam bas ni vremena ni volje da se prilagodim novim trendovima i ukusima...
    Vec imam par kandidatkinja koje bi se prema ovom kriterijumu navatale na tebeTako da,cale,nemoj da se sekiras
    A da je vazno sta slusa,vazno je,da je vazno kako slusa,jos vaznije.Slusamo mi zajedno Balasevica i nakon,cirka,petnaest godina njenog uzivanja istog,ona sazna od mene gorku istinu da se u pesmi o jednom petlu ne govori o domacoj zivotinjiJos uvek me je sramota i nemojte nikom da kazete
    Not all treasure is silver and gold, mate.

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muzičke vesti
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 04.06.2014, 15:13
  2. Muzička pitalica
    Autor makilli u forumu Muzika
    Odgovora: 357
    Poslednja poruka: 25.09.2010, 01:20
  3. Muzički kanali
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2010, 10:31
  4. Da sam muzičar...
    Autor izabelitta u forumu Muzika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 01:32
  5. Muzička škola
    Autor Mish u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 13.06.2009, 02:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •