Secate li se? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Secate li se?

    kad sam bio mali bio sam na vraga nasadjen pa su me moji mlavili kao vola u kupusu i to je ono cega se najvise sjecam
    kao naj ruznija secanja a naj ljepsa su mi bila kada me je tetak odveo u disko sa nekih 6 godina pojma nisam imao ali sam bio u disku
    u svakom zlu ima nesto dobra

  2. #17

    Odgovor: Secate li se?

    Bila sam dobro dete nikada nisam dobila batina..

  3. #18

    Odgovor: Secate li se?

    Ja sam bio veoma nestašan i batine su bile redovna stvar, ali je zanimljivo da je egzekutor (kao i u većini slučajeva ovde) bila mama, dok me tata nije nikada udario. Inače, najveće batine sam dobio kada je sin zene kod koje smo stanovali došao iz Nemačke kolima. Oni ušli u kuću, a mercedes se cakli u dvorištu. Ja kao svako dete radoznao i umetnički nastrojen, verovatno prvi i poslednji put, nalazim neki ekser i počinjem da crtam po automobilu. Utom izlazi moja majka, snima situaciju, uvlači me u kuću i tada počinje masakr . Pošto sam bio mali (oko 4-5 godina) nisam mogao da jače izgreben automobil, tako da se to skinulo dobrim ribanjem (iako je moja majka prvobitno ponudila pare za farbanje, ali su oni odbili).

  4. #19

    Odgovor: Secate li se?

    ajao sve varjace i drvene lenjire su na meni proveravali.. dok ne puknu
    jednom sam kao dete od 8 godina pobegla iz skole jer mi je jedan decko iz visih razreda rekao da je pobegao iz skole pa da to uradim i ja..
    dugo mi je trebalo.. odmah na sledecem casu, sat dete zna..
    i pobegla direkt kuci
    mama me je izbubeckala
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Secate li se?

    ...bilo nas je mnogo klinaca u kraju...a nestasni nevidjeno...
    ...jedan dan...setimo se...uzmemo lepo novine,odradimo veliku nuzdu i sve to lepo zapakujemo u novine...stavimo ispred vrata stana,zapalimo i zazvonimo...kad gazda izadje,krene nogama da gasi vatru...
    ...dok nam nisu namestili "sacekusu"...tukao nas je ko je stigao...i cime je stigao...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #21

    Odgovor: Secate li se?

    ....daaaa secam se....
    ....nisam bila jako nestasna ali kad napravim glupost to je bilo.... samo ja nikada ali stvarno nikada nisam dobila batine....zasto?....zato sto imam mladjeg brata i svaki put je dobio batine umesto mene.....
    ....sad mi ga nekako zao....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #22

    Odgovor: Secate li se?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...bilo nas je mnogo klinaca u kraju...a nestasni nevidjeno...
    ...jedan dan...setimo se...uzmemo lepo novine,odradimo veliku nuzdu i sve to lepo zapakujemo u novine...stavimo ispred vrata stana,zapalimo i zazvonimo...kad gazda izadje,krene nogama da gasi vatru...
    ...dok nam nisu namestili "sacekusu"...tukao nas je ko je stigao...i cime je stigao...
    .......joj...koji si ti kreten bio........

    nego da mene ne opominje Duga12 sto sam off topic,da odgovorim na temu....

    otac me nikad nije udario...tim sam ga se vise plasila....dovoljno je bilo da me pogleda pa da svaka moja budalastina bude sasecena u korenu....
    a mama....mlatila nas je...i mene i brata....

    negde pri kraju Gimnazije,resim ja da propusim....uvek mi se svidjao miris duvana i pusenje je u mom slucaju bilo odluka a ne negativan uticaj drustva...
    sedim jedno vece na terasi na koju se izlazi iz moje sobe....pusim u mraku i gledam zvezde....najednom se tu stvori moja majka...Pusis?,prepade me....
    Pomalo,kazem ja....a ona meni trassss!!! samarcinu.....
    to su poslednje batine koje sam dobila......
    Poruku je izmenio believer, 29.01.2008 u 11:13
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #23

    Odgovor: Secate li se?

    Secam se batina od oca koje ne znam zasto sam dobila. Kao da je umocio celu saku u ljubicastu farbu i precizno ostavio otisak na mojoj i butini, nisam mogla da sedim jer je strasno bolelo nedelju dana...

    A druge sam dobila od babe prvi i jedini put u zivotu. Malo sam se bila zanela igrom i nisam dosla kad je trebalo ... Ali mislim da je nju bolelo mnogo vise nego mene, naslonila me na krevet i ona vristala sa svakim udarcem.... a meni bilo smesno... blesavog li deteta...
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  9. #24

    Odgovor: Secate li se?

    Otac me je, verovali ili ne, tukao sam jedanput i to sam apsolutno zaslužio Naravno, zbog "dugačkog jezika"

    Klasika, 1000 puta sam "poslat" na operaciju jezika rečima "idi da ti skrate malo taj tvoj jezik"

    Naravno, to me nije sprečilo da budem "jezičara" i dalje (ne mogu da ostanem dužan na rečima, pa to ti je) ............međutim, danas to ide u drugu krajnost da sada uglavnom ćutim (osim kada ne pričam ) .

    Rekao sam sve što sam imao


  10. #25

    Odgovor: Secate li se?

    Nisu me baš mnogo tukli,a najviše sam dobijao batine zbog škole tj loši ocena

  11. #26

    Odgovor: Secate li se?

    ajao.. i sad kad ih se setim boli me..
    posto imam mladju sestru, obicno sam ja bila ta koja je izvlacila deblji kraj, jer Boze moj, ona je mala da "razbije, opsuje, polomi, povisi glas".. jes malo morgen..
    doduse, otac me je jednom udario, i znam da sam zasluzila..
    ali mama.. sve je moguce drvene varjace i lenjire na meni polomila.. ali da e ne zalim, zasluzila sam veci deo..
    secam se, poslednji put kad mi je druknula samar.. pobegla sam iz skole i obicno je bilo pravilo da im to i kazem, da ne lazem.. i ja lepo kazem kevi da sam klisnula i zena me pita za razlog.. a ja, ono, pa nema razloga.. e, jedina batina koje se secam da sam zasluzila stvarno.. posle toga nisam dolazila kuci kad pobegnem iz skole..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #27

    Odgovor: Secate li se?

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    jao sto mi je ovo poznato...

    kolko sam samo puta rekla tati...batina je iz raja izashla ...

    mama je druga prica,ta se nije libila da me pljusne,pa mi posle tri sata drobi...
    a ja ...
    Izgleda da su moji roditelji namazani neviđeno!Niti su me ikada tukli,niti drobili,ali sećam se odlično rečenica tipa:
    "Nemoj samo ni prva ni poslednja da se vraćaš sa žurki".Lukavo,nema šta,pogotovo za mene bukvalistu

  13. #28

    Odgovor: Secate li se?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno ste dobijali batine kad ste bili mali ,i ja sam ...Secate li se nekih posebno? Kakva su vasa iskustva?
    Iskreno, ne sećam se da sam ikada dobila po Mada, imam neke flash-eve
    Bez obzira na to, nikada nisam bila pošteđena. Zna li neko šta znači Očitati nekome bukvicu? To su bile verbalne batina koje sam redovno dobijala od mame.
    a ne putujem ja. to beskraj po meni hoda

  14. #29

    Odgovor: Secate li se?

    mani me bukvica..
    i dan danas mi se drze kad npr. dama dodje poslednja kuci iz grada..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #30

    Odgovor: Secate li se?

    S obzirom da su moja dva starija brata bili uglavnom dežurni krivci, ja sam se provlačila za sve i svašta... Sve se obično završavalo na pretnjama i kaznama u najavi... Sećam se samo batina posle svojeručnog šišanja kose duge do guze sa sve loknama a la Širli Templ... Lako je zamisliti na šta je to ličilo posle "sam svoj majstor" friziranja... Čak je i mamina frizerka pustila suzicu kad je videla šta uradih... Sutradan sam bila "ponositi" vlasnik prve tifus frizure u vrtiću...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •